نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: لطفا راهنماییم کنید ...

2375
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

Unhappy لطفا راهنماییم کنید ...

...
    ویرایش توسط Nastaran90 : 02-23-2021 در ساعت 02:59 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : لطفا راهنماییم کنید ...

سلام به شما نسترن جان
    ببین عزیزم داشتن نیازهای جنسی در شما نشان از سلامت بدنی شما دارد اما نیاز است که شما به شرایط سنی و عوارض مسیر پاسخ دهی به این نیاز توجه کنید چون اگر به نیازی حتی نیازی مانند گرسنگی و تشنگی نیز بدون در نظر گرفتن نوع غذا و آب و زمان و مکان پاسخ بدهید می توانید با مشکلات زیادی مواجهه شوید .
    بهتر است در احترام به نیازهای خودتان به شرایط سنیتان نیز توجه کنید در این مسیر تجربه این نیازها و گرایش به جنس مخالف بیشتر می شود و نوجوان اگر تایم زیادی را در خیالپردازی در مورد این موراد بگذراند این باعث می شود که بیش از حد معمول درگیر این نیازها و تفکرات شود .
    بهتر است در این مسیر توجه داشته باشی عزیزم که امکان معاینه خودت وجود ندارد و اینگونه معاینه های فردی خودش می تواند به پرده بکارت آسیب وارد کند در اینجا موضوع مهم دیگری نیز وجود دارد که بهتر است بدانید افرادی که به عنوان متخصص و یا فرد اگاه در فضاهای مجازی ادعا می کنند که می توانند از روی عکس پرده بکارت شما را تشخیص بدهند بهتر است به این موضوع توجه کنید که این امکان تقریبا برای تشخیص گذاری دقیق وجود ندارد و در کنار اینکه این دادن عکس ها باعث ایجاد آسیب های زیادی می تواند بخاطر سوء استفاده از شما شود پس بهتر است از اینگونه تصممی گیری ها خوداری کنید .
    این سبک خودارضایی امکان آسیب به پرده بکارت برای آن وجود ندارد و در کنار اینکه تشخیص گذاری بهتر است به صورت حضوری و مراجعه حتما به متخصص زنان باشد .
    برای ترک خودارضایی نیاز است که در اول سرزنش کردن خودتان را کنار بگذارید و بپذیرید شما نیز چون هر انسان دیگری نیازهای جنسی دارید که نیاز است در زمان و مسیر مناسب که برای شما سازندگی داشته باشد به آن پاسخ بدهید .
    موضوعی که افراد زیادی را درگیر کرده است این است که فکر می کنند هر گونه فکر و خیالپردازی که در ذهن خود تجربه می کنند در دنیای واقعی نیز باید به آن عمل کنند در صورتی که اینگونه نیست و این مسیر می تواند آسیب زا باشد .
    بهتر است برای زندگی روزانه خودت برنامه ریزی داشته باشی ، تنهاییت را کاهش بدهی ، عوامل بیرونی چون کنجکاوی در روابط پدر و مادر ، فیلم و عکس پورن ، چت های جنسی و...حذف کنی تا بتوانی شرایط بهتری را تجربه کنی و این نیاز به سمت معمول خود برود .
    در کنار اینکه نیاز است که برای خودت مشخص کنی اولویت ها و هدف های کوتاه مدت زندگیت چیست اگر بخواهی بی هدف مسیری را ادامه بدهی خب اینکه تمرکزت بر اینگونه مسائل بیشتر باشد وجود دارد .
    این مسیر بسته به اینکه چندبار در هفته و یا ماه خودارضایی داری نیاز است که آن را کاهش بدهی و با برنامه دقیق یعنی اگر بیش از یک بار در هفته هست در برنامه خود تایم مشخص در هفته یکبار برای آن قرار بدهید و بعد به مرور آن را به دو هفته یکبار و به هیمن روند ادامه بدهید تا بتوانید به مرور در کنار مدیریت بر این نیاز با تجربه مسیرهای که به آن علاقه دارید لذت را در موارد دیگر نیز تجربه کنید تا بتوانید شرایط بهتری را به مرور تجربه کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46309
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

‌‌‌
    ویرایش توسط Love사랑 : 02-21-2021 در ساعت 03:05 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    سلام من یه دختر ۱۹ ساله هستم که یه مدته طولانی هست بنا ب دلایلی گرفتار خودارضایی شدم . ب شدت گرم مزاجم و دلم رابطه میخواد اما از اونجایی ک مجردم نمیتونم و مث خیلی های دیگه با پسر هم رو هم‌نریختم و از این رابطه ها متنفرم . سعی میکنم نیازمو با خودارضایی از بین ببرم ولی خب اینم خودش عوارضی داره مثلا بعدش ب شدت عذاب وجدان میگیرم . و الان یه مدت هست همش میگم نکنه بکارتم اسیب دیده باشه . اینم بدونین ک‌من هیچ چیزی وارد واژنم نکردم ‌ فقط از طریق فشار دوتا ران هایم ب هم خودارضایی داشتم ولی من شنیدم بخاطر انقباض واژن و این چیزا پرده کش میادو پاره میشه خیلی میترسم . من متاسفانه متاسفانه متاسفانه چند باری ب طور اتفاقی شاهد روابط پدرو مادرم بودم و همین قضیه موجب شد من بلوغ زودرس بگیرم و دچار خودارضایی بشم . الان اگ میشه راهنماییم کنید چجوری میتونم خودم پردمو معایینه کنم و از سالم بودنش خیالم راحت بشه ‌ . واقعا استرسش نابودم کرده .‌شرایط دکتر رفتن هم ب هیچ عنوان ندارم . هر کاری هم کردم ک این کارو ترک کنم ولی نمیشه نیاز شدید جنسی اذیتم میکنه نمیتونم چکار کنم اخه من وقتی شرایط ازدواج هم نیست
    سلام

1- روابط اجتماعیتون رو زیاد کنید و تا جایی که میشه و میتونید تنها و منزوی نباشید.

2- من در این مورد ورزش سنگین رو موثر نمیدونم برخلاف چیزی که همه موثر میدوننش چون ورزش سنگین باعث خستگی میشه و خستگی زیاد باعث غلظت خون میشه و غلظت خون باعث میشه تخبلات جنسی زیاد بشه، البته ورزش سبک مثل پیاده روی میتونه مفید باشه.

3- برای رفع غلظت خون میتونید شربت آبلیمو و عسل بخورید.

البته روش کامل همون ازدواج هست که هر چه زودتر انجام بشه بهتره و در خواستگاری از گرم بودن پسر مطمئن بشید تا بعدا مشکل پیش نیاد.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

1- روابط اجتماعیتون رو زیاد کنید و تا جایی که میشه و میتونید تنها و منزوی نباشید.

2- من در این مورد ورزش سنگین رو موثر نمیدونم برخلاف چیزی که همه موثر میدوننش چون ورزش سنگین باعث خستگی میشه و خستگی زیاد باعث غلظت خون میشه و غلظت خون باعث میشه تخبلات جنسی زیاد بشه، البته ورزش سبک مثل پیاده روی میتونه مفید باشه.

3- برای رفع غلظت خون میتونید شربت آبلیمو و عسل بخورید.

البته روش کامل همون ازدواج هست که هر چه زودتر انجام بشه بهتره و در خواستگاری از گرم بودن پسر مطمئن بشید تا بعدا مشکل پیش نیاد.
    یعنی من تو خواستگاری بیام ب پسره بگم‌گرمی یا ن؟ من ب شدت مزاجم گرمه؟؟؟!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46309
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی من تو خواستگاری بیام ب پسره بگم‌گرمی یا ن؟ من ب شدت مزاجم گرمه؟؟؟!����������� ������
    وا مگه چه اشکال داره؟؟! بپرس چند روزی یه بار؟ از مامانش بخواه از پسرش بپرسه. مگه چیه. اگه واست مهمه خب بپرس.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Love사랑 نمایش پست ها
    وا مگه چه اشکال داره؟؟! بپرس چند روزی یه بار؟ از مامانش بخواه از پسرش بپرسه. مگه چیه. اگه واست مهمه خب بپرس.
    اول اینکه این موضوع کاملا خصوصیه و صحبت در این مورد فقط به دختر و پسر مربوطه و فقط باید بین خودشون باشه.
    که اون هم در بستر و شرایط مناسب و با آگاهی لازم باید انجام بگیره ، یعنی از قبل از یه مشاور راهنماییهای لازم دریافت شده باشه که چطور و در چه شرایطی باید این موضوع مطرح بشه.

دوم اینکه اگر هم قرار باشه نفر سومی به این موضوع ورود کنه ، اون شخص میتونه فقط مشاور باشه و تمام.

اصلا به هیچ عنوان درست نیست کسی از اعضای خانواده دو طرف در جریان این صحبتا قرار بگیره،
    به خصوص اگه شروع کننده دختر باشه و بخواد به خانواده پسر منتقل کنه !
    انتقال این موضوع از جانب دختر به خانواده پسر اونم قبل از ازدواج، تاثیرات مخربی در روابط آینده شون ایجاد میکنه.

8. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46309
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    اول اینکه این موضوع کاملا خصوصیه و صحبت در این مورد فقط به دختر و پسر مربوطه و فقط باید بین خودشون باشه.
    که اون هم در بستر و شرایط مناسب و با آگاهی لازم باید انجام بگیره ، یعنی از قبل از یه مشاور راهنماییهای لازم دریافت شده باشه که چطور و در چه شرایطی باید این موضوع مطرح بشه.

دوم اینکه اگر هم قرار باشه نفر سومی به این موضوع ورود کنه ، اون شخص میتونه فقط مشاور باشه و تمام.

اصلا به هیچ عنوان درست نیست کسی از اعضای خانواده دو طرف در جریان این صحبتا قرار بگیره،
    به خصوص اگه شروع کننده دختر باشه و بخواد به خانواده پسر منتقل کنه !
    انتقال این موضوع از جانب دختر به خانواده پسر اونم قبل از ازدواج، تاثیرات مخربی در روابط آینده شون ایجاد میکنه.
    اهان. اینجوری بهش فک نکرده بودم. مرسی

10. کاربران زیر از Love사랑 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یعنی من تو خواستگاری بیام ب پسره بگم‌گرمی یا ن؟ من ب شدت مزاجم گرمه؟؟؟!����������� ������
    البته گفتن و شنیدن اینجور موارد بستگی به فرهنگ افراد داره که چطور باهاش برخورد کنن.
    و اینکه به صراحت در همون جلسه اول خواستگاری که پرسیده نمیشه اما بعد از مدتی آشنایی بهتره قبل از عقد در موردش حرف زده بشه.

پس اگه حرف زدن و پرسیدن براتون سخته میتونید به حرفها و رفتار خواستگارتون توجه کنید، اگه حرفاش خواسته و ناخواسته به مسائل جنسی متمایل میشه پس میشه گفت گرمی داره و میل جنسیش زیاد هست، اگه حرفاش متمایل به مسائل جنسی نیست حتی باهاتون چشم تو چشم نمیشه پس احتمالا گرم نیست و نیاز چندانی به رابطه جنسی نداره.

در مورد این چیزا بهتره خانواده ها هیچی متوجه نشن.

اینکه مسئله زیاد بهرنجی نیست دو نفر جنس مخالف وقتی با هم هستن و حرف میزنن، بعد از کمی آشنایی اگه گرم باشن حرفاشون به اون مسائل کشیده میشه.
    اگرم حرفاشون به اون سمت نمیره یا خیلی باتقوا هستن یا سرد هستن.

در کل یه آدم عادی میدونه که این مسائل جزو روال زندگی هست، اگه قبل از عقد مزاجها مشخص بشه بعد از عقد در روابط زناشویی دچار مشکل نمیشن.

گرم و سرد بودن مزاج طرفین رو طبیب(پزشک طب سنتی) میتونه مشخص کنه(اینم راه دیگه ای برا اونایی که حرف زدن در موردش رو مناسب نمیدونن).

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    البته گفتن و شنیدن اینجور موارد بستگی به فرهنگ افراد داره که چطور باهاش برخورد کنن.
    و اینکه به صراحت در همون جلسه اول خواستگاری که پرسیده نمیشه اما بعد از مدتی آشنایی بهتره قبل از عقد در موردش حرف زده بشه.

پس اگه حرف زدن و پرسیدن براتون سخته میتونید به حرفها و رفتار خواستگارتون توجه کنید، اگه حرفاش خواسته و ناخواسته به مسائل جنسی متمایل میشه پس میشه گفت گرمی داره و میل جنسیش زیاد هست، اگه حرفاش متمایل به مسائل جنسی نیست حتی باهاتون چشم تو چشم نمیشه پس احتمالا گرم نیست و نیاز چندانی به رابطه جنسی نداره.

در مورد این چیزا بهتره خانواده ها هیچی متوجه نشن.

اینکه مسئله زیاد بهرنجی نیست دو نفر جنس مخالف وقتی با هم هستن و حرف میزنن، بعد از کمی آشنایی اگه گرم باشن حرفاشون به اون مسائل کشیده میشه.
    اگرم حرفاشون به اون سمت نمیره یا خیلی باتقوا هستن یا سرد هستن.

در کل یه آدم عادی میدونه که این مسائل جزو روال زندگی هست، اگه قبل از عقد مزاجها مشخص بشه بعد از عقد در روابط زناشویی دچار مشکل نمیشن.

گرم و سرد بودن مزاج طرفین رو طبیب(پزشک طب سنتی) میتونه مشخص کنه(اینم راه دیگه ای برا اونایی که حرف زدن در موردش رو مناسب نمیدونن).
    ببینین میدونم از هر راهی میشع اینو سوال کرد .

ولی ما کلا رسممون اینه ک دوران عقدمون همون نامزدی هست و هیچ اجازه ای نداریم که رابطه برقرار کنیم .
    بعد من اگ‌بیام این سوالو بپرسم بعداز عقد واس خودم سخت میشه و گیر دادنای ایشون شروع که چ مشکلی هست ک ما رابطه داشته باشیم و ...
    یعنی چی یعنی اینکه تو دوران عقد از من‌رابطه بخواد. اون وقت خودش یه اعصاب خوردی پیش میاد در صورتی ک من دوست دارم اگر قرار بر رابطه هم‌باشه باید شب عروسی باشه ن‌تو دوران عقد...

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

ولی ما کلا رسممون اینه ک دوران عقدمون همون نامزدی هست و هیچ اجازه ای نداریم که رابطه برقرار کنیم .
    بعد من اگ‌بیام این سوالو بپرسم بعداز عقد واس خودم سخت میشه و گیر دادنای ایشون شروع که چ مشکلی هست ک ما رابطه داشته باشیم و ...
    یعنی چی یعنی اینکه تو دوران عقد از من‌رابطه بخواد. اون وقت خودش یه اعصاب خوردی پیش میاد در صورتی ک من دوست دارم اگر قرار بر رابطه هم‌باشه باید شب عروسی باشه ن‌تو دوران عقد...
    سلام. شما همین در مورد گرم مزاجی و سر مزاجی صحبت کنید. خود اقا پسر معمولا میدونن و جواب میدن. درستس اینه که مشاوره پیش از ازدواج برید و مشاور در جلسات جداگانه این موضوع می پرسه و دقیق برسی می کنی. شما که میخواهید ازدواج سنتی کنید حتما مشاوره پیش ازازدداج بگیرید.
    برای این کار میتوانید از مرکز مشاوره ستاره ایرانیان که شعب مختلفی هم داره کمک بگیرید

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خب این رسمتون رسم اشتباهیه چون وقتی دو نفر عقدشون خونده شد دیگه زن و شوهر هستن و بهتره رسمای اشتباه رو بریزن.

این ظلم به خوده، چه دلیلی داره آدم حلال خدا رو برا خودش حروم کنه؟

حرف از عرف نزنید که هر چی میکشیم از این عرفهای اشتباه جامعه است.

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)