نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردشدن رابطه

1033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy سردشدن رابطه

موضوع : سردشدن رابطه
    سلام دوستان.
    من یکساله عاشق دختری هستم . تو این راه هم سختی هایی کشیدم ولی رابطمون حفظ شد و ادامه پیدا کرد.هدفم از این رابطه ازدواج هست و دختره رو خیییلی دوست دارم.اونم خیلی دوسم داره.
    اما از سه شب گذشته چرا یهو علاقم بهش کم شد.ینی کمترنگرانش میشم.کمتر بهش وابسته میشم کمتر به یادشم و این منو کلافـــــه کرده...
    درضمن زندگی برام لذتش خیلی کم شده و بی حوصله هستم.اینم بگم که گوشیه این دخترو خانوادش بخاطر کنکور یه هفتس ازش گرفتن و من دو روز اول بی نهایت از تنهایی گریه کردم ولی بعد با اینکه شرایط بهتر شد و زمینه ازدواجمون داره فراهم تر میشه علاقم نسبت بهش کم شده.ینی احساساتم کم شده.
    چیکار کنم که دوباره قلبم اونو دوس داشته باشه؟
    (راستی 3-4 روزه دارم قرص چاقی سیپرو هپتادین مصرف میکنم.عوارضش مربوط به اینا میشه؟)

*ممنون*

2. کاربران زیر از mahdi021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کــــــمـــــکــ ....

موارد مصرف‌: سيپروهپتادين برا‌ی ‌درمان‌آلرژ ی ناشی ‌ از تب‌ يونجه‌، كهير و كهيرغول‌آسا، كهير ناشي‌ از سرما، ميگرن‌ ...

ودرمان‌ بيماري‌ كوشينگ‌ استفاده‌ شده‌است‌...

هشدارها:
    1 ـ احتمال‌ سرگيجه‌، تسكين‌بيش‌ از حد، اغتشاش شعور و كمي‌ فشارخون‌ ناشی از مصرف‌ اين‌ دارو درسالخوردگان‌ بيشتر است‌...

2 ـ مصرف‌ طولاني‌ مدت‌ اين‌ دارو باعث‌خشكي‌ دهان‌ مي‌شود و احتمال‌ گلودرد،عفو نت‌ دهان‌ و گلو و پوسيدگي‌ دندان‌وجود دارد...

عوارض‌ جانبي‌:
    عوارض‌ شايع‌ اين‌ داروخشكي‌ دهان‌، تاري‌ ديد، خواب‌آلودگی ‌،غليظ شدن‌ ترشحات‌ نايژه‌ و افزايش‌ وزن‌می باشند ...

و چاقی در عوارض این دارو قرار داره و شما برای افزایش وزن بهتره با متخصص تغذیه مشورت کنید ..

نه اینکه داروی شیمیایی رو برای این کار استفاده کنید ... و البته امیدوارم گوشتون بدهکار این توصیه ها باشه ...

در مورد کم شدن احساساتون باید بعد از قطع این دارو و مراجعه حضوری به مشاور جواب خودتونو پیدا کنید ...

چون گاهی تغییرات هورمونی و تا گذر کردن از بعضی از احساسات زودگذر این حالت رو برای شما به وجود اورده باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7362
    تشکـر
    38
    تشکر شده 89 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کــــــمـــــکــ ....

میشه سن خودتون و ایشونم بگین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد