صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: فشار عصبی دادگاه

1196
  1. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    16
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فشار عصبی دادگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra ganji نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازتون
    واقعا همین طوره
    درسته ادم عادت میکنه به این رفتو امدا ولی من روحاتم جوری نبود که بتونم حتی دادگا برم
    ولی هر چی پیش میره نمیدونم چرا کلافه تر میشم واقعا از این که زنم و این که حقوق زن انقدر توی کشورمون پایینه کلافه میشم
    من حتی توی زندگم یه بارم کسی سرم داد نزده اخم نکرده الان با این اوضاع و کارای که طرفم انجام میده واقعا داغون شدم
    من حتی بلد نیستم در مقابل دروغایی که میگن حرف بزنم حتی نمیتونم دروغ بگم نمیتونم حرفمو بزنم و این بیشتر ناراحتم میکنه
    امیدوارم این روزا واقعا بگذره چون خیلی حس بدیه
    ببینید اینکه چرا به دادگاه برخوردید و فکر کنم قصدتون جدایی هست و... و اینکه مقصر و جدایی بهترین راهه و... این موارد رو بگذریم.
    اما این موردو هم بخونید بد نیست :

دادگاه و احواشی دادگاه و محیط دادگستری ...جوریه که وقتی ادم بار اول وارد این مکان میشه، چون بار اوله طبیعی هم هس ممکنه ادم دست و پاشو گم کنه. من یادمه بار اول که رفتم دادگستری و ... دیدم 3 نفر رو هم از دست هم از پا دستبند زده بودن و اصلا یه وضعی بود تا اون روز از نزدیک اصلا دستبند ندیده بودم چبرسه به ....
    یکی بود التماس میکرد که نبرنش زندادن و بهش 2 ساعت وقت دادن بره پولو بیاره و دستبندشو باز کردن و...خیلی خیلی از این موارد هس. و... و حواشیای بد دیگه که بماند ...
    تو دادگاه دیگه از این موارد هست و طبیعی هم هست. دیگه دادگاه جای این موارده .
    در مقابل این هستن خانمایی که وکیلن!! تو این محیط وکیلن و میرن دفاع میکنن و...

این موارد بکنار
    بهتره یه وکیلی که کار بلده تو این مورد انتخاب کنید. وکیل کاربلد .
    یه وکیلی داشتیم سر یه موضوع ساده 8 سال فقط پروندمون تو دادگاه و حل اختلاف و کلی دردسر دیگه طول کشید
    درحالی که پرونده ای بود خیلی مشکلتر از کار ما ولی تو مدت 1 سال نکشیده تموم شد و...

سر یه موضوعمون تو دادگاه کلا رای قاضی رو خریده بودن . یعنی اجازه هیچ حرفی حتی به ما ندادن چبرسه به ... البته مال چند سال پیش بود.

اما در مقابل بنده های با انصاف و با عدالت خدام هست. هر جایی ادم بدی هم نیست.
    نا امیدنشید.
    این روزا میگذرن دیروز امروز وفردا و ..... مهم اینه که شما با دید یه مشکل به این نگاه کنید مشکلی که قراره حلش کنید . نه یه بلا واتفاق خیلی بدی که ...خودتونو توش غرق شده ببینید و...
    این مواردو هم که کسی تا حالا سرم داد نزده بود و... بله محیط خونه کلا جای امنیه آرامشیه برا همین.

تو بیرون خونه ممکنه برخی موارد باشن که ...

ادمایی هستن که خیلی خیلی خیلی محترم و بزرگوار و با ارزش تر از مام بودن که اتفاقای بدتر رو حتی تجربه کردن، اما این اتفاقای بد رو هم تجربه کردن هم حل کردن هم سپری کردن و هم که حتی ازش یه راه و مسیر جدید برا زندگیشون ساختن.
    موفق باشی.
    ویرایش توسط Hamid70 : 05-31-2019 در ساعت 05:23 PM

2. 2 کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    16
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    واقعا عالی بود .
    ممنونم. امیدوارم برای کاربری که درگیر این مشکلن مفید باشه

4. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    379
    تشکر شده 83 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    ببینید اینکه چرا به دادگاه برخوردید و فکر کنم قصدتون جدایی هست و... و اینکه مقصر و جدایی بهترین راهه و... این موارد رو بگذریم.
    اما این موردو هم بخونید بد نیست :

دادگاه و احواشی دادگاه و محیط دادگستری ...جوریه که وقتی ادم بار اول وارد این مکان میشه، چون بار اوله طبیعی هم هس ممکنه ادم دست و پاشو گم کنه. من یادمه بار اول که رفتم دادگستری و ... دیدم 3 نفر رو هم از دست هم از پا دستبند زده بودن و اصلا یه وضعی بود تا اون روز از نزدیک اصلا دستبند ندیده بودم چبرسه به ....
    یکی بود التماس میکرد که نبرنش زندادن و بهش 2 ساعت وقت دادن بره پولو بیاره و دستبندشو باز کردن و...خیلی خیلی از این موارد هس. و... و حواشیای بد دیگه که بماند ...
    تو دادگاه دیگه از این موارد هست و طبیعی هم هست. دیگه دادگاه جای این موارده .
    در مقابل این هستن خانمایی که وکیلن!! تو این محیط وکیلن و میرن دفاع میکنن و...

این موارد بکنار
    بهتره یه وکیلی که کار بلده تو این مورد انتخاب کنید. وکیل کاربلد .
    یه وکیلی داشتیم سر یه موضوع ساده 8 سال فقط پروندمون تو دادگاه و حل اختلاف و کلی دردسر دیگه طول کشید
    درحالی که پرونده ای بود خیلی مشکلتر از کار ما ولی تو مدت 1 سال نکشیده تموم شد و...

سر یه موضوعمون تو دادگاه کلا رای قاضی رو خریده بودن . یعنی اجازه هیچ حرفی حتی به ما ندادن چبرسه به ... البته مال چند سال پیش بود.

اما در مقابل بنده های با انصاف و با عدالت خدام هست. هر جایی ادم بدی هم نیست.
    نا امیدنشید.
    این روزا میگذرن دیروز امروز وفردا و ..... مهم اینه که شما با دید یه مشکل به این نگاه کنید مشکلی که قراره حلش کنید . نه یه بلا واتفاق خیلی بدی که ...خودتونو توش غرق شده ببینید و...
    این مواردو هم که کسی تا حالا سرم داد نزده بود و... بله محیط خونه کلا جای امنیه آرامشیه برا همین.

تو بیرون خونه ممکنه برخی موارد باشن که ...

ادمایی هستن که خیلی خیلی خیلی محترم و بزرگوار و با ارزش تر از مام بودن که اتفاقای بدتر رو حتی تجربه کردن، اما این اتفاقای بد رو هم تجربه کردن هم حل کردن هم سپری کردن و هم که حتی ازش یه راه و مسیر جدید برا زندگیشون ساختن.
    موفق باشی.
    خیلی ممنونم ازتون البته که همین طوره
    حرفاتون باعث دلگرمی منه
    بازم ممنونم از حرفای قشنگتون

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)