نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت

1009
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

با سلام
    همسرم در زندگی اش با من دروغ می گوید وبارها به من خیانت کرده تا جایی که کارمان به دادگاه هم کشیده شده واکنون او از من بخشش می خواهد اما در بخشیدنش انچنان اصراری هم ندارد به نظر شما می شه با چنین ادمی زندگی کرد یا نه؟خواهشمندم یک روانشناس به این موضوع پاسخ دهد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط پلین نمایش پست ها
    با سلام
    همسرم در زندگی اش با من دروغ می گوید وبارها به من خیانت کرده تا جایی که کارمان به دادگاه هم کشیده شده واکنون او از من بخشش می خواهد اما در بخشیدنش انچنان اصراری هم ندارد به نظر شما می شه با چنین ادمی زندگی کرد یا نه؟خواهشمندم یک روانشناس به این موضوع پاسخ دهد
    سلام

لطفا به این پرسشها پاسخ دهید

1-سن خودتان و همسرتان2- چند ساله ازدواج کردید3-فرزند دارید یا خیر سن فرزندان 4 -شغل خودتان وهمسرتان5-تحصیلات خودتان و همسرتان6-خیانت یا خیانتها چند بار و به چه نوع بوده و اطمینان شما به اتفاق افتادن این خیانتها مشتند و کامله و ایا ایشان خودشان اعتراف دارند؟/

لطفا نقل قول کنید.سپاس

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

لطفا به این پرسشها پاسخ دهید

1-سن خودتان و همسرتان2- چند ساله ازدواج کردید3-فرزند دارید یا خیر سن فرزندان 4 -شغل خودتان وهمسرتان5-تحصیلات خودتان و همسرتان6-خیانت یا خیانتها چند بار و به چه نوع بوده و اطمینان شما به اتفاق افتادن این خیانتها مشتند و کامله و ایا ایشان خودشان اعتراف دارند؟/

لطفا نقل قول کنید.سپاس
    اکنون من 28سالمه وهمسرم 31ساله.تقریبا 10 ساله باهم ازدواج کردیم.فرزند نداریم.من خانه دارم هستم واو شغل ازاد دارد.هردو فوق دیپلم هستیم.بارها بهم خیانت کرده ان هم با زن های متاهل وفرزند دار ومن بارها به او مشکوک بودم اما او کتمان وانکار می کرد واو را هنگام همراه بودن با زنها دیدیم وخیانت او را دیدم اما او هیچ گاه اعتراف نکرد به این کار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پلین نمایش پست ها
    اکنون من 28سالمه وهمسرم 31ساله.تقریبا 10 ساله باهم ازدواج کردیم.فرزند نداریم.من خانه دارم هستم واو شغل ازاد دارد.هردو فوق دیپلم هستیم.بارها بهم خیانت کرده ان هم با زن های متاهل وفرزند دار ومن بارها به او مشکوک بودم اما او کتمان وانکار می کرد واو را هنگام همراه بودن با زنها دیدیم وخیانت او را دیدم اما او هیچ گاه اعتراف نکرد به این کار
    سلام

عزیز ببین اگر تکرار میکنم اگر خیانت ایشون حقیقت داشته باشد و بارها تکرار شده باشد. ده سال نیز از ازدواجتان گذشته و بچه هم ندارید!!!

اگر از پس استقلال مالی و زندگی خود بر میایید. هیچ جای موندنی در این زندگی ندارید و بهتر اینه که جدا شید.

ولی خوب زندگی زندگی شماست.

امید دارم بهترینها برایتان پیش بیاد

سپاس

5. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم

7. کاربران زیر از پلین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفم. اینجور وقتا من دعا میکنم فراموشی بگیریم و زندگی رو از اول شروع کنیم بدون کینه و دروغ و ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد