نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خیانت شوهر

1153
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

خیانت شوهر

سلام من زنی26 ساله هستم که تقریبا 12 سال پیش در سن پایین با پسر عموی خود عاشق هم شدیم و باهم ازدواج کردیم شوهرم را خیلی دوست داشتم و دارم و اون هم همین حس رو نسبت به من داره خیلی نسبت به من تعصبی و حساس هست اما قدرت درک بسیار پایینی داره و بعضی مسایل مثل دوست دختر بازی و خانم بازی هم براش خیلی راحته و اصلا ککش هم نمیگزه و همیشه هم به من میگه من تو رو با دنیا عوض نمیکنم و این کارا همه جنبه سرگرمی داره واسم اما نمیدونه که با این کاراش داره روز بهروز منو خرد و داغون میکنه خیلی همو دوست داریم و خیلی با هم خوشبختیم تنها بدبختی زندگیم و دغدغه من همین شده از این روابط بیرونش با زنا خیلی ناراحتم ضمنا ما صاحب دو دختر 10ساله هستیم و شوهرم هم خیلی وضعش خوبه قبلنا که تازه ازدواج کرده بودیم اوضاع مالیمون متوسط بود و شوهرم اصلا بهم این خیانتا نمیکرد حالا نمیدونم چیکار کنم همیشه میگه من چی واست کم میزارم مگه تو رو خدا راهنماییم کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت شوهر

سلام.این مسایل توی آقایونی که زود ازدواج میکنند فراوان دیده میشه چاره ای هم نداره جز صبر و شکیبایی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

من دیگه بریدم تحمل ندارم ندااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااارم تا کی صبر؟ چرا کسی قدر دل مارو احساساتمون رو نمیدونه ؟؟؟ مگه با هزار امید ازدواج نکردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان

برایم نوشته بود :
    گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . .
    ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :
    امیدی هست چون خدایی هست . . .
    آری و چه زیبا نوشته بود !
    همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .

4. 2 کاربران زیر از باران بهار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

خیلی صبوری میکنم امادارم داغون میشم الان ساعت 12 شبه تازه اومده خونه خیلی زبون بازه در عرض 5 ثانیه مخ منو میزنه دارم دق میکنم چقد صبوری کنم آاااااااخه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعا میخوام که خدا صبر بهت بده. خیلی سخته آدم شوهرش رو با کسی تقسیم کنه... خیلی جدی باهاش حرف بزن و بگو که ناراحت میشی.
    بگو این کارش داره تو رو از زندگی و عشقتون سرد میکنه. حتی شده ازش خواهش کن و بگو خیانت تو زندگی یعنی کفر نعمت خوشبختی...
    امیدوارم مشکلت حل بشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

وقتی میگم تنها جوابش بهم بعد از کلی حرفای عاشقونه اینه که همه مردا و همه دوستام دوست دختر دارن اگه من نداشته باشم بهم میگن اسکل تو اگه میتونی برو جلو همه مردا رو بگیر بعدم به من میگه تو الکی داری خودخوری میکنی این یه غریضه طبیعیه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام من زنی26 ساله هستم که تقریبا 12 سال پیش در سن پایین با پسر عموی خود عاشق هم شدیم و باهم ازدواج کردیم شوهرم را خیلی دوست داشتم و دارم و اون هم همین حس رو نسبت به من داره خیلی نسبت به من تعصبی و حساس هست اما قدرت درک بسیار پایینی داره و بعضی مسایل مثل دوست دختر بازی و خانم بازی هم براش خیلی راحته و اصلا ککش هم نمیگزه و همیشه هم به من میگه من تو رو با دنیا عوض نمیکنم و این کارا همه جنبه سرگرمی داره واسم اما نمیدونه که با این کاراش داره روز بهروز منو خرد و داغون میکنه خیلی همو دوست داریم و خیلی با هم خوشبختیم تنها بدبختی زندگیم و دغدغه من همین شده از این روابط بیرونش با زنا خیلی ناراحتم ضمنا ما صاحب دو دختر 10ساله هستیم و شوهرم هم خیلی وضعش خوبه قبلنا که تازه ازدواج کرده بودیم اوضاع مالیمون متوسط بود و شوهرم اصلا بهم این خیانتا نمیکرد حالا نمیدونم چیکار کنم همیشه میگه من چی واست کم میزارم مگه تو رو خدا راهنماییم کنید ممنون
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم.

وقتی میگم ازدواج زیر سن 25 سال نه.......... بعضی از دوستان معترضند!!!!!!

نمیدونم چی بگم گلم ازدواج 2 تا بچه بعدش دو دختر 10 ساله . حالا همسر محترم شما میگن شما رو خیلی دوست دارند و شما هم خیلی دوستشان دارید وحالا رفیق بازی و دختر بازی و خانم بازی.!!!!

نه عزیزم شما در اثر نادانی و نیازمندی و نگرانی توی این زندگی مانده اید و البته چاره ای جز این هم با شریطی که دارید ندارید.

بیشتر باید خودتون رو بی حس و سر کنید که البته یک جایی این دمل بیرون خواهد زد, متاسفم.

موفق باشید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. به نظر منکه تقصیر خودته که انقد زود عصبانیتت فروکش میکنه و به قول خودت با چندتا حرف عاشقانه تو چند ثانیه مختو میزنه. عزیزم آدم فقط وقتی داغون میشه که خودش بخواد. 1بار محکم و قاطع جلوش وایسا حتی اگه شده برای مدتی ترکش کن. اگه الان برای نجات زندگیت تلاش نکنی بعدا فقط حسرت نصیبت میشه با غصه خوردن و دست رو دست گذاشتن چیزی درست نمیشه. همسرتون رگ خواب شمارو خوب دست گرفته. به نظر من باید با عصبانیت و قاطعیت سورپرایزش کنی. این زندگی مال خودته پس حتی به شوهرتم اجازه نده ک خرابش کنه. بعدا که عشقت به نفرت تبدیل بشه فقط به خودت لعنت میکنی نذار دیر بشه جیگر

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

بارها عصبانی شدم تما نتایج بدتری دیدم تا جاییکه بهم گفت اگه سختته تحمل نکن برو خونه پدرتمنم که نمیتونم بچه هامو ول کنم شدید بهشون وابسته م از هر راهی استفاده کردم ج نداد خدایا فقط خودت از عمق دردم باخبری تو رو خدا برام دعا کنید چون جدیدا تحت تاثیر خانواده و دوستاش مدام بهم میگه اگه پسر واسم اووردی اونموقع به من گیر بده کاش هیچ مردی اگهومیخاد تغییر کنه پولدار نشه دلم برای سالهای اول ازدواجمون تنگ شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد