نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه همسر با خانواده شوهر

1118
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه همسر با خانواده شوهر

با سلام
    لطفا در مورد موضوعی که میخوام مطرح کنم دیدگاه و راهنمایی اصولی خودتونو از من دریغ نکنید.
    من حدودا دو سال با دختر دایی خودم نامزد بودم و الان حدود 7 ماهی است که عروسی کردیم و رفتیم سر خونه و زندگی.
    از اول روز خواستگاری این دخالتهای داماد و خواهرم گریبانگیر ما شد جوری که کار به دعوا و زد و خورد کشید(لازم به ذکر که بگم خواهرم با پسر داییم ازدواج کرده که برادر زن بنده میشه)در هر صورت اهمیت پدر و مادرم به خواهرم نسبت به من خیلی بیشتر یعنی خیلی تابلو میشه فهمید.الان هرجا و هر مجلسی که میریم اگه خواهرم اونجا باشه به زنم انقدر بی اعتنایی و افاده میکنه که بعد از مجلس با ناراحتی و گریه برمیگردیم خونه.خداییش نمیدونم چکار کنم حتی پدر و مادرم هم با عروسشون درست صحبت نمیکنن.وقتی میرم خونشون دو ساعت اصلا حرفی با این عروس نمیزنن.هر موقع هم بحثی با زنم میکنم خداییش فقط به خاطر همین موضوعه.انقدر تکراری شده دیگه امو نمو بریده.این اختلافو عین پتک میکوبه به سرم.بابا یکی نیست بگه مرد نمیتونه مثل زن گریه کنه که بفهمی چی تو دلشه.من تمام و کمال حقو به همسرم میدم ولی این موضوع و اختلافات داره از تو مثل خوره میخوردم.چکار کنم؟مشاور حرفه ای تو این موضوع کیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه همسر با خانواده شوهر

خب در این مورد میخوای واقعا" چیکار کنید ؟

هر کسی اخلاقی داره و شما هم نمیتونید اونو عوضش کنید جز به اینکه تحمل کنید ....

تنها راهی که برای شما و خیلی از دوستان در این مرحله میتونه باشه ...

اینه که از خانواده دور باشید تا تاثیر رفتاهاشون روی زندگی شما اثر منفی نذاره ....

و یا اینکه با خانمت صحبت کنی و قرار بذاری تا در مقابل تمام بی محلیا و بداخلاقیای خواهرت و ... قوی و بی خیال رفتار کنید ...

به هرحال وقتی شما خریدار این رفتار نباشید ...برای اونا ادیت کردن شما دیگه جذابیتی نخواهد داشت ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شما میتونی با پدر و مادرت قطع رابطه کنی؟
    تا الان صد بار با خانمم قرار گذاشتیم که بی محلی کنیم اما واسه یه زن خیلی سخته.میتونید درک کنید چی میگم؟این هم یه مدل گرفتاریه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

خوب ازدواج فامیلی این مشکلات هم داره که یکیش دخالت کردن نزدیکان در خوانواده ی شماست که به علت صمیمیتی که با آنها دارین پیش میاد .

پس از این به بعد به عنوان یک سری فامیل جدید بهشون نگاه کنین ، و با رفتار و گفتارتون بهشون نشون بدین که میتونین از پس مسائل خوانوادگیتون بر بیاین و اجازه دخالت کردن تو زندگی خودتونو بهشون ندین .

مثلاً : به خواهرتون بگین که احترام همسرتونو نگه داره و دیگه باهاش مثل یه خواهر صمیمی نشین ، تا به خودش اجازه بده که به همسرتون بی احترامی کنه .

برا اینکه با همسرتون بهتر شن

به اونا هم بگین که سعی کنن احترام همسرتون رو نگه دارن ، سعی کنین پیش اونا از همسرتون خوب بگین و یا بگین که همسرتون وقتی پیش شماس ازشون تعریف میکنه و از شما حرف بدی به من نمیزنه .

مثلا به خواهرتون بگین : آبجی زنم میگفت دیشب یه لباس قشنگ پوشیده بودی ، و همش تعریفت رو میکرد یا پیش مادرتون ( خالی ببند اشکال نداره )
    ، یا بلعکس پیش خانمتون بگین اونا از شما خوب میگن و تعریف میکردن .

نظر شخصی منه امیدوارم بدردتون بخوره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7602
    تشکـر
    34
    تشکر شده 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتر بگم دقيق مامان منم اين مشكل رو داشت البته اونها خيلي صميمي بودن بعد يهو همه چيز بهم خورد نزديك دوسال از هم دور شدن حتي بابامم كم محليشون ميكرد چون ميديد مشكل تز اونان اشتباه كردن بايد بيان معذرت خواهي كنن همنطور كه تو عيد امسال امدن خونمون عذر خواهي با يه ربع سكه كادو خودشون پي به اشتباهشون ميبرن

همنطور كه ميگن كسي اذيتت كرد به جاي پاك كردن اشكات كسايي كه باعثش ميشن و از زندگيت پاك كن رفت و امد نكنيد جز ضرر دلشستن خراب كردن رابطه شما همسرتون چيزي نداره
    امضای ایشان
    بهم ميگن خيلي شيطونم
    ميگن صداي خنده هام همه جا هست
    بهم ميگن زلزلم
    ميگن زبون دارم اين هوااا
    لامصبا همه ظاهر بينن
    كسي نگفت چقد تو چشمات غمه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط میتونم بگم من و همسرم انسانهای کاملا بی آزاری هستیم که اصلا تو کار هیچکس دخالتی نداریم اما یک سریا اگه از زندگی مردم با خبر نشن شبشون روز نمیشه.واسشون عادی.دقیقا خانم بنده هم با خواهرم قبل از ازدواج کلی رفیق بودن ولی بعدش....
    خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.
    دمتون گرم.
    یا حق.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7728
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل منم دقیقا همینه!
    اما با همه موافقم!رفت و اد کمتر زندگی شادتر و ایمن تر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد