نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ادامه بدم يا نه؟؟؟زود ج بدين لطفا

818
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه بدم يا نه؟؟؟زود ج بدين لطفا

سلام.مدتي خيلي زيادي بود كه داشتم براي تاسيس كاري جديد تلاش ميكردم و به اين در و اون در ميزدم تا اينكه تا يه جاهايي پيش رفتم ولي از نظر مالي مشكل داشتم كه آگهي در خوايت سرمايه دادم در اين رابطه با سرمايه گذاري كه پسر 23ساله است آشناشدم ولي بعد گفت به شرطي سرمايه گذاري ميكنم كه باهم دوست بشيم من قبول نكردم.و از طريقه شهرداري كار رو تايه جاهايي پيش بردم ولي اين آقا يكسره پيام ميداد و تماس كه من ازت خوشم اومده و....منم بدم ميومد ولي بارعايت حدومرزشديد كه به شدت ازم دلخور ميشد.براي شروع كار دوباره نياز به سرمايه داشتم كه دوباره آگهي دادم و ايشون دوباره آگهي رو ديد.كارم برام خيلي مهمه نميخام از دستش بدم.اين پسره ميخاد سرمايه گذاري كنه.ميگه بيا همو ببينيم تا سوپرايزت كنم.ولي انقد ميترسم كه كسي ببينه و...نرفتم.والان كارم رو هواس.نه ميخام از دوستي هاي بي حدومرز داشته باشم البته ايشونم نيخاد ولي من حتي با اين حرفهاي عاشقانه ساده هم مشكل دارم.سردرگمم نميدونم ارزششو داره به خاطر راه اندازي كارم با ايشون دوس باشم يا نه.البته ايشون حرف ازدواج رو هم ميزنه ولي از نظر من آدم مناسبي براي هم نيستيم.دنبال وام هم نرفتم چون دردسر داره .چك و ضامن و...نميخام خودمو درگير اين رابطه بكنم چون آدم فوق العاده كم تحملي هستم و به درد دوستي نميخورم.به نظر شما چيكاركنم كه هم به كارم برسم هم خودمو درگيرنكنم.كمكم كنيد.بخدا نميتونم ارزومو(كار) فراموش كنم.بخاط رفتارهاي من اونم فك كنم از دست بدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ادامه بدم يا نه؟؟؟زود ج بدين لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز ابتهاج نمایش پست ها
    سلام.مدتي خيلي زيادي بود كه داشتم براي تاسيس كاري جديد تلاش ميكردم و به اين در و اون در ميزدم تا اينكه تا يه جاهايي پيش رفتم ولي از نظر مالي مشكل داشتم كه آگهي در خوايت سرمايه دادم در اين رابطه با سرمايه گذاري كه پسر 23ساله است آشناشدم ولي بعد گفت به شرطي سرمايه گذاري ميكنم كه باهم دوست بشيم من قبول نكردم.و از طريقه شهرداري كار رو تايه جاهايي پيش بردم ولي اين آقا يكسره پيام ميداد و تماس كه من ازت خوشم اومده و....منم بدم ميومد ولي بارعايت حدومرزشديد كه به شدت ازم دلخور ميشد.براي شروع كار دوباره نياز به سرمايه داشتم كه دوباره آگهي دادم و ايشون دوباره آگهي رو ديد.كارم برام خيلي مهمه نميخام از دستش بدم.اين پسره ميخاد سرمايه گذاري كنه.ميگه بيا همو ببينيم تا سوپرايزت كنم.ولي انقد ميترسم كه كسي ببينه و...نرفتم.والان كارم رو هواس.نه ميخام از دوستي هاي بي حدومرز داشته باشم البته ايشونم نيخاد ولي من حتي با اين حرفهاي عاشقانه ساده هم مشكل دارم.سردرگمم نميدونم ارزششو داره به خاطر راه اندازي كارم با ايشون دوس باشم يا نه.البته ايشون حرف ازدواج رو هم ميزنه ولي از نظر من آدم مناسبي براي هم نيستيم.دنبال وام هم نرفتم چون دردسر داره .چك و ضامن و...نميخام خودمو درگير اين رابطه بكنم چون آدم فوق العاده كم تحملي هستم و به درد دوستي نميخورم.به نظر شما چيكاركنم كه هم به كارم برسم هم خودمو درگيرنكنم.كمكم كنيد.بخدا نميتونم ارزومو(كار) فراموش كنم.بخاط رفتارهاي من اونم فك كنم از دست بدم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به فرض این که طرف راستگو باشه و سرمایه گذار...فقط من میتونم ابنو به شما بگم که اگر شما به گناه نیوفتی خداوند کار شما رو راه میندازه...ارتباط های اینچنینی نتیجه ای نداره و شاید برای دختر یک عمر پشیمانی

بخاطر کار اینکارو نکنید خداوند به موقعش دستتونو میگیرد انشالله
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

3. 2 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب بستگی داره که کارتون چه چیزی باشه و حدود سرمایه گذاری ایشون در حدی ...

خی جامعه ما در حال حاضر طوری شده که کسی به کسی اعتماد نمیکنه و شما هم از این قاعده مستثنی نیستید

به همین خاطر بهتره در این مورد با افراد معتمدی که در خانواده حضور دارن مشورت کنید

تا اگه قرار به سرمایه گذاری باشه آشنایی در کنارتون باشه و اینطوری بخاطر احساس تنهایی فکرتون به هم نریزه

در این حالت میتونید با رعایت حریم هر دو رو داشته باشید...

ولی در کل پسری 23ساله برای سرمایه گذاری یه خورده کم سن و سال به نظر میاد..

در ضمن از طریق استانداری ها میتونید برای طرحتون توجیه اقتصادی تعریف کنید

و از این طریق هم کارتون رو پیش ببرید .....

در بسته یعنی اینکه کلیدی وجود داره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز ابتهاج نمایش پست ها
    سلام

عزیز این مثل منشی دفتری میمونه که به کار و پولش نیاز داره و صاحب کارش تقاضای دیگه ای هم داره!!؟؟

زندگی زندگی شماست ولی حتما پذیرفتن کار و رابطه با هم غلطه.

موفق باشید

7. 3 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیشه وارد دریا شد وخیس نشد منم با اقا فرشاد موافقم

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلامdelpicعزيز.باشه چشم.من دنبال كار هستم نه درگير شدن مورد.همون كاريو كردم كه شما گفتين.به خدا توكل كردم و به اون اقا پسر پيام دادم كه نه سرمايه ميخام ونه با شما دوست ميشم.ممنون از راهنماييتون.برام دعا كنيد كارم را بيفته

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون farokhعزيز.بسيار منطقي جواب ميدي.مرسي چشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد