نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: همجنس بازی همسرم

177786
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

همجنس بازی همسرم

این هم یک موضوع مشابه که توسط یکی دیگر از کاربران محترم مطرح شده:
    این هم یک موضوع متناسب با موضوع همجنس بازی همسر:
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم چکار کنم با همجنس بازی همسرم
    امضای ایشان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همجنس بازی همسرم

گرایش به همجنس یک میل قوی نسبت به افراد با جنس موافقه...

این علاقه میتواند به شکل اشتیاق برای توجه شان ، دوستی با آنها ، صمیمیت با آنها ...

جذب شدن نسبت به بدنهای آنها و دیگر ویژگیهای جنسی باشه...

انجمن روانشناسی از واژه همجنسگرایی برای اشاره کردن به مجموعه این گرایشات ...

احساسات ، امیال ، رفتار جنسی ، هویت و همینطور جنبه های وابسته به آن مثل مشکل در مردانگی ، شناخت شخصی از خود...

تعلقات احساسی و موارد ارتباطی استفاده می کند...

فردی که گرایش به همجنس را تجربه می کند ممکنه گرایشات و احساسات جنسی را نسبت به همجنس تجربه کنه...

اما حتما لزومی ندارد که رفتار جنسی با همجنس داشته باشه...

گرایش به همجنس نمی تواند فقط به سادگی با وجود و یا عدم وجود رفتار جنسی بیرونی شناسایی بشه ...

عوامل زیادی باعث بوجود آمدن گرایشات همجنسگرایی می شوند...

گرایش به همجنس نتیجه یک فعل و انفعال پیچیده بین شخصیت ، عوامل بیولوژی و تجربه های در حین رشده ...

افراد گرایش به همجنس را انتخاب نمی کنند. این گرایشات بوجود می آیند به این خاطر که نیازهای احساسی و اجتماعی ...

در طی سالهای رشد برآورده نشدند...

مردان به خاطر ترس از زنان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند. زنان به خاطر ترس از مردان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند...

در حقیقت ، روابط با جنس مخالف تاثیر بسیار کمی در بوجود آمدن گرایش به همجنس دارند...

در حقیقت گرایش به همجنس مربوط و ناشی از ارتباطات با جنس موافق است...

پس بهترین راه برای شما مراجعه به روانشناسی متعهده تا به شما با توجه به نوع شرایط راه حلی رو ارائه کنه ....

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 7 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم چکار کنم با همجنس بازی همسرم
    داداش من تو رو خدا دست بردارید از این برابری و تفاهم زن ومردو....
    آخه کدوم بیشعوری اینا رو کرده تو مخ جوونا که زن ومرد مث همن
    آخه مرد حسابی زنی که رو موبایلش رمز بزاره رو باید ول کرد بحال خودش!
    امیدوارم دختر پسرایی که توهم برابری مرد وزنو دارن بهشون برنخورده باشه هر چند گفتن حرف حق عیبی نداره هر چند به بقیه بربخوره
    بای

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amir69 نمایش پست ها
    امیدوارم دختر پسرایی که توهم برابری مرد وزنو دارن بهشون برنخورده باشه هر چند گفتن حرف حق عیبی نداره هر چند به بقیه بربخوره
    بای
    معذرت میخوام من متوجه نمیشم مشکل ایشون و حرفای دوستان چه ربطی به موضوع برابری مرد و زن داشت؟؟؟

بعد درکل فکر نمیکنم کسی ادعا کرده باشه زن و مرد برابرند، معلومه زن زنه، مرد مرده ،خیلی باهم فرق دارن، برابر نیستن!

هرکدوم ویژگی های منحصر به فرد خودشونو دارن که درجای خودش محترمه، این حقوق انسانیه که برای هر دو جنس لازمه برابر باشه

اگرچه به هرحال بحث در این مورد ربطی به این تاپیک نداره
    ویرایش توسط naghme : 10-11-2014 در ساعت 11:58 PM
    امضای ایشان

6. 11 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    معذرت میخوام من متوجه نمیشم مشکل ایشون و حرفای دوستان چه ربطی به موضوع برابری مرد و زن داشت؟؟؟

بعد درکل فکر نمیکنم کسی ادعا کرده باشه زن و مرد برابرند، معلومه زن زنه، مرد مرده ،خیلی باهم فرق دارن، برابر نیستن!

هرکدوم ویژگی های منحصر به فرد خودشونو دارن که درجای خودش محترمه، این حقوقه انسانیه که برای هر دو جنس لازمه برابر باشه

اگرچه به هرحال بحث در این مورد ربطی به این تاپیک نداره
    ربطش به اینه که اون دوستمون اگه این حس و داشت که یه مرد اجازه داره که زنشو بخاطر رمز گوشیش بازخواست کنه میتونست اینو بین خودش و همسرش بفهمه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه و اون بنده خدا رو داغون کنه/
    در ضمن منظورتون از حقوق انسانی اینه که زن اجازه داره رو گوشیش رمز بزاره و به همسرش نگه رمزشو چون حق انسانیشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

ربطش به اینه که اون دوستمون اگه این حس و داشت که یه مرد اجازه داره که زنشو بخاطر رمز گوشیش بازخواست کنه میتونست اینو بین خودش و همسرش بفهمه نه اینکه یکی دیگه بیاد بگه و اون بنده خدا رو داغون کنه/
    در ضمن منظورتون از حقوق انسانی اینه که زن اجازه داره رو گوشیش رمز بزاره و به همسرش نگه رمزشو چون حق انسانیشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا زنو شوهر نباید سراغ گوشیه همدیگه برن که بدونن رمز داره یا نه ، اونا باید شناختشونو بزارن برا قبل ازدواج و دوران نامزدی و بعدش در آینده به هم اعتماد کنن و با ایمان به هم زندگی کنن ، گوشیه یه محیط خوصیه برا افراد زنو شوهر نباید توگوشی همدیگه سرک بکشن.

بعدشم نغمه خانوم راست میگن حرفاتونن ربطی به موضوع نداره ، نصحیت هم مشکلی رو حل نمیکنه .

موفق باشید
    ویرایش توسط reza1 : 10-11-2014 در ساعت 10:59 PM

9. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

بای

حرفاتون هیچ ربطی به مشکل بیان شده نداشت
    برابری و تساوی حقوق بین زن و مرد حرف جوونای امروزی یا ادمای روشن فکر نیست
    خدا در قران گفته که همه ادمها چه مرد چه زن چه پیر چه جوون چه سیاه چه سفید و.... با هم برابرند و نزد من همه دارای یک ارزش و حقوق مادی و معنوی هستن و در روز قیامت من همه رو با یه دید محاکمه میکنم
    من فکر میکنم شما حتی به گفته های خدا هم اعتقاد نداری
    در مورد موبایل هم باید بگم رمز گذاشتن روی گوشی موبایل چه از طرف زن باشه چه از طرف مرد کار اشتباهی هستش چون اینکار بین دو طرف بی اعتمادی میاره و باعث بروز یک سری مشکلات جدی میشه ولی تجاوز به حریم خصوصی ادما از اون وحشتناک تره

11. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=amir69;38341]داداش من تو رو خدا دست بردارید از این برابری و تفاهم زن ومردو....
    بای[/QUO

اختلالات جنسی مثل همجنس گرایی یا خودارزایی یا .... یه بیماری روانی که منشا اون کم توجهی یا عدم توجه همسر , کمبود محبت از طرف همسر ,ازار های جنسی از طرف همسر یا جنس مخالف و ... هستش که برای درمانش فقط باید از مشاورهایی که در این رابطه تخصص دارن کمک خواست
    این خانم در زمان ازدواجش که دارای چنین مشکلی نبود بعد از ازدواج با همسرش حالا به هر علتی که تشخیصش به عهده مشاور مربوطست دچار این بیماری شده مثل همه بیماری های دیگه که زن یا مرد بعد ازدواج دچارش میشن و باید درمان بشه
    شما اگه همسرت دچار ناراحتی قلبی بشه یا دیسک کمر بگیره یا نیاز به عمل خاصی داشته باشه ایا کمکش نمیکنی برای درمانش خرج نمیکنی این خانم هم بیمار شده مثل همه ادمای دیگه که ممکنه یروز بیمار بشن و به پزشک احتیاج داشته باشن
    مشکل ما ادمها اینه که فکر میکنیم مرض یا بیماری فقط باید جسمی باشه و اگه کسی دچار بیماری روحی و روانی شد حتما جنایتی مرتکب شده و باید کنار گذاشته بشه باید ترد بشه رمز گذاشتن رو گوشی موبایل یک مشکل روحی روانیه
    تو کشور ما اگه مردی از نظر روحی یا از نظر جسمی و جنسی از طرف همسرش حمایت نشه خیلی راحت میره ازدواج دوم میکنه عقد موقت و هیچکس هم حق اعتراض نداره و کاملا هم قانونیه ولی اگه خانمی منحرف بشه هرگز کسی ازش نمیپرسه چرا بخاطر چی به این کار کشیده شدی و مرد میتونه براش حکم سنگ سار بگیره در صورتی که تو احادیث پیامبر (ص) هم اومده زنی که منحرف شد اول باید همسرش معاخذه بشه
    سوء تفاهم پیش نیاد منظور من توجیه رفتار اشتباه اون خانم یا خانم های مشابه که منحرف میشن نیست نه اصلا منظورم اینه اگه زن یا مرد فرق نداره هر کدوم اشتباهی کردن قبل از محاکمه شدن باید علت اشتباهشون ریشه یابی بشه و بعد مورد محاکمه قرار بگیرن
    (دوستان بابت غلط املایی بخشید)

13. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=reza1;38359]اصلا زنو شوهر نباید سراغ گوشیه همدیگه برن که بدونن رمز داره یا نه ، اونا باید شناختشونو بزارن برا قبل ازدواج و دوران نامزدی و بعدش در آینده به هم اعتماد کنن و با ایمان به هم زندگی کنن ، گوشیه یه محیط خوصیه برا افراد زنو شوهر نباید توگوشی همدیگه سرک بکشن.

بعدشم نغمه خانوم راست میگن حرفاتونن ربطی به موضوع نداره ، نصحیت هم مشکلی رو حل نمیکنه .

موفق باشید
    [
    داداش من شما یا خیلی ساده ای یا خیلی احساس روشن بینی میکنی./ البته سوتفاهم نشه و بدتون نیاد
    امیدوارم هیچ وقت توزندگیتون نه خیانت بکنین نه خیانت بببینین
    حس میکنم شما تا بحال خیانت زن به شوهر سادشو ندیدی و برعکس
    همین محیطای تانگو و ...
    همون اولم حس میکردم که با گفتن این مطالب مخالفای زیادی برام پیدا میشه /
    دنیا خیلی وقتا با منطق و دلیل پیش نمیره داداش من
    امیدوارم عمق حرفامو فهمیده باشی
    پیشاپیش از هم صحبتی باهاتون خوشحالم
    یا علی

15. 3 کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    حرفاتون هیچ ربطی به مشکل بیان شده نداشت
    برابری و تساوی حقوق بین زن و مرد حرف جوونای امروزی یا ادمای روشن فکر نیست
    خدا در قران گفته که همه ادمها چه مرد چه زن چه پیر چه جوون چه سیاه چه سفید و.... با هم برابرند و نزد من همه دارای یک ارزش و حقوق مادی و معنوی هستن و در روز قیامت من همه رو با یه دید محاکمه میکنم
    من فکر میکنم شما حتی به گفته های خدا هم اعتقاد نداری
    در مورد موبایل هم باید بگم رمز گذاشتن روی گوشی موبایل چه از طرف زن باشه چه از طرف مرد کار اشتباهی هستش چون اینکار بین دو طرف بی اعتمادی میاره و باعث بروز یک سری مشکلات جدی میشه ولی تجاوز به حریم خصوصی ادما از اون وحشتناک تره
    آره با کل حرفاتون موافقم /
    ولی یه نکته خیلی ریز تو حرفاتون بود که میخوام بهش بیشتر توجه کنین/ همونطور که خودتون گفتید خدا گفته نزد من یه ارزش دارن و منظورش خود خودش بوده
    بزار یه مثال براتون بیارم تا شاید مشکل حل بشه : همونجوری که میدونید خدا گفته که مردا میتونن همزمان 4 تا زن داشته باشن ولی زنا فقط یکی
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون خود خدام به جنسیت مرد و زن کاملا واقفه /
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............

17. 3 کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

[QUOTE=amir69;38470]
    [replacer_img] نوشته اصلی توسط reza1 [replacer_a]
    داداش من شما یا خیلی ساده ای یا خیلی احساس روشن بینی میکنی./ البته سوتفاهم نشه و بدتون نیاد
    امیدوارم هیچ وقت توزندگیتون نه خیانت بکنین نه خیانت بببینین
    حس میکنم شما تا بحال خیانت زن به شوهر سادشو ندیدی و برعکس
    همین محیطای تانگو و ...
    همون اولم حس میکردم که با گفتن این مطالب مخالفای زیادی برام پیدا میشه /
    دنیا خیلی وقتا با منطق و دلیل پیش نمیره داداش من
    امیدوارم عمق حرفامو فهمیده باشی
    پیشاپیش از هم صحبتی باهاتون خوشحالم
    یا علی
    حرف شما هم درسته ، آره درست میگین من هم آدم ساده ایم هم روشن بین ، تا بحالم را رابطه ای نداشتم ، خیانت زن به شوهر هم ندیدم ، کلاً اطرافیانم هم مثل منن با این طرز تفکر به مشکلی روبرو نشدیم ، بازم ممنون از راهنمایتون .

درک کردم چی میخواین بگین و مفهوم پیامو درک کردم ، به نظر منم شما چون در محیطی بودن که از این چیزا زیاد دیدین خیلی نصبت به همه بدبین شدین بهتره یکم این افکارو از خودتون دور کنین تا تو زندگیتون یکم آرامش بیشتری داشته باشین درسته به فول شما زمونه عوض شده با این نرم افزار های مبایل نمیشه به کسی اعتماد کرد اما با بد بینی هم فقط ذهنتونو بهم میریزیه و آرامشتونو میگیره .

ممنون از نظرتون و منم از صحبت با شما خوشحال شدم ، امیدوارم تو زندگیتون همیشه موفق باشینن

نقل قولشما هم اگه غلط املای دیدین ببخشید

19. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=reza1;38539]

حرف شما هم درسته ، آره درست میگین من هم آدم ساده ایم هم روشن بین ، تا بحالم را رابطه ای نداشتم ، خیانت زن به شوهر هم ندیدم ، کلاً اطرافیانم هم مثل منن با این طرز تفکر به مشکلی روبرو نشدیم ، بازم ممنون از راهنمایتون .

درک کردم چی میخواین بگین و مفهوم پیامو درک کردم ، به نظر منم شما چون در محیطی بودن که از این چیزا زیاد دیدین خیلی نصبت به همه بدبین شدین بهتره یکم این افکارو از خودتون دور کنین تا تو زندگیتون یکم آرامش بیشتری داشته باشین درسته به فول شما زمونه عوض شده با این نرم افزار های مبایل نمیشه به کسی اعتماد کرد اما با بد بینی هم فقط ذهنتونو بهم میریزیه و آرامشتونو میگیره .

