نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: دختری تنها

4042
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7500
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دختری تنها

سلام ... من دختری 30 ساله کارمندقدبلند- خوش قیافه - تحصیلکرده - اهل خونه داری دوست داره زندگی مشترک دارای خونواده تحصیلکرده ولی دریغ از یه خواستگار
    یا ازمن کوچیکتره یا اهل رابطه هستن یامن به دلشون نمیشینم چون باحجابم نمیدونید چقد نذر 40 روزه کردم چقد دعا چقد تیپ میزنم ولی دریغ از یه نفر همسنای من خیلی مشکل منو دارن الان پسرا فقط دنبال دهه 70 هستن نمیدونم من که اینهمه تو اجتماع هستم اینهمه کدبانو ولی .....
    یکی میگه شانس نداری کی دیگه میگه دوره خراب شده یکی دیگه میگه الان همه رابطه میخوان امار طلاق بخاطر همین رفته پایین مشکل من
    یه همش کفرمیکنم اخه تا کی من تنها باشم خیلی مورد پسرمیاد ولی رابطه میخوان دوتا خواهر دارم دوتا برادر هر 4 تاشون به سروقت بابهترین موردا ازدواج کردم همش میگم تو همه خونه هاخدا روزی کی رو میگیره میده بقیه شاید اون یکی منم داره اشکم در میاد مجردیم همش شده گریه... تو سایت همسریابی هم رفتم هر روز بیرونم ولی کسی پیدا نمیشه ..... واسه زندگی
    بگید من چیکارکنم؟؟کمککککککککککککک کککککککککککککک

2. 2 کاربران زیر از دخترتنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دختری تنها

ا سلام،
    دختری هستم که چند ساله از خدا حاجتی خواستم،اونم همسر ایده ال و مورد علاقه ام است.
    شاید گفتن این حرفها اصلا خوب نباشه اما بازم میگم،
    این فکر شب و روز تو ذهن منه، سر نمازم دعا میکنم و از خدا میخوام، به طوریکه فردی مورد پسند خدا و خانواده ام باشه. از خانواده اش گرفته تا شغلش ، از اخلاق و رفتار تا قیافه وحتی رنگ چشمش از خدا میخوام خلاصه چیزیش نمونده که از خدا نخوام،
    اما چرا خدا حاجتم رو براورده نمیکنه، گاهی صبرم تموم میشه میگم پس چرا ای خدا نمیفرستیش؟
    البته بگم من به خدا ایمان دارم تا حد مرگم،من به بعضی حرفها مثل، میگن ادم باید واقع نگر باشه و رویایی نباشه اصلا اعتقاد ندارم به این ایمان دارم خدا خدای کرسی و اسمون وزمینه، اما چرا اینقدر طول میکشه؟
    خدای بزرگ خودش گفته که از من بخواه تا اجابت کنم..، پس چرا اجابت نمیشه؟
    یعنی خدا از بنده اش راضی نیست که اجابت نمیشه؟ چکار میتونم بکنم که خدا زودتر ارزومو براورده کنه؟
    با تشکر. پاسخ:
    با سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما و سپاس از ارتباط تان با مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    دعا براي فراهم شدن زمينه ازدواج با همسري شايسته، از كارهاي مستحب و مورد تشويق خداوند است؛ چرا كه پيش از اقدامات شخصي و تصميم گرفتن بر اساس فهم و شناخت فردي، به خداوند روي آورده، از او خير خواهي كرده و از او هدايت جسته‌ايد.
    اما اين تمام مطلب نيست. زيرا ازدواج نيز مانند امور ديگر، به مقدمات و شرايطي بستگي دارد كه بايد آن ها را فراهم كرد؛ مثلاً پدر و مادر و بستگان و واسطه ها، نقش اساسي در ازدواج دختران و پسران دارند. دختري كه مايل به ازدواج است، بايد هم از اخلاقي متين و نيكو در ارتباط با نزديكان خود بهره مند باشد و هم با ظاهري آراسته در جمع زنان و مجالس زنانه حاضر شود؛ يعني خود را در محيط امن عرضه كند و با دوستان خويش ارتباط صميمانه برقرار نموده و در فعاليت هاي ديني و فرهنگي سالم، حضور داشته باشد. پس با دعا و با استمرار و اصرار بر آن و انجام وظايف خود ضمن حفظ كرامت و شخصيت و وقار، انساني بشاش و خوشرو و پر انرژي باشيد. مطمئناً هم درشادابي و طراوت شما و هم در جلب نظر ديگران بسيار موثر خواهد بود.
    مطمئن باشيد لطف حضرت حق شامل حال تان خواهد شد.
    توصيه موكد مي كنيم قبل از انتخاب همسر، ملاكات انتخاب شريك آينده زندگيتان را كاملا بررسي كنيد تا شرايط براي ازدواجتان فراهم تر شود. در اين زمينه مي توانيد در مكاتبات بعدي بيشتر صحبت كنيد و يا با همكاران بخش تلفني به شماره (09640) تماس بگيريد.
    خواهر گرامي، خوب است بدانيد:
    1 - گاهي با وجود تمام شرايط دعا، دعا مستجاب نمي‏شود، چون به مصلحت ما نيست، يعني چيزي را طلب مي‏كنيم كه به سود ما نيست، اگر چه مي‏پنداريم به نفع ما است.
    2 - گاهي دعا مستجاب مي‏شود، ولي از روي مصالحي تحقق عملي آن به تأخير مي‏افتد، حتي ممكن است تا چندسال طول بكشد تا محقق گردد.
    3- خداوند حكيم، نظام هستي را بر پايه اسباب و مسببات قرار داده است. سعي كنيد در كنار دعاها كه از اسباب معنوي هستند، اسباب مادي را نيز براي حل مشكل ازدواجتان فراهم كنيد و گرنه فراهم آوردن اسباب معنوي تنها، براي تحقق خواسته ها فايده اي ندارد.
    4- در روايات متعدد، حضرات ائمه (ع) ما را به دعا كردن و نماز خواندن براي دست يافتن به ازدواجي موفق توصيه و سفارش كرده‌اند. كافي است با حسن اعتماد و قلب پاك به درگاه الهي روي آوريد و دعا كنيد. موارد ذيل از جمله اين سفارشات است:
    1- سوره يس (1) را تلاوت كنيد(دور از زياده روي ؛يعني هر اندازه كه مناسب حال تان باشد).
    2- خواندن نماز جعفر طيار به كيفيتي كه در مفاتيح آمده است.

4. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2714
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دنبال مورد میگردم. کارمندم اگه موردی هست بهم مع فی کنید سنم 27 سال هستش

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترتنها نمایش پست ها
    سلام ... من دختری 30 ساله کارمندقدبلند- خوش قیافه - تحصیلکرده - اهل خونه داری دوست داره زندگی مشترک دارای خونواده تحصیلکرده ولی دریغ از یه خواستگار
    یا ازمن کوچیکتره یا اهل رابطه هستن یامن به دلشون نمیشینم چون باحجابم نمیدونید چقد نذر 40 روزه کردم چقد دعا چقد تیپ میزنم ولی دریغ از یه نفر همسنای من خیلی مشکل منو دارن الان پسرا فقط دنبال دهه 70 هستن نمیدونم من که اینهمه تو اجتماع هستم اینهمه کدبانو ولی .....
    یکی میگه شانس نداری کی دیگه میگه دوره خراب شده یکی دیگه میگه الان همه رابطه میخوان امار طلاق بخاطر همین رفته پایین مشکل من
    یه همش کفرمیکنم اخه تا کی من تنها باشم خیلی مورد پسرمیاد ولی رابطه میخوان دوتا خواهر دارم دوتا برادر هر 4 تاشون به سروقت بابهترین موردا ازدواج کردم همش میگم تو همه خونه هاخدا روزی کی رو میگیره میده بقیه شاید اون یکی منم داره اشکم در میاد مجردیم همش شده گریه... تو سایت همسریابی هم رفتم هر روز بیرونم ولی کسی پیدا نمیشه ..... واسه زندگی
    سلام

عزیز اگر مذهبی و چادری یا با حجاب هستید پس باید با افراد و مردانی که هم فکر و مذهب و آیین شما هستند بیشتر ارتباط داشته باشید و فکر میکنم که دنبال مردانی هستید که به مانند شما فکر نمیکنند و توقعات دیگری دارند. که خوب این همخوانی نداره!!!!!

چون فرمودید دارای جذابیت هم هستید. پس باید مشکل در جای دیگری باشه.

یا اینکه کلا شوهر نمیخواهید و طوری رفتار و عمل میکنید که دفعشان کنید, و بعدش بگید خوب من تلاشم رو کردم ولی نشد(خود گول زنی)

چون اگر بچه آخر هم باشید که حدس میزنم شاید باشید این خود گول زنی بسیار شایع است.

نقل قول لطفا

موفق باشید

7. 4 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7495
    تشکـر
    6
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اگر پسرخاله پسرعمویی یا حتی دوستی همکلاسی چیزی دارید بهشون بسپارید که از بین دوستاشون یه مورد خوب براتون پیدا کنن و شما رو بهش معرفی کنن هرچند شانستون کمه چون پسر بیش از سی سال که مجرد و خوب باشه کم پیدا میشه و اگر هم پیدا بشه اکثرن به دنبال دخترای جوانتر هستن اما امیدوار باشید حتمن درست میشه این هم بگم دختری توی آشنایان ما بود 34ساله و مجرد که یک روزی یکی از فامیل های مادرش که خارج زندگی میکرد عکسش رو توی فیسبوک دید و پس از چند وقتی به خواستگاریش اومد حالا یه بچه هم دارن و در خارج زندگی میکنن

9. کاربران زیر از del بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

من یه دخترعمه دارم متولد 1359 و همه خصوصیات شما + پولدار و هنرمند و با سلیقه و خلاصه همه چی تمامه

امسال بعد از کلی دعا و زیارت و سپردن و حضور فعال در تمامی عرصه ها و موقعیت های گوناگون در نهایت یه خواستگار واسش پیدا شد که به حمدالله فرد مومن و با غیرت و با ایمانیه .

بعضا بعضی از افراد میترسن اقدام کنن از ترس مخالف طرف به واسطه غروری که دارن

خیالتون راحت باشه خداوند همیشه به صلاح بندگان خویش عمل میکنه

یاد این جمله می افتم : انسانی که به خدا نزدیک است میان واقع و خیالش مرزی نیست ، هروقت گرفتار کابوسیم به شیطان نزدیک شده ایم

یا ایها الذین امنو امنو

11. 3 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

امان از بی شوهری

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    امان از بی شوهری
    من اصلا اهل توهین کردن نیستم قصدشم ندارم.اما خیلی زشته این وسط مسخره بازیتون گرفته و تیکه پرونی میکنین.

14. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

یک سایت خارجی آمار گرفته بود که پسرهای این دور و زمونه، بیشتر دختر مستقل و محکم می پسندند تا وابسته و ضعیف.

35 سالمه، مجردم و از بد روزگار با وجود نیاز زیاد، بدون دوست دختر زندگی گذرانده ام و مذهبی نیستم. من هم دختر قوی و مستقل می پسندم که بتونه حداقل خودش رو مدیریت کنه.

16. کاربران زیر از روح اله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7500
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول خوب زدی تو خال اره ته تقهاری هستم و اینکه باورکن هرکی میادازم کوچیکتره یا شغل نداره ی قیافه یا احساسی نیست بازم جوابموبده مشکلمو چجوری حل کنم کمکم کن لااقل یه راهنمایی کنید

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ميخاستم بدونم امكانش نيس افراد مناسب بهم معرفي بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ميدونم اينجا سايت همسريابي نيس ولي ميشه با احتيلط جلو رف.مثلا شرايط ظاهري آقاي روح ا... به دختري تنها ميخوره........ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

19. کاربران زیر از الناز ابتهاج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7500
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

الناززززززززززززززززز روح ا.. کیه؟

21. کاربران زیر از دخترتنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    تشکر شده 78 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختری هستم 21 ساله اصلا شوهر نمیخوام ولی دوست پسرام باهاشون رابطه رفاقت دارم و در حد دوستای معمولی واسه تفریح و سرگرمی متاسفانه یه بنده خدایی عاشقم شده نمیدونم چطوری بگم نه که دلش نشکنه .......چکار کنم من نمیخوام مدیون دلشکستن کسی بشم

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

خواهرا برادر اینجا سایت همسریابی نیست لطفا تجمع نفرمایید خخخخخخخخخ

24. کاربران زیر از mahsa72 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

کلکسیون دوست پسرهاتون رو براش رو کنید...عشق وعاشقی یادش میره ومیره بااهنگ ها مجید خراطها حال میکنه

26. 3 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترتنها نمایش پست ها
    سلام

زن من میشی

47 ساله

بی کار

نه سیگاری

نه دودی

ورزشکار

تحصیل کرده

چی میگی؟

28. کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    کلکسیون دوست پسرهاتون رو براش رو کنید...عشق وعاشقی یادش میره ومیره بااهنگ ها مجید خراطها حال میکنه
    خخخخخخ....شاید از بین هموناست

30. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

خخخخخخ اتفاقا از کلکسیون خبر داره ولی همچنان عاشق...لامصب همچیش خوبه همچی داره

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

موفق باشی

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ی فکرخوب برات دارم

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

چه فکری؟؟؟؟؟؟؟

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. منم 27 سالمه و مجردم خواهر کوچیکترم 23 سالشه و ازدواج کرده و من از اینکه اون زندگیش سر و سامون گرفته خیلی خوشحالم مهمتر اینکه از مجرد بودنم ناراضی نیستم توی شهر ما هم پسرا به قول شما دنبال دخترای دهه 70 هستند عجیبه که من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم منم مثل شما از لحاظ ظاهری مشکلی ندارم و جذابم هستم. مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هم دارم. مدرک کامپوتر هم دارم و خیلی جاها بهم پیشنهاد کار میشه.آشپزیمم عالیه و خیلی هم تمییز و مرتب و باانرژی هستم. اهل تیپ زدن و بیرون رفتن و خوش گذرونی هم هستم.خواستگارم دارم اما خوب چون خودم آدمه خاصی هستم نمیتونم با هرکسی کنار بیام اینجور بهت بگم که نمیخوام به هر قیمتی ازدواج کنم حتی اگه از سنم بگذره و دیگه کسی منو نخواد!! من میخوام با کسی باشم که در کنارش آرامش داشته باشم و خیلی هم خداترس باشه. چیزی که میخوام بهت بگم اینه که واسه کسی که بخواد با تمام وجودش زندگی کنه ازدواج کردن یا ازدواج نکردن نمیتونه اثر بازدارنده ای روش داشته باشه. آدم وقتی که دنبال 1چیزی میگرده اصلا نمیتونه پیداش کنه من احساستو میفهمم اما تمام وقتتو نذار واسه این قضیه. واسه شوهر پیدا کردن خودتو به سختی ننداز از جوونیت لذت ببر که خیلی از متاهلا حسرت مجردیشونو میخورن هرکسی 1 قسمتی داره. سوره ی مریم رو بخون ان شاالله که خدا بهت کمک میکنه.

36. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Helish نمایش پست ها
    سلام. منم 27 سالمه و مجردم خواهر کوچیکترم 23 سالشه و ازدواج کرده و من از اینکه اون زندگیش سر و سامون گرفته خیلی خوشحالم مهمتر اینکه از مجرد بودنم ناراضی نیستم توی شهر ما هم پسرا به قول شما دنبال دخترای دهه 70 هستند عجیبه که من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم منم مثل شما از لحاظ ظاهری مشکلی ندارم و جذابم هستم. مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هم دارم. مدرک کامپوتر هم دارم و خیلی جاها بهم پیشنهاد کار میشه.آشپزیمم عالیه و خیلی هم تمییز و مرتب و باانرژی هستم. اهل تیپ زدن و بیرون رفتن و خوش گذرونی هم هستم.خواستگارم دارم اما خوب چون خودم آدمه خاصی هستم نمیتونم با هرکسی کنار بیام اینجور بهت بگم که نمیخوام به هر قیمتی ازدواج کنم حتی اگه از سنم بگذره و دیگه کسی منو نخواد!! من میخوام با کسی باشم که در کنارش آرامش داشته باشم و خیلی هم خداترس باشه. چیزی که میخوام بهت بگم اینه که واسه کسی که بخواد با تمام وجودش زندگی کنه ازدواج کردن یا ازدواج نکردن نمیتونه اثر بازدارنده ای روش داشته باشه. آدم وقتی که دنبال 1چیزی میگرده اصلا نمیتونه پیداش کنه من احساستو میفهمم اما تمام وقتتو نذار واسه این قضیه. واسه شوهر پیدا کردن خودتو به سختی ننداز از جوونیت لذت ببر که خیلی از متاهلا حسرت مجردیشونو میخورن هرکسی 1 قسمتی داره. سوره ی مریم رو بخون ان شاالله که خدا بهت کمک میکنه.
    به نگاهتون به زندگی احترام میذارم اما بزرگترین افتخار یک زن مادرشدنه

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4898
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بزرگترین افتخار هر انسان با انسانیت زندگی کردنه.

39. 2 کاربران زیر از نیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    به نگاهتون به زندگی احترام میذارم اما بزرگترین افتخار یک زن مادرشدنه
    منم خیلی دلم میخواد 1 دختر شیرین زبون داشته باشم و خوب بودنو بهش یاد بدم اما خوب شاید قسمتم نباشه وقتی خدا 1چیزیو به آدم نمیده حتما حکمتی توش هست نمیشه به خاطر شوهری که وجود نداره زندگیمو مختل کنم دختر بودن هم خیلی بارزشه حداقل واسه من که خیلی باارزشه. زندگی فقط توی ازدواج کردن و مادر شدن خلاصه نمیشه من 1 دخترم و قلب مهربونی دارم و به همه بدون استثناء کمک میکنم کاری که شاید خیلی از مادرا حتی برای بچه ی خودشونم نکنن

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7493
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تا زمانی که به فکر شوهر باشید گیرتون نمیاد. این قضیه رو رها کنید . خدا خودش اگر صلاحتون باشه اسبابشو جور می کنه.

42. کاربران زیر از ایشتار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khobam نمایش پست ها
    سلام

زن من میشی

47 ساله

بی کار

نه سیگاری

نه دودی

ورزشکار

تحصیل کرده

چی میگی؟
    ؟؟؟؟

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

اعتماد به نفست تو حلقم khobam

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7537
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

اقا شوهر و زن واسه اینا پیدا کنید مدیر جووووون استین بزن بالا بسم اله

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

47. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23293
    تشکـر
    9
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

به نام خدا
    با سلام خدمت شما خانم محترم
    خانم محترم این جمله را که الان میخونی از منم نیست البته با یک خودکار روی یک کاغذ بنویس و همیشه تو اتاقت جلو چشمت باشه همینطور تو گوشیت سیو کن و یکسره ببینش " دو کس باید تو را تایید کنند , اول خودت بعد خدا"
    به عقیده من با استباط از حرفاتون شما همه چیز را دایورت کردید به سمت خدا. اول باید خودت دست به کار بشی خدا هم وقتی ببینه داری تلاش میکنی شروع میکنه به رساندن امدادهای غیبی که ماها اصولا کم بهش باور داریم.پیشنهادات من به شما
    1- آهنگ هایی که گوش میدی را عوض کن. سعی کن آهنگ های شادتر و به قولی دامبل و دیمبول مثل اندی و شهرام و... گوش بدی(میدونم اولش شاید منزجر کننده باشه)
    2- نماز صبحتو زودتر بخون
    3- هر روز صبح قبل از سرکار رفتن کمی آجیل بخور
    4- در روز چند دقیقه فیلم کمدی ببین یا هر فیلم خنده دار دیگه ای که واقعا بخندی
    5- در فعایت های گروهی شرکت کن مثلا ثبت نام در گروه های کوهنوردی ، طبیعت گردی و ...
    6- تهیه و انجام تمرینات کتابی از دکتر صمد جلیل آقایی به نام " تکنیک های خلاقیت فردی و گروهی"
    7- هر دیدی راجع به پسرا داشتی عوض کن مثلا تو کتاب مذکور تکنیکی هست به نام تکنیک "توهم خلاق" توی تمریناتش آمده که برای مثلا مردم آزاری چند تا حسن و فایده پیدا کنید در نگاه اول شما با خودت میگی آخه مگه مردم آزاری کار خوبیه که فایده هم داشته باشه.اما هروقت به ذهنت خطور کرد که واقعـــــــــــــــــــــ ا میتونه فلان فایده هم داشته باشه اونوقته که ذهنت را شخم زدی و از اون حصاری که خودت درست کردی بیرون آمدی به یاد داشته باش این چیز ایی که برای شما پیش آمده مثلا گریه در انزوا و تنهایی فیلمی است که داره از توی سر شما پخش میشه.
    8- از بودن با دخترایی که تفکرشون اینکه همه پسرا پستن ، تخصن دنبال مسائل جنسی هستن و درنهایت میگن شوهر کیولیی چنده ما که دستمون تو جیب خودمونه و.... بشدت پرهیز کن وقتی بحث اینجور چیزا پیش میاد توی هر جا به هر نحوی محیط را ترک کن این روشی است که معتادان گم نام ( ان ای ) در اولین قدم برای ترک ازش استفاده میکنند به قول حضرت حافظ " هم اکنون بیماموزمت کیمیای سعادت ز هم صحبت بد جدایی جدایی"
    9- میتونی به یک کتابخونه عمومی مراجعه کنی خیلی راحت با مسئولش اینو در میان بگذاری که اگه این جا از آقایونی که اهل مطالعه هستند(اینجور افراد معمولا منطقی ترن) و سنشون به من میخوره و میشناسن اون افراد ذی صلاح را به شما معرفی کنند.
    10- سالم و تن درست باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد