نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: استفاده از پوشش زنانه

327 بازدید
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

استفاده از پوشش زنانه

با عرض سلام و وقت بخیر
    اینجانب جوانی هستم ۳۳ ساله که سالیان زیادی است از لباس دخترانه و زنانه استفاده میکردم ام و میکنم تقریبا از هشت سالگی و الان که سالیان زیادی گذشته همچنان از لباس زنانه استفاده میکنم به حدی که به صورت تنها و مجردی زندگی میکنم نمیدونم چرا ولی شوق و علاقه زیادی به چادر دارم و مادامی که در منزل هستم چادر بر سر دارم ابتدا تنها لباس خانگی زنانه بود اما الان پوشش کامل دارم و ساعت ها با پوشش مانتو و مقنعه و چادر که بر تن و سر دارم زمان را سپری میکنم و دوست دارم با این پوشش در جامعه حاضر شوم تست خود شناسی و جنسیت دادم به طور ناخودآگاه جواب میدادم در اخر تست متوجه شدم که ذهنی کاملا زنانه دارم میخواهم تغییر جنسیت دهم شما میتوانید کمکم کنید؟ با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40187
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استفاده از پوشش زنانه

سلام. خودمن پسری ۲۵ ساله و مجردم. هیچ علاقه ای به زن بودن و تمایل به جنس موافق ندارم.اما وقتی تو خونه تنهام به طور عادی با یه دامن بلند مماس به زمین و یه پیرهن زنونه میگردم.در واقع از این تناقض بین ظاهر مردونه و لباس زنونه خوشم میاد. مورد شما هم شاید چنین چیزی باشه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 120 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    1

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    این موضوع شما نیاز به بررسی دقیق دارد تا متوجه شویم که ایا شما از نظر بدنی از بدن خود رضایت دارید ؟ از نظر عاطفی و اخلاقی به کدام جنسیت گرایش بیشتری دارید؟ دلیل ایجاد این سبک رفتاری در شما چه بوده است؟ از نظر هرمونی و جنسی نیز نیاز به بررسی دقیق می باشد . آیا شما از جنسیت خود رضایت دارید ؟ آیا از حضور با جنسیت خودتان در اجتماع دچار مشکل هستید یا دوست دارید از نظر جنسی از لباس زنانه استفاده کنید ؟ همه اینها و بسیاری موارد دیگر نیاز به بررسی دقیق دارد تا مشخص شود که مشکل شما چه می باشد و بعد نسبت به آن اقدام کنید بهتر است به صورت حضوری به وانشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و در صورتی که نیاز باشد و بتوانید از پروسه رد شوید می توانید از پزشکی قانونی با تایید اکیپ درمانی که شمال پزشک ، روانشناس ، روان پزشک و ... می باشد می توانید برای تغییر جنسیت اقدام کنید . اینگونه اتفاقات گاه به دلایل سبک تربیتی در دوران کودکی در فرد رخ می دهد و گاه نیز فرد از نظر بدنی واقعا در جسم متناسب با روحیات خود قرار ندارد یا اینکه از نظر بدنی بین دو جنسیت قرار دارد و از نظر روحی به یکی از این جنسیت ها گرایش بیشتری دارد همه اینها نیاز به بررسی دقیق دارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    147
    تشکر شده 281 بار در 204 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Akrammirzaie64 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر
    اینجانب جوانی هستم ۳۳ ساله که سالیان زیادی است از لباس دخترانه و زنانه استفاده میکردم ام و میکنم تقریبا از هشت سالگی و الان که سالیان زیادی گذشته همچنان از لباس زنانه استفاده میکنم به حدی که به صورت تنها و مجردی زندگی میکنم نمیدونم چرا ولی شوق و علاقه زیادی به چادر دارم و مادامی که در منزل هستم چادر بر سر دارم ابتدا تنها لباس خانگی زنانه بود اما الان پوشش کامل دارم و ساعت ها با پوشش مانتو و مقنعه و چادر که بر تن و سر دارم زمان را سپری میکنم و دوست دارم با این پوشش در جامعه حاضر شوم تست خود شناسی و جنسیت دادم به طور ناخودآگاه جواب میدادم در اخر تست متوجه شدم که ذهنی کاملا زنانه دارم میخواهم تغییر جنسیت دهم شما میتوانید کمکم کنید؟ با تشکر
    درود بانو
    در اینترنت دنبال انجمن ملال جنسیتی ایران باشید.
    بروید آنجا کمکتان میکنند ، مراحل طولانیست....صبر عیوب میخواهد و عمر نوح...میتوانید تغییر جنیسیت بدهید اما اگر واقعا ترنس باشید!
    پایدار باشید و به امید پروانگی همه پروانه ها!
    امضای ایشان
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    147
    تشکر شده 281 بار در 204 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan نمایش پست ها
    سلام. خودمن پسری ۲۵ ساله و مجردم. هیچ علاقه ای به زن بودن و تمایل به جنس موافق ندارم.اما وقتی تو خونه تنهام به طور عادی با یه دامن بلند مماس به زمین و یه پیرهن زنونه میگردم.در واقع از این تناقض بین ظاهر مردونه و لباس زنونه خوشم میاد. مورد شما هم شاید چنین چیزی باشه.
    درود
    خوبید بزرگوار؟
    شما ترنسجندرهستید ایشان ترنسکشوال/شما اندام جنسی تان را دوستدارید (احتمالا ایشان خیر!)
    پایدار باشید.
    امضای ایشان
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)