نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: باسلام

1022
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    649
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام

قبل از هرچيز از شما سپاسگذارم كه با ايجاد اين سايت به همه اجازه ميدهيدبدون اينكه شناسايي شوند بيايند وحرفاي خود را بگويند و از مشاوران شما بهره مند گردند.
    من يكي از مشكلات اساسي زندگي ام اين است كه واقعا نميتوانم از چيزي كه زجر ميكشم آن را بيان كنم چون ميترسم از اينكه فرد مخاطب هركسي كه باشد ناراحت شود از دست من يا اينكه ميترسم فرد را از دست بدهم و خيلي چيزهاي ديگر ولي اين موضوع به مراتب مرا زجر ميدهد چون خيلي چيزها در زندگي ام اتفاق افتاده كه ديگران نميدانستند كه من از اين موضوع ناراحتم ولي با تكرار حركتشان يا حرفشان بيشتر زجر كشيدم اما نميتوانستم حرفم را راحت بزنم من كلا از اين موضوع رنج ميبرم البته بايديادآوري كنم كه بچگي خوبي نداشتم وهمش با ترس بوده دوران كودكي ام نميدانم اين روحيه از بچگي در من شكل گرفته يا اينكه واقعا احتياج به درمان دارم لطفا كمكم كنيد ممنون

2. کاربران زیر از مانيا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : باسلام

نقل قول نوشته اصلی توسط مانيا نمایش پست ها
    قبل از هرچيز از شما سپاسگذارم كه با ايجاد اين سايت به همه اجازه ميدهيدبدون اينكه شناسايي شوند بيايند وحرفاي خود را بگويند و از مشاوران شما بهره مند گردند.
    من يكي از مشكلات اساسي زندگي ام اين است كه واقعا نميتوانم از چيزي كه زجر ميكشم آن را بيان كنم چون ميترسم از اينكه فرد مخاطب هركسي كه باشد ناراحت شود از دست من يا اينكه ميترسم فرد را از دست بدهم و خيلي چيزهاي ديگر ولي اين موضوع به مراتب مرا زجر ميدهد چون خيلي چيزها در زندگي ام اتفاق افتاده كه ديگران نميدانستند كه من از اين موضوع ناراحتم ولي با تكرار حركتشان يا حرفشان بيشتر زجر كشيدم اما نميتوانستم حرفم را راحت بزنم من كلا از اين موضوع رنج ميبرم البته بايديادآوري كنم كه بچگي خوبي نداشتم وهمش با ترس بوده دوران كودكي ام نميدانم اين روحيه از بچگي در من شكل گرفته يا اينكه واقعا احتياج به درمان دارم لطفا كمكم كنيد ممنون
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    چندسالتونه؟
    تحصيلات و شغل؟
    کمى بيشتر از دوران کودکى تون برامون بگيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد