نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: نداشتن حتی یک خواستگار

3718
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن حتی یک خواستگار

من ۳۱ سالمه ، خوشگلم یعنی هم صورت زیبا ،قد بلند و خوش هیکل ،شاغل و دارای درآمد ماهانه نسبتا خوب ، پدر و مادر نه دزدن نه معتادن نه جدا شدن ،وضع مالی خانواده هم نسبتا خوب ،هرجا میرم پیشنهاد برای آشنایی دارم ،اما یه خواستگارم نداشتم تا الان در صورتی نه مثل دختر های الان آویزونم نه لاشی هر شب بایکی و یه مهمونی .برام سواله چرا حتی دوست پسری که ۴ سال باهام مونده هم قصد ازدواج باهامو نداره .البته بد اخلاق و عصبی هستم و خیلی مغرور و از خود راضی و ساده و احمق که هیچ جیز مخفی ندارم از هیچ کس حرف دل و زبونم یکیه و همه احساساتمو‌ بروز میدم و‌حالاتم خیلی مستقله و قدری روحیه مردونه دارم و باهوشم و احساس میکنم مردا از زن باهوش خوششون نمیاد یه مقداری هم سلطه گرم 😔برای مهم نبود ازدواج اونقدری که دنبالش باشم همش اما اینقد اخیرا مادرم گریه میکنه اطرافیانم اشاره میکنن احساس بدی بهم دست داده .و البته خیلی دوست دارم یه همدم داشته باشم که کنارش زندگی کنم .شاید یه پناهگاه یه عشق که مجبور نباشم ترس رفتنشو داشته باشم .اندازه سنم بزرگ نشدم یعنی به قیافه هم نمی خوره ۳۱ ساله باشم .الان دیگه فکر میکنم مشکل از منه که کسی نمی خواد یه عمر پیشم بمونه .کمکم کنین مشکلمو‌بفهمم و اگه از منه حلش کنم

2. کاربران زیر از 1366maedeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نداشتن حتی یک خواستگار

سلام

شما میدونید مشکل چیه پس تغییر رو شروع کنید.

این لینک رو بخونید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.فکرتو درگیر این چیزا نکن ازدواج همه چی نیست.اگر باهوش هستی سعی کن به مرحله ای برسی که بورس بشی بری خارج .خدا رو چه دیدی شاید اونجا ازدواج کردی مردای اونجا برخلاف مردای ایران جذب زنهای باهوش و قدرت مند میشن بجای زن هایی که فقط به ظاهرشون میرسن و عشوه دارن.
    امار بگیر ببین چند درصد از متاهل ها تو ایران از زندگیشون رضایت دارن؟
    فکر نکن حتما باید ازدواج کنی و الان که سنت زیاده داری بدبخت میشی به این فکر کن ادم یا با یه فرد مناسب که دوسش داره و به درد هم میخورن ازدواج میکنه یا ضرورتی نداره حتما ازدواج کنه.

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام.فکرتو درگیر این چیزا نکن ازدواج همه چی نیست.اگر باهوش هستی سعی کن به مرحله ای برسی که بورس بشی بری خارج .خدا رو چه دیدی شاید اونجا ازدواج کردی مردای اونجا برخلاف مردای ایران جذب زنهای باهوش و قدرت مند میشن بجای زن هایی که فقط به ظاهرشون میرسن و عشوه دارن.
    فکر نکن حتما باید ازدواج کنی و الان که سنت زیاده داری بدبخت میشی به این فکر کن ادم یا با یه فرد مناسب که دوسش داره و به درد هم میخورن ازدواج میکنه یا ضرورتی نداره حتما ازدواج کنه.
    سلام خانم صبا

درست هست که ایشون فردی باهوش و موفق هستن اما بنا به اذعان خودشون بداخلاق، عصبی، مغرور و سلطه گر هم هستند و اینها مواردی هست که فکر میکنم نه تنها مردان ایرانی بلکه مردان "خارجی" هم نتوانند با آنها کنار بیایند... در ضمن ایشون یک پست دیگر هم ایجاد کرده اند که ظاهرا با فردی در رابطه هستند که به گفته خودشان اخلاق موجهی دارد اما این خانم دچار وسواس شده اند

http://forum.moshaver.co/showthread....630#post279630

7. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

چه چیزایی کمکت کرد که باهوش بودنت رو متوجه بشی... چندتا مثال بزن... هرچند کوچیک باشن مهم نیست، کسی که نمیشناستت... بی تعارف چندتاشو یگو تا بتونم بگم شوهرت رو کجا پیداش کنی

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    چه چیزایی کمکت کرد که باهوش بودنت رو متوجه بشی... چندتا مثال بزن... هرچند کوچیک باشن مهم نیست، کسی که نمیشناستت... بی تعارف چندتاشو یگو تا بتونم بگم شوهرت رو کجا پیداش کنی
    خوب می تونم اصلاح کنم حرفمو اگر منظور شما از هوش اختراع ، یا کار خارق العاده ای هست که اون فرد باهوش نام برده بشه ازش پس من باهوش نیستم
    من اغلب می تونم ادامه حرف نصفه رو کامل کنم .اگر کسی سوالی بپرسه من اکثرا می تونم به چیزی که تو ذهنش میگذره اشاره دقیق کنم .معمولا سریع می فهمم .و عمدتا چیزی ازم خواسته بشه به نحوی انجام میدم که مورد تحسین قرار می گیرم یعنی به نوعی با کمترین توضیح می فهمم.نسبت به همه چیز کنجکاوم .و اصولا منجر به خرابکاری نمیشه .معمولا تو‌محیط کار برای حل مسائلی که نیاز به راه کار جدید داره ازم نظر پرسیده میشه ...و البته نمی دونم براتون پیش اومده یا نه کسایی که زیبا رو هستن در هر جایی که حاضر میشن اولین جمله که میشنون اینه که ماشاالله چقدر زیبایی .معمولا این جمله چقدر تو خنگی یا فلانی باهوشه هم مثل همین قضیه هست .همون طوری که همه به من میگن تو خیلی بداخلاقی 🤦‍♀️

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    شاید درست ترین جواب و شما دادین مردهای ایرانی زن قدرتمند دوست ندارن ،زن مستقل ،زن خود کفا ،مردهای ایرانی اکثرا دوست دارن وقتی کنارشون هستی اگر سوالی پرسیده میشه شما سکوت کنی و وابسته باشی (من هستم نیازی نیست تو صحبت کنی ) .مردهای ایرانی از زن های جسور و بی پروا واهمه دارن .و ترجیحشون انتخاب زن مطیع‌ هست .

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط 1366maedeh نمایش پست ها
    شاید درست ترین جواب و شما دادین مردهای ایرانی زن قدرتمند دوست ندارن ،زن مستقل ،زن خود کفا ،مردهای ایرانی اکثرا دوست دارن وقتی کنارشون هستی اگر سوالی پرسیده میشه شما سکوت کنی و وابسته باشی (من هستم نیازی نیست تو صحبت کنی ) .مردهای ایرانی از زن های جسور و بی پروا واهمه دارن .و ترجیحشون انتخاب زن مطیع‌ هست .
    روحیه مردانه داشتن مناسب یه زن نیست، زن اسمش روشه « زن ».

البته من مخالف فعالیت اجتماعی خانمها نیستم ولی نظرم اینه در عین حال باید روحیه زنانه خودشونو حفظ کنن و مطیع باشن.

اگه زنها فکر کنن چون شاغل هستن میتونن حقوق شوهرو زیر پا بذارن این شدنی نیست و چنین روش و اخلاقی مردهای همه جای دنیا خصوصاً مردهای ایرانی رو فراری میده.

در واقع هر زنی که شاغل هست به اختیار خودش شاغله و کسی نمیتونه مجبورش کنه که شاغل باشه و هر زمان خواست میتونه شغلشو کنار بذاره بگه میخوام راحت باشم و تفریح کنم، اما داشتن اخلاق خوب رو هر مردی از زنش توقع داره.
    ویرایش توسط Experience : 11-24-2018 در ساعت 10:09 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها

البته من مخالف فعالیت اجتماعی خانمها نیستم ولی نظرم اینه در عین حال باید روحیه زنانه خودشونو حفظ کنن و مطیع باشن.

اگه زنها فکر کنن چون شاغل هستن میتونن حقوق شوهرو زیر پا بذارن این شدنی نیست و چنین روش و اخلاقی مردهای همه جای دنیا خصوصاً مردهای ایرانی رو فراری میده.

در واقع هر زنی که شاغل هست به اختیار خودش شاغله و کسی نمیتونه مجبورش کنه که شاغل باشه و هر زمان خواست میتونه شغلشو کنار بذاره بگه میخوام راحت باشم و تفریح کنم، اما داشتن اخلاق خوب رو هر مردی از زنش توقع داره.
    من فکر میکنم جواب اینکه چرا خواستگار ندارمو گرفتم .من معتقدم زندگی یه اشتراکه و زن و مرد باید شریک باشن تو همه چیز .حتی تو‌کار کردن و ساختن زندگی با هم .اما مثل اینکه تامین نیاز مالی جز وظایف مرد هست و زن میتونه بگه تو به هر طریقی که شده باید تمام بار مالی زندگی و بدوش بکشی عوضش چشم گفتن و نظر موافق در همه زمینه ها و اطاعت از تو با من .یعنی معامله میکنن .یعنی مردها یه زن دلسوز نمی خوان یه برده فرمانبر میخوان و تو زمینه هایی که تشخیص میدن فقط میتونه اظهار نظر کنه یا حداقل تا قبل ازدواج این نقش و خوب بتونه بازی کنه .و متاسفانه یا خوشبختانه من بازیگر خوبی نیستم .ممنون از همه دوستان

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

خب... شما یه اصل مهم که کنجکاوی و ریزبین بودن هستش رو دارین... احتمالا دلیل بد اخلاقیتون هم همینه... یعنی وقتی می بینید که دیگران نسبت به چیزهایی کور هستن که برای شما مثل روز روشنه، نمیتونید دلیل این خنگ بودن دیگران رو توجیه کنید و به ناچار عصبی میشید...
    هر اصلی یک اصل مکمل داره و مکمل اصل ریزبین بودن... آینده نگریه... یعنی بتونید ورای اون لحظه ای که توش هستید... احتمالات رو در نظر بگیرید و آینده رو حدس بزنید... مثلا یکی به شما میگه رنگ آبی اصلا بهت نمیاد، در صورتی که ایمان داری اینطور نیست و اون آدم بدسلیقه بوده که این حرفو زده، اگر آینده نگری داشته باشی... میگی دو احتمال وجود داره: یا محکم جوابشو میدم که باعث میشه چیزی به دست نیارم... یا یه لبخند بهش میزنم و میگم مرسی که برام وقت گذاشتی، که بازم چیزی از دست نمیدم...
    در مورد خواستگار هم باید بگم؛ آدمهایی که با شما جور باشن و بتونید باهاشون احساس خوشبختی داشته باشید، معمولا اجتماعی نیستن و کمتر توی محیطهای بیرون و کار میشه پیداشون کرد... یا دارن یه چیزی درست میکنن یا یه مسئله ای رو حل میکنن... فعلا راهکاری برای این مشکل ندارم

14. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

من سوالی از شما دارم چه ملاک هایی برای انتخاب همسرایندتون درنظر دارید؟
    شاید چون هنوز دقیق نمیدونید چه معیارهایی مدنظرتون هست وارد رابطه های اشتباه متعددی شدید و درنتیجه بعد از هر بار شکست باعث شده رو روحیه و اخلاقتون اثر منفی بزاره . اینکه عنوان کردید 4 سال با کسی نامزاد هستید که قصد ازدواج با شما رو نداره خب ریشه تمام بداخلاقی ها و عصبی بودن شما و اینکه هنوز خاستگار ندارید، شاید حضور همین شخص هست واگر این رابطه رو تموم کنید موردهای جدید سرراهتون قرار میگیره ولی چون این یکم زمان بر هست دوباره وارد رابطه های اشتباه دیگه ای میشید و باز دوباره سرگردان تر و عصبی تر میشید.
    پیشنهاد من اینست که اول این رابطه اشتباه رو تموم کنید . بعد ملاک ها و معیارهای مورد نظر برای انتخاب شخص ایده التون مشخص کنید. و با کسی که صددرصد قصد ازدواج داره نامزاد باشید و طول دوره نامزادی هم بیشتر از یکسال طول نکشه چون بیشتر شدن این دوره فقط باعث میشه که بیشتر از هم فاصله بگیرید.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

16. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من فکر میکنم جواب اینکه چرا خواستگار ندارمو گرفتم .من معتقدم زندگی یه اشتراکه و زن و مرد باید شریک باشن تو همه چیز .حتی تو‌کار کردن و ساختن زندگی با هم .اما مثل اینکه تامین نیاز مالی جز وظایف مرد هست و زن میتونه بگه تو به هر طریقی که شده باید تمام بار مالی زندگی و بدوش بکشی عوضش چشم گفتن و نظر موافق در همه زمینه ها و اطاعت از تو با من .یعنی معامله میکنن .یعنی مردها یه زن دلسوز نمی خوان یه برده فرمانبر میخوان و تو زمینه هایی که تشخیص میدن فقط میتونه اظهار نظر کنه یا حداقل تا قبل ازدواج این نقش و خوب بتونه بازی کنه .و متاسفانه یا خوشبختانه من بازیگر خوبی نیستم .ممنون از همه دوستان
    من هم معتقدم ازدواج به اشتراک گذاشتن همه چیزه ولی هر کسی به تناسب جنس خودش باید مواردی رو به اشتراک بذاره تا تعادل برقرار شه.

از خانمها انتظار میره لطیف باشن و لطیف بودنو به اشتراک بذارن اما از آقایون زبر بودن انتظار میره( این روال معمول هست ولی ممکنه برا افرادی صدق نکنه ).

روز و شب در کنار یکدیگه باعث تعادل و حیات رو کره زمین میشن و نمیتونیم بگیم همیشه روز باشه یا همیشه شب باشه.

نمیشه دو تا آتش رو کنار هم قرار داد چون میزنن همدیگه رو نابود میکنن( برای همینه مردها با زنی که روحیه مردونه داره کنار نمیان ) و همینطور نمیشه دو تا آب رو کنار هم قرار داد چون اونقدر آرومن که ممکنه هیچ حرفی با هم نزنن و مدت زیادی رو در سکوت بگذرونن، هیچ کدوم این موارد درست نیست.

معمولا نقش آتش رو مردها به عهده دارن و نقش آب رو زنها و اینجوری گرمی و سردی ترکیب میشن و اعتدال بوجود میاد.

حالا اگه یه زن نقش آتش رو داره باید مردی رو پیدا کنه که نقش آب رو داره تا زندگیشون متعادل بشه.

عین حالتی که کاربر heh_heh گفتن پسرهایی که زیاد اجتماعی نیستن میتونن با شما جور باشن( اجتماعی بودن گرمی-آتش هست و غیر اجتماعی بودن سردی-آب، یعنی همون اصطلاحات برونگرا و درونگرا ).

تضادها هستن که ازدواج رو میسازن، تضادها زندگی رو میسازن.
    ویرایش توسط Experience : 11-25-2018 در ساعت 11:25 AM

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من به شما نمیخوام اتهام بزنم و توهین کنم اما چند دلیل میگم ببینید کدوم دلیل میتونه باشه ( فقط جنبه کمک دارم ) :
    1 . اکثر پسر ها از دخترانی خوششون میاد برای ازدواج که گذشته دختره پاک بوده یعنی کم تر دوست پسر داشته یا رابطه جنسی در قدیم نداشته .
    2 . احتمالا سمت پسرانی میرید که برای تفریح سمت شما میاد و تمایل ازدواج و مسیولیت ندارن و تنوع طلبن .
    -سعی کنید برای ازدواج سمت مردی برید که راحت نتونه بفهمه که در گذشته دوست پسر داشتید و چه کسانی بودن
    و با مردی اشنا شوید که زیاد تنوع طلب نیست و نمیتونه به راحتی یک دوست دختر پیدا کنه و تنهاست و سختی کشیده معرفت و عشق درک میکنه حتما حتما برای ازدواج با مردی وارد رابطه دوستی دختر پسر نشید که خیلی بهم نزدیک بشید حرمتا و محدودیتا رعایت کنید .
    از این بیشتر نمیتونم کمکی کنم چون شناخت کافی از شما ندارم و نمیتونم واردش بشم امیدوارم شادکام باشید .
    ویرایش توسط mt12 : 11-26-2018 در ساعت 12:58 AM

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم معتقدم ازدواج به اشتراک گذاشتن همه چیزه ولی هر کسی به تناسب جنس خودش باید مواردی رو به اشتراک بذاره تا تعادل برقرار شه.

از خانمها انتظار میره لطیف باشن و لطیف بودنو به اشتراک بذارن اما از آقایون زبر بودن انتظار میره( این روال معمول هست ولی ممکنه برا افرادی صدق نکنه ).

روز و شب در کنار یکدیگه باعث تعادل و حیات رو کره زمین میشن و نمیتونیم بگیم همیشه روز باشه یا همیشه شب باشه.

نمیشه دو تا آتش رو کنار هم قرار داد چون میزنن همدیگه رو نابود میکنن( برای همینه مردها با زنی که روحیه مردونه داره کنار نمیان ) و همینطور نمیشه دو تا آب رو کنار هم قرار داد چون اونقدر آرومن که ممکنه هیچ حرفی با هم نزنن و مدت زیادی رو در سکوت بگذرونن، هیچ کدوم این موارد درست نیست.

معمولا نقش آتش رو مردها به عهده دارن و نقش آب رو زنها و اینجوری گرمی و سردی ترکیب میشن و اعتدال بوجود میاد.

حالا اگه یه زن نقش آتش رو داره باید مردی رو پیدا کنه که نقش آب رو داره تا زندگیشون متعادل بشه.

عین حالتی که کاربر heh_heh گفتن پسرهایی که زیاد اجتماعی نیستن میتونن با شما جور باشن( اجتماعی بودن گرمی-آتش هست و غیر اجتماعی بودن سردی-آب، یعنی همون اصطلاحات برونگرا و درونگرا ).

تضادها هستن که ازدواج رو میسازن، تضادها زندگی رو میسازن.
    با سلام
    دوست گرامی تضاد ها شدت و صعفشون مهمه دلیل نمیشه که سر تا پا دو زوج ازنظر شخصیتی و... فرق داشته باشد با همدیگر که تا ازدواجی صورت بگیرد با احترام به نظر شما سعی کنید چنین گفته هایی را به صورت جامع بیان نکنیم و سنتی بین عموم برای ازدواج نشود لذا ازدواج موفق نیاز به مشاورین و کارشناسان معتبر و قوی دارد با انالیز و جزییات نقاط مشترک و تصاد ها که زوج باید قبل ان به ان ها مراجعه کنند .

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mt12 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست گرامی تضاد ها شدت و صعفشون مهمه دلیل نمیشه که سر تا پا دو زوج ازنظر شخصیتی و... فرق داشته باشد با همدیگر که تا ازدواجی صورت بگیرد با احترام به نظر شما سعی کنید چنین گفته هایی را به صورت جامع بیان نکنیم و سنتی بین عموم برای ازدواج نشود لذا ازدواج موفق نیاز به مشاورین و کارشناسان معتبر و قوی دارد با انالیز و جزییات نقاط مشترک و تصاد ها که زوج باید قبل ان به ان ها مراجعه کنند .
    سلام

نگفتم کاملاً تضاد داشته باشن این برداشت شماست که بصورت جامع برداشت میکنید و اتفاقاً توجه به تضادها باید سنتی برای ازدواج بشه تا نقاط ضعف و قوت همدیگرو پوشش بدن مثلا یکی برونگراست اون یکی درونگرا باشه یا یکی بداخلاقه اون یکی خوش اخلاق باشه، دونستن و درک کردن این چیزا اونقدرا سخت و مشکل نیست که نیاز به مشاوران و کارشناسان داشته باشه البته اگه شما دوس داری هر چیز ساده ای رو با کارشناس در میون بذاری من حرفی ندارم میل خودتونه.

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

چرا فکر میکنید شخصیت زنانه داشتن در مطیع بودنه!
    چیزی به اسم مطیع بودن در یه رابطه سالم وجود نداره و اینا ساخته ذهن یه عده اسلامی برای ایجاد جو مردسالارانه هست.

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام خانم صبا

درست هست که ایشون فردی باهوش و موفق هستن اما بنا به اذعان خودشون بداخلاق، عصبی، مغرور و سلطه گر هم هستند و اینها مواردی هست که فکر میکنم نه تنها مردان ایرانی بلکه مردان "خارجی" هم نتوانند با آنها کنار بیایند... در ضمن ایشون یک پست دیگر هم ایجاد کرده اند که ظاهرا با فردی در رابطه هستند که به گفته خودشان اخلاق موجهی دارد اما این خانم دچار وسواس شده اند

http://forum.moshaver.co/showthread....630#post279630
    سلام جناب شهریار
    بله الان دیدم تاپیک ایشون رو.هم جو جامعه ما هنوز فرهنگ برخورد با یکسری مسائل رو پیدا نکرده هم این خانم با یکسری صفات منفیشون جو منفی رو برای خودشون بدتر میکنن.
    اون حرف من کلی بود گفتم و قطعا با ادمی شامل این ویژگی ها سخت میشه کنار اومد.
    برای همین گفتم تا وقتی ادم حس نکنه امادگی زندگی مشترک رو نداره نباید اقدام به ازدواج کنه چون زندگی مشترک نیازمند اینه ادم یسری صفات مث بدخلقی،و.. رو کنار بزاره.
    از طرفی هم نمیشه اینو نادیده گرفت که توی جامعه و زندگی های ایرانی جو مردسالاری حاکمه و باز هم شرایط برای یه خانم با ویژگی های ایشون سخته.

23. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mt12 نمایش پست ها
    با سلام
    من به شما نمیخوام اتهام بزنم و توهین کنم اما چند دلیل میگم ببینید کدوم دلیل میتونه باشه ( فقط جنبه کمک دارم ) :
    1 . اکثر پسر ها از دخترانی خوششون میاد برای ازدواج که گذشته دختره پاک بوده یعنی کم تر دوست پسر داشته یا رابطه جنسی در قدیم نداشته .
    2 . احتمالا سمت پسرانی میرید که برای تفریح سمت شما میاد و تمایل ازدواج و مسیولیت ندارن و تنوع طلبن .
    -سعی کنید برای ازدواج سمت مردی برید که راحت نتونه بفهمه که در گذشته دوست پسر داشتید و چه کسانی بودن
    و با مردی اشنا شوید که زیاد تنوع طلب نیست و نمیتونه به راحتی یک دوست دختر پیدا کنه و تنهاست و سختی کشیده معرفت و عشق درک میکنه حتما حتما برای ازدواج با مردی وارد رابطه دوستی دختر پسر نشید که خیلی بهم نزدیک بشید حرمتا و محدودیتا رعایت کنید .
    از این بیشتر نمیتونم کمکی کنم چون شناخت کافی از شما ندارم و نمیتونم واردش بشم امیدوارم شادکام باشید .
    لطفا این کلیشه ها رو بریزیم دور.

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چرا فکر میکنید شخصیت زنانه داشتن در مطیع بودنه!
    چیزی به اسم مطیع بودن در یه رابطه سالم وجود نداره و اینا ساخته ذهن یه عده اسلامی برای ایجاد جو مردسالارانه هست.
    مطیع بودن یعنی روال معمول زندگیو حفظ کنه و تند و کند و لج نباشه، این حرف شامل آقایون هم میشه.
    ویرایش توسط Experience : 11-27-2018 در ساعت 08:06 AM

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

یس یس همینهههههههههههههههههه
    اینهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههه
    اون زمان که ما پسرا میومدیم شماره بدیم محل بهمون نمیدادید و فقط غرور داشتید و دارید بایدم یکی نباشه بیاد شما رو بگیره

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخ
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    یس یس همینهههههههههههههههههه
    اینهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههه
    اون زمان که ما پسرا میومدیم شماره بدیم محل بهمون نمیدادید و فقط غرور داشتید و دارید بایدم یکی نباشه بیاد شما رو بگیره

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخ
    ببخشیدا اگه تو اندازه ای هستید که شماره ازتون نمی گیرن حتی همون بهتر بی شوهر بمونه آدم 😂😂😂😂😂من منظورم از خواستگار نداشتن آدم خاص و خوبه .معمولیا اعتماد بنفس خواستگاری من‌ اومدنو ندارن البته ریا نباشه 😂😂😁😁

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم الان دوره دوره ی رابطه های مجازیه متاسفانه یا خوشبختانه

الان آشنایی ها بیشتر مجازی شده نه تنها تو ایران بلکه سایتهای آشنایی تو کشورهای دیگه هم بسیار رونق گرفته

من اوایل سفت و سخت مخالف بودم و هرکدام از دوستهام برام از اشنایی با پسرها در دنیا مجازی صحبت میکرد

بشدت مخالفت میکردم باهاش و میگفتم نمیشه به همچین ادمی اعتماد کرد(شاید چون ازدواج خودم اینجوری نبوده نمیتونستم درک کنم)

اما خب انقدر دربارش خوندم که فهمیدم دنیای مجازی همین دنیای واقعی خودمونه و نباید انقدر ازش ترسید

الان دنیا دنیای تکنولوژیه و دخترها و پسرها ترجیح میدن تو خونشون با سیستمشون خیلی راحت فرد مورد علاقشون

رو پیدا کنن و این قضیه نمیتونم بگم خوب یا بده ولی هست کاریش هم نمیشه کرد...

این توضیحات رو دادم که باور کنی مشکل از شما نیست که خواستگار نداری

ولی خب یکسری اخلاقهایی داری که معمولا دخترهای مستقل دارن خوبه یکم کنترلشون کنی

اعتماد بنفس و استقلال عالیه و خیلی از مردها هستند که دوستش دارن و بهش افتخار میکنن که بیشتر

قشر تحصیل کرده هستند

ولی خب عصبی و بداخلاق بودن آزاردهندست،بنظر من با مادرت صحبت کن که گریه نکنن و بهشون بگو که تاثیر منفی رو شما

میزاره این کارشون و خودتم فعلا تمرکزت رو ازین که سنت زیاده و ازدواج نکردی بردار یه سرگرمی برای خودت پیدا کن بزار

انرژی های منفی ازت دور بشن و مطمن باش اینده خوبی در انتظارته

و سن ازدواج بالا رفته متاسفانه و کاریش نمیشه کرد الان من دوستهایی دارم 36/35 و... که مجرد هستن

تو تنها نیستی عزیزم

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

29. 4 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها

تو تنها نیستی عزیزم

حرفهات درسته سمیرا جون بنظر من ولی خیلی بهتر شده که مجازی شده قبلنا دخترها و پسرهای خجالتی
    زیادی بودن که روشون نمیشد به پدرو مادرشون بگن واسشون زن یا شوهر پیدا کنن روشون نمیشد خواسته هاشون رو بگن
    یا تنها میموندن یا مجبور بودن به هرکی میاد جواب مثبت بدن اما الان خیلی راحت میتونن بشینن با یکی گوشی ساده
    انتخاب کنن دوست دارن همسرشون توچه شهری باشه تحصیلاتش چی باشه ؟ و بعدازینکه پیداش کردن برن ببیننش
    این عالیه کاش زمان ماهم ازین چیزا بود بنظر من اتفاق خوبیه اگه ادمها همدیگرو اذیت نکنن و همون اول قصدشونو بگن
    و طرف مقابلو اذیت نکنن،کاش فرهنگ سازی میکردن.
    الان نصف فامیلهای ما اینجوری ازدواج کردن و فرقی با ازدواج های غیرمجازی نداره بعضی هاش موفقیت امیز بوده بعضی هاش نبوده
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

31. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

ببخشیدا اگه تو اندازه ای هستید که شماره ازتون نمی گیرن حتی همون بهتر بی شوهر بمونه آدم ���������������� �������������من منظورم از خواستگار نداشتن آدم خاص و خوبه .معمولیا اعتماد بنفس خواستگاری من‌ اومدنو ندارن البته ریا نباشه ���������������� �������
    دهنت سرویس
    بزرگ بودم خودم میام میگرفتمت
    ولی شرمنده قصد من ادامه تحصیله
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

دوستان به نکته خوبی اشاره کردن خاستگاری لزوما سنتی و رودر رو نیس شما میتونید تو دنیا ی مجازی با ادمای هم فکرتون به تفاهم برسید منتها نکته منفیش اینه تو دنیای مجازی شناخت شخصیت واقعی ادما یکم سخته واسه همین ادم خیلی باید با احتیاط عمل کنه.طوری که بعدا پشیمون نشه.

34. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)