نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اشتغال

1409
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتغال

با سلام من 38 ساله و دیپلمه علوم تجربی هستم در حال حاظر شغل خاصی ندارم بسیار علاقمندم در ضمینه رشته های IT و یا طراحی صفحات وب فعالیت کنم دلم میخواست در این ضمینه در دانشگاه ادامه تحصیل بدم اما نگرانی من اینه که با وجود سن زیادم اکثر جاها با محدودیت سنی استخدام میکنند و نگرانم که این ادامه تحصیل فقط 4سال اطلاف وقت و هزینه باشه که شکستش برام جبران ناپذیره از طرفی هم اکثرا به مدرک اهمیت میدن نه اینکه چی بلدی برخی پیشنهاد میدن که من بصورت آموزشگاهی و یا مطالعه شخصی آموزشهای لازم رو ببینم سپس در همین زمینه فعالیت کنم چون میگن سریعتر به نتیجه میرسم شایان ذکره که من سه دوره +A و +Network و Training kite7 رو از مجموعه دوره های شبکه رو در مجتمع فنی طی گردم در ضمن آشنایی کامل در مورد نصب و ارتقاء سخت فزار و نرم افزار ئارم کار Passiv رو هم بلدم اما باز نگرانم بعد از آمادگی های بیشتر نداشتن مدرک برام مانع بزرگ بشه در حال حاظر دارم html رو بصورت آموزش در خانه یاد میگیرم لطفا هر کس که در این زمینه اطلاعاتی داره و یا اینکه میتونه در ضمینه فعال شدن من تو این ضمینه ها کمک کنه من رو یاری برسونه درآمدش برام مهم نیست فقط میخوام تو این ضمینه ها فعالیت داشته باشم خصوصا طراحی وب چون آشنایی کامل با فتوشاپ رو هم دارم از همه دوستان که این مطلب رو میخونند و من رو راهنمائی میکنند سپاسگذارم.

2. کاربران زیر از arash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اشتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
    با سلام من 38 ساله و دیپلمه علوم تجربی هستم در حال حاظر شغل خاصی ندارم بسیار علاقمندم در ضمینه رشته های IT و یا طراحی صفحات وب فعالیت کنم دلم میخواست در این ضمینه در دانشگاه ادامه تحصیل بدم اما نگرانی من اینه که با وجود سن زیادم اکثر جاها با محدودیت سنی استخدام میکنند و نگرانم که این ادامه تحصیل فقط 4سال اطلاف وقت و هزینه باشه که شکستش برام جبران ناپذیره از طرفی هم اکثرا به مدرک اهمیت میدن نه اینکه چی بلدی برخی پیشنهاد میدن که من بصورت آموزشگاهی و یا مطالعه شخصی آموزشهای لازم رو ببینم سپس در همین زمینه فعالیت کنم چون میگن سریعتر به نتیجه میرسم شایان ذکره که من سه دوره +A و +Network و Training kite7 رو از مجموعه دوره های شبکه رو در مجتمع فنی طی گردم در ضمن آشنایی کامل در مورد نصب و ارتقاء سخت فزار و نرم افزار ئارم کار Passiv رو هم بلدم اما باز نگرانم بعد از آمادگی های بیشتر نداشتن مدرک برام مانع بزرگ بشه در حال حاظر دارم html رو بصورت آموزش در خانه یاد میگیرم لطفا هر کس که در این زمینه اطلاعاتی داره و یا اینکه میتونه در ضمینه فعال شدن من تو این ضمینه ها کمک کنه من رو یاری برسونه درآمدش برام مهم نیست فقط میخوام تو این ضمینه ها فعالیت داشته باشم خصوصا طراحی وب چون آشنایی کامل با فتوشاپ رو هم دارم از همه دوستان که این مطلب رو میخونند و من رو راهنمائی میکنند سپاسگذارم.
    با سلام
    به مشاور خوش اومدین
    خب ببینید شما هدفتون از تحصیل چیه؟ آیا فقط کسب درآمد هست؟
    و از طرفی برنامه تون برای آینده ی زندگی تون کلا چیه؟ ...

4. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب در درجه اول هدف من از تحصیل کسب درآمد چون کلی هم باید هزینه کنم اما به غیر از کسب درامد علاقه هم به رشته های یاد شده دارم یکی از برنامه هام این بود که ازدواج کنم اما بازم چون درامد ندارم فعلا گذاشتمش کنار علاوه بر اون با ازدواج ادامه تحصیلم هم سخت میشه من برای رسید به کسب درامد و ادامه تحصیل حاظرم فعلا دور ازدواج رو خط بکشم اما به شرطی که مطمئن باشم راهی رو که انتخاب میکنم بعد از چند سال جواب میده لطفا کامل راهنمایی کنید در ایجاد برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت یاری کنید

6. کاربران زیر از arash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

از بقیه کاربرها هم میخوام که نظر بدند لطفا کمک کنید دیگه رچا ساکتید خب؟

8. کاربران زیر از arash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

چی شد پس؟؟؟ کسی نیست کمک کنه؟؟؟ چرا همه تو پست مشکلات جنسی هستن بابا؟؟؟

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshaver نمایش پست ها
    با سلام
    به مشاور خوش اومدین
    خب ببینید شما هدفتون از تحصیل چیه؟ آیا فقط کسب درآمد هست؟
    و از طرفی برنامه تون برای آینده ی زندگی تون کلا چیه؟ ...
    آقای مشاور منکه خیلی وقته به سوالهاتون پاسخ دادم پس چرا هیچ مشاوره ای صورت نمیگیره؟ بخدا این اسمش مشاوره آنلاین نیستا شما که سوال کردین برای پاسخ هم یه سری بزنید دیگه ممنون میشم کشسایی که اینجا مشاوره میخوان مشگل دارن از رو بیکاری که پسن نمیزارن لطفا توجه کنید

