نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: افسرده شدمه

1792
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40101
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسرده شدمه

سلام سلام من یه چند وقته متوجه یه مشکلاتی در خودم شدم اول درمورد ارتباطم با اطرافیان و دوستان و فامیل و مخصوصا فامیلای همسرم دچار مشکل شدمه حدودا دوسه سال ی رفتارایی نشون میدم که واقعا از خود واقعیم در میشم مثلا یه مسله ایی رو میدونم الکی وانمود میکنم نمیدونم و کسایی که باشون همصحبت میشم انگاری ازم دلزده میشن و تو ذوقشون میخوره همه ی جوری بهم نگاه میکنن انگار من خلم یا پیش خودسون میگن کم داره یا مشکل داره واقعا هم همینطوره من ادمی بودم که قبلا همه بم میگفتن چقد عاقلی و پخته ایی ولی حالا همه نظری کاملا برعکس دارند خیلی در عذابم انگاری خرفت شدمه حرکتای خانمومانه ندارم گاهی ادب رو فراموش میکنم حرفایی میزنم که میدونم نباید بزنم و اصلا اختیار حرکتام و حرفام از دستم در رفته همه همش ب دوستان خیره میشم تا یه لبخندی بزنن و سلام کنن تو غذا خوردنم افتضاح شدمه همه با حالت خنده نگام میکنن وقتی غذا میخورم حتی خونوادم مامان بابا همسرم با تعجب نگام میکنن حتی ی بار همسرم گفت که یه تختت کمه خیلی در عذابم من وواقعا ادم خلی نیستم .اینم بگم حواس پرتتر شدمه بعضی وقتا منظور دوستامو نمیفهمم اونام به حرکتام میخندن اینم بگم از موقعی که ازدواج کردم و بچه دار شدم خیلی به حرفهای همه فکر میکنم مرتب رفتار افراد و تو ذهنم حلاجی میکنم و عذاب میکشم که فکر میکنن من خلم خیلی زودرنجتر شدم خیلی حساستر خواهش میکنم کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40101
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسرده شدمه

چرا جواب نمیدین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    توضیحات شما بسیار کلی بود.برای راهنمایی لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید.
    آیا شما از اینکه خودتان را به ندانستن بعضی مسائل بزنید احاساس خوبی دارید و با اراده خودتان این کار را انجام می دهید؟
    این رفتار شما به دلیل فراموشی واقعی مسائل می باشد؟
    تغییرات رفتاری شما در غذا خوردن به چه سبکی تغییر کرده است؟
    چندسالتان است؟
    روابطتتان با همسرتان چگونه است ؟
    دیدگاهتان در مورد خودتان چیست؟
    چند سالتان است؟
    آیا قبل از بارداری نیز چنین افکاری و رفتاری داشته اید؟
    نشانه های فسردگی مانند گریه ، گوشه گیری، تغییرات در خواب و غذا و... را احساس می کنید؟
    اگر مزان حافطه شما کاهش پیدا کرده باشد بعد از بارداری نیاز به بررسی دقیق فیزیولوژیک و روانشناسی می باشد. گاهی فشارهای روانی و مشکلات می توانند باعث شوند عملکرد فرد به مقداری کاهش یابد اما اگر این موضوع دائمی باشد و تکرار زیادی داشته باشد بهتر است بررسی دقیق صورت گیرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    منم یه چند وقتیه خواب های بد دیدمه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40101
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی بدون اختیار گاهی ب اختیار خودم.اشتهام زیاد شده.۲۲ سالمه.ن همچین تفکراتی تا قبل از بارداری نداشتم البته بیشتر تا قبل ازدواج نداشتم.ارتباط خوبی با همسرم ندارم دوتا ادم کاملا متفادتم اصلا چیزی به اسم عاطفه نمیشناسه.بنظرتون نیازع که من به روانپزشک مراجعه کمم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40101
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا برام مقدور نیست که برم پیش روانشناس شما میتونید کمکم کنید از طریق واتساپ یا تلگرام ممنون میشم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    توضیحات شما بسیار کلی بود.برای راهنمایی لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید.
    آیا شما از اینکه خودتان را به ندانستن بعضی مسائل بزنید احاساس خوبی دارید و با اراده خودتان این کار را انجام می دهید؟
    این رفتار شما به دلیل فراموشی واقعی مسائل می باشد؟
    تغییرات رفتاری شما در غذا خوردن به چه سبکی تغییر کرده است؟
    چندسالتان است؟
    روابطتتان با همسرتان چگونه است ؟
    دیدگاهتان در مورد خودتان چیست؟
    چند سالتان است؟
    آیا قبل از بارداری نیز چنین افکاری و رفتاری داشته اید؟
    نشانه های فسردگی مانند گریه ، گوشه گیری، تغییرات در خواب و غذا و... را احساس می کنید؟
    اگر مزان حافطه شما کاهش پیدا کرده باشد بعد از بارداری نیاز به بررسی دقیق فیزیولوژیک و روانشناسی می باشد. گاهی فشارهای روانی و مشکلات می توانند باعث شوند عملکرد فرد به مقداری کاهش یابد اما اگر این موضوع دائمی باشد و تکرار زیادی داشته باشد بهتر است بررسی دقیق صورت گیرد.
    02122354783

شاد باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Leeyan نمایش پست ها
    گاهی بدون اختیار گاهی ب اختیار خودم.اشتهام زیاد شده.۲۲ سالمه.ن همچین تفکراتی تا قبل از بارداری نداشتم البته بیشتر تا قبل ازدواج نداشتم.ارتباط خوبی با همسرم ندارم دوتا ادم کاملا متفادتم اصلا چیزی به اسم عاطفه نمیشناسه.بنظرتون نیازع که من به روانپزشک مراجعه کمم
    با نقل قول پاسخ بدید تا مخاطبتون متوجه بشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که برای رفع مشکلات شما در اول نیاز به بررسی دقیق می باشد و بعد از آن تشخیص گذاری و بعد وارد پروسه درمان شدن و ممکن است نیاز به چندین جلسه مشاوره و آموزش باشد. با توجه به اینکه شما بیان کردید در زندگی مشترکتان نیز مشکلاتی وجود دارد بهتر است به این موضوع دقت بیشتری کنید چون ممکن است این یک نوع واکنش منفی به مشکلات زندگیتان باشد .
    متاسفانه مشاوره در واتشاپ وجود نداره و مشاوره در تلگرام نیز به اندازه ای نمی باشد که بتوانید پروسه درمانی را تجربه کنید بهتر است به صورت حضوری یا نهایت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد