نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تغییر رفتار دوست و همکار قدیمی

1404
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تغییر رفتار دوست و همکار قدیمی

با سلام.من تو یه شرکتی کار میکنم حدود 4 سالی میشه.کارمند صاف و صادق و متعهدی هستم.و از کارمندای قدیمی شرکتم که تو همه پروژه جز عوامل اصلی هستم.کار ما گروهیه و من از اول کار با داداش مدیر شرکت به صلاحدید خود مدیریت شدیم جز تیم های اصلی شرکت که با هم کار میکردیم.داداش مدیر 2 سالی از من کوچکتر بود ولی خوب خیلی تیم خوبی بودیمو خیلی عالی کار میکردیم.ما علاوه بر همکار بودن دو تا رفیق خوب برای هم بودیم مثل یه خواهر و برادر هیچ وقت بده همو نمیخاستیم و همیشه پشت هم بودیم.البته چون اون دانشجو بود من خیلی تو پروژه ها به دلیل حجم بالای کار اذیت میشدم ولی تحمل میکردم چون کار باهاشو دوس داشتم.اوایل خیلی با من صمیمی بود طوری که مشکلاتشو بام مطرح میکردو دردودل میکرد منم خیلی کمکش میکردم تا مشکلاتش حل بشه یه جورایی نمیذاشتم آب تو دلش ت************ بخوره....نظراتو حرفام خیلی براش مهم بود ولی متاسفانه یه مدته عوض شده .احتراممو نمیگیره و دیگه انگار براش مهم نیستم.اصلا بم زنگ نمیزنه و دردودلم دیگه نمیکنه.در صورتی که من هیچ بدی بهش نکردم و مرامو در حدش تمام کردم اما اون بام بد رفتاری میکنه .ج اس ام اسم دیگه نمیده.فقط هر وقت برا مورد کاری لازم باشه بم زنگ میزنه در صورتی که قبلا اینطور نبود و من جز کسانی بودم که بهش مشورت میدادمو حتما همه مسائلشو بام مطرح میکرد و بی مشورت من کاری نمیکرد و منم مثل یه خواهر همیشه کمکش میکردمو راهنماش بودم.ولی جدیدا عوض شده باهام طوری رفتار میکنه انگار باش دشمنم.قابل ذکره که من خیلی تلاش کردم تا ایشونو مدیر شرکت کنم در راستای همون دردودل ها و ایشون الان مدیر شرکته ولی انگار نه انگار که من همون همکارو رفیقی هستم که بهش کمک کردم با مدیریت صحبت کردم تا به این جایگاه برسه.واقعا الان نمیدونم اولا چرا رفتاراش اینطوری شده دوما از این به بعد چه جوری باهاش رفتار کنم مثل سابق یا نه؟ازش یه بارم حتی دلیل رفتاراشو پرسیدم خیلی سرد گف ما دو تا همکاریم منم با تعجب گفتم خوب ما قبل از اینم همکار بودیم دلیل این تغییر رفتارا چیه گفتم از این به بعد همینه!من خیلی اذیت میشم این تغییر رفتار خیلی اذیتم میکنه مخصوصا که الان مدیره.من هنوزم کهگاه بهش اس میدم و حالشو میپرسم مثل قبل ولی اون متاسفانه اصلا ج اس نمیده اگرم ج بده خیلی رسمی و یک جمله ای در صورتی که قبلن اینطور نبود .لطفا منو راهنمایی کنید که من چی کار کنم بهتره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پلیز هلپ مییی!

قبلا یه مطلب در مورد روش های فریب دختران نوشتم که برای شما میذارم :
    اوایل که دختر مورد نظر خیلی براشون احترام داره ! با بقیه دخترهایی که تا حالا دیده فرق داره ! بهش میگن وقتی می بینمت فلان و بهمان ! از خوشگلی شون تعریف می کنن ! از تک بودنشون میگن ! از خاص بودن شون میگن ! این که با بقیه فرق دارن ! و با عرض معذرت از این جور جفنگیات ! ...

مرحله بعد نوبت به معرفی خودشون میرسه ، این جا سه نوع استراتژی دارن :

1 – استراتژی ننه من غریم بازی :

من از بچگی محبت مادری رو نچشیدم و پیش زن عمو بزرگ شدم و پدرم کتکم می زد و چقدر تو شبیه مادرم هستی و ...

هدف اصلی اونا برانگیخته کردن حس ترحم دختر بیچاره ست .

2 – استراتژی رویایی بودن :

این که من اینو دارم و اونو دارم پارسال تعطیلات رفتیم فلان جا و داییم کاناداست و خالم آلمانه و ...

3 – استراتژی مذهبی بودن :

از اون جا نماز آب کش ها هستند . مستقیم تو چشمای دختر نگاه نمی کنن و همیشه فاصله قانونی ! حفظ می کنن و وقت نماز یهو غیبشون میزنه و اغلب اوقات روزه هستند و همیشه زیر لب یه چیزی میگن و ...

دختر اگه عاقل باشه میگه تقبل الله برادر ! پس چرا قصد داری به من نزدیک بشی ؟؟؟؟

البته روش های دیگه ای هم هست که وقتش نیست توضیح بدم فقط اینو بگم که آخرش میرسه به دوست شدن با دختر مورد نظر .

بعد از جلب نظر دختر مورد نظر وقت اینه که مزه دهن دختر رو کشف کنن !

معمولا با یه ارتباط بدنی به ظاهر ناخواسته شروع میشه مثلا همین جوری و بدون قصد قربت ! دستش به دست دختره می خوره ! بعد نگاه می کنه که دختره چه عکس العملی نشون میده . اگه دختره راه داد که برخوردهای غیر عمدی کم کم زیاد میشه تا این که از دختره می خواد دستاش رو لمس کنه . وقتی لمس کرد میگه آآآآآآآآآه ه ه ه ه عجب حس آرامشی بهم دست داد ! عجب انرژی ای از دستات گرفتم ! برای این که آخر ماجرا رو بشه حدس زد نیازی آی کیوی بالا نیست !

حالا اگه دختر بعد از اون ارتباط بدنی به ظاهر ناخواسته دو زاریش بیفته و عکس العمل مورد دلخواه اون پسر رو بروز نده ممکنه حداکثر یه بار دیگه این برخوردهای اتفاقی پیش بیاد . اگه باز هم دختره عکس العمل درستی بروز داد به احتمال بالای 90 درصد رابطه شون به هم می خوره . این اخطار رو بدم که الان ممکنه این روش قدیمی شده باشه ! مثلا پسره بعد از اون برخورد استغفرالله گویان خودش رو لعن و نفرین می کنه و احتمالا چند روز پیداش نمیشه و مدام از دختره عذرخواهی می کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

10شیوه مدرن سوء استفاده مالی دختران از پسران

وارد شدن به رابطه ها و خارج شدن از آنها برای هر دو جنس می تواند به انگیزه های متفاوتی انجام پذیرد. برخی با هدف ازدواج و روابط طولانی مدت مبادرت به آشنایی می کنند و برخی دیگر با انگیزه های نامتعارفی همچون وقت گذرانی، تفریح و سوء استفاده جنسی و مالی. خانمهایی که به قصد انگیره های مادی با افراد وارد رابطه میشوند بگونه های مختلف سعی میکنند به این هدف خود جامع عمل بپوشانند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

1- همراه کردن طرف مقابل در مراکز خرید. شاید یکی از بارزترین و تکنیکی ترین روش سوء استفاده مالی همراه بردن فرد مورد نظر به مراکز خرید و فروشگاه های مختلف است. "من عاشق خریدم، تو دوست داری با ما بیای؟" بعد از بازدید از چندین مغازه: "وای! چقدر این لباسه قشنگه چقدر نازه! بریم اینو ببینیم؟" به فروشگاه وارد میشوند، خانم لباس را پرو کرده و "بهم میاد عزیزم؟ دوسش داری؟"، "آره خیلی خوبه مبارکت باشه"، خانم با وجد شروع به برانداز کردن لباس میکند و وقتی آنرا تحویل گرفت بصورتی کاملاً نمایشی کیف خود را آرام و آهسته باز نموده و با لبخند نیم نگاهی به آقا می اندازد و باقی ماجرا... آقایون باید باهوش باشند و بدانند وقتی به مرکز خریدی دعوت میشوند نتیجه نهایی آن چه خواهد شد.
    2- کادوی تولد و مناسبات دیگر. در لحظات اولیه آشنایی ناگهان خانم تاریخ تولد خود را که احتمالاً تا 10 روز آینده است یادآور میشود. برخی به همین مقدار بسنده میکنند اما برخی نوع هدیه ای که دوست دارند را بصورت تلویحی مشخص میکنند: "این گوشی موبایلم واقعاً دیگه خستم کرده! 5 ساله دارمش، خیلی قدیمی شده!"، "دوست پسر قبلیم پارسال واسم یک کفش شانل خرید زیاد ازش راضی نبودم!"
    3- نیاز به قرض پول اورژانسی. یکباره خانم تماس میگیرد و ابراز میکند که "یک کار فوری پیش اومده باید به کسی پول میدادم کم اوردم، میشه 300 تومن بهم بدی تا 2 یا 3 روز دیگه نهایتاً بهت برمیگردونمش." نه کاری فوری پیش آمده و نه پس دادنی در کار خواهد بود...
    4- شارژ تلفنهای همراه و تماسهای همیشه یکطرفه. طبیعی است که خانم برای پرسیدن حال آقا و جویا شدن از موقعیت مکانی وی نیاز به تماسهای مکرر دارد ولی دو نکته وجود دارد. نکته اول: "من و بگیر" یا "میس کال" یعنی معمولاً چون خونم "وظیفه" آقا میداند که همیشه او تماس گیرنده باشد، شماره او را گرفته و به محض برقراری ارتباط بدون سلام و احوال پرسی با آقا به جمله "من و بگیر" یا "من و بگیر شارژ ندارم" بسنده کرده و مکالمه را قطع میکند و یا با انداختن یک "میس کال" به آقا فرمان تماس میدهد. نکته دوم اینکه خانم معمولاً هر 2 روز یکبار نیاز شدید و فوری به شارژ پیدا میکند و آقا نیز موظف است در اسرع وقت ماموریت خود را انجام دهد. نتیجه: درحالی که همیشه تماس را آقا برقرار میکند، این شارژ خانم هست که به اتمام میرسد!
    5- رستورانهای چند ملیتی. زمانی که نوبت رفتن به رستوران میشود آقا نظر خانم را جویا شده و خانم نیز لیستی کامل از انواع رستورانهای ایتالیایی، ژاپنی، مکزیکی، چینی، هندی،...به همراه آدرس دقیق و نوع غذاها به عرض آقا میرساند تا شام لذت بخشی را در کنار هم در فضایی عاشقانه صرف کنند.
    6- نحوه پشتیبانی دوست پسر قبلی. این یکی از سیاستهای محافظه کارانه است که خانم ممکن است استفاده کند: "دوست پسر قبلیم عابر بانکش همیشه پیش من بود،" "پول بنزین ماشین منو همیشه اون حساب میکرد،" "کارش فقط این بود که پول بریزه به حسابم،" "وقتی تولدم میشد واسم سرویس طلا میگرفت، کادوهاش دیگه از 500 تومن کمتر نبودن." اینگونه خانم پیش زمینه ای از "وظایف مالی" آقا را به او بصورت غیر مستقیم گوشزد میکند.
    7- تهیه لیست سوغاتی. برای آقا مسافرتی پیش آمده که مجبور است علارغم میل باطنی خود چند روزی از عشقش دور باشد. در این هنگام عشقش به دلیل اینکه جای او در مسافرت خالی نباشد لیستی بلند بالا از اقلام مورد نیازش تهیه کرده و در اختیار آقا قرار می دهد تا آنها را به عنوان سوغات خریداری کرده و بیاورد!
    8- برگزاری میهمانی ها و جشنها در منزل آقا. وقتی تولد و یا مراسمی در خانه آقا برگزار شود چندین مزیت برای خانم خواهد داشت. اول اینکه کلیه هزینه ها مانند تهیه غذا، خدمتکار و سایر مسائل بر عهده آقا بوده و دوم پس از مهمانی احتمالاً نظافت، شست و شو و برگرداندن خانه به حالت اول را نیز آقا متقبل خواهد شد.
    9- برخی قبوض و شهریه ها. "عزیزم، قبض موبایم اومده الان دسترسی به اینترنت ندارم اگه پرداخت نکنم تا فردا قطع میشه، میتونی برام پرداخت کنی بعداً باهات حساب کنم؟"، "میخوام برم ثبت نام ترم جدید کلاس زبان، عشقم! میتونی 200 تومن بریزی به این حساب قول میدم تا فردا پولتو بدم الان خیلی دیرم شده وقت ندارم برم پول جور کنم!"
    10- آرایشگاه و لوازم آرایشی. به یک مهمانی دعوت شده اید، ناگهان خانم با کمی لبخند شیطنت آمیز میگوید: "عزیرم میدونم دوست داری من از همه جذاب تر باشم پس باید هزینشم پرداخت کنی میخوام امشب بهترین باشم فکر نکنم بیشتر از 150 تومن بشه!" خرید لوازم آرایش هم که "برای زیبا شدن فقط بخاطر تو" صورت میگیرد گاهی هزینه های زیادی برگردن آقا تحمیل خواهد کرد.
    موارد ذکر شده بالا لزوماً به این معنی نیست که با خانمی که در ارتباط با او هستید فقط به انگیزه های مادی با شما آشنا شده است حتی برخی از این موارد در روابط بلند مدت و پس از ازدواج میتواند به عنوان وظایف یک مرد به عنوان حمایت کننده مالی همسرش تلقی گردد اما اگر رابطه شما کوتاه مدت است و تعداد زیادی از این مسائل بصورت همیشگی تکرار شد باید در ادامه رابطه تان تجدید نظر کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.به جز اینکه گهگاه تو حرفاش از عمه و عموش که تو کاناداس صحبت میکرد بقیه موارد اصلا اینگونه نبوده یعنی اصلا قصد فریب دادنی نبوده و موضع ما نسبت به هم کاملا مشخص بود.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید این پاسخ چه کمکی دقیق به من میکنه؟؟؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط والا نمایش پست ها
    با سلام.من تو یه شرکتی کار میکنم حدود 4 سالی میشه.کارمند صاف و صادق و متعهدی هستم.و از کارمندای قدیمی شرکتم که تو همه پروژه جز عوامل اصلی هستم.کار ما گروهیه و من از اول کار با داداش مدیر شرکت به صلاحدید خود مدیریت شدیم جز تیم های اصلی شرکت که با هم کار میکردیم.داداش مدیر 2 سالی از من کوچکتر بود ولی خوب خیلی تیم خوبی بودیمو خیلی عالی کار میکردیم.ما علاوه بر همکار بودن دو تا رفیق خوب برای هم بودیم مثل یه خواهر و برادر هیچ وقت بده همو نمیخاستیم و همیشه پشت هم بودیم.البته چون اون دانشجو بود من خیلی تو پروژه ها به دلیل حجم بالای کار اذیت میشدم ولی تحمل میکردم چون کار باهاشو دوس داشتم.اوایل خیلی با من صمیمی بود طوری که مشکلاتشو بام مطرح میکردو دردودل میکرد منم خیلی کمکش میکردم تا مشکلاتش حل بشه یه جورایی نمیذاشتم آب تو دلش ت************ بخوره....نظراتو حرفام خیلی براش مهم بود ولی متاسفانه یه مدته عوض شده .احتراممو نمیگیره و دیگه انگار براش مهم نیستم.اصلا بم زنگ نمیزنه و دردودلم دیگه نمیکنه.در صورتی که من هیچ بدی بهش نکردم و مرامو در حدش تمام کردم اما اون بام بد رفتاری میکنه .ج اس ام اسم دیگه نمیده.فقط هر وقت برا مورد کاری لازم باشه بم زنگ میزنه در صورتی که قبلا اینطور نبود و من جز کسانی بودم که بهش مشورت میدادمو حتما همه مسائلشو بام مطرح میکرد و بی مشورت من کاری نمیکرد و منم مثل یه خواهر همیشه کمکش میکردمو راهنماش بودم.ولی جدیدا عوض شده باهام طوری رفتار میکنه انگار باش دشمنم.قابل ذکره که من خیلی تلاش کردم تا ایشونو مدیر شرکت کنم در راستای همون دردودل ها و ایشون الان مدیر شرکته ولی انگار نه انگار که من همون همکارو رفیقی هستم که بهش کمک کردم با مدیریت صحبت کردم تا به این جایگاه برسه.واقعا الان نمیدونم اولا چرا رفتاراش اینطوری شده دوما از این به بعد چه جوری باهاش رفتار کنم مثل سابق یا نه؟ازش یه بارم حتی دلیل رفتاراشو پرسیدم خیلی سرد گف ما دو تا همکاریم منم با تعجب گفتم خوب ما قبل از اینم همکار بودیم دلیل این تغییر رفتارا چیه گفتم از این به بعد همینه!من خیلی اذیت میشم این تغییر رفتار خیلی اذیتم میکنه مخصوصا که الان مدیره.من هنوزم کهگاه بهش اس میدم و حالشو میپرسم مثل قبل ولی اون متاسفانه اصلا ج اس نمیده اگرم ج بده خیلی رسمی و یک جمله ای در صورتی که قبلن اینطور نبود .لطفا منو راهنمایی کنید که من چی کار کنم بهتره.
    سلام

یا اون آقا دیوونه است که بدون دلیل........ یا شما آویزونید و اون آقا فراری!!!!

7. کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه بابا من که کاریش ندارم.خونوادمو همکارام میگن آنورماله ایشون.من چی کار کنم حالا؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوس عزیزم سلام. اولا فک میکنم دیگه اون نمیخاد حرف بزنه چون کسه دیگه ای شده همدمش. دوم میگه همکاریم شاید میخاد حریم ها رعایت بشه قبلا دوا همکار ساده بودین الان اون مدیر شده توش دی به عبارتی زیر دستش واون احساس غرور میکنه و تو خودت باعث شدی به همچین ادمی تبدیل بشه. اما یروزی میرسه میفهمه کاره خیلی اشتباه کرده بهت پیش نهاد میکنم توام مثه خودش باهاش سرد شو نزار بیشتر از این غرورتو بشکنه و از رفاقتت سو استفاده کنه عزیزم.

10. کاربران زیر از elahe_naz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط والا نمایش پست ها
    نه بابا من که کاریش ندارم.خونوادمو همکارام میگن آنورماله ایشون.من چی کار کنم حالا؟
    بی خیالش شو

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7597
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_naz نمایش پست ها
    دوس عزیزم سلام. اولا فک میکنم دیگه اون نمیخاد حرف بزنه چون کسه دیگه ای شده همدمش. دوم میگه همکاریم شاید میخاد حریم ها رعایت بشه قبلا دوا همکار ساده بودین الان اون مدیر شده توش دی به عبارتی زیر دستش واون احساس غرور میکنه و تو خودت باعث شدی به همچین ادمی تبدیل بشه. اما یروزی میرسه میفهمه کاره خیلی اشتباه کرده بهت پیش نهاد میکنم توام مثه خودش باهاش سرد شو نزار بیشتر از این غرورتو بشکنه و از رفاقتت سو استفاده کنه عزیزم.
    ممنون .خودمم همچین فکری دارم.یحتمل دوس دختر داره.ولی چقد ناراحت کنندس.من که بدی بش نکردم یعنی انقد آدم جو گیر....مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)