نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشاوره ازدواج

932
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره ازدواج

باسلام من یک دختر 24 ساله هستم از خانواده نسبتا متدین و در سطح متوسط جامعه . دو خواهر بزرگتر از خودم دارم که ازدواج کرده اند و خداروشکر زندگی خوبی دارند. در دوران کارشناسی در دانشگاه با یکی از همکلاسیهایم آشنا شدم که ایشان حدود یک سال از من کوچکتر هستند. از نظر سطح خانوادگی از ما پایین ترند. و خود ایشان که اظهار عشق و علاقه شدید دارند از نظر مالی هیچی ندارد و مشغول خدمت سربازی می باشد با توجه به اینکه همسران خواهرانم از تمکن مالی خوبی برخوردارند مطمین هستم با مخالفت خانواده ام روبه رو خواهم شد اگر امکان دارد من را راهنمایی کنید که ایا انتخاب چنین فردی برای ازدواج مناسب است یا نه . در رابطه با احساس خودم نسبت به ایشان هنوز مطمین نیستم . ولی فکر میکنم اگر جواب مثبت بدهم بیشتر از روی دلسوزی است تا علاقه. شما به من بگید چ کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7363
    تشکـر
    15
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره ازدواج

ازدواج از سر ترحم اصلن درست نیس .ولی به نظرم خود پسره هم رشته ی خودتونه صرف نظر از در امد خانوادگی در اینده جفتتون در یه حد ین .پس میشه بهش فرصت بدین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون . ولی مشکل اصلی من سن ایشونه که چند ماه از من کوچکتر هستن . به نظر شما این مسیله در اینده ایجاد مشکل نمی کند؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7363
    تشکـر
    15
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم بستگی به طرفتون داره که آیا الان در حدی هست که از همه نظر از شما کوچیک تر نباشه به اصطلاح بچه نباشه .هیچ قانون منطقی وجود نداره که ما رو مقید ببه اینن کنه که با یه سن خاص ازدواج کنیم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7096
    تشکـر
    17
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شما از دونظر با معيارهاي منطقي يك ازدواج موفق همخوني نداريد:١-كفيت مالي كه لاقل بايد همسر يا هم سطح يا كمي(تاكيد ميكنم كمي!)بالاتر از خانوم باشه-٢-سن مناسب ازدواج اينه كه اقا٥-٧سال بزرگتر باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد