صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 51

موضوع: تجاوز

22946
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تجاوز

با سلام
    دختر خواهرم مورد تجاوز قرار گرفته است و این باعث شده رو روحیش اثر بزاره به دنبال دکتری هستیم که ترمیم انجام بده دکتری در اصفهان میشناسید که کار ترمیم بکارت را انجام بده.. خیلی فوری و ضروریه هست و حرف ابرو درمیانه خواهشا کمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تجاوز فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط N13712 نمایش پست ها
    با سلام
    دختر خواهرم مورد تجاوز قرار گرفته است و این باعث شده رو روحیش اثر بزاره به دنبال دکتری هستیم که ترمیم انجام بده دکتری در اصفهان میشناسید که کار ترمیم بکارت را انجام بده.. خیلی فوری و ضروریه هست و حرف ابرو درمیانه خواهشا کمک کنید

سلام
    من دکتر اونجا نمیشناسم
    اگه کسی اینجا راهنمایی نکرد، میتونید سرچ بزنید توی نت و یا از خواهرتون سراغ متخصص زنان خوب یگیرید
    خانوم های متاهل معمولا شناخت دارن از این دکترها
    البته هر کسی اینکارو انجام نمیده

یکی از پزشکای شهر ما رو به این خاطر پرونده ی پزشکیش رو باطل کرده بودن!
    ولی سعی کنید هر چی زودتر اینکارو انجام بدید به نظرم بهتره!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب توی نت چی سرچ کنم من هرچی سرچ کردم هیچ موروی رو نمیاره از کجا بفهمم انجام میدند

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

خوب توی نت چی سرچ کنم من هرچی سرچ کردم هیچ موروی رو نمیاره از کجا بفهمم انجام میدند
    دوست عزیز اگر زمان زیادی از این مسئله نمیگذره حتما باید دختر خواهرتون رو به مراکز ارزیابی کلینیکی ببرید.
    ارزیابی در موارد زیر انجام میشه:
    تجاوز عنوان شده در طی ۷۲ تا ۹۶ ساعت گذشته رخ داده باشد.
    جراحت‌های واژنی یا مقعدی‌ای وارد شده که نیاز به درمان دارد.
    شواهد واضح روی لباس‌ها یا بدن بیمار وجود دارد که لازم است از نظر قانونی در پرونده عنوان شود.
    خطر ادامه تجاوز یا انتقام توسط مجرم وجود دارد.
    قربانی افکار خودکشی یا دگرکشی یا شکایتهای اورژانسی دیگر را مطرح کرده است.
    در سایر شرایط، ارزیابی در صورت امکان باید توسط تیمی با تجربه رسیدگی به سواستفاده جنسی کودک و در محیطی پایدار و در اولین فرصت از زمان واقعه یا آشکار شدن آن انجام شود. علاوه بر ارزیابی از نظر تعرض جنسی، لازم است کودک یک بررسی بالینی کامل شود تا تمام موارد پزشکی و روانشناسی که کودک به آن نیاز دارد، مشخص شود.
    حتما به یک مرکز مشاوره مراجعه کنید در درجه دوم و درصورت نیاز خود کلینیک فوق شمارو به مرکز مشخص معرفی میکنه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 05-14-2018 در ساعت 11:35 PM

5. 4 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه خیلی دیر شده به خاطر اینکه ترسیده چیزی نگفته تا اینکه با من حرف زد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

مشاور محترم سایت براتون راهنمایی لازم رو گذاشتن
    میتونم بپرسم خواهرزاده تون چند سالشونه؟
    چرا مادرش چیزی متوجه نشده زودتر و این قضیه مربوط به کی میشه؟
    خودتون خانوم هستید یا آقا؟
    البته اگه مایل بودید جواب بدید.
    امیدوارم زودتر حل بشه...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

یه سوال
    اگه دختری به خاطر تجاوز و نه خواست خودش بکارتش رو از دست داده باشه
    و بلافاصله به دکتر مراجعه کنه آیا پزشکی قانونی خودش کار ترمیم رو انجام میده یا نه خودش باید بره دنبالش؟!
    ولی یه بار دکتری می گفت باید فاصله ی زمانی زیادی ازش نگذشته باشه و همونطور مشاور گفتن
    باید پزشکی قانونی بر طبق شواهد بتونه اثبات کنه ماجرارو که به اون دختر هم گواهی سلامت بدن
    و شایدم با داشتن گواهی سلامت بتونه ترمیم نکنه اصلا!
    که البته بهتره انجام بده.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

22سالشه.. نزديک دو سال و نیم میگذره... الان هم نمیخواست بگه وقتی گفت نمیخواد ازدواج کنه با زور ازش پرسیدم و گفتم بهم اعتماد کنه خونوادش خیلی حساسند بشدت و وقتی سوال کردم چطور این اتفاق افتاده گفت اتوبوس خط بین راه میشه برای اومدن به روستا و انگار راننده این بلا رو سرش میارن و چون اشنا نبودن نمیشه گیرشون بیاری و از طرفی دختر پیگیری کنه خونوادش میفهمن و الان هم روحیه اش داغونه.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

22سالشه.. نزديک دو سال و نیم میگذره... الان هم نمیخواست بگه وقتی گفت نمیخواد ازدواج کنه با زور ازش پرسیدم و گفتم بهم اعتماد کنه خونوادش خیلی حساسند بشدت و وقتی سوال کردم چطور این اتفاق افتاده گفت اتوبوس خط بین راه میشه برای اومدن به روستا و انگار راننده این بلا رو سرش میارن و چون اشنا نبودن نمیشه گیرشون بیاری و از طرفی دختر پیگیری کنه خونوادش میفهمن و الان هم روحیه اش داغونه.

ای بابا
    بمیرم براش...
    اصلا شرایط آسونی نیست...
    کسی نبوده که کمکش کنه یا بهش پناه ببره؟
    خدا لعنت کنه همچین آدم هایی رو که روح دخترهارو به غارت میبرند
    خیلی مراقبش باشید بلایی سر خودش نیاره

بدبختی خونواده های حساس همینه
    کاری میکنن آدم ترجیح میده هر بلایی سرش میاد تو سکوت فنا بشه ولی دم نزنه.
    شاید تو حال خودش نبوده

من شبیه این حال رو تجربه کردم
    دوسه بار از دوچرخه افتادم و حس می کردم آسیب دیدم
    با کلی خجالت و فشار تونستم به مادرم بگم و با بدبختی دکتر رفتم
    قبل اینکه معاینه کنه گفت اگه اتفاقی افتاده باشه باید خیلی زودتر میومدی
    چون باید پزشکی قانونی گواهی سلامت بهت بده و تایید کنه که ضربه در اثر اتفاق بوده
    من دیگه تا دم مرگ رفته بودم
    بارها فکر کردم اگه بلایی سرم اومده خودکشی کنم بهتره!
    حالا خدا بهم رحم کرد به خیر گذشت
    امیدوارم برای خواهرزاده ی شما هم حل بشه این جریان
    دخترها این مواقع خیلی فشار زیادی روشون هست
    چی کشیده این همه مدت طفلک!

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تجاوز

اره طفلي تبديل از يگ دختر شاد به یک دختر بی روح و بی حس شده و حالا هم که به من گفته دائم میاد میگه خاله چیکار کنم ...خواسکار براش اومده و نمیشه هم چیزی گفت کاش یک دکتر تو اصفهان پیدا میکردم نجاتش میدادم😯😯 بازم اگه کسی میدونه کمک کنه

12. کاربران زیر از N13712 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد
    یک اینکه من تشویق به ترمیم نمیکنم. در هر صورت اتفاقی هست که افتاده و یک دختر نباید به خاطر یک اتفاق تمام زندگیش نابود بشه.
    اگر از لحاظ شرعیش بخوایید، خیلی از مراجع میگن لازم نیست که اعلام بشه به خواستگار. چون گذشته طرف هستش. جالبه بدونید توی قانون اساسی هیچ تصریحی بر قانونی یا غیر قانونی بودن این عمل وجود ندارد، اما بعضی از متخصصای پزشکی قانونی معتقدند که فک میکنم طبق ماده 647 مجازات اسلامی، این مورد رو میشه تدلیس توی ازدواج دونست.
    اما این مورد بالا برای کسی هستش که به صورت خودخواسته تن به این عمل داده.
    گرچه من همچنان متعقدم موردی نباید گفته بشه و این یک باور غلط هستش که دختری که پرده نداره حین نزدیکی سریعا معلوم میشه. واژن خانم ها با یک سری تمرین کگل میتونن تقویت کنن و اونو تنگ و مقاوم کنند.
    حرف اخر اینکه 22 سال سن زیادی نیست که بخوایید دختر رو به خاطر ازدواجش تحت فشار بگذارید. بهتره بزرگتر بشند و یادشون بدید عوامل و چیزهای مهم تری از بکارت و باکرگی در توصیف پاکی دختر وجود داره. پس بهتره روی روحیشون کار کنید.
    موفق باشید

14. 3 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفتون درست و منطقی هست ولی خواسگاری که براش اومده از همه لحاظ عالی خودشم موافق و تنها مشکلش همین بکارت هست که اگه روزی به خاطر نداشتنش ابدوش بره چیکار باید بکنه چون ممکنه طرف نقابل حساسیت به خرج بده به نظرتون چیکار باید کرد.

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

حرفتون درست و منطقی هست ولی خواسگاری که براش اومده از همه لحاظ عالی خودشم موافق و تنها مشکلش همین بکارت هست که اگه روزی به خاطر نداشتنش ابدوش بره چیکار باید بکنه چون ممکنه طرف نقابل حساسیت به خرج بده به نظرتون چیکار باید کرد.
    خب بنظرم بهتره که خیلی غیر مستقیم ازشون بپرسند که چرا همسرشون رو خودشون انتخاب نکردند و کلا بحث رو بکشند به سمت این مدل صحبت ها.
    در ضمن اصلا نباید عنوان بشه. همچنان تاکید دارم که لازم به عنوان کردنش نیست. چون ذهنیت طرفین مخدوش میشه. دخترخواهر شما نباید حس کنه که گناهکاره.
    من نمیتونم اینطوری بهتون کمک کنم. اگر امکانشو دارید دختر خانم رو پیش یک مشاور در شهر خودتون ببرید (دوتایی برید. بدون اینکه کسی بفهمه) و ازشون مشورت بخوایید. اون ها شرایط رو میسنجند و باتوجه به حساسیت موضوع بهتون پیشنهادات لازم رو میکنند.

17. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    یک اینکه من تشویق به ترمیم نمیکنم. در هر صورت اتفاقی هست که افتاده و یک دختر نباید به خاطر یک اتفاق تمام زندگیش نابود بشه.
    اگر از لحاظ شرعیش بخوایید، خیلی از مراجع میگن لازم نیست که اعلام بشه به خواستگار. چون گذشته طرف هستش. جالبه بدونید توی قانون اساسی هیچ تصریحی بر قانونی یا غیر قانونی بودن این عمل وجود ندارد، اما بعضی از متخصصای پزشکی قانونی معتقدند که فک میکنم طبق ماده 647 مجازات اسلامی، این مورد رو میشه تدلیس توی ازدواج دونست.
    اما این مورد بالا برای کسی هستش که به صورت خودخواسته تن به این عمل داده.
    گرچه من همچنان متعقدم موردی نباید گفته بشه و این یک باور غلط هستش که دختری که پرده نداره حین نزدیکی سریعا معلوم میشه. واژن خانم ها با یک سری تمرین کگل میتونن تقویت کنن و اونو تنگ و مقاوم کنند.
    حرف اخر اینکه 22 سال سن زیادی نیست که بخوایید دختر رو به خاطر ازدواجش تحت فشار بگذارید. بهتره بزرگتر بشند و یادشون بدید عوامل و چیزهای مهم تری از بکارت و باکرگی در توصیف پاکی دختر وجود داره. پس بهتره روی روحیشون کار کنید.
    موفق باشید

حرفاتون درست و منطقی هست
    اما یه نکته ای اینجاست ، اگه همسرش بعد ازدواج متوجه بشه تکلیف این دختر چی میشه!؟
    حالا تو بعضی جاها هنوز یه سری رسم و رسوم قدیمی هم هست که مدرک ببرن که دختره باکره بوده
    یا اینکه بعضی ها قبل ازدواج رسم دارن دختر رو معاینه ی پزشکی میبرن!
    با این ها باید چیکار کرد!؟
    کاش برای پسرا هم چنین چیزایی بود!

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    حرفاتون درست و منطقی هست
    اما یه نکته ای اینجاست ، اگه همسرش بعد ازدواج متوجه بشه تکلیف این دختر چی میشه!؟
    حالا تو بعضی جاها هنوز یه سری رسم و رسوم قدیمی هم هست که مدرک ببرن که دختره باکره بوده
    یا اینکه بعضی ها قبل ازدواج رسم دارن دختر رو معاینه ی پزشکی میبرن!
    با این ها باید چیکار کرد!؟
    کاش برای پسرا هم چنین چیزایی بود!
    با سلام
    عزیزم گذشته گذشته و نباید گذشته طرف رو موشکافی کرد. در ضمن اگر سطح یک خانواده انقدر پایینه که هنوز به عقاید پوسیده ای مثل سلامت بکارت معتقدند بهتره از همون اول بهم بخوره و ازدواجی صورت نگیره. من خیلی هارو میشناسم که بهشون تجاوز شده یا اینکه حتی خودشون خواستند ولی بعدا ازدواج کردند و مشکلی هم براشون پیش نیومده. این مشکل که میگن همسر بعد از ازدواج بفهمه این متاسفانه کلیشه ها و باورهای نادرستی هست که توی ذهن ما کردند و مال زمانی بود که افراد با استفاده از این موارد هم دیگه رو تهدید می کردند. برفرض هم که همسرشون بفهمند، به گذشته ایشون مربوط بوده و اگر زندگی انقدر سست باشه که به خاطر گذشته ی طرفین و اون هم بعد از چندسال زندگی (که قطعا توی اون چندین سال دوطرف حتما برای همدیگه فداکاریهای زیادی کردند) بخواد بهم بخوره. بازهم به نظرم بهتره بهم بخوره تا پای فرزندی به چنین خانواده ای با افکار بچگانه و قدیمی باز نشه.
    خانم های عزیز دخترخانم های گل
    (یلداخانم! مخاطبم الان الزاما شما نیستی عزیزم) وقتی شماها به خودتون احترام نگذارید و از اینکه بهتون تجاوز شده خالت بکشید و یا اینکه احساس تقصیر کنید، قطعا دیگران هم برای شما تصمیم خواهند گرفت. من ازتون استدعا دارم به خودتون احترام بگذارید و نگذارید یک انتخاب ساده باشید برای دیگران، کسی که شمارو بخواد باید به خاطر شما بجنگه زحمت بکشه و احساس کنه چقدر ارزشمند هستید ولی اگر مثل یک شی بی جون توی یک مغازه خاک خورده باشید که دیگران بهتون به چشم یک گزینه نگاه کنند، قطعا به خودشون اجازه خواهند داد که با شما رفتارهای شرم اوری مثل درخواست پوشش بیشتر مثل چادر،درخواست پوشیدن جوراب(که این چند روز توی این انجمن خیلی بحث شده روش) درخواست سلامت بکارت و ... هزار و یک خواسته تحقیر امیز دیگه از شما باشند.
    قدر خودتون رو بدونید و اجازه ندید که کسی براتون تعیین و تکلیف کنه.
    ویرایش توسط ghm : 05-16-2018 در ساعت 08:43 AM

20. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون رو قبول دارم ولی به نظرتون مقاومت در برلبر ارائه گواهی مساوی بر این نیست که دختر سالم نیست و هزار حرف و حدیث دیگه ای که ممکنه پشتش زده بشه و فقط زندگی دختر نیست اگه جدایی بر این منوال و به این دلیل باشه خونواده دختر هم نابود میشن

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

با سلام
    عزیزم گذشته گذشته و نباید گذشته طرف رو موشکافی کرد. در ضمن اگر سطح یک خانواده انقدر پایینه که هنوز به عقاید پوسیده ای مثل سلامت بکارت معتقدند بهتره از همون اول بهم بخوره و ازدواجی صورت نگیره. من خیلی هارو میشناسم که بهشون تجاوز شده یا اینکه حتی خودشون خواستند ولی بعدا ازدواج کردند و مشکلی هم براشون پیش نیومده. این مشکل که میگن همسر بعد از ازدواج بفهمه این متاسفانه کلیشه ها و باورهای نادرستی هست که توی ذهن ما کردند و مال زمانی بود که افراد با استفاده از این موارد هم دیگه رو تهدید می کردند. برفرض هم که همسرشون بفهمند، به گذشته ایشون مربوط بوده و اگر زندگی انقدر سست باشه که به خاطر گذشته ی طرفین و اون هم بعد از چندسال زندگی (که قطعا توی اون چندین سال دوطرف حتما برای همدیگه فداکاریهای زیادی کردند) بخواد بهم بخوره. بازهم به نظرم بهتره بهم بخوره تا پای فرزندی به چنین خانواده ای با افکار بچگانه و قدیمی باز نشه.
    خانم های عزیز دخترخانم های گل
    (یلداخانم! مخاطبم الان الزاما شما نیستی عزیزم) وقتی شماها به خودتون احترام نگذارید و از اینکه بهتون تجاوز شده خالت بکشید و یا اینکه احساس تقصیر کنید، قطعا دیگران هم برای شما تصمیم خواهند گرفت. من ازتون استدعا دارم به خودتون احترام بگذارید و نگذارید یک انتخاب ساده باشید برای دیگرانريال کسی که شمارو بخواد باید به خاطر شما بجنگه زحمت بکشه و احساس کنه چقدر ارزشمند هستید ولی اگر مثل یک شی بی جون توی یک مغازه خاک خورده باشید که دیگران بهتون به چشم یک گزینه نگاه کنند، قطعا به خودشون اجازه خواهند داد که با شما رفتارهای شرم اوری مثل درخواست پوشش بیشتر مثل چادر،درخواست پوشیدن جوراب(که این چند روز توی این انجمن خیلی بحث شده روش) درخواست سلامت بکارت و ... هزار و یک خواسته تحقیر امیز دیگه از شما باشند.
    قدر خودتون رو بدونید و اجازه ندید که کسی براتون تعیین و تکلیف کنه.
    سلام
    متشکرم از حرفاتون، منطقی هست

به من تجاوز نشده
    ولی خب با توجه به فرهنگی که خیلی وقت ها توی جامعه ی ما حاکم هستش
    همون افکار پوسیده ای که شما فرمودید برای بعضی ها خیلی مهمه
    و این دیدگاه ها و حساسیت ها حتی باعث شده وقتی که دختره هم راضی نبوده
    و بهش تجاوز شده هم نتونه حرف و دردش رو حتی به خونواده اش هم بگه!

این واقعا منصفانه نیست
    که حتی جرات بیان حقی که ازت ضایع شده رو هم نداشته باشی
    خداوند لعنت کنه همچین آدم های پستی رو که این بلاها رو تو جامعه سر دخترها میارن
    خب به نظرتون تو جامعه ای با همین افکار پوسیده همچین دختری نباید بترسه و استرس این رو داشته باشه
    که دو روز دیگه اگه همسرش بفهمه باید چیکار کنه؟

ضمن اینکه شما خودتون مشاور هستید
    و بهتر می دونید این دختر این مدت چه حالی داشته
    و الان هم که شرایط ازدواج مناسبی برای ایشون فراهم شده
    باید به خاطر همچین موضوعی که تقصیری هم نداشته اینجوری به مشکل بربخوره
    ای کاش خداوند بعضی عدالت هاش رو همون موقع اجرا کنه
    و همچین نامردهای به ظاهر مرد رو همونجا خشکشون کنه و بلایی سرشون بیاره که عبرت بقیه بشن!

به نظرم این دختر باید چند جلسه به مشاور مراجعه کنه
    که بتونه دردی رو که به این خاطر این همه وقت متحمل شده رو تسکین بده.
    مسئله فقط آسیب جسمی و جنسی نیست
    روح و روان هم زخم برداشته.

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

حرفاتون رو قبول دارم ولی به نظرتون مقاومت در برلبر ارائه گواهی مساوی بر این نیست که دختر سالم نیست و هزار حرف و حدیث دیگه ای که ممکنه پشتش زده بشه و فقط زندگی دختر نیست اگه جدایی بر این منوال و به این دلیل باشه خونواده دختر هم نابود میشن

همین دیگه
    اینقدر این قضیه رو بولد کردن کل خونواده باید درگیرش بشن.
    ولی من واقعا از این بابت متاسف هستم
    که این خانوم و دخترهایی شبیه ایشون که همچین وضعیتی براشون پیش اومده
    چرا نباید بتونن به راحتی و اعتماد به خونواده شون مشکلشون رو بگن
    که حداقل زودتر حل بشه؟
    شاید اگه همون موقع بود ترمیم خیلی زودتر انجام میشد
    و یا حتی باعث و بانیش هم دستگیر میشد و به سزای اعمالش میرسید
    و یا شاید پزشکی قانونی گواهی مبنی بر این ماجرا رو به دختره میداد

هر چند که متاسفانه گاهی هم آدم شاهد همچین ناعدالتی هایی از طرف قضات هم هست
    یه پسری بود به دختری تجاوز کرده بود و بکارت دختره از دست رفته بود
    بعد که خونواده ی دختره شکایت کرده بودن و کار به دادسرا کشیده شد
    بابای پسره 50 میلیون پول به قاضی داده بود و قاضی حکم اعدام پسره رو عوض کرد
    فکر کنم همه رو باباهه جریمه داد ، زندان هم نرفت!
    متاسفم که تو جامعه و زمونه ای هستیم
    که یه قاضی که سوگند میخوره عدالت رو اجرا کنه
    اینجوری با یه مبلغ پول نه چندان حقی رو ناحق میکنه.
    به حال چنین جامعه ای سال ها گریه هم کمه!

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

سلام
    متشکرم از حرفاتون، منطقی هست

به من تجاوز نشده
    ولی خب با توجه به فرهنگی که خیلی وقت ها توی جامعه ی ما حاکم هستش
    همون افکار پوسیده ای که شما فرمودید برای بعضی ها خیلی مهمه
    و این دیدگاه ها و حساسیت ها حتی باعث شده وقتی که دختره هم راضی نبوده
    و بهش تجاوز شده هم نتونه حرف و دردش رو حتی به خونواده اش هم بگه!

این واقعا منصفانه نیست
    که حتی جرات بیان حقی که ازت ضایع شده رو هم نداشته باشی
    خداوند لعنت کنه همچین آدم های پستی رو که این بلاها رو تو جامعه سر دخترها میارن
    خب به نظرتون تو جامعه ای با همین افکار پوسیده همچین دختری نباید بترسه و استرس این رو داشته باشه
    که دو روز دیگه اگه همسرش بفهمه باید چیکار کنه؟

ضمن اینکه شما خودتون مشاور هستید
    و بهتر می دونید این دختر این مدت چه حالی داشته
    و الان هم که شرایط ازدواج مناسبی برای ایشون فراهم شده
    باید به خاطر همچین موضوعی که تقصیری هم نداشته اینجوری به مشکل بربخوره
    ای کاش خداوند بعضی عدالت هاش رو همون موقع اجرا کنه
    و همچین نامردهای به ظاهر مرد رو همونجا خشکشون کنه و بلایی سرشون بیاره که عبرت بقیه بشن!

به نظرم این دختر باید چند جلسه به مشاور مراجعه کنه
    که بتونه دردی رو که به این خاطر این همه وقت متحمل شده رو تسکین بده.
    مسئله فقط آسیب جسمی و جنسی نیست
    روح و روان هم زخم برداشته.
    همین دیگه
    اینقدر این قضیه رو بولد کردن کل خونواده باید درگیرش بشن.
    ولی من واقعا از این بابت متاسف هستم
    که این خانوم و دخترهایی شبیه ایشون که همچین وضعیتی براشون پیش اومده
    چرا نباید بتونن به راحتی و اعتماد به خونواده شون مشکلشون رو بگن
    که حداقل زودتر حل بشه؟
    شاید اگه همون موقع بود ترمیم خیلی زودتر انجام میشد
    و یا حتی باعث و بانیش هم دستگیر میشد و به سزای اعمالش میرسید
    و یا شاید پزشکی قانونی گواهی مبنی بر این ماجرا رو به دختره میداد

هر چند که متاسفانه گاهی هم آدم شاهد همچین ناعدالتی هایی از طرف قضات هم هست
    یه پسری بود به دختری تجاوز کرده بود و بکارت دختره از دست رفته بود
    بعد که خونواده ی دختره شکایت کرده بودن و کار به دادسرا کشیده شد
    بابای پسره 50 میلیون پول به قاضی داده بود و قاضی حکم اعدام پسره رو عوض کرد
    فکر کنم همه رو باباهه جریمه داد ، زندان هم نرفت!
    متاسفم که تو جامعه و زمونه ای هستیم
    که یه قاضی که سوگند میخوره عدالت رو اجرا کنه
    اینجوری با یه مبلغ پول نه چندان حقی رو ناحق میکنه.
    به حال چنین جامعه ای سال ها گریه هم کمه!
    نه عزیزمن چرا انقدر منفعلانه برخورد میکنید؟؟؟ شما می‌تونید این رازو نگه دارین. تسلیم بایدها نشید. توی رابطه شما با همسر آینده‌تون، تشخیص شما مهم‌ترین دلیل بیان کردن یا نکردن این موضوع است و هیچ بایدی نمی‌تواند شما را به بیان کردن یا پنهان کردن آنچه اتفاق افتاده مجبور کنه. یادتون باشه این یه تصمیم کاملا شخصیه و نمی‌تونید با استفاده از تجربه‌های دیگران، از راه‌هایی که آنها رفته‌اند استفاده کنید. اگر احساس می‌کنید خواستگار توان پذیرش این موضوع رو داره و با دونستن آن، می‌تواند به شما برای آرام تر شدن کمک کند، پس اون رو از این موضوع آگاه کنید. اما اگر گمان می‌کنید گفتن این راز، فرصت ازدواج با کسی که دوسش دارید رو از شما می‌گیرد، نمی‌توانید خودتون رو برای بیان کردنش مجبور کنید.
    شما تنها کسی هستید که صلاحیت تصمیم‌گیری در این موردو داره ولی در عین حال، باید مسئولیت آنچه که بیان می‌کنیدو هم بپذیرید. گفتن این راز با یک سری عواقبی که خودتونم میدونید همراهه که با توجه به موقعیت و فردی که با او روبه‌رو هستید، ممکنه مثبت یا منفی باشه، پس اگر با شجاعت برای مطرح کردنش قدم برمی‌دارین، انتظار دریافت بازخوردی که ممکنه مثبت و یا منفی باشه رو هم داشته باشید.
    اصلا اصلا فکر نکنید که موظف به بیان این اتفاق هستید. اینکه این حادثه چقدر در زندگی امروز شما تاثیر گذاشته می‌تواند یکی از دلایل بیانش باشه. اگر تازه این اتفاق را تجربه کرده‌ بودین که با مشکلات جدی و لزوم درمان طولانی مدت روبه‌رو شدید، پنهان کردنش عاقلانه نیس، اما اگر حادثه ای که اتفاق افتاده مربوط به سال‌های قبله و اثر چندانی در زندگیتون باقی نذاشته، الزام کمتری به افشاش وجود دارد.

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نه عزیزمن چرا انقدر منفعلانه برخورد میکنید؟؟؟ شما می‌تونید این رازو نگه دارین. تسلیم بایدها نشید. توی رابطه شما با همسر آینده‌تون، تشخیص شما مهم‌ترین دلیل بیان کردن یا نکردن این موضوع است و هیچ بایدی نمی‌تواند شما را به بیان کردن یا پنهان کردن آنچه اتفاق افتاده مجبور کنه. یادتون باشه این یه تصمیم کاملا شخصیه و نمی‌تونید با استفاده از تجربه‌های دیگران، از راه‌هایی که آنها رفته‌اند استفاده کنید. اگر احساس می‌کنید خواستگار توان پذیرش این موضوع رو داره و با دونستن آن، می‌تواند به شما برای آرام تر شدن کمک کند، پس اون رو از این موضوع آگاه کنید. اما اگر گمان می‌کنید گفتن این راز، فرصت ازدواج با کسی که دوسش دارید رو از شما می‌گیرد، نمی‌توانید خودتون رو برای بیان کردنش مجبور کنید.
    شما تنها کسی هستید که صلاحیت تصمیم‌گیری در این موردو داره ولی در عین حال، باید مسئولیت آنچه که بیان می‌کنیدو هم بپذیرید. گفتن این راز با یک سری عواقبی که خودتونم میدونید همراهه که با توجه به موقعیت و فردی که با او روبه‌رو هستید، ممکنه مثبت یا منفی باشه، پس اگر با شجاعت برای مطرح کردنش قدم برمی‌دارین، انتظار دریافت بازخوردی که ممکنه مثبت و یا منفی باشه رو هم داشته باشید.
    اصلا اصلا فکر نکنید که موظف به بیان این اتفاق هستید. اینکه این حادثه چقدر در زندگی امروز شما تاثیر گذاشته می‌تواند یکی از دلایل بیانش باشه. اگر تازه این اتفاق را تجربه کرده‌ بودین که با مشکلات جدی و لزوم درمان طولانی مدت روبه‌رو شدید، پنهان کردنش عاقلانه نیس، اما اگر حادثه ای که اتفاق افتاده مربوط به سال‌های قبله و اثر چندانی در زندگیتون باقی نذاشته، الزام کمتری به افشاش وجود دارد.

آخه میدونین همونطور که توی پست قبلی ام گفتم
    و حالی شبیه حال این دختر خانوم رو تجربه کردم
    با این تفاوت خب من از دوچرخه چند بار بد افتاده بودم و خب گاهی این موضوع
    عین خوره مغزم رو میخورد و اگه گاهی توی زمان پریودم تفاوتی ایجاد میشد
    من سریع یاد این موضوع افتادم که خب مبادا بکارت آسیبی دیده باشه!
    ضمن اینکه تا جایی که شنیدم دکتر و پزشکی قانونی میتونه متوجه بشه
    که علت آسیب چی بوده!
    اما هیچ کدوم این ها منو آروم نمیکرد
    چون یک عمر یاد گرفته بودم ارزش یه دختر به بکارتشه!!!!!!!

همین افکار آزار دهنده گاهی که توی تنهایی ام یادم میومد واقعا من رو آزار میداد
    چون تا اون موقع فکر می کردم دختری که بکارت نداشته باشه حتی بدون رابطه هم باید بره خودکشی کنه!!!!
    خلاصه یه مدت طول کشید و با مشاوره گرفتن تونستم خودم رو قانع کنم که برم دکتر معاینه کنه
    حتی اخرین باری که من حس کردم پریودم عوض شده و حس خیلی بدی بهم دست داد
    یه روز نشستم تا اونجایی که دلم خواست گریه می کردم
    یعنی فکرشو کنید وقتی مادرم و برادرم گریه ها و حال و روزم رو میدیدن
    برادرم می گفت ببریمش پیش روانپزشک!!
    چند بار هم خواستم تنها برم دکتر پشیمون شدم
    و آخر سر به مادرم موضوع رو گفتم

من بالای 20 سال سن داشتم اون موقع
    مادرم هم برگشت گفت کی اینارو راجب بکارت به تو گفته و سر یه زمین افتادن با دوچرخه مگه میشه آسیب ببینی؟!
    اما من نمیتونستم آروم باشم، حرفای مادرم دوساعت آرومم می کرد بعد دوباره اون افکار به مغزم حمله می کردن!
    در مورد بکارت هم اطلاعات زیاد دقیقی نداشتم که چقدر مقاوم هست و چجوری آسیب میبینه

اگه آسیبمیدیدم چی میشد، توی فرهنگی که من زندگی می کنم
    به این مسائل خیلی اهمیت میدن و بعضی ازدواج ها هم دخترها معاینه ی پزشکی میشن!
    خب خودتون دیگه درک کنید آدم چه حالی میشه
    بحث آبرو پیش میاد ، هرچند من با کسی رابطه ای نداشتم و حداقل خودم از خودم خیالم راحت بود
    ولی باز هم پذیرش اینکه اگه این اتفاق افتاده من بعدش چجوری زندگی کنم
    و توی جنگی که هنوز پیش نیومده بود خودم رو یه شکست خورده دونستم که مقصر هم نیستم!

می دونم حرفای شما منطقیه
    ولی خیلی کم پسرهایی باید باشن که با این موضوع کنار بیان
    به خصوص اینکه تو مواردی که بکارت در اثر رابطه از بین رفته و بدترش اینکه با رضایت شخص بوده!
    با این حال چند روز با خودم کلنجار رفتم و با تمام دلشوره و فکر و استرس خودمو قانع کردم برای معاینه
    تمام فکرم چند روز همین شده بود، چه چیزا که بهش فکر نمی کردم
    در حالیکه اگه آسیبی هم بود خب اتفاق بود و دست من نبود و من هم بهتر بود اونقدر با خودم بی رحم نبودم!
    اما نمیتونستم

حتی وقتی دکتر قبل معاینه پرسید
    و من گفتم آخرین باری که از دوچرخه افتادم چند ماه پیش بوده
    دیدم گفت اگه آسیبی بوده باید خیلی زودتر میومدی که من با توجه به معاینه
    برات نامه مینوشتم و پزشکی قانونی بهت گواهی سلامت میداد که در اثر حادثه اینجوری شده!
    خب خدا و خودم میدونستیم که هیچ کسی به من دست نزده بود ولی نمیتونستم آروم باشم

اونقدر ترسیدم وقتی اون حرفارو زد خود دکتره دید دارم خودمو میبازم گفت آروم باش، من که فعلا معاینه نکردم و هنوز چیزی معلوم نیست!
    میدونید آدم این وقت ها چی میکشه؟
    فقط باید خودت توی شرایط باشی که قشنگ درک کنی
    اونقدر استرس داشتم ترسیدم دکتره بهم دست بزنه!
    با بدبختی تونستم اجازه بدم معاینه کنم، واقعا دست خودم نبود
    خودم رو اون موقع لبه ی تیغ حس می کردم
    و بعد که دکتر گفت هیچ مشکلی نیست و کاملا سالمی
    انگاری تموم دنیا رو به من داده بودن

تموم این حرفارو گفتم که یه انتقاد شدید از خونواده ها و فرهنگایی با این مدل داشته باشم
    چرا یه دختر نباید اونقدر با خونواده اش راحت باشه که بتونه حرفاش رو بزنه؟
    به خصوص تو این موارد
    که کلا فکر و ذهن آدم مشغول میشه
    حداقل بحث علاقه ی دختر و شکست عشقی و این حرفا به درک!
    چرا خونواده ها نباید بلد باشن دخترشون مشکلی براش بیاد بتونه بهشون بگه!؟

خواهرزاده ی این خانوم رو میبینید که همون اتفاق لعنتی باعث شده یه دختر
    توی اوج جوونیش از شاد بودن محروم بشه به خاطر یه عوضی بی خاصیت!
    و بشه یه دختر افسرده! و حتی شرایط ازدواجشم به خاطر این اتفاق تحت الشعاع قرار بگیره
    خب کیه که باید جوابگوی این از دست رفتن ها بشه؟؟؟
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-17-2018 در ساعت 03:22 AM

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    من اتفافا تا اونجا که شنیدم پزشک قانونی هم بعد از گذشت یک ماه دیگه نمیتونه تشخیص بده زمانش رو کی دچار ازاله شده اما موضوع مهم اینکه ایا این دختر ازدواج کنه بعد شوهرش ازش گواهی بخواد اولین جایی که باید بره پزشک قانونی حالا اون پزشک بهش بگه زمانش مال الان نیست و از همه مهمتر برگرده بگه چون زمان زیادی گذشته نمیشه فهمید که در اثر چه اتفاقی از دست داده خودش دردسر بزرگیه...
    براش دعا کنید حالش اصلا خوب نیست اگه دکتر معرفی میکردن واسه ترمیم واقعا ممنون میشدم😔😔😔😔

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگن پزشک قانونی تا ۷۲ ساعت میشه رفت برای دلیل اینگه چطور پاره شده یعنی حالا که دوسال گذشته دیگه پزشک قانونی هم دلیل اسنکه تجاوز بوده یا نه رو متوجه نمیشه؟؟ خوب حالا که این دیر کفته و این بلام سرش اومده چکار کنیم کاش یک دکتر پیدا میشد ترمیم کنه براش دعا کنید حالش خرابه

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

من واقعا برای ایشون ناراحت شدم
    به هرحال دختر هستم و تا حدودی درک می کنم
    من که از دکتر شنیدم اینجوری میگفتن
    حالا دقیق نمی دونم مدت زیادی بگذره مشخص بشه یا نه
    ولی خب خودتون میتونید برید از پزشکی قانونی بپرسید
    بعد هم اصفهان شهر بزرگیه
    به هرحال احتمالا پزشک هایی باشن که این کار رو انجام بدن
    ولی نمی دونم توی مواردی که تجاوز بوده ترمیم قانونی هست یا خیر!؟

به نظرم خیلی بهتره ایشون رو نزد یک مشاور ببرید
    بلکه بتونن اون آرامش رو بهشون برگردونن
    امیدوارم این موضوع براشون حل بشه.

یه نکته ی دیگه هم به مظرم بهتره تا قبل ازدواج ایشون
    این موضوع حل بشه
    و با آگاهی کامل از نظر شخصی که قراره باهاشون ازدواج کنن قرار ازدواج بذارن.

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام
    دوست عزیز سلام ،تايپيک مشابه هست اینجا

http://forum.moshaver.co/f145/تجاوز-...87/#post262863

ولی با یه تفاوت تشخیص وجه تفاوتشون با خودتون
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تشابه معمولا زیاده ولی خوب مطالب متفاوته🎺🌹🌹

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

امیدوارم مشکل حل بشه اینکه دختره حس بدی داره و استرس زیاد داره به خاطر جوی هست که توی کشور ما هست و اینقدر این بحث رو بیخودی مهم کردن. ینی یجوری شده که انگار برای دخترا یه شکل درونی یه قانون در اومده که اگه خلافش عمل کنن باید خودشون ,خودشون رو مجازات کنن. در عمل اتفاق خاصی نیافتاده که به خاطرش خودکشی بشه ولی اونقدر تو گوش دخترا گفتن که طرف حتی بعد ازدواج هم به خاطر این افکار مشکل داره.

شخصیت ما تو "مغز" ما هست نه جای دیگه.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    امیدوارم مشکل حل بشه اینکه دختره حس بدی داره و استرس زیاد داره به خاطر جوی هست که توی کشور ما هست و اینقدر این بحث رو بیخودی مهم کردن. ینی یجوری شده که انگار برای دخترا یه شکل درونی یه قانون در اومده که اگه خلافش عمل کنن باید خودشون ,خودشون رو مجازات کنن. در عمل اتفاق خاصی نیافتاده که به خاطرش خودکشی بشه ولی اونقدر تو گوش دخترا گفتن که طرف حتی بعد ازدواج هم به خاطر این افکار مشکل داره.

شخصیت ما تو "مغز" ما هست نه جای دیگه.
    بله مشکل همینه وگرنه کی غصه اش بود هرچی هم سعی داریم مثبت فکر کنیم میگیم نکنه حالا یکی گیرش بیاد که ازش سلامت بخواد..
    اوضاع ایران چطوره به نظرتون هنوز پسرها افکار قدیمی دارن یا انقد فهمیده شدن تا یکسری چیزها رو بفهمن

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا برای ایشون ناراحت شدم
    به هرحال دختر هستم و تا حدودی درک می کنم
    من که از دکتر شنیدم اینجوری میگفتن
    حالا دقیق نمی دونم مدت زیادی بگذره مشخص بشه یا نه
    ولی خب خودتون میتونید برید از پزشکی قانونی بپرسید
    بعد هم اصفهان شهر بزرگیه
    به هرحال احتمالا پزشک هایی باشن که این کار رو انجام بدن
    ولی نمی دونم توی مواردی که تجاوز بوده ترمیم قانونی هست یا خیر!؟

به نظرم خیلی بهتره ایشون رو نزد یک مشاور ببرید
    بلکه بتونن اون آرامش رو بهشون برگردونن
    امیدوارم این موضوع براشون حل بشه.

یه نکته ی دیگه هم به مظرم بهتره تا قبل ازدواج ایشون
    این موضوع حل بشه
    و با آگاهی کامل از نظر شخصی که قراره باهاشون ازدواج کنن قرار ازدواج بذارن.
    قانونی که طبق گفته مشاور بهش تصریح نشده یعنی نگفتن قانونی یا نه ولی خوب من شنیده بودم پزشکها انچام میدم ولی با هرکی تماس گرفتیم رد میکرد😯

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

بله مشکل همینه وگرنه کی غصه اش بود هرچی هم سعی داریم مثبت فکر کنیم میگیم نکنه حالا یکی گیرش بیاد که ازش سلامت بخواد..
    اوضاع ایران چطوره به نظرتون هنوز پسرها افکار قدیمی دارن یا انقد فهمیده شدن تا یکسری چیزها رو بفهمن
    سلام ببینین .... اگه کسی باشه که درک و شعورش بالا باشه که این چیزا براش یا بی اهمیت میشه یا کم اهمیت میشه.

خب من پسرم. اکثرا هم تو محیط مذهبی بزرگ شدیم چه دختر چه پسر. این که طرف بیاد برای ازدواج بگه من گواهی میخوام حرف چرتیه
    یعنی راحت میشه گفت من به تو اطمینان ندارم و میخوام ببینم تو مرتکب چیزی شدی یا نه و میخوام ببینم اصلا گذشته ی تو چی بوده

اگه درک و شعورش بالا باشه اینو میگه که اقا .... گذشته طرفم هر چی بوده به من مربوط نیست (این طور مسایل رو میگم-اکثرا نه همیشه )

و من میخوام که همسر خوبی برای اینده ی من باشه.

به قول یه دوستی تو همین انجمن کسی که طرف رو با شرط این که تو گذشته چطور بوده بخواد بهتره که نخواد.

بهتره به جای فکرای بی مورد به این فکر کنین که الان وضعیت اینه و اتفاق خاصی هم نیافتاده. الان باید ببنیم کی این وضعیت رو میپذیره؟ قطعا کسی میتونه بپذیره که درک بالایی داشته باشه.

خیلی مسخره هست ولی وقتی همچین تایپیکایی میدیدم تو ذهنم این بود که: این موارد یه فرصتی میشن که طرف مقابل رو و درک و شعورش رو بهتر شناخت. هضم این بحث شما کار هر کسی نیست اونم تو این جامعه مذهبی که هست. ولی هستن افرادی که درک و شعور بالایی دارن و با این وضعیت کنار میان.

من میگم به جای نگرانی برای این طور مسایل که گذشته ,بیاین اونقدر قوی بشین و موفق باشین که مردم شما رو با هر وضعیتی بخوان نه اینکه بگیم یعنی ممکنه منو مثل بقیه قبول کنن؟ ارزش یه زن عذر میخوام به س-ک-س نیست. کسی که واقعا یه شخص رو بخواد این مسایل و گذشته طرف براش بی اهمیت میشه. نمیگم چشماش رو ببنده نه ولی میتونه گذشته طرف رو فراموش کنه و به اینده فکر کنه.

توقعتون -ازدواج با کسی باشه که وضعیت رو هر چه که هست قبول کنه و در این حال بگه من با گذشته کاری ندارم. میخوام بهترین رفیق زندگیم بشی

خیلیا هستن الان همین مشکل رو دارن تنها نیستید.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    سلام ببینین .... اگه کسی باشه که درک و شعورش بالا باشه که این چیزا براش یا بی اهمیت میشه یا کم اهمیت میشه.

خب من پسرم. اکثرا هم تو محیط مذهبی بزرگ شدیم چه دختر چه پسر. این که طرف بیاد برای ازدواج بگه من گواهی میخوام حرف چرتیه
    یعنی راحت میشه گفت من به تو اطمینان ندارم و میخوام ببینم تو مرتکب چیزی شدی یا نه و میخوام ببینم اصلا گذشته ی تو چی بوده

اگه درک و شعورش بالا باشه اینو میگه که اقا .... گذشته طرفم هر چی بوده به من مربوط نیست (این طور مسایل رو میگم-اکثرا نه همیشه )

و من میخوام که همسر خوبی برای اینده ی من باشه.

به قول یه دوستی تو همین انجمن کسی که طرف رو با شرط این که تو گذشته چطور بوده بخواد بهتره که نخواد.

بهتره به جای فکرای بی مورد به این فکر کنین که الان وضعیت اینه و اتفاق خاصی هم نیافتاده. الان باید ببنیم کی این وضعیت رو میپذیره؟ قطعا کسی میتونه بپذیره که درک بالایی داشته باشه.

خیلی مسخره هست ولی وقتی همچین تایپیکایی میدیدم تو ذهنم این بود که: این موارد یه فرصتی میشن که طرف مقابل رو و درک و شعورش رو بهتر شناخت. هضم این بحث شما کار هر کسی نیست اونم تو این جامعه مذهبی که هست. ولی هستن افرادی که درک و شعور بالایی دارن و با این وضعیت کنار میان.

من میگم به جای نگرانی برای این طور مسایل که گذشته ,بیاین اونقدر قوی بشین و موفق باشین که مردم شما رو با هر وضعیتی بخوان نه اینکه بگیم یعنی ممکنه منو مثل بقیه قبول کنن؟ ارزش یه زن عذر میخوام به س-ک-س نیست. کسی که واقعا یه شخص رو بخواد این مسایل و گذشته طرف براش بی اهمیت میشه. نمیگم چشماش رو ببنده نه ولی میتونه گذشته طرف رو فراموش کنه و به اینده فکر کنه.

توقعتون -ازدواج با کسی باشه که وضعیت رو هر چه که هست قبول کنه و در این حال بگه من با گذشته کاری ندارم. میخوام بهترین رفیق زندگیم بشی

خیلیا هستن الان همین مشکل رو دارن تنها نیستید.
    درسته ولی کسی موقع ازدواج همچین چیزی رو به طرف نمیگه چون مسلما قریب به ۸۰ درصدشون قبول نمیکنند مشکل اونجایی شروع میشه که بعد ارتباط اول متوجه بشه که خونی نیمده حالا در این شرایط دو دسته ادم پیش میان یکسری که بر اساس توصبحات علمی شرط بر این میزارن که خانومشون از این دسته است و دسته دوم بر این فرض که نکنه رابطع داشته و میفرستن دکتر و این خودش یک توهین بزرگه از طرفی اینکه دختری که میدونه مشکل داره مسلما میره یک جوری مشکلش حل میکنه مثل همین الان خیلی از دخترهایی که با وجود س ک س چندین باره و به میل خووشون میرن ترمیم و غیره یکسری هم دچار مشکل اساسی میشت مثل تجاوز و خیلی راهایی غیر اینها و اون ارتباط اول و اخر و بدون قصد بوده و ممکن اینها تاوان بدن بی دلیل تو جامعه ما و بیشترین چیزی که مشکل ساز اینکه دختر خودش نگه داره ولی یکی پیدا بشه این بلا رو سرش بیاره یادم یک دختر هم تعریف میکرد میگفت دزدیدنش و دو سه روز باهاش بودن بعدم تو جاده ولش کردن ...خیلی جامعه بدی داریم که پاکی دختر با بکارتش سنجیده میشه ادم دلش میسوزه که بعضیا هرکار خواستند کردند بعدم دارن زندگی میکنند یکسری هم بی دلیل دارن تاوان میدن کلش تو ایران این رسما جمع بشه

36. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

قانونی که طبق گفته مشاور بهش تصریح نشده یعنی نگفتن قانونی یا نه ولی خوب من شنیده بودم پزشکها انچام میدم ولی با هرکی تماس گرفتیم رد میکرد������

با شماره های مشاوران همین انحمن تماس بگیرین
    ببینین میتونن کمکی کنن.

37. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با شماره های مشاوران همین انحمن تماس بگیرین
    ببینین میتونن کمکی کنن.
    شمارهاشون کجاست؟

38. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

شمارهاشون کجاست؟
    سلام مجدد
    خانم عزیز، نمیدونم سن خودتون چقدر هستش و اینکه ایا ازدواج کردید؟ ولی خونی که میگید ممکنه در حد یک قطره باشه و با توجه به نوع پرده در خیلی ها حتی همون یک قطره هم نیست.
    ایشون اگر میگید خواستگارشون مناسبند و ادم تحصیل کرده ای هستند باید این موارد رو بدونن. در غیر این صورت اگر میگید که ازشون گواهی خواستن که نظر بنده به این ازدواج منفی هستش و بهتره که دخترخانم رو با توجه به گفته هاتون که پدر و مادری سنتی دارند از چاله به چاه نیاندازید.
    چون ایشون حتی اگر بگید بهشون هم و قبول نکنن ممکنه پشت سر دختر خانم با توجه به اینکه میگید ساکن روستا هستند حرف بزنند.
    پس حق ایشون یک ازدواج راحت و مدرن هستش.
    هزینه ترمیم هم احتمالا به علت اینکه دکترها میترسنن انجامش بدن خیلی گرون و یا اینکه خیلی بیماری زا خواهد بود. چون این کار رو میخوان توی مراکز غیر قانونی و یا زیرزمینی انجام بدن و معلوم نیست چه بلایی سر دختر بیچاره بیارن.
    به هیچ وجه لازم نیست به خواستگار گفته بشه.
    نگران نباشید با یک بار دخول توی بسیاری موارد پرده به طور کامل از بین نمیره و هم چنان در دخول های بعدی ممکنه که خون داشته باشه. و حتی اگر هم از بین رفته باشه، واژن خانم انقدر تنگ هست که مرد متوجه وجود پرده نشند.
    نکنه انتظار دارید که یک پرده فولادی باشه که با هزار فشار پاره بشه؟؟؟ این زندگی قدیم ایشون هستش.
    این نظر بنده هستش. شماره های مرکز همین انجمن:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    ویرایش توسط ghm : 05-19-2018 در ساعت 10:17 AM

39. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ولی من نگرانیم از اینکه نکنه بعد ازدواج بعد دیدن اینکه خون نمیاد شروع کنه بازی دراوردن به ازنکه به من زن دادید نه دختر و بعد کار بکشه به پزشک قانونی و مشکلاتی که میدونید

41. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

شمارهاشون کجاست؟
    خانوم ghm لطف کردن براتون شماره رو گذاشتن
    توی صفحه ی اول سایت ، تو قسمت تماس با ما میتونید شماره رو ببینید.

42. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

بله ولی من نگرانیم از اینکه نکنه بعد ازدواج بعد دیدن اینکه خون نمیاد شروع کنه بازی دراوردن به ازنکه به من زن دادید نه دختر و بعد کار بکشه به پزشک قانونی و مشکلاتی که میدونید

عزیزم همونطور که خانوم ghm فرمودن
    و با توجه به اینکه خودتون خانوم هستید و خب این روزا خیلی از آقایون مجرد هم این مطالب رو اگاهن
    کم نیستن دخترانی که بکارتشون از نوعی هست که حین پاره شدن اصلا خونی مشاهده نمیشه
    این دیگه برمیگرده به ساختار خلقتشون
    وگرنه دختری که این مدلی باشه گناهی نداره

این بحث الزاما خون دیدن هم قدیما اینقدر مطرح بوده که آگاهی ها پایین بوده
    دیگه از شما که خودتون خانومید انتظار نمیره این رو بفرمایید
    مگه اینکه همسر ایشون اصرار زیادی برای معاینه و بررسی توسط پزشک داشته باشن

یه خانومی گفتن همچین مسئله ای داشتن، منظورم همین نوع بکارتی هست که پارگیش همراه با خون نیست
    همسرشون قبل ازدواج معاینه نبرده بودن
    بعد ازدواج هم صرفا به خاطر مشکل توی رابطه به پزشک مراجعه کرده بودن نه اینکه بخوان ایشون رو بررسی کنن
    به نظرم همه ی پسرا هم رو این مسئله ی بکارت و معاینه ی قبل ازدواج حساس نیستن
    تو این انجمن هم شاید تو پست های مختلف دیده باشید نظرات آقایون رو.

حالا اینکه به جز بحث خون هم همسرشون از طریق دیگه ای این رو متوجه بشن رو من نمیدونم قطعی میشه یا نه.
    به نظرم بهتره خودتون همراه ایشون به یه پزشک متخصص زنان مراجعه کنید
    ایشون میتونن جزئیات موضوع رو بهتر براتون روشن کنن.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-20-2018 در ساعت 03:04 PM

43. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

44. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

متاسفانه هنوز یه سری رسم و رسوم نادرست تو این بحث ازدواج بعضی از جاهای کشور ادامه داره
    واقعا نمی دونم وقتی یه رسمی که درست نیست چرا باید مردم دوباره و دوباره و نسل به نسل ازش تبعیت کنن!؟

45. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه هنوز یه سری رسم و رسوم نادرست تو این بحث ازدواج بعضی از جاهای کشور ادامه داره
    واقعا نمی دونم وقتی یه رسمی که درست نیست چرا باید مردم دوباره و دوباره و نسل به نسل ازش تبعیت کنن!؟
    تبعیت از رسم و رسوم های غلط طبعا درست نیست ولی خوب یک درصد احتمالاتی هم وجود داره که درد اوره.. فقط یک درصد اگه شوهرش تا خون نیمد بگه پرده نداری اون موقع چه میشه کرد

46. کاربران زیر از N13712 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

تبعیت از رسم و رسوم های غلط طبعا درست نیست ولی خوب یک درصد احتمالاتی هم وجود داره که درد اوره.. فقط یک درصد اگه شوهرش تا خون نیمد بگه پرده نداری اون موقع چه میشه کرد
    متوجهم چی میگید
    متاسفانه شرایط آسونی نیست اصلا.
    امیدوارم یه راهی پیدا بشه برای حل این موضوع.

نتونستید پزشکی رو پیدا کنید که همچین کاری رو انجام بده؟
    البته فکر می کتم خیلی هم دردناک باشه و همچنین خطرناک
    باید آدم مطمئن و قابلی باشه.

این کار رو با بیهوشی انجام میدن؟
    یا سر میکنن؟
    یا هیچکدوم!؟

48. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

متوجهم چی میگید
    متاسفانه شرایط آسونی نیست اصلا.
    امیدوارم یه راهی پیدا بشه برای حل این موضوع.

نتونستید پزشکی رو پیدا کنید که همچین کاری رو انجام بده؟
    البته فکر می کتم خیلی هم دردناک باشه و همچنین خطرناک
    باید آدم مطمئن و قابلی باشه.

این کار رو با بیهوشی انجام میدن؟
    یا سر میکنن؟
    یا هیچکدوم!؟
    سر ميكنند نه هنوز نتونستم پیدا کنم متاسفانه

49. کاربران زیر از N13712 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سر ميكنند نه هنوز نتونستم پیدا کنم متاسفانه

که این طور
    امیدوارم بالاخره بتونید

تهران نمیتونید مراجعه کنین؟
    فکر می کنم اونجا خیلی بهتر بشه این موضوع رو حل کرد.

البته یه نکته هم هست
    شنیدم ترمیم بکارت توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه!
    البته در مورد این دختر خانوم فکر نکنم دیگه بعد ترمیم به مشکل بخورن

و یه سوال دیگه
    بعد ترمیم و اولین رابطه احتمال خونریزی باز هم وجود داره؟

51. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

که این طور
    امیدوارم بالاخره بتونید

تر

تهران نمیتونید مراجعه کنین؟
    فکر می کنم اونجا خیلی بهتر بشه این موضوع رو حل کرد.

البته یه نکته هم هست
    شنیدم ترمیم بکارت توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه!
    البته در مورد این دختر خانوم فکر نکنم دیگه بعد ترمیم به مشکل بخورن

و یه سوال دیگه
    بعد ترمیم و اولین رابطه احتمال خونریزی باز هم وجود داره؟
    تهران نمیتونم ببرمش ... ولی خیلی دعا کنید... معلوم نیست خون بیاد و بدی که داره اینکه امکان داره اولش جوش بخوره ولی بعد یک مدت باز بشه باز تمام این بدی ها رو داره و من نمیدونم با این دختر چه کنم از طرفی عمل به صلاحش نیست چون میدونم چقدر بیماری ممکنه بگیره دوم اینکه ممکن با وجود عمل خونی نیاد با اینکه پزشکان میگه خون میاد ولی شنیدم از بعضیا که با وجود ترمیم نیامده ... خدا خودش کمک کنه

52. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

تهران نمیتونم ببرمش ... ولی خیلی دعا کنید... معلوم نیست خون بیاد و بدی که داره اینکه امکان داره اولش جوش بخوره ولی بعد یک مدت باز بشه باز تمام این بدی ها رو داره و من نمیدونم با این دختر چه کنم از طرفی عمل به صلاحش نیست چون میدونم چقدر بیماری ممکنه بگیره دوم اینکه ممکن با وجود عمل خونی نیاد با اینکه پزشکان میگه خون میاد ولی شنیدم از بعضیا که با وجود ترمیم نیامده ... خدا خودش کمک کنه

ای بابا
    من واقعا ناراحت شدم براشون
    شرایط آسونی نیست

با این حال به خدا توکل کنید، امیدوارم یه راهی پیدا بشه
    در مورد ترمیم و شرایط و عوارضش میتونید از یه پزشک مجرب زنان بپرسید.

53. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا
    من واقعا ناراحت شدم براشون
    شرایط آسونی نیست

با این حال به خدا توکل کنید، امیدوارم یه راهی پیدا بشه
    در مورد ترمیم و شرایط و عوارضش میتونید از یه پزشک مجرب زنان بپرسید.
    التماس دعا... ولي كاش بكارت سند پاکی یک دختر نبود اگه پزشک قانونی هم بعد دو سال متوجه میشد که تجاوز بازم خوب بود اون هم فقط ۷۲ ساعت فرصت هست و بعدش معلوم نیست

54. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

التماس دعا... ولي كاش بكارت سند پاکی یک دختر نبود اگه پزشک قانونی هم بعد دو سال متوجه میشد که تجاوز بازم خوب بود اون هم فقط ۷۲ ساعت فرصت هست و بعدش معلوم نیست

متوجهم
    واقعا تنگنای بدیه

امیدوارم با کمک خداوند این موضوع برای ایشون حل بشه

به هرحال درسته ایشون بکارتشون رو از دست دادن

ولی باید فرقی بین این خانوم و کسی که با رضایت خودش وارد رابطه شده و بکارتش رو از دست داده به نظرم اون هم در جامعه ی ما باشه.

55. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

سرکار خانم شما انگار متوجه حرف بنده نیستید! اول بهم بگید شما خودتون ازدواج کردید یا خیر؟
    بنده دارم میگم خیلی از خانم ها با وجود سلامت پرده شون خونی حین نزدیکی نمیاد اون وقت شما سه صفحه هی پست گذاشتید که اگه خون نیاد چی اگه خون نیاد چی؟
    خون پرده یک قطره و خیلی کمتر هستش که گاهی صورتی کمرنگ و مشابه ابه
    نمیدونم واقعا دیگه چطوری باید براتون توضیح بدم
    ترمیم بکارت باعث میشه هزاران عفونت و مریضی بگیرن دختر خانم
    اما شما فقط به فکر خون هستید.

56. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سرکار خانم شما انگار متوجه حرف بنده نیستید! اول بهم بگید شما خودتون ازدواج کردید یا خیر؟
    بنده دارم میگم خیلی از خانم ها با وجود سلامت پرده شون خونی حین نزدیکی نمیاد اون وقت شما سه صفحه هی پست گذاشتید که اگه خون نیاد چی اگه خون نیاد چی؟
    سلام خانوم مشاور
    حرفاتون منطقی هست به نظرم
    اما نکرانی ایشون از اینه که با توجه به محیطی که دختر خانوم اونجا زندگی میکنن
    شاید پسرای اونجا این مسائل خیلی براشون مهمه و نگرانن که فردای روز پسره به چیزی مشکوک بشه و اعتراض کنه
    خب به نظرتون اون موقع دختر یاد چیکار کنه؟
    وقتی پسره ازش بپرسه
    دروغ بگه؟
    یا اگه بخواد دکتر برن و دکتر متوجه بشه چی؟
    یعنی چه تضمینی این بین میتونه باشه که این مسئله ایجاد دردسر نمیکنه؟

این ها نگران کننده است به نظرم
    مستحضرید که خیلی ازپسرای امروز کلی چشم و گوششون باز شده و اطلاعات زیادی در این موارد دارن.

58. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله متوجه ام ولی شما به من بگید اگه بعد اینکه خونی ندید ازش گواهی سلامت خواست باید چیکار کنه؟

59. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

بله متوجه ام ولی شما به من بگید اگه بعد اینکه خونی ندید ازش گواهی سلامت خواست باید چیکار کنه؟
    جالبه خودتون دارید میگید بعد از اینکه خونی ندید؟ یک اینکه ایشون یعنی انقدر نمیفهمن که ممکنه بعضی ها خونی ازشون نیاد؟ میتونن این توضیح رو بهشون بدند. و عذرخواهی میکنم که بی پروا حرف میزنم اما پس از وارد شدن الت به واژن خانم یعنی که پرده پاره شده پس اون موقه دیگه لازم نیست. یعنی گواهی سلامتی هم بخوان دیگه پرده پاره شده.
    سرکار خانم ایا دخترخواهرتونو پیش یک متخصص زنان بردید؟ من هرچه میپرسم ازتون شما فقط سوال خودتون رو میپرسید.
    بعدم دیگه فکر نمیکنم که خواستگاری باشه که انقدر براش اهمیت داشته باشه.
    گفتم که بهتره که قبل از این اتفاقات در جلسات خواستگاری دخترخواهرتون بدون اینکه هیچ توضیحی بدند بحث رو باز کنند که چقدر گذشته طرف براشون مهمه ایا قبلا رابطه ای داشتند و ایا دلشون میخواد همسرشون باکره باشه یا خیر. و این جوری میفهمن که طرفشون چه ادمیه.

60. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه خودتون دارید میگید بعد از اینکه خونی ندید؟ یک اینکه ایشون یعنی انقدر نمیفهمن که ممکنه بعضی ها خونی ازشون نیاد؟ میتونن این توضیح رو بهشون بدند. و عذرخواهی میکنم که بی پروا حرف میزنم اما پس از وارد شدن الت به واژن خانم یعنی که پرده پاره شده پس اون موقه دیگه لازم نیست. یعنی گواهی سلامتی هم بخوان دیگه پرده پاره شده.
    سرکار خانم ایا دخترخواهرتونو پیش یک متخصص زنان بردید؟ من هرچه میپرسم ازتون شما فقط سوال خودتون رو میپرسید.
    بعدم دیگه فکر نمیکنم که خواستگاری باشه که انقدر براش اهمیت داشته باشه.
    گفتم که بهتره که قبل از این اتفاقات در جلسات خواستگاری دخترخواهرتون بدون اینکه هیچ توضیحی بدند بحث رو باز کنند که چقدر گذشته طرف براشون مهمه ایا قبلا رابطه ای داشتند و ایا دلشون میخواد همسرشون باکره باشه یا خیر. و این جوری میفهمن که طرفشون چه ادمیه.
    مسلما خودشون جوابی که میدن اینکه مهمه چون هیچ پسری نمیگه مهم نیست

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)