نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: قاطی کردم

2829
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قاطی کردم

سلام من مجمد هستم یکبار ازدواج کردم به زور پدر و مادرم و با شخصی که اونا انتخاب کرده بودن و به شدت با شخصی که خودم میخواستم مخالف بودن ...چون دوست من بود میگفتن خوب نیست ،بده ئ از این حرفا ...خانومی که باهاش ازدواج کزدم دوست ندارم به زور مادرم بچه دار شدیم و به خودم گفتم شاید یه بچه بیاد خوب میشم ولی بدتر شدم که بهتر نشدم........در حال حاضر هم با یه خانوم دیگه که طلاق گرفته قبلا ازدواج موقت کردم ...این خانوم دوست دارم الان موندم تو 2 راهی که چیکار کنم ...اصلا گیج شدم نمیتونم با کسی که دوسش ندارم زندگی کنم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قاطی کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط moha نمایش پست ها
    سلام من مجمد هستم یکبار ازدواج کردم به زور پدر و مادرم و با شخصی که اونا انتخاب کرده بودن و به شدت با شخصی که خودم میخواستم مخالف بودن ...چون دوست من بود میگفتن خوب نیست ،بده ئ از این حرفا ...خانومی که باهاش ازدواج کزدم دوست ندارم به زور مادرم بچه دار شدیم و به خودم گفتم شاید یه بچه بیاد خوب میشم ولی بدتر شدم که بهتر نشدم........در حال حاضر هم با یه خانوم دیگه که طلاق گرفته قبلا ازدواج موقت کردم ...این خانوم دوست دارم الان موندم تو 2 راهی که چیکار کنم ...اصلا گیج شدم نمیتونم با کسی که دوسش ندارم زندگی کنم..
    من که جوابی ندارم!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز این موضوع کاملا" واضح و روشنه ...

شما وقتی کسی رو دوست ندارید ، پس نمیتونید این حس رو با بچه دار شدن تغییر بدید

متاسفانه اشتباه رو با اشتباه خواستید جبران کنید و یک بچه بیگناه رو به این دنیا دعوت کردید

بهتره قبل از هر کاری خوب فکر کنید و از این شاخه و به اون شاخه پریدن دست بردارید

یک کلام اگه نمیخوای با ایشون زندگی کنید ... تکلیف خودتونو مشخص کنید ...

بعد هر کاری که دوست داشتید و به صلاحتون بود رو انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه من دوست دارم جدا بشم پدر و مادرم خیلی دوسش دارن و ازش دفاع میکنن من چه جوری میتونم اینو بیان کنم ؟؟؟

6. کاربران زیر از moha بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز این موضوع کاملا" واضح و روشنه ...

شما وقتی کسی رو دوست ندارید ، پس نمیتونید این حس رو با بچه دار شدن تغییر بدید

متاسفانه اشتباه رو با اشتباه خواستید جبران کنید و یک بچه بیگناه رو به این دنیا دعوت کردید

بهتره قبل از هر کاری خوب فکر کنید و از این شاخه و به اون شاخه پریدن دست بردارید

یک کلام اگه نمیخوای با ایشون زندگی کنید ... تکلیف خودتونو مشخص کنید ...

بعد هر کاری که دوست داشتید و به صلاحتون بود رو انجام بدید
    آخه من دوست دارم جدا بشم پدر و مادرم خیلی دوسش دارن و ازش دفاع میکنن من چه جوری میتونم اینو بیان کنم ؟؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز به نظر من از اول هم نباید تن به این ازدواج میدادین و زندگی یه دختر اینجور
    به تباهی بکشونید به قول فرخ جان با بچه دارشدن هم یه اشتباه دیگه وبزرگترو مرتکب شدین
    بازی کردن بازندگی همسرتون درست نیست پس بهتره دیگه روحرفتون وایسین و هرچه زودتر طلاقش بدین
    طلاق خیلی بهتر اززندگیه که بدون دوست داشتن شکل گرفته باشه
    بهتره منطقی با خانواده صحبت کنین ونذارین بیشتر ازاین تو زندگیتون دخالت کنن

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره طلاق بگیرید زندگی بدون عشق و حس ترحم از مرگ هم بدتره
    خانمتون هم به عشق و دوست داشتن به محبت واقعی یه ادم احتیاج داره شما این محبت رو از اون دریغ کردید و با خودخواهیه کامل این خلا عشقی رو برای خودتون با همسر موقت پر کردید
    پس جدا بشید و به همسرتون هم اجازه بدید طعم زندگی با عشق و دوست داشتنی بودن رو بچشه

10. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

اول خوب فکر کنین ببینین آیا دلیل خواصی داره که دیگه نمیتونین با اون شخص زندگی کنین و بهشون محبت کنین ، دوسش ندارم که نمیشه دلیل شاید دل شما روزی یک چیز بخواد .

آدم باید مسئول کار های که قبول میکنه هم باشه ، اول سعی کنین تکلیفتونو با خودتون مشخص کنین ، ببینین ریشه این مشکلات درون شما چیه .

آخرین راه حل همیشه بهترین نیست ، خوب فکر کنین بهترین تصمیم رو بیگیرین ، به خاطر احساساتتون عمر ارزشمندتون رو تلف نکنین .

نظر منه امیدوارم موفق باشین.

12. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام...
    كاملا با نظر رضا موافقم....
    اما دليل اين دوري و سردي از همسرتون....
    اين حس منفي نسبت به خانواده براي جدا كردن شما از عشق اول هنوز در شما شعله ور هست و چون در زماني كه هنوز با اين مشكل مواجه بودين تن به ازدواج با فردي به انتخاب همين خانواده دادين براتون قابل قبول و دوست داشتني نشد...
    و همينطور به نظر ميرسه كه شما فردي تنوع طلب هستين ،اگر نه چطور با شخص سومي كه قبلا هم ازدواج كرده بوده تن به ازدواج ميدين ولي با همسر خودتون كه جز شما دست هييييچ كسي بهش نرسيده سردي ميكنيد...
    گاهي در كنار احساس پاي منطق و مسئوليت و وجدان رو بايد به زندگي باز كرد...
    درسته كه انسان بدون احساس و با سردي نميتونه زندگي شادي داشته باشه اما گاهي اين احساسات غلط هستند كه به ما فرمان ميدن و ما به چشم عشق به اونها نگاه ميكنيم ،
    عشق و دوست داشتن رو چي معنا ميكني؟
    نجابت همسرت؟
    آرامشي كه در كنار اون داري؟
    گرمي كه در خونه با وجود فرزندت و لبخند اون احساس ميكني؟
    هدف زندگيتو مشخص كن و از لجبازي با خودت دست بردار و افراد دوست داشتني زندگيتو به خاطر اتفاقات تلخ گذشته و اشتباه خانوادت از دست نده شايد چنين فرصتي ديگه تو زندگيت به وجود نياد ،شانس ديدن شادي فرزندت از ته دل و تجربه ديدن يك نگاه عاشقانه و پاك در اين زندگي وجود داره نه جاي ديگه...
    كافيه قبول كني كه اگر زماني با همسرت برخورد ميكردي كه اثري از مشكلات روحي و شكست عشقي و دخالت خانواده نبود قطعا انتخاب خودت هم همين فرد براي زندگي مشترك بود....
    وقتي تو اين زندگي اركان خوشبختي رو داري بيرون از اينجا دنبال نگرد و فقط كمي روي عقايدو عواطف درست و غلط خودت كار كن....
    شااااد باشييييي....
    امضای ایشان

14. 4 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها چرا اینقدر ایشونو به طلاق تشویق میکنید؟این اقا الان بچه داره ها.اخه این بچه چه گناهی کرده که باید از محبتو تربیت یکی از والدینش محروم بشه؟فقط به دوست داشتن فک نکنید.
    اینم که میگید مجبورتون کردن که ازدواج کنید و علی رغم احترامو ارزشی که برا حرفتون قائلم ولی اصلا قبول ندارم.حالا اگه خانوم بودید میشد یه جور این حرفو که مجبورتون کردنو قبول کرد.وگرنه من کلا با این جمله ها که میگن مثلا با دوست ناباب گشتو گولش زدنو این حرفا کاملا مخالفم.باشه قبول اونا شما رو مجبور کردن ولی اخه سوال من اینه شما که قدرت انتخاب نداشتید قدرت فک کردن هم نداشتید؟
    فراموش نکنید که الان بچه دارید بچه هم باید تربیت بشه و اینم وظیفه پدرو مادره ونه به تنهایی.شما یه اشتباهی کردی و الان باید پاش وایسی این که اینده یه بچه رو صرفا به خاطر این که زنتو دوس نداری خراب کنی خیلی ناجوانمردانه هست.این دزدا و قاچاقچیهایی که میبینیدو تو اخبار میگن به نظرتون علت اصلیش چیه؟اینه که درست تربیت نشدنو درک درستی از زندگی ندارن.اینی هم که میگن که از بیکاری و ناچاریو بی پولی دست به دزدی زدیم دروغه.یه ادم اگه اندازه یه نخود انسانیت داشته باشه شده میره کارگری و کار میکنه ولی دزدی نمیکنه.فراموش نکنید که بچه ها دزدو قاچاقچی به دنیا نمیان.پس بچه رو باید تربیت کرد بهترین اشخاص هم برا تربیتش والدینشن.اگه اونا تربیتش نکنن روزگار تربیتش میکنه که اخرش میشن اینی که گفتم.این دست شماست که چطور بچه تونو تربیت کنید میتونی طوری تربیتش کنی که اگه مردم دیدنش بهش بگن که خدا پدرو مادرتو بیامرزه که همچین بچه ای رو تربیت کردی میتونن هم نه بگن لعنت بر اون پدرو مادری که تو رو تربیت کردن.این که مردم در اینده چی به بچه تون بگن الان به تربیت شما بستگی داره پس صرفا علاقه رو علمی نکنید که بچتون لطمه بخوره
    و الان هم حرفم اینه که سعی کنید همسرتونو دوست داشته باشید.یه خورده بیشتر بهش فک کنید طلاق برا زنو شوهریه که اصلا با هم نمیسازن نه برا کسایی که همو دوس ندارن اگه بچه نداشتید میشد یه کاریش کرد
    شما دقیقا چرا همسرتونو دوست ندارید؟زنه ایده ال شما چه چیز هایی داره که خانومتون نداره؟بعضی چیزارو ادم نمیتونه داشته باشه ینی اصلا دست خودش نیست که داشته باشه مثل زیباییو هیکلو این جور چیزها ولی خیلی از چیزا دست خود ادمه مثل اخلاقو رفتارو تو دل برو بودن.بعضی از خانوما اصلا قیافه ندارن ولی انقدر خوبو تو دل برو هستن و به دل ادم میشینن که جنیفر لوپز اونجوری به دل ادم نمیشینه
    بعشم اقا تو همش میگی من خانوممو دوست ندارم.اون چی؟اونم دوست نداره؟این که اون دوست داره یا نه اصلا مهم نیست؟تو دوست داری با کسی زندگی کنی که خودت اونو دوست داشته باشی ولی اون دوست نداشته باشه؟درکت از زندگیه مشترک خیلی پایینه.سعی کن با کسی زندگی کنی که دوست داشته باشه نه کسی که صرفا خودت دوسش داشته باشی.به خصوصیاته اخلاقیه زنت توجه کن.تو فقط گفتی که زنتو دوست نداری ولی نگفتی که چرا دوسش نداری.اما همونطور که گفتم به خصوصیات اخلاقیه زنت توجه کن.اگه اخلاق نداره ازش خواهش کن که به خاطر زندگیتون و به خاطر بچتون خودشو درست کنه.
    حالا حرفه اخرم با دوستای گله خودمه که اینجا نظر گذاشتن.بچه ها شما بدون اینکه از ایشون بپرسید که چرا زنشو دوست نداره بهش میگید طلاق بگیر؟مگه شما از زندگیه اینا چقدر اطلاع دارید؟مگه تو زندگیشونید؟این که اون خانوم علاقه ای به این اقا داره یا نه هیچ اهمیتی نداره؟
    بچه ها اینجا چت روم نیست که مردم بیان توش تا وقتشونو بگذروننو یه گپی بزنن.کسایی که میان اینجا به مشاوره احتیاج دارن که میان.پس حرفی که ما اینجا میزنیم باید با دقت زده بشه چون ممکنه زندگی ای رو از هم بپاشه یا دو نفرو به هم برسونه
    این نظر شخصیه منه که اگه نظری داده نشه بهتر از اینه که نظر اشتباه داده بشه
    اگه حرفی زدم که باعث ناراحتیتون شد یا بی احترامی به شخص خاصی شد ازتون معذرت میخوام.اینو بدونید که حرفایی که زدم از سر دلسوزی بودو اینکه بتونیم به هم نوع خودمون کمک کنیم نه از سر کینه
    موفق باشید همتون
    ویرایش توسط Alisbi : 10-22-2014 در ساعت 10:26 PM

16. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دمت گرم حرف دل منو زدی
    بعضی وقتا پیامایی که بچه ها به عنوان مشاوره میذارن واقعا ناامید کننده و شرم آوره
    شماهایی که میخواین نظر بدید یکم فکر کنید ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد