نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: نظر سنجی بخصوص از آقایون

2616
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46309
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نظر سنجی بخصوص از آقایون

سلام. یه مدت به این فکر میکردم که ازنظر آقایون، جنس زن چی هست؟ چطور زن رو میبینن و چه حسی نسبت بهش دارن؟ زن رو انسان میبینن مثل بقیه که زندگی میکنه و احساسات و عقیده و نظریاتی داره یا فقط نگاه ابزاری به زن دارن و اینکه بیشترین فایده ی زن، جسمش هست؟

یه جوابی برای این سوالات خودم دارم و از درست بودنش هم مطمئن نیستم ولی به هیچ وجه نمیتونم از فکر کردن بهش دست بردارم. ازم نپرسین که چند سالته و... . اینطور نیست که درمورد فمنیست ندونم. خوشبین هم نیستم. اینقدر توی این سایت و اون سایت از خیانت و طلاق و سرد شدن روابط و... خوندم و دوروبرم دیدم که به شاهزاده ی سوار بر اسب سفید باور نداشته باشم. ولی این افکار و احساسات خیلی ذهنمو درگیر کرده. جوریه که هرچقدر هم بدبین میشم، ولی ته دلم میگم که اینجوریه و این درسته و ... . ممنون میشم روی نظرم فکر کنین و نظر خودتونو بگین:

مردا اینجورین که کلی بار روی دوششون هست. باید کار کنن و خرج زندگی رو دربیارن. باید از خانواده شون مواظبت کنن چون بهرحال مرد هستن. ازشون انتظار زیادی میره. و خوب هرمردی با شرایط خودش بزرگ میشه. از نظر مالی و ارثیه و ظاهر و خانواده و... . ممکنه توی زندگی‌شون حسادت بکنن، بهشون تیکه بندازن، بعضی جاها تحقیرشون کنن و... و اینکه کلا زندگی برای همه سخت هست هرکسی که باشی. و در این بین یه موجودی هست به اسم زن. که مهربونه و انتظار میره که بخشنده باشه و قضاوت گر نباشه و کلی صفات خوب و آرامش بخش. مردها به زن به عنوان راه فرار و نجاتی از زندگی پرمشغله و بی رحم نگاه میکنن. کسی که درکشون کنه و باهاشون همراهی کنه و یار و کنارشون باشه. و از نظرشون زن هایی که صفات مردونه دارن و دوروبرشون هستن و بسته به ظاهر و حرکات و حرف زدنشون و... نمیتونن همچین زنی باشن براشون و اینکه درآخر زنا دودسته میشن. زنایی که مثل خودشونن و قاطی این زندگی شدن که ارزشی براشون قائل نیستن (هرچند اینجا یکم اذیت میشم اینو بنویسم ولی واقعا همچین فکری میکنم) و زنایی که زن هستن و آرامشبخش.

ممنون.

2. کاربران زیر از Love사랑 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نظر سنجی بخصوص از آقایون

سلام.

دوست عزیز از یک چیز مطمئن باش؛
    اونم اینکه زن و مرد هیچ برتری به سبب جنسیت نسبت به هم ندارن ،
    و در واقع تنها چیزی که باعث برتر بودن یک انسان نسبت به انسان دیگه میشه ، وجود ارزشهای انسانی در اون شخص هست.

پس هیچ کسی این حق رو نداره که نگاهی غیر از این که درستترین نگاه هست رو به انسان داشته باشه(چه زن ،چه مرد)

و اون کسی که نگاهش و برداشتش غیر از این باشه و نگاه ابزاری داشته باشه به انسان، اونه که مشکل داره و نیازه خودشو اصلاح کنه!

توی دنیا ممکنه میلیونها نفر این عقیده و نظر اشتباه رو راجع به من که یک زن هستم داشته باشن، حتی عقایدی هزار برابر بدتر از این...
    چه اهمیتی داره؟؟؟!

مهم اینه که من ارزش و جایگاه انسانی خودم رو بدونم و بشناسم و اگر قرار باشه یک روز ازدواج کنم با کسی ازدواج کنم که با من در این دیدگاه هم نظر باشه و تمام.

من قرار نیس خودمو درگیر افکار و عقاید اشتباه دیگران کنم.
    دیگران هر چی میخوان فکر کنن ، مهم نیست،
    دنیا پر از تفاوتهاییه که میتونن بد و غلط باشن،
    من نباید از افکار بد دیگران تاثیر بگیرم و خودمو درگیرشون کنم.

مهم اینه که ببینم با خودم چند چندم و سعی کنم درست باشم و خودمو درست بدونم و درست زندگی کنم...

4. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46309
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام.

دوست عزیز از یک چیز مطمئن باش؛
    اونم اینکه زن و مرد هیچ برتری به سبب جنسیت نسبت به هم ندارن ،
    و در واقع تنها چیزی که باعث برتر بودن یک انسان نسبت به انسان دیگه میشه ، وجود ارزشهای انسانی در اون شخص هست.

پس هیچ کسی این حق رو نداره که نگاهی غیر از این که درستترین نگاه هست رو به انسان داشته باشه(چه زن ،چه مرد)

و اون کسی که نگاهش و برداشتش غیر از این باشه و نگاه ابزاری داشته باشه به انسان، اونه که مشکل داره و نیازه خودشو اصلاح کنه!

توی دنیا ممکنه میلیونها نفر این عقیده و نظر اشتباه رو راجع به من که یک زن هستم داشته باشن، حتی عقایدی هزار برابر بدتر از این...
    چه اهمیتی داره؟؟؟!

مهم اینه که من ارزش و جایگاه انسانی خودم رو بدونم و بشناسم و اگر قرار باشه یک روز ازدواج کنم با کسی ازدواج کنم که با من در این دیدگاه هم نظر باشه و تمام.

من قرار نیس خودمو درگیر افکار و عقاید اشتباه دیگران کنم.
    دیگران هر چی میخوان فکر کنن ، مهم نیست،
    دنیا پر از تفاوتهاییه که میتونن بد و غلط باشن،
    من نباید از افکار بد دیگران تاثیر بگیرم و خودمو درگیرشون کنم.

مهم اینه که ببینم با خودم چند چندم و سعی کنم درست باشم و خودمو درست بدونم و درست زندگی کنم...
    دقیقا درسته. اینکه بقیه به من بگن تو بی ارزشی، دلیل نمیشه که واقعا بی ارزش باشم یا اگر به من بگن زشتی، دلیل نمیشه زشت باشم. من خودم میدونم کی هستم و چی هستم و چی میخوام از زندگیم و چه راهی میخوام برم و... . من کاملا با شما موافقم. خیلی.

من این موضوع رو نوشتم بخاطر اینکه دیشب توی موضوع شهوت_بسیار_زیاد خوندم که پسره دخترارو به چشم یه ظرف غذا میبینه و... . حرفاش واقعا اصلا جالب نبود و من تابه حال اینارو نشنیده بودم. هرچند این فرد میتونه مشکل روانی_جنسی داشته باشه.
    درحالی که من درکنار داداش خودم احساس ارزشمند بودن بهم دست میده. من واقعا اینهمه تفاوت رو درک نمیکنم.
    میخوام بدونم آقایونی که زن‌ها رو یک ابزار میبینن، منظورشون زن نوع دومی هست که بالا توضیح دادم یا همه رو اینطور میبینن.
    و اینکه ذات مرد، زن رو چطور توصیف میکنه.

واقعا از جوابتون ممنونم.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44953
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه داداش به نظر من. هر دو باید کار کنند. اور مرد کار بیرون میکنه. زن هم کار خونه میکنه.
    بعدم ما تو فامیل خودنون هر کس زن خوب داره زندگیش به راهه. زن ها از فضا نیومدن. اونا هم مثل پسرا حق و حقوق دارند.
    البته بگما اخلاقای عجیب غریبم دارن
    مثل هی قهر میکنند. بعضی روزا عصاب ندارن. پشت سر هم بدن و جلو هم اجی اجی می کنن.
    البته نمیدونم دختر خارجیا همینجورن یا فرهنگ ما اینجوریه.

7. کاربران زیر از Kamranmohamadi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Love사랑 نمایش پست ها
    دقیقا درسته. اینکه بقیه به من بگن تو بی ارزشی، دلیل نمیشه که واقعا بی ارزش باشم یا اگر به من بگن زشتی، دلیل نمیشه زشت باشم. من خودم میدونم کی هستم و چی هستم و چی میخوام از زندگیم و چه راهی میخوام برم و... . من کاملا با شما موافقم. خیلی.

من این موضوع رو نوشتم بخاطر اینکه دیشب توی موضوع شهوت_بسیار_زیاد خوندم که پسره دخترارو به چشم یه ظرف غذا میبینه و... . حرفاش واقعا اصلا جالب نبود و من تابه حال اینارو نشنیده بودم. هرچند این فرد میتونه مشکل روانی_جنسی داشته باشه.
    درحالی که من درکنار داداش خودم احساس ارزشمند بودن بهم دست میده. من واقعا اینهمه تفاوت رو درک نمیکنم.
    میخوام بدونم آقایونی که زن‌ها رو یک ابزار میبینن، منظورشون زن نوع دومی هست که بالا توضیح دادم یا همه رو اینطور میبینن.

واقعا از جوابتون ممنونم.
    اتفاقا عزیزم برای اینکه بتونی زندگی آرومی داشته باشی لازم و واجبه که اینو بپذیری دنیا میتونه پر از تفاوتهایی باشه که حتی میتونن باورنکردنی باشن و بسیار متعجبت کنن!

باید همیشه برای مواجهه با هر ویژگی و خصوصیتی در انسانها آمادگی داشته باشی،
    طوری که به هم نریزی از مشاهده ش ، و بتونی به عنوان یک تفاوت بپذیریش.

حالا خیلی از این تفاوتها میتونن خوب و درست و شگفت انگیز باشن و یه سری هاشون میتونن بسیار زشت و زننده باشن...

این واقعیت دنیاس،
    خیلیا بیمار و گرفتارن...
    و خیلیا شاد و سالم...
    و روبه رویی و مواجهه با هر دو گروه اجتناب ناپذیره.

سوالت اینه،
    میخوام بدونم آقایونی که زن‌ها رو یک ابزار میبینن، منظورشون زن نوع دومی هست که بالا توضیح دادم یا همه رو اینطور میبینن؟

میدونی سوالت مثل چیه،
    مثل اینه که بپرسی کسی که از آشپزی متنفره و تا حالا هیچوقت آشپزی نکرده آیا فقط قیمه و قرمه سبزیش بد میشن یا همه غذاهاشو خراب میکنه؟
    آیا ممکنه آبگوشت و کشک بادمجونو بتونه عالی درست کنه اما فقط قرمه سبزی و قیمه ش خراب بشن؟؟

قطعا اون آقایی هم که نگاه ابزاری به زن داره یک فرد بیماره که در همه برخوردهایی که با خانوما داره این ذهن بیمار همراهشه و راجع به همه این نگاهو داره.

نمیشه مثلا بگه من ذهن بیمارمو در مقابل این خانوم درشو میبندم تعطیلش میکنم در برابر اون خانوم دوباره بازش میکنم!

9. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام.

ممنون.
    سلام بنده پسر 28 ساله هستیم
    اگه از مرحله اول عبور نکرده نباشی که اکثریت آدما عبور نکردن، جذابه اصلی همون جذابیت جنسی عاطفی است. اما اگه از این مرحله عبور کرده باشی، یه خانوم رو برای شریک شدن در لحظاتت انتخاب میکنی

تو مرحله دوم هم باز همون مسایل مرحله اول مد نظر مرده اما دیگه موضوع اصلی نیست.
    حالا مرز این دو مرحله چیه یا چجوری تعیین میشه؟ بلوغ فکری+پختگی

11. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

افرادی که از مرحله اول عبور کردن تو خانوما به دنبال جذابیت هایی مثل رفتار های پخته، جایگاه اجتماعی، توانایی هنری، طرز فکر زیبا، توانایی مدیریت زندگی، ثروت، توانایی های اجتماعی و نظیر اینا هستن.
    اما کسی که تو مرحله اوله بیشتر دنبال زیبایی ظاهری و جذابیت جنسی و لوندی و طنازی و... است

جمع بندی داشته باشم به نظر بنده کاملا به این بستگی داره که اون مرد از نظر بلوغ فکری اجتماعی کجا باشه.

در کل من تصور میکنم یه خانوم خوش قلب و جذاب میتونه معنای زندگی یه مرد باشه. یعنی هدف و انگیزه و همه چیز زندگی حول اون خانوم باشه. حالا این جذابیت از نظر هرکسی یه جوره. یکی جذابیت ظاهری یکی خوش قلبی یکی آفتاب مهتاب ندیده بودن یکی عروسک جنسی بودن یکی طرز فکر زیبا و شاد بودن و...
    ویرایش توسط پسر تنهای تنها : 02-19-2021 در ساعت 06:29 PM

13. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

واقعا از جوابتون ممنونم.
    سلام

همه مثل هم نیستن و نمیشه آقایون و خانمها رو در یکی دو گروه تقسیم کرد، خیلیها نه کاملا سفید(خیر) هستن و نه کاملا سیاه(شر)، بلکه خاکستری هستن و نمیشه گفت تمایلشون به کدوم طرف بیشتره چون در لحظه ممکنه رفتارشون فرق کنه.

حالا اون دسته از مردها که به رنگ سیاه نزدیکترن، زنها رو فقط وسیله هوسرانی خودشون میدونن و جالبه زنهایی که نزدیک سیاه هستن این فرصتو برا مردها بوجود میارن.

مردهایی که به سفید نزدیکترن، زنها رو مثل خودشون انسان میدونن نه ابزار، البته همونطور که گفتین جایگاه و نقش مرد در زندگی یه چیزه و جایگاه و نقش زن یه چیزه دیگه و معمولا مردها هستن که نقش حامی برای زنها رو ایفا میکنن.

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

واقعا از جوابتون ممنونم.
    سلام

همه مثل هم نیستن و نمیشه آقایون و خانمها رو در یکی دو گروه تقسیم کرد، خیلیها نه کاملا سفید(خیر) هستن و نه کاملا سیاه(شر)، بلکه خاکستری هستن و نمیشه گفت تمایلشون به کدوم طرف بیشتره چون در لحظه ممکنه رفتارشون فرق کنه.

حالا اون دسته از مردها که به رنگ سیاه نزدیکترن، زنها رو فقط وسیله هوسرانی خودشون میدونن و جالبه زنهایی که نزدیک سیاه هستن این فرصتو برا مردها بوجود میارن.

مردهایی که به سفید نزدیکترن، زنها رو مثل خودشون انسان میدونن نه ابزار، البته همونطور که گفتین جایگاه و نقش مرد در زندگی یه چیزه و جایگاه و نقش زن یه چیزه دیگه و معمولا مردها هستن که نقش حامی برای زنها رو ایفا میکنن.

17. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام. یه مدت به این فکر میکردم که ازنظر آقایون، جنس زن چی هست؟ چطور زن رو میبینن و چه حسی نسبت بهش دارن؟ زن رو انسان میبینن مثل بقیه که زندگی میکنه و احساسات و عقیده و نظریاتی داره یا فقط نگاه ابزاری به زن دارن و اینکه بیشترین فایده ی زن، جسمش هست؟

یه جوابی برای این سوالات خودم دارم و از درست بودنش هم مطمئن نیستم ولی به هیچ وجه نمیتونم از فکر کردن بهش دست بردارم. ازم نپرسین که چند سالته و... . اینطور نیست که درمورد فمنیست ندونم. خوشبین هم نیستم. اینقدر توی این سایت و اون سایت از خیانت و طلاق و سرد شدن روابط و... خوندم و دوروبرم دیدم که به شاهزاده ی سوار بر اسب سفید باور نداشته باشم. ولی این افکار و احساسات خیلی ذهنمو درگیر کرده. جوریه که هرچقدر هم بدبین میشم، ولی ته دلم میگم که اینجوریه و این درسته و ... . ممنون میشم روی نظرم فکر کنین و نظر خودتونو بگین:

مردا اینجورین که کلی بار روی دوششون هست. باید کار کنن و خرج زندگی رو دربیارن. باید از خانواده شون مواظبت کنن چون بهرحال مرد هستن. ازشون انتظار زیادی میره. و خوب هرمردی با شرایط خودش بزرگ میشه. از نظر مالی و ارثیه و ظاهر و خانواده و... . ممکنه توی زندگی‌شون حسادت بکنن، بهشون تیکه بندازن، بعضی جاها تحقیرشون کنن و... و اینکه کلا زندگی برای همه سخت هست هرکسی که باشی. و در این بین یه موجودی هست به اسم زن. که مهربونه و انتظار میره که بخشنده باشه و قضاوت گر نباشه و کلی صفات خوب و آرامش بخش. مردها به زن به عنوان راه فرار و نجاتی از زندگی پرمشغله و بی رحم نگاه میکنن. کسی که درکشون کنه و باهاشون همراهی کنه و یار و کنارشون باشه. و از نظرشون زن هایی که صفات مردونه دارن و دوروبرشون هستن و بسته به ظاهر و حرکات و حرف زدنشون و... نمیتونن همچین زنی باشن براشون و اینکه درآخر زنا دودسته میشن. زنایی که مثل خودشونن و قاطی این زندگی شدن که ارزشی براشون قائل نیستن (هرچند اینجا یکم اذیت میشم اینو بنویسم ولی واقعا همچین فکری میکنم) و زنایی که زن هستن و آرامشبخش.

ممنون.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

ابتدا باید بگم که انسان با جنسیت آفریده شد تا بتونه در جنس زن برای مرد مکمل باشه یا در جنس مرد برای یک زن مکمل باشه

و حضور جنس زن یا مرد در زندگی به صورت یک نیاز فطری درون آدمی وجود داره

پس هر مردی پیرو جنسیت مذکر خودش انسان نیز هست
    و قبل از اینکه به زن ها نگاه ابزاری داشته باشه متوجه هست که و جود یک زن در زندگیش ضرورت خاصی فارغ از نیاز جسمی و ماهیت ابزاری داره

اما باید دقت کرد که نقش مرد و زن با توجه به تغیرات زمانی و تغیرات اجتماعی و.... دست خوش تحول میشه
    یعنی اگر نقش عمده ی یک زن در سال های ۱۳۲۰ به جز زنان طبقه و قشر خاص اون زمان ، شستن و پختن و نظافت و ارضای جنسی همسرش بود و خودشون این رو پذیرفته بودن و از مقام و جایگاه و حقوق خودشون بنابر دلایل و محدویت های اون زمان بی خبر بودن
    اما در زمان فعلی باتوجه به گستردگی ارتباطاط و تغیرات شرایط
    نقش یک زن هم تغیر کرده و باید یک سری مهارت هارو برای جذابیت بهتر فرا بگیره
    و این فقط مختص خانم ها نیست آقایون هم باید با تحولات و تغیرات مهارت های جدیدی رو فرا بگیرن تا بتونن برای همسر خودشون جذابیت خاصی رو به ارمغان بیارن
    وتلاش برای جذابیت بهتر از طرف زن یا مرد و نیاز به جذابیت بیشتر در زن یا مرد دلیل بر توهین و تحقیر جنس مخالف نیست
    درواقع انسان به صورت فطری از یک نواختی کسل میشه

هیچ جنسیتی به جنس دیگه برتری نداره و هیچ زن و مردی وظیفه ای که به صرف انجام وظیفه و ایفای نقش ابزاری برای فرد مقابل باشه نداره
    زن و مرد هرچه برای یک دیگر انجام میدن به خاطر نیاز هاشون به یک دیگر هست و برای هم تنها مکمل و همراه هستند ، چون این فطرت اونهاست

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46329
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلت خوشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)