نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مثل چیز تو گل گیر کردم!

821
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

مثل چیز تو گل گیر کردم!

سلام. من چند وقت قبل به یکی از هم کلاسی های دانشکده علاقه پیدا کرده بودم.حقیقتش اینطور بود که اول اصلا بهش فکر نمیکردم، اما رفتارش طوری بود که فکر کردم بهم علاقه داره.اون یه دختر مذهبی و خیلی کم حرف بود که با معمولا با هیچ پسری صحبت نمی کرد اما چند بار به من پیشنهاد همگروه شدن تو پروژه های دانشگاه رو داد. سر یکی از پروژه ها شماره همو گرفتیم.اون چند بار اس ام اسی بعضی سوالای درسی می پرسید که خیلی راحت می تونست از همکلاس های دخترمون بپرسه.یا از من جزوه میخواست با اینکه تقریبا همه تو کلاس میدونستن که من یکی از بدترین دست خط های کلاسو دارم و هیچ کدوم از رفیقامم اگه مجبور نبودن ازم جزوه نمیگرفتن!در هر صورت به این موضوع خیلی شک داشتم اما به خدا سپردم و هر وقت رابطه م با خدا خوب بود، به اون حس خوبی داشتم، یه حس واقعا خوب. اما وقتی به اون پیشنهاد آشنایی و در نهایت ازدواج دادم، بعد یه مدت گفت قصد ازدواج نداره. الان یه چند وقته حالم خیلی خرابه.فکر میکنم یه بدبخت واقعی ام البته نه فقط به این دلیل، من تو زندگیمم کلی مشکل جدی دارم.گاهی فکر میکنم این علاقه از طرف خدا بود تا پکیج بدبختی هامو تکمیل کنه.من مثل یه زخمی بودم که این اتفاق ضربه آخرو به من زد.حالا هم خیلی خستم.یکی از همکلاسی هام پارسال فوت کرد.گاهی میگم چرا من جای اون نرفتم.واقعا نفس نفس این زندگی برام مثل بلند کردن کوهه(البته به فکر خودکشی و این صحبتای مزخرف نیستم...).خسته شدم بس که جلوی خانوادم و دیگران نقش یه آدم معمولی رو بازی کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.

2. کاربران زیر از mhtn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مثل چیز تو گل گیر کردم!

خب تمام مردم روی کره خاکی مشکلاتی دارن و با اونا دست و پنجه نرم میکنن ...

شمام نمیتونید از این قاعده مستثنی باشید ... در ضمن هر اتفاقی میتونه برای انسان یک نشونه باشه ...

در ضمن خوشبختی این نیست که شما هیچ مشکل و اتفاق بدی توی زندگیتون رخ نداده باشه ...

بلکه خوشبختی و آرامش و حتی شادی در اینه که برای حل مشکلاتتون بتونید راه حلی پیدا کنید ...

پس خداروشکر کنید بخاطر نعمت زمان حال که شما میتونید با استفاده از این فرصت آینده خودتونو بسازید

خیلی ها الان ارزوی همین آرامش مارو در کشورهاشون دارن ...

پس بهتره ببینی این اتفاق میخواسته چه چیزی رو برای شما روشن کنه ...

بقول معروف : هر چیزی آدمو نکشه اونو قویتر خواهد کرد
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

.........................

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

عادل بودن یکی از صفات خداوند هست خدابه همه روزهای خوب وبد یکسانی داده.هیچکس نمیتونه ادعا کنه تمام زندگیش در خوشی یا در بدبختی بوده.وقتی فکر مرگ سراغت میاد یک سری به بیمارستان سوانح سوختگی یا مرکز کودکان سرطانی محک بزن شاید کمی ارزش تن سالم وزندگی رو بدونید.به اونها هم براساس شرایط زندگیشون روزهای خوب وبد داده شده ومیشه.نکته دوم فوت دوستتون خداوند درقران فرموده هرانسانی که به دنیا میاد تاریخ مرگش همون لحظه مشخص وقطعی میشه.دوستتون ماموریتی رو که خداوند بهش داده بود رو تموم کرد ورفت.ویک زندگی دیگه شروع کرد.شایدم جش خوب باشه...نکته سوم مرد مومن این جوردختر بااین نوع سبک شخصیتی رو باید ازخانواده اش خواستگاری کرد.نیتت خوب بود ولی راهو اشتباه رفتی گرچه هنوزم فرصت هست.دوراه ماداریم یک راه خداست ودیگری راه شیطان راه سومی نیست شما ناامید شدی یکی از ابزاز شیطان ناامید کردن انسان از رحمت خداست برگرد همه چیزو بسپاردست خدا.خداخودش همه چیز رو یه روزهایی یه جورایی درست میکنه..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)