ممنون از نظرتون و منم از صحبت با شما خوشحال شدم ، امیدوارم تو زندگیتون همیشه موفق باشینن
    شما هم اگه غلط املای دیدین ببخشید
    ن داداش گلم / اتفاقا دور و برم هیچ کی به کسی خیانت نکرده ولی متاسفانه تو محیط وسیع تر اگه نگاه کنی خیلی چیزا رو میشه دید /
    نسبت به بدبینی هم دوس دارم که بگم هیچکسی به اندازه من به این معتقد نیس که باید زنو آزاد بزاری تا خودش راهشو پیدا کنه / اگه درست رفت که هیچ ولی اگه نه . نباید با سادگی و به اصطلاح روشن بینی از کنارش رد شد/
    زنو مرد قراره باکنار هم قرار گرفتن تبدیل بشن به یک جسم نه دو جسم جدا

21. کاربران زیر از amir69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

شاید شما جاهایه خالیی واسه خانمتون گذاشتین که دوستش اون جاهارو پر کرده شاید شما 1کمبودهایی براش گذاشتین که اینجوری خواسته جبرانش کنه به نظر من 1مدت باید خیلی بیشتر از قبل دور و برش باشید و تا کم کم از اون دوستش دورش کنید. من خودم خانمم اما انقد دلم واسه مردایی که خانومشون بهشون خیانت میکنه میسوزه اما اگه 1 مرد به زنش خیانت کنه خیلی عصبانی میشم آخه چرا آدما انقد بیرحمن؟؟؟؟؟؟؟؟ برو اون دوستشو بزن یا با شماره ی ناشناس 1جوری حالیش کن که تو میدونی چکارست و تهدیدش کن مثل همون خانومی که به شما زنگ زده نذار دیر بشه چون اونجور که معلومه تو اولین کسی نیستی که از این موضوع باخبر میشی

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

آره با کل حرفاتون موافقم /
    ولی یه نکته خیلی ریز تو حرفاتون بود که میخوام بهش بیشتر توجه کنین/ همونطور که خودتون گفتید خدا گفته نزد من یه ارزش دارن و منظورش خود خودش بوده
    بزار یه مثال براتون بیارم تا شاید مشکل حل بشه : همونجوری که میدونید خدا گفته که مردا میتونن همزمان 4 تا زن داشته باشن ولی زنا فقط یکی
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............

تعدد زوجه برای اقایون دلیلش منطقی بودن مرد نیست یا عدم تعدد زوج برای خانمها هم دلیلش احساسی و هیجانی بودن زن نیست اینجا جای توضیح دادن به این قضیه ها نیست
    خدا هم نگفته زن و مرد فقط نزد من با هم برابرند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7176
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    تعدد زوجه برای اقایون دلیلش منطقی بودن مرد نیست یا عدم تعدد زوج برای خانمها هم دلیلش احساسی و هیجانی بودن زن نیست اینجا جای توضیح دادن به این قضیه ها نیست
    خدا هم نگفته زن و مرد فقط نزد من با هم برابرند
    شما بحثو کشیدید اینجا / کلا فک کنم شما از اون دسته زنایی هستید که دوس دارید اگرم ازدواج کردید کاملا هر جور دلتون خواست رفتار کنید / این آقام فک کنم زیادی خانمشو آزاد گذاشته / البته سو تفاهم نشه من خودمم قبلا گفتم که به نظر خودم زنو باید آزاد گذاشت تا خودش راهشو پیدا کنه که اگه اشتباهی رفت اونوقت باید جلوشو گرفت

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8173
    تشکـر
    12
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=amir69;38472]آره با کل حرفاتون موافقم /
    چرا/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    زن کاملا احساسی و هیجانی ولی مرد منطقی ............[/QUOTE
    جناب آقای امیر69نمیخوام بهتون بی احترامی کرده باشم ولی به نظر من رو افکارتون یه خورده کار کنین

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها بیاید یکم منطقی تر فک کنیم الان و توی این دور و زمونه خداییش عشق حقیقی خیلی کم شده

زنو شوهر باید نیازهای همو برطرف کنن و بیشتر از میل و نیاز خودشون به برطرف کردن نیاز همسرشون توجه کنن

الان خداییش کدوم زنو شوهری هستن که تو زندگیه مشترکشون دلشون برای یکی غیر همسرشون نره؟اگرم چیزی نمیگن و رابطه ناشرعی شروع نمیکنن از حیاشون هستش

منم با اقا رضا موافقم اگه قراره به گشتن گوشی باشه باید قبل از ازدواج صورت بگیره نه بعدش

زن یا مرد وقتی به سمت جنس مخالف یا موافق کشیده میشن که همسرشون براشون اون لذتی رو که باید فراهم نمیکنه و از س ک س باهاش لذتی نمیبرن حالا بعضیا هستن که خودشونو کنترل میکنن

و بعضیا هم نه به سمت جنس مخالف یا موافق کشیده میشن

حتما میدونید شاید لازم هم نباشه که منم این حرفو بزنم ولی همجنس بازی گناه کبیره هست و گناهش از گناه با جنس مخالف بیشتره

در اخر یه حرفی رو هم برادرانه میزنم.ببینید بچه ها اگر شما با نظر یه نفر موافقید که هیچ تاییدش میکنید ولی اگرم مخالف بودید به نظرش احترام بزارید و نظر شخصیه خودتون رو بگید

تو خیلی از پست های این تاپیک به هم بی احترامی کردید.این که نظر شما با نظر شخص دیگه یکی نیست این نشون دهنده طرز فکراتون هستش که با هم فرق داره نه این که طرف مقابلتون

اشتباه میکنه و شما دارید درست میگید.پس خواهشا فقط نظرات همو نقد کنید نه بی احترامی که باعث ناراحتیه کسی بشه.این طبیعیه که نظرات همه مثل هم نیست.همونطور که علایقو سلایقشون

مثل هم نیست

موفق باشید همتون

27. 3 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

قبل از اینکه نظرم را بیان کنم ، چند سوال مطرح می کنم:
    1- از کجا مطمئنید که این اتفاق افتاده است ؟ صرف چند sms عاشقانه که موضوعی را ثابت نمی کند . آیا این پیام ها مستقیما به مسائل جنسی اشاره کرده بود ؟
    2- با خود همسرتان صحبت کرده اید ؟ ایشان چه نظری دارد ؟ شما در مقام همسر باید مثل یک دوست در کنار او باشید .
    3- آیا ایشان در روابط گذشته جنسی شما ، اعتراض یاد عدم رضایتی داشت ؟ در این مورد با هم صحبت کرده اید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    سلام
    چند جمله بکار رفته در این پست سیگنال هایی را می رساند :
    " با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم "

فیزیولوژیک مغز بعضی زنان همجنسگرا ، شبیه مردان دگرجنس گراست .
    البته به نظر می رسد عده ای هم بصورت تقلیدی به این سمت می روند ( اصطلاحا انحراف جنسی از عرف جامعه )

طبق نظر فروید، می شود با روانکاوی میل به جنس مخالف را در این گونه افراد زنده کرد ولی این مساله 100 درصد نیست.

بهتر است این موضوع بصورت حرفه ای توسط روانشناس بررسی شود
    من پیشنهاد می کنم که همسر این زن ، با حوصله و علم به این موضوع که می تواند این مشکل را حل کند پیگیر باشد و احساسات خود را کنترل کند .

نهایتا خانم مورد بحث ، تصمیم خواهد گرفت که چطور زندگی کند
    ویرایش توسط فرهنگ : 11-01-2014 در ساعت 10:13 PM

29. کاربران زیر از فرهنگ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

موضوع رو با خانوادش با مدرک در میون بزار و بگو....

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11002
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه که کسی جواب این بنده خدارو نداد !! فقط همه به همدیگه گیر دادن !!!
    امضای ایشان
    خدا اینجاست ، در همین حوالی

خدا در رنگ آمیزی نقاشیت پیداست !!!
    خدا در متن توست ...

¸.◦°˚ К∂мЯ∂η ˚°◦.¸

32. کاربران زیر از kamran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش زرنگ باش توهم برو پیششون سه تایی کیف دنیا رو کنید الکی هم یه چیز مسخره رو بزرگ نکن

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط babak258 نمایش پست ها
    داداش زرنگ باش توهم برو پیششون سه تایی کیف دنیا رو کنید الکی هم یه چیز مسخره رو بزرگ نکن
    دوست عزیز.این تایپیک برای ۴ ماه پیش هست.

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من هم موافق اینم که جایگاه زن و مرد با هم فرق داره به قول معروف زن ها روی شیطانی دارند و ما بخاطر طمع زن ها اینجاییم نه خلقت آدم
    زنی که برا گوشیش رمز میزاره و شوهرشم نمی دونه و امسال اینا باید 1.2.3 حالشونو گرفت البته بر نخوره حرف حق همینه
    مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط 72111165 نمایش پست ها
    ببینید من هم موافق اینم که جایگاه زن و مرد با هم فرق داره به قول معروف زن ها روی شیطانی دارند و ما بخاطر طمع زن ها اینجاییم نه خلقت آدم
    زنی که برا گوشیش رمز میزاره و شوهرشم نمی دونه و امسال اینا باید 1.2.3 حالشونو گرفت البته بر نخوره حرف حق همینه
    مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟

این بار دوم دارم میگم تایپک های قدیمی رو بالانیارید
    به تاریخ توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز حالا من شوهرم بر عکس شماست و ارفانتزیهاش اینه که من با یک خانم دیگه جلوی اون معاشقه کنیم و اون مارو ببینه ویک ارزو هست براش حتی ازم خواسته که براش این کارو بکنم و با یک خانم دیگه جلوی اون همجنسباری کنیم ولی من خوشم نمیاد و نمیدونم باهاش چه کار کنم چون همش موقع ************ از این موضوع حرف میزنه میترسم بر خلاف میلم مجبور به این کار بشم تا شوهرم از من راضی باشه

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیدا نمایش پست ها
    دوست عزیز حالا من شوهرم بر عکس شماست و ارفانتزیهاش اینه که من با یک خانم دیگه جلوی اون معاشقه کنیم و اون مارو ببینه ویک ارزو هست براش حتی ازم خواسته که براش این کارو بکنم و با یک خانم دیگه جلوی اون همجنسباری کنیم ولی من خوشم نمیاد و نمیدونم باهاش چه کار کنم چون همش موقع ************ از این موضوع حرف میزنه میترسم بر خلاف میلم مجبور به این کار بشم تا شوهرم از من راضی باشه
    تاپیک مربوط به سه سال پیش هست

اگه لازم میدونین برای مشکلتون یه تاپیک جدید ایجاد کنین و از مشاورین کمک بگیرین
    ویرایش توسط رزمریم : 07-05-2017 در ساعت 09:03 PM

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42200
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    سلام میدونم که الآن مشغله فکری بزرگی واست پیش اومده خب اتفاق شوکه کننده ای هستش ولی ببین بهترین راهکار اینه که باهاش کنار بیای
    در اینصورت یا اون خودشو اصلاح میکنه یا تو میتونی بهش این اجازه رو بدی که گاهی اوقات همجنس بازی بکنه ولی خب ببین اگه نمیتونی کنار بیای بهترین کار طلاقه
    نه تو اذیت میشی نه اون
    حالا میتونی با یه روانشناس هم حرف بزنی که بهتر راهنماییت کنه
    ولی قبل از هرکاری رک و پوس کنده بهش بگو بیا بشین فقط دروغ نگو بهم و این اطمینان رو بهش بده که مسئله ای که داره رو درک میکنی و واقعا درک کن و با فکر تصمیم بگیر اصلا شاید چیز خاصی اتفاق نیفتاده باشه

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42200
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیدا نمایش پست ها
    سلام
    خب شما باید ببینید که آیا فقط به این موضوع راضی میشه
    فردا نگه با اون خانوم رابطه سه نفره درست کنیم و ...
    دلیل این خواستشو ازش بخواه

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid78 نمایش پست ها
    سلام
    خب شما باید ببینید که آیا فقط به این موضوع راضی میشه
    فردا نگه با اون خانوم رابطه سه نفره درست کنیم و ...
    دلیل این خواستشو ازش بخواه
    سلام
    به تاریخ تاپیک‌ها توجه کنین
    تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارین لطفا

42. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

انحرافات جنسی رو جدی بگیرید و حتما درمانش کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)