نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: یه مستاصل

1841
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مستاصل

باسلام هفته پیش یک پسر که بهایی است ازم خواستگاری کرده و چند سالی ما با هم بودیم حالا جدی شده و میخواد با هم ازدواج کنیم شغل اون نقاش ساختمان است و من اصلا به این شغل موافق نیستم از لحاظ مالی خیلی شرایط سختی داره و از همین الان روی حقوق من برای پرداخت قسط ها حساب کرده با ده میلیون وام هم میخواد چند تا تیکه بزرگ خونه و بساط عروسی و سرویس طلا بگیره اصلا با عقل جور در نمیاد ضمنا پدر و مادرم خیلی مذهبی هستن روی دین خیلی حساس هستن موندم چکار کنم الان فقط ازم اجازه میخواد که بیاد به خانواده بگه ولی گفتنش برای من تو خونه بد میشه با توجه به اینکه خانواده روی دین حساس هستن پدر و مادرم مرتب تو سرم میزنن بابت این موضوع ضمنا ادم خسیسی هم هست وقتی بهش میگم میگه دست و بالم تنگه بذار خوب بشه بعد میبینی که خسیس نیستم خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه مستاصل

سلام.ببخشيد ميشه بگيد چه چيزاي اين آقا باعث شده دوسش داشته باشيد؟؟؟؟؟؟؟قصد جسارت ندارم فقط ميخام بدونم معياراتون چي بوده؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه فقط وابستگی احساسی من از لحاظ مالی و درسی بالاتر از ایشونم ولی همیشه ایشون سعی میکردن با لفظ قلم صحبت کردن یا با کارایی که میکردن منو پایین جلوه بده من همه معیارام عالی بود ولی متاسفانه اینجا در گیر شدم اوایل تفاوت دینی برام مهم نبود اما حالا دارم به مشکلات بعدش نگاه میکنم میبینم که خانواده ها هم در گیر میشن من ممکنه که از همچی محروم بشم حالا فکر نکنید از لحاظ مالی خیلی وضعیت خوبی داریم نه ولی نسبت به اونا بهتریم محروم شدنمم از لحاظ رفت و امد میگم کسی خونش راهم نمیده کسی خونم نمیاد محبت پدر و مادرم قطع میشه ازین لحاظها

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز ابتهاج نمایش پست ها
    سلام.ببخشيد ميشه بگيد چه چيزاي اين آقا باعث شده دوسش داشته باشيد؟؟؟؟؟؟؟قصد جسارت ندارم فقط ميخام بدونم معياراتون چي بوده؟؟؟
    ما حدود 6 سال با هم دوست بودیم برای همین وابستگی احساسی دارم ولی الان نمیخوام بدون عقل پیش برم که خودمو بدبخت کنم قبلا هر چی بهش میگفتم تکلیف منو مشخص کن من برام خواستگار میاد نمیتونم هم به تو احساس داشته باشم هم به یکی دیگه فکر کنم جدی نمیگرفت هر دفعه به یک بهونه ای ردش میکرد تا اینکه یکماه و نیم پیش اتفاقی افتاد ک باعث شد من ازش بدم بیاد و باهاش قطع رابطه کنم حالا به خودش افتاده که میخواد ازدواج کنه چکار کنه که من راضی شم خیلی جالبه به حساب خودش تو این یکماهه خودشو ت************ داده شاید بتونه ده میلیون وام بگیره که هم میخواد بساط عروسی بپا کنه هم تیکه بخره منم نمیتونم اول زندگی با اینهمه قرض و قسط کنار بیام شاید بقیم داشته باشن ولی همه شو خودشون پرداخت میکنه نه که من پرداخت کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

شمادرمورد بهاییت تحقیق نکردید.بهایی ها جاسوسان اسراییل در ایران هستنو وهمیشه موردپیگیری های امنیتی وزارت اطلاعات هستند. عبادتگاه اصلی انها در اسراییل است.شما نمیتوانید ازلحاظ شرعی بااین فرد ازدواج کنید.چون شریعت یا مذهب اون فرد مورد قبول نیست.بهایی ها ازگرفتن نزول وربا ابایی ندارند ودرمهمانی ها انهارقص مختلط ومشروب امری عادی است.اگربااین فرد ازدواج کنید حالا هرجوری شک نکنید بخاطر چیزی که اسمش رو علاقه گذاشتین بهایی میشوید.شماباادامه رابطه بااین فرد به خودتان وخانواده تان دینتان وکشورتان خیانت میکنید...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط زنبق نمایش پست ها
    باسلام هفته پیش یک پسر که بهایی است ازم خواستگاری کرده و چند سالی ما با هم بودیم حالا جدی شده و میخواد با هم ازدواج کنیم شغل اون نقاش ساختمان است و من اصلا به این شغل موافق نیستم از لحاظ مالی خیلی شرایط سختی داره و از همین الان روی حقوق من برای پرداخت قسط ها حساب کرده با ده میلیون وام هم میخواد چند تا تیکه بزرگ خونه و بساط عروسی و سرویس طلا بگیره اصلا با عقل جور در نمیاد ضمنا پدر و مادرم خیلی مذهبی هستن روی دین خیلی حساس هستن موندم چکار کنم الان فقط ازم اجازه میخواد که بیاد به خانواده بگه ولی گفتنش برای من تو خونه بد میشه با توجه به اینکه خانواده روی دین حساس هستن پدر و مادرم مرتب تو سرم میزنن بابت این موضوع ضمنا ادم خسیسی هم هست وقتی بهش میگم میگه دست و بالم تنگه بذار خوب بشه بعد میبینی که خسیس نیستم خواهش میکنم کمکم کنید
    خب اینطور که شما ازش میگید نشون میده خودتون هم با این رابطه موافق نیستید ....

دوست عزیز شما از نظر اعتقادی با هم اختلاف دارید و مسلما" در آینده زندگی شما تحت تاثیرش قرار خواهد گرفت ...

از طرفی اگه شما فرد معتقدی باشید میدونید که بنا بر فتوای مراجع این ازدواج خارج از دین بحساب میاد ...

پس چیزی که از بن و ریشه نفی شده رو نمیتونید توجیحش کنید ...

بنظر من این ازدواج از همین الان مردوه چون شما چیزی خلاف دین رو میخوایت انجام بدید

و دوم اینکه حمایت خانواده رو از دست میدید و سوم اینکه وارد زندگی خواهید شد که مشکلات زیادی رو باید تجربه کنید

انصافا" هیچ انسان عاقلی در این مسیر پا نمیذاره .....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)