نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: علاقه مند به خواهر زن

4857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه مند به خواهر زن

سلام من یه ساله ازدواج کردم و خانومم خیلی نافرمانی میکنه باهاش آروم حرف میزنم جوابمو با تندی و بد دهنی میده بماند که بعضی وقتا باهاش برخورد میکنم..خواهرش خیلی فهمیده و با درک و شعور بالاست جوری که شدیدن بهش علاقه مند شدم و فکرش هیچ وقت از ذهنم نمیره از یه طرف نمیخوام وارد گناه بشم
    چیکار کنم؟ اومدم خلاصه اش کردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : علاقه مند به خواهر زن

نقل قول نوشته اصلی توسط zizigolo21 نمایش پست ها
    سلام من یه ساله ازدواج کردم و خانومم خیلی نافرمانی میکنه باهاش آروم حرف میزنم جوابمو با تندی و بد دهنی میده بماند که بعضی وقتا باهاش برخورد میکنم..خواهرش خیلی فهمیده و با درک و شعور بالاست جوری که شدیدن بهش علاقه مند شدم و فکرش هیچ وقت از ذهنم نمیره از یه طرف نمیخوام وارد گناه بشم
    چیکار کنم؟ اومدم خلاصه اش کردم
    سلام خوبین ؟ ببخشید خیانت ک فقط به عمل کردن نیس همین ک تو ذهنتون به یکی دیگه هم فکر کنین دارید به عشقتون خیانت میکنین !!!!خب بعدشم وقتی فکر یکی دیگه رو تو ذهنتون میارید کم کم همسرتون واستون کم رنگ میشه و این خطرناکع ..از امشب تصمیم بگیرید دیگه حتی بهش فکرم نکنین چون خیلی نامردیه اینکار و ظلمه ..باشه؟
    بعدش خب رابطتتون الان تو چه حدیه ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

در حد همه خواهر زنا فقط تو دلم بهش وابسته ام

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

مطمنن خانم شما هم وقتی مجرد بوده خیلی مهربونو با درکو خوش خنده و شاد بوده که شما انتخابش کردید ولی وقتی وارد زندگی مشترک و سختیاش شده خب تا بخوات عادت کنه و ازون حال و هوای مجردی بیاد بیرون یکم طول میکشه . حالا بستگی داره تو دوران مجردی آیا در رفاه بهتری بودن که این درک این مشکلات براشون سخت شده یاهر علت دیگه ای
    بالاخره باید ریشه این بداخلاقی ها مشخص بشه به نظرم باهاش صحبت کنید و درخواستاشو گوش کنید شاید درخواست زیادی نداشته نباشه و حل کردنش راحت باشه و اگرم حس میکنیدبا حرف زدن بازم حل نشد حضورا پیش مشاور برید.
    ولی در رابطه با خواهر زنتون اونم مطمنن اگر ازدواج کنه ممکنه حتی بداخلاق تر از همسرتون بشه بهتره از رو ظاهر قضاوت نکتید و هرگز مقایسه نکنید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    مطمنن خانم شما هم وقتی مجرد بوده خیلی مهربونو با درکو خوش خنده و شاد بوده که شما انتخابش کردید ولی وقتی وارد زندگی مشترک و سختیاش شده خب تا بخوات عادت کنه و ازون حال و هوای مجردی بیاد بیرون یکم طول میکشه . حالا بستگی داره تو دوران مجردی آیا در رفاه بهتری بودن که این درک این مشکلات براشون سخت شده یاهر علت دیگه ای
    بالاخره باید ریشه این بداخلاقی ها مشخص بشه به نظرم باهاش صحبت کنید و درخواستاشو گوش کنید شاید درخواست زیادی نداشته نباشه و حل کردنش راحت باشه و اگرم حس میکنیدبا حرف زدن بازم حل نشد حضورا پیش مشاور برید.
    ولی در رابطه با خواهر زنتون اونم مطمنن اگر ازدواج کنه ممکنه حتی بداخلاق تر از همسرتون بشه بهتره از رو ظاهر قضاوت نکتید و هرگز مقایسه نکنید
    انگار اینجا مرکز مشاوره نیست مرکز قضاوته درست پیامای منو بخونید گفتم این چیز اذیتم میکنه و راه حل میخوام که ذهنم پاک شه و ضمنا قبل ازدواج من این اخلاق خانوممو ندیدم و میتونم با تندی درستش کنم ولی کلا تلاش میکنم اروم بهش بفهمونم و اون نمیفهمه هیچ با داد و نازسا جواب میده قصد طلاق هم ندارم فقط دو تا راهنمایی میخواستم چطور اونو خط بزنم و دیگه به چه روشی سعی کنم اینو ادم کنم تو مرکز مشاوره کسی .کسی رو نباید قضاوت کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد