مشاور
تبلیغات مشاور
روده تحریک پذیر    روده تحریک پذیر
روده تحریک پذیر    روده تحریک پذیر

روده تحریک پذیر

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: روده تحریک پذیر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

روده تحریک پذیر

سلام.من مدات یک سال مشکل روده تحریک پذیر داشتم.یعنی یبوست داشتم و شکمم صدا میداد.بعد ا ز یک سال دکتر رفتم و چهار ماهه که تحت درمانم و نسبت به قبل بهتر شدم.اما هنوزم وقتی که میخام بخابم شکمم بد جور اذیت میکنه و ورم میکنه و به اصطلاح شکمم باد میکنه.یه مدت هست که داروهام تموم شده و خیلی دارم اذیت میشم چون نمیتونم هیچی بخورم و هر چی بخورم احساس نفخ و سنگینی بدی بهم دست میده.ودر طول روز بهترم اما همین که شب میشه شکمم ورم میکنه و احساس یبوست میکنم.و صدای شکمم بلند میشه.به خاط این قضیه کاملا اعتماد به نفسم رو از دست دادم.چون میترسم جایی برم و شکمم صدا بده.تو رو خدا اگه کسی راهنمایی ذاره بهم بگه.واقعا دارم اذیت میشم.
    ممنون میشم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 47 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : روده تحریک پذیر

سلام فداتشم جلسه بعدی که رفتی دکتر بهش بگو اینچیزارو باید دکتر بهت بگه چیکار کنی
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : روده تحریک پذیر

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    سلام فداتشم جلسه بعدی که رفتی دکتر بهش بگو اینچیزارو باید دکتر بهت بگه چیکار کنی

اتفاقا دفعه قبل بهش گفتم.داروها رو عوض کرد ولی تاثیر خاصی نداشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

یبوستعدم اعتماد به نفس

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
روده تحریک پذیر,  روده تحریک پذیر نی نی سایت,  روده تحریک پذیر در کودکان,  روده تحریک پذیر خیراندیش,  روده تحریک پذیر چیست,  روده تحریک پذیر و بارداری,  روده تحریک پذیر و درمان,  روده تحریک پذیر و سرطان,  روده تحریک پذیر در طب سنتی,  روده تحریک پذیر طب اسلامی,  من ما كنتي تكوني,  من,  من فضلك,  منبج,  من و تو,  من سيربح المليون,  من الوزارات,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  میکنم,  میکنم به انگلیسی,  میکنمش,  میکنمت یعنی چی,  میکنمت تو گونی,  میکنم فرش زیر پاش,  میکنم به عربی,  میکنمت عزیزم,  میکنم به ترکی,  میکنمت اینستاگرام,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)