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
    خب در درجه اول هدف من از تحصیل کسب درآمد چون کلی هم باید هزینه کنم اما به غیر از کسب درامد علاقه هم به رشته های یاد شده دارم یکی از برنامه هام این بود که ازدواج کنم اما بازم چون درامد ندارم فعلا گذاشتمش کنار علاوه بر اون با ازدواج ادامه تحصیلم هم سخت میشه من برای رسید به کسب درامد و ادامه تحصیل حاظرم فعلا دور ازدواج رو خط بکشم اما به شرطی که مطمئن باشم راهی رو که انتخاب میکنم بعد از چند سال جواب میده لطفا کامل راهنمایی کنید در ایجاد برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت یاری کنید
    باز هم سلام
    من از اینکه تأخیر افتاد عذرخواهی میکنم
    خب من یه چیزی برام سؤال ایجاد شده که خب تا الان چطوری امورات زندگیتون رو میگذروندید؟
    خب بالاخره 38 سال، کم سنی نیست، توی اینهمه سال منبع درآمد شما چی بوده؟
    اگه شغل خاصی داشتید چرا همون رو ادامه نمیدید؟
    هرچند دونستن این موارد خیلی به بحثمون کمک میکنه اما خب در هر حال بگذریم

مطلبی که هست اینه که با توجه به شرایط فعلی تون، اقدام برای ازدواج تقریبا معقول و منطقی نخواهد بود
    پس بهتره که هدف اولتون رو رسیدن به یک حداقلی از سطح درآمدی تعریف کنید

اما تحصیلات (خصوصا در این مرحله ی زمانی) برای شما بیشتر یک آپشن به حساب می آید تا یک استاندارد لازم الوقوع
    . اما خب داشتن یک آپشن ارزشمند همیشه برای مخاطبینش یک گزینه ی وسوسه انگیزه
    چرا؟
    چون بعنوان مثال ، شما فردا روز، میرید یک شرکت تأسیس میکنید، برای ثبتش شاید نیازی به یک لیسانس نداشته باشید، اما اگر کمی در کارتون پیشرفت کنید و بخواهید شرکتتون رو رتبه بندی کنید نیاز به این هست که مدیرعاملش مثلا لیسانس به بالا باشه
    و یا به قول خودتون بسیاری از دستگاهها برای هرگونه جذب نیرویی، حداقل یک لیسانس رو از شما خواهند خواست و در واقع جزو پیش نیازهای ورودتون به هر محل کاری خواهد بود
    یا بعنوان مثال فردا برای ازدواجتون طبیعتا داشتن لیسانس حداقل یکی از فاکتورهای طرف مقابلتون که تحصیلات باشه رو میتونه تا حدودی تأمین کنه
    اما خب شما زمانی هم به اون صورت ندارید که بخواید برای تحصیلات قرارش بدید
    ولی از طرفی این رو هم بدونید که ماهی رو هر زمان از آب بگیرید تازه هست

نکته ای که در بین صحبتهای شما حائز اهمیت هست، توانمندیهای شما هست که میتونه در راه پیشرفتتون کمک شایان توجهی بهتون بکنه
    بعنوان مثال شما از دوره های شبکه استفاده کردید که خب خود این میتونه براتون بعنوان یک منبع درآمد مستقل و ارزشمند مطرح باشه
    و یا اینکه آشنایی خوبی با طراحی خصوصا با فتوشاپ دارید و همین الان بسیاری از اصناف همسایه و نزدیک به محل زندگی تون رو میتونید با استفاده از پنلهای پیام کوتاه، پیامکهای تبلیغاتی منطقه ای براشون بفرستید که مثلا میتونید خدمات طراحی کارت ویزیت و تراکت و یا حتی نصب ویندوز و ...! براشون انجام بدید
    از اون مهمتر اینکه بسیاری از وبمستران هستند که نیاز به طراحیهای گرافیکی دارند (از هدرهای ساده و بنرهای متحرک گرفته تا طراحی اولیه قالبهای سنگین سایتها) که روز به روز بر تعداد این جماعت هم افزوده میشه
    پس شما این مورد طراحی رو هم باز میتونید به عنوان یک منبع درآمد جداگانه و متوسط به بالا بهش نگاه کنید
    (خصوصا اینکه دو مورد بالا برای شروع کار نیاز به هیچگونه دفتر کار و هزینه های هنگفت متعاقب آن را ندارد و شما تمام این موارد را از درون منزلتون هدایت میکنید)

پس پلن "پیشنهادی" ما اینه که شما در گام اول برای تقویت حداقل سطح درآمدیتون با استفاده از دانشتون شروع به کار در زمینه ی طراحی گرافیکی انجام بدید
    این کار رو با ورود به مسائل حوزه ی شبکه گسترشش بدید
    در گام دوم و پس از مدتی اندک شما برای دوره های غیرحضوری و یا پیام نور و ... ثبت نام کنید و حتما یک تحصیلاتی رو آغاز کنید که خود این باعث فعال تر شدن بیش از پیش ذهنتون خواهد شد
    و در نهایت انشاا... سراغ پدیده ی شیرین ازدواج خواهید رفت که اون هم بحث جداگانه ای رو میطلبه

فقط حواستون به این نکته باشه که تا میتونید ازهزینه های غیرضروری پرهیز کنید تا بتونید به اهداف تعیین شده تون دست پیدا کنید
    باز هم در خدمتیم ...
    ویرایش توسط Moshaver : 10-15-2013 در ساعت 12:49 AM

12. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)