صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 53 از 53

موضوع: وازکتومی

8233
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : وازکتومی

در بنی اسرائیل زنی زناکار بود، که هرکس با دیدن جمال او، به گناه آلوده می شد! درب خانه اش به روی همه باز بود،در اطاقی نزدیک در، مشرف به بیرون نشسته بود و از این طریق مردان و جوانان را به دام می کشید، هرکس به نزد اومی آمد، باید ده دینار برای انجام حاجتش به او می داد!

عابدی از آنجا می گذشت، ناگهان چشمش به جمال خیره کننده زن افتاد، پول نداشت، پارچه ای نزدش بود فروخت،

پولش را برای زن آورد و در کنار او نشست، وقتی چشم به او دوخت، آه از نهادش برآمد که ای وای بر من که مولایم ناظر به وضع من است، من و عمل حرام، من و مخالفت با حق! با این عمل تمام خوبی هایم از بین خواهد رفت!!

رنگ از صورت عابد پرید، زن پرسید این چه وضعی است. گفت: از خداوند می ترسم، زن گفت: وای بر تو! بسیاری ازمردم آرزو دارند به اینجایی که تو آمدی بیایند.
    گفت: ای زن! من از خدا می ترسم، مال را به تو حلال کردم مرا رها کن بروم، از نزد زن خارج شد در حالی که بر خویش تأسف و حسرت می خورد و سخت می گریست!!

زن را در دل ترسی شدید عارض شد .و گفت: این مرد اولین گناهی بود که می خواست مرتکب شود، این گونه به وحشت افتاد؛ من سال هاست غرق در گناهم، همان خدایی که از عذابش او ترسید، خدای من هم هست، باید ترس من خیلی شدیدتر از او باشد؛ در همان حال توبه کرد و در را بست و جامه کهنه ای پوشید و روی به عبادت آورد و پیش خود گفت: خدا اگر این مرد را پیدا کنم، به او پیشنهاد ازدواج می دهم، شاید با من ازدواج کند! و من از این طریق بامعالم دین و معارف حق آشنا شوم و برای عبادتم کمک باشد.

بار و بنه خویش را برداشت و به قریه عابد رسید، از حال او پرسید، محلش را نشان دادند؛ نزد عابد آمد و داستان ملاقات آن روز خود را با آن مرد الهی گفت، عابد فریادی زد و از دنیا رفت، زن شدیداً ناراحت شد. پرسید از نزدیکان او کسی هست که نیاز به ازدواج داشته باشد؟ گفتند: برادری دارد که مرد خداست ولی از شدت تنگدستی قادر به ازدواج نیست، زن حاضر شد با او ازدواج کند و خداوند بزرگ به آن مرد شایسته و زن بازگشته به حق پنج فرزند عطا کرد که همه از تبلیغ کنندگان دین خدا شدند.
    پی نوشت:
    *عرفان اسلامی، استاد حسین انصاریان. لئالی الاخبار
    کانال سمت خدا
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

2. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید 24 نمایش پست ها
    منم قبول دارم که نباید انتظار داشته باشم که زن پاکدامن گیرم بیادد.
    وقتی راهمو عوض کردم میرم سراغ یکی مثل خودم.
    من الان جایی مشغول کارم که نهایتش سیصد چهارصد تومن بهم بدند
    من اصلا دنبال پول نیستم ولی هیچ خانواده ای حاضر نمیشه دخترشو به پسری بده که ایندش معلوم نیسٹ
    این از بی کفایتی مسؤلینه که بعد شانزده سال درس خوندن و زحمت کشیدن وعضت مشخص نباشه و نتوتی زندگی مشترکو اداره کنی
    خانواده ها دختر ها این قدر متوقع شدند و دنبال چشم و هم چشمی هستند که حتی اگه استاد دانشگاه هم باشی ولی پول نداشته باشی،هیچ ارزشی واست قابل نمیشند.
    این چیزا رو که میبینم اصلا میلی به ازدواج در خودم نمیبینم
    و ترجیح میدم برم سمت راه هایی که اسان تره

هميشه حق با شماست چون اين زندگي خود شماست
    و البته نبايد كم كاري و كوتاهي خودتونو بزاريد پاي مسئولين.از 16 سال قبل هيچيك از مسئولين قول نداد كه 16 سال بعد براي شما مدينه فاضله ميسازه.اگه همون موقع ميرفتيد كارگري و يا حرفه مشابه الان براي خودتون يك استاد كار قهار بودين...
    به راستي به اين جمله فكر كنيم
    آيا ما پديد آورنده شرايطيم يا خود پديده اي برآمده از آن؟
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه راه درس خوندنو پیش گرفتم دلیلش این بود که علم اموزی رو دوست داشتم و از درس خوندن لذت میبرم.
    اگه کشورهای دیگه رو بررسی کنید میفهمید برای هر رشته و کاری ارزش قائل هستند.نمیگم دغدغه کار ندارند ولی لااقل درصد بیکاریشون خیلی کمتر از ماست نه مثل ایران که برای به دست اوردن شرایط عادی زندگی باید خودتو به اب و اتش بزنی.
    اونجا مثل ایران نیست که از اول دخترا و پسرا رو از هم جدا کنند بهشون تلقین کنند بودن در کنار جنس مخالف گناهه و بعد وقتی وارد دانشگاه شدند اولین جنس مخالفی رو که ببینند عاشقش بشند.
    تو ایران اکثرا به خاطر این که این مسایل اموزش داده نشده و برای جوانا عادی نشده ،بیشتر حریص میشند تا تجربه کنند.
    کم نیستند فارغ التحصیلای دانشگاهای شریف و ... که تمام زندگیشونو برای تحصیل علم گذاشتند ولی دریغ ازحمایت
    دریغ از تامین کردن نیاز های اولیه ادما که یکیش شغله
    منم عقیده دارم که استارت اولیه و تلاش اصلی رو خود فرد انجام بده ولی چرا باید تو جامعه ما هر چه قدر تلاش میکنی به جایی نمیرسی
    چرا باید این قدر مشکل تو جامعه وجود داشته باشه؟

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)