نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: ازدواج با ...

1877
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ازدواج با ...

من پسری 30 ساله هستم مجرد.دوران دانشجویی حدود 7سال پیش با یک دختری آشنا شدم که اوایل فقط ازش خوشم میومد ولی بعدهااا دیگه دوسشم میداشتم من فوق العاد ادم احساسی هستم...اون دخترم منو دوست داشت ولی بسیار دختر پر انرژی و پر شور بود یه جورایی خیلی شیطون ولی همیشه میگفت منو دوس داره در زمان دانشجویی 1 سال مفید دوست بودیم تا اینکه آروم آروم به من بی محلی میکرد و من میدونستم با پسرای دیگه هم در ارتباط هستش همیشه با منم در مورد ازدواج حرف میزد ...تا اینکه من مچشو گرفتم وکلی دعوا کردیم که چرا به من خیانت کردی بعدشم قهر کردیم ولی دوبار برگشت با کلی گریه و زاری که منو ببخش بزار دوبار شروع کنیم دوست دارم منم واقعا دوسش داشتم و دوبار شروع کردیم ولی من ادم بدبینی شده بودم بعد اون اتفاق همیشه دوستی کوتاه داشتیم اونم همچنان شیطونی میکرد یعنی ارتباط با پسرای دیکه اروم اروم ارتباط مون جوری شده بود که مثلا 6 ماه بی خبر ازهم بودیم و هر دفع اون پیداش میشد حتی زمانیکه میرفتم سربازی دوبار به من پیشنهاد ازدواج داد وگفت منتظر میمونه ولی من باهاش سرد برخورد کردم گفتم منتظر من نباش من رفتم سربازی و ارتباطمون باز قطع شد تا اینکه بعد از سربازی فهمیدم نامزد کرده که دوبار بهم زنگید گفت بهم فکر میکنه و نامزدشو دوس نداره... یه مدت ارتباط داشتیم که باز سر گذشته هااا دوبار دعوامون شد ... ارتباط قطع شد تااینکه با همون پسر ازدواج کرد من قبلا هم گفتم دوسش داشتم ولی بهش اطمینان نداشتم... بهد ازدواجش چند بار بخونه جدیدش زنگ زدم شوهرش متوجه شد و با من دعوا پلیس این داستانااا ...شوهر فقط میدونست من قبلا باهاش دوست بودم منم بهش گفتم زمانه نامزدیت باهاش ارتباط داشتم( فقط تلفنی).... الان بهد 1سال از اون اتفاق دوبار بهم زنگ زد و گفت که من با این کارم یه مدتی زندگیشو خراب کردم..ولی الان اوضاش خوبه با شوهرش ولی بهم گفت که نمیتونه منو فراموش کنه و دوسم داره ازش پرسیدم شوهرشو دوس داره گفت نه... یکم باهاش شوخی کردم گفتم در خونم به روت باز هر وقت طلاق گرفتی که اونم با این حرف من یه مکثی کرد و گفت راست میگی منم از ترس خراب شدن زندگیش گفتم شوخی کردم... ولی در کل اون هنوز منو دوس داره و من نمیدونم چی کار کنم ...من دوس دارم باهاش ازدواج کنم ...میدونم ما همدیگرو دوس داریم چون اگه عادت بود با وارد شدن ادمای مختلف به زندگیه جفتمون باید همه دیگرو فراموش میکردیم...پس دوست داشتنی هست ...... نمیدونم چکار باید بکنم واقعا پیچیده شده؟؟؟؟؟؟!!! ممنون میشم راهنمایی کنید منو...من خیلی اوضا روحیه بدی دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج با ...

خب خیلی روشن و واضح باید بگم کارتون کاملا" از شرافت و مردانگی یک مرد به دور بوده

که به خونش زنگ زدید و به شوهرش در مورد گذشته اش حرفایی رو زدید ...

واقعا" جای تاسف داره که بعضی افراد خیلی راحت میتونن آبروی همدیگرو به بازی بگیرن ...

دوست عزیز شما اگه ایشون رو دوست داشتید خیلی محترمانه ازش خواستگاری میکردید ...

اگرم بهش شک داشتید پس دلیلی نداره که تا این مرحله بخوایت پیش برید و با تلفن آبروی کسی رو ببرید

راه برای اینکار روشن و مشخصه و زیاد پیچیده نیست که خودتونو اینقدر به عذاب انداختید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من اون دختر فقط علاقه داشته ازدواج کنه. خودت میگی شیطون بوده خیانت هم کرده پس تضمینی وجود نداشته که به تو وفادار باشه. همیشه این استرس و نگرانی برات بود که اگه تنها موند شاید باز شیطنت کنه. به نظرم اگه یه دختر هر چقدر شیطون باشه باز به عشقش وفاداره شیطنت همیشه نباید خیانت باشه. این احساس شما با گذشت زمان فراموش میشه. وقتی ایشون ازدواج کرده دلیل نداره شما هنوز باهاش ارتباط داشته باشی. یه کم فکر کن اون ازدواج کرده و هنوز داره خیانت میکنه مثل زمان دوستی با شما. سعی کن با یه رابطه جدید هم خودتو نجات بدی و هم آیندت رو درست کنی. موفق باشی

5. کاربران زیر از samar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با فرخ موافقم. موضوع اصلا پیچیده نیست. رابطه ای که از مدتها پیش باید تموم میشده بی دلیل ادامه پیدا کرده و الان به ارزش خراب کردن اینده هردوی شما...

7. کاربران زیر از samar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از دوستان..خیلی جالبه این دختر کلی منو اذیت کرد کسی اینو نامردی نمیدونه ....انوقت من نامردم ...خیلی جالبه.... من به تمام حرفهای دوستان فکر کردم ...خراب شدن زندگی یک نفر دیگه.... از کجا معلوم به من باز خیانت نکنه....ولی وجودم از عشق ..نفرت پر شده... من گیج گیج شدم.............

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن من نمیخواستم به شوهرش بگم آقای فرخ شما اول خوب بخون...گفتم شوهرش میدونست قبلا من باهاش دوست بود...... در ضمن من مجبور شدم بگمم ..شما اول بخون

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
    در ضمن من نمیخواستم به شوهرش بگم آقای فرخ شما اول خوب بخون...گفتم شوهرش میدونست قبلا من باهاش دوست بود...... در ضمن من مجبور شدم بگمم ..شما اول بخون

دوست من اینحرحا وبه قولی دفاع کردن از خودتون معنی نداره
    مهم اینه که اشتباه کردین اشتباه پشت سره اشتباه
    پس بهتره هرچه زودتر رابطه تونو با این خانم قطع کنید
    ومتاسفم ازاینکه چندین سال ازعمره خودتونو با همچین ادمی تلف کردین
    هرچند خود شما هم اشتباه بزرگی کردین وازخدا هم دورشدین
    خیانت گناهی نیست که به این راحتی ازذهن آدما پاک شه
    شما باحرفاتون وکاراتون زندگیه یه مردو خراب کردین
    پس بهتره به این رابطه خاتمه بدین
    امیدوارم بهترین تصمیمو بگیرین
    موفق باشین

11. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

ممنون از دوستان..خیلی جالبه این دختر کلی منو اذیت کرد کسی اینو نامردی نمیدونه ....انوقت من نامردم ...خیلی جالبه.... من به تمام حرفهای دوستان فکر کردم ...خراب شدن زندگی یک نفر دیگه.... از کجا معلوم به من باز خیانت نکنه....ولی وجودم از عشق ..نفرت پر شده... من گیج گیج شدم.............
    با سلام

به این دختر خانوم دیگه فکر نکن اگه سعی کرد باهات ارتباط برقرار کنه واضح و رسا بهش بگو دوسش نداری و نمیتونی دوستش داشته باشه ، کاری کنی که دیگه بهت فکر نکنه و سرش تو زندگیش باشه .

سعی کنین یکم عقلانی فکر کنین ، شما دیگه با این خانم نمیتونی یک زندگی خوب وشیرین رو شروع کنین و باهم خوشبخت شین پس کلاً فراموشش کنین .

بهتره تا زمانی هم که ایشون رو فراموش نکردین به ازدواج یا برقرار کردن یه رابطه جدید خود داری کنید ، در کل ایجاد وابستگی قبل ازدواج غلطه پس سعی کنین دوباره یک اشتباه رو مرتکب نشین .

نظر شخصی منه امیدوارم موفق باشین.

13. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من چند سال سعی میکنم..ولی نمیتونم.. شبام شد بغض....نمیدونم چرا نمیتونم..چند بارم رابطه جدید شروع کردم..ولی نتونستم ادامه بدم...به خودشم گفتم هم نفرت دارم هم دوسش دارم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

من چند سال سعی میکنم..ولی نمیتونم.. شبام شد بغض....نمیدونم چرا نمیتونم..چند بارم رابطه جدید شروع کردم..ولی نتونستم ادامه بدم...به خودشم گفتم هم نفرت دارم هم دوسش دارم

شما با این احساسات اصلا نمیتونی یک زندگی رو شرع کنین ، بهتره یکم منطقی باشین و اینقدر رویای فکر نکنین زندگی که همش عشقو عاشقی نیست ، بعد ازدواج اینا همش بخار میشه .

سعی کنین به صورت منطقی به این مسئله نگاه کنین و خودتونو غرق در احساساتتون نکنین .

بجای که یک جا بشنین و بهش فکر کنین یکم مطالعه کنین تا عقلتون از دلتون جلو بزنه ، با یک جا نشستن فقط خودتونو بیشر تو مشکلتون فرو میکنین و در اومدن ازش رو سخت تر .

16. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه دوستان ولی حرف های تکرار شنیدم...البته خودمم ای حرفهای شما رو تو خلوتم به خودم گفتم...به قدری احساسم داغون شده 7سال شوخی نیست .اگه قرار به نابودیم باشه اونم نابود میکنم...یه عمر ادم ساده و خری بودم همیشه حرف دلمو زدم..تو سرما و گرما ساعت ها منتظرش بودم ..کم محبت نکردم..من ادمی بود که وقتی بند کفششو میخواست ببنده ...خودم میبستم این کارم با عشق میکردم..شاید مسخره به نظر بیاد....ولی خیلی ساده و خر بودم خیلی.....بازم ممنون که به حرفام گوش کردید

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

خب که چی 7 سال دوست بودی یا 70 سال طرف رفته ازدواج کرده رفته دیگه شب و روز ندارم یعنی چی ؟

عشق و عاشقی کیلو چنده ؟ عشق فقط مخصوص خداست در ضمن این

تیکه از حرفت ***من ادمی بود که وقتی بند کفششو میخواست ببنده ...خودم میبستم*** اینکارو برای زنت هم نباید انجام بدی

چه برسه برای یه دختر .

و اینکه فکر نکن فقط این مشکلو شما داری نه خیر خیلی ها اینجا و بیرون از اینجا از این مشکلات و بدترشو دارن

ولی مهم اینه که بلند شی و دوباره خودتو پیدا کنی به امید خدااااا ...............

19. 3 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشیدا ولی این عشق نیست این حوسه که با ازدواج شما با اون خانم اتیش این حوس فروکش میکنه و رابطتون خیلی زود به طلاق میرسه
    شما در زمان دوستی به این خانم سوء ظن داشتید الان اون خانم شوهر داره و با شما در ارتباطه مطمئن باشید بعد ازدواج شکتون چندین برابر میشه
    بعدشم فکر کنم بهتر از نظر شرعی یکم بیشتر در باره این ازدواج تحقیق کنید تا بعدا دچار مشکل نشید

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    به فرض فک کنین که این خانوم طلاق گرفت و رفتین زیر یه سقف آیا بهش اعتماد خواهین داش ؟
    با خیال راحت تو خونه میذارینش و میرین سرکار؟؟؟
    البته این نظرشخصی منه

22. کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    ببخشیدا ولی این عشق نیست این حوسه که با ازدواج شما با اون خانم اتیش این حوس فروکش میکنه و رابطتون خیلی زود به طلاق میرسه
    شما در زمان دوستی به این خانم سوء ظن داشتید الان اون خانم شوهر داره و با شما در ارتباطه مطمئن باشید بعد ازدواج شکتون چندین برابر میشه
    بعدشم فکر کنم بهتر از نظر شرعی یکم بیشتر در باره این ازدواج تحقیق کنید تا بعدا دچار مشکل نشید

ازدواج شما نه تنها از نظر اخلاقی و وجدانی با این خانم اصلا درست نیست بلکه از نظر شرعی هم ازدواج شما مشکل پیدا خواهد کرد

بعدشم این حرفارو بزار کنار خریت کردم و ساده بودم و ... خودت خواستی خودت دوسداشتی باهاش باشی

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم مرجان لطفا دیگه توهین نکنید...من اگه دنبال هوس بودم...تو زمان دوستیم خیلی کارا میتونستم بکنم ، نخواستم..لطفا

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

خانم مرجان لطفا دیگه توهین نکنید...من اگه دنبال هوس بودم...تو زمان دوستیم خیلی کارا میتونستم بکنم ، نخواستم..لطفا
    بله بله میدونم شما مردها همه همین و میگین ولی نمیدونم چرا همتون بعد ازدواج رودل میکنین

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم محترم من نمیدونم مشکل شما چیه...؟مجبور نیستی نظر بدی!یا اگه میدی کنایه بزنی... نمک بپاشی...من خیلی وقت حوصله کل کل کردن ندارم...موضوع من شخصی هستش...معلوم شما با خیلی ها بودی که میگی همه مرد هااا،...مجبور نبودی با همه باشی که کوله بار تجربه جمع کنی....من هیچ وقت مشکلمو جمع نبستم...راجب ادمی هم که نمیشناسی قضاوت نکن...

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

خانوم محترم من نمیدونم مشکل شما چیه...؟مجبور نیستی نظر بدی!یا اگه میدی کنایه بزنی... نمک بپاشی...من خیلی وقت حوصله کل کل کردن ندارم...موضوع من شخصی هستش...معلوم شما با خیلی ها بودی که میگی همه مرد هااا،...مجبور نبودی با همه باشی که کوله بار تجربه جمع کنی....من هیچ وقت مشکلمو جمع نبستم...راجب ادمی هم که نمیشناسی قضاوت نکن...
    جبهه نگیر عزیزم شنیدن حقیقت همیشه تلخه
    در ضمن شما که جنبه نظرخواهی نداری لطفا مشکلاتتو تو دل خودت نگه دار تا یوقت شنیدن نظر دیگران برات سوء تفاهم نشه
    موفق باشید

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی که جبهه گرفت شما بودی... با نظری که ربطی به موضوع من نداشت((بله بله میدونم شما مردها همه همین و میگین ولی نمیدونم چرا همتون بعد ازدواج رودل میکنین )).تمام

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین اقا همون حرفی که اقا فرخ زده درسته این نهایت نامردیه که شما هم یکی از دلایل طلاق اونا باشید.شما اگه یه لحظه خودتو بزاری جای شوهر اون خانوم همه چی دستگیرت میشه.خوشت میاد یکی همچین کاری با خودت بکنه؟
    حرفی هم که اون خانومه زد درسته مطمئن باش که اون که قبلا به تو خیانت کرده و الان هم داره به شوهرش خیانت میکنه اگه بری سمتش بازم بهت خیانت میکنه.به قول اقا فرخ کسی که یه بار خیانت کنه بازم خیانت میکنه
    این طور که از صحبتاتون پیداست این خانوم اگه شوهرش اقای بکهام هم بود بازم خیانت میکرد چون دیگه بهش عادت کرده
    فک میکنم اینجا جای دعوا نیستا خانوم مرجان شما هم یه خورده کوتاه بیا اقا شما هم به جای اینکه دنبال جواب سوالت باشی داری لج میکنی؟
    با هم دوست باشیدو دعوا نکنید.به نظرات هم احترام بذارید
    موفق باشید

30. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7670
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اقا من کاری با این خانوم ندارم..فقط این ادما که فکر میکنن همه بد هستن برام جالب هستن مثل سادیسم هی میگن همه مرد هاااا مثل همن یا برعکس هم زن هاااا...دوست عزیز باور کن شاید تنها چیزی که باعث شده کاری نکنم همون شوهر بیگناهش....فقط امیدوارم تقاصشو تو زندگی بده...بازی کردن با احساس

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8589
    تشکـر
    20
    تشکر شده 49 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

من چند راه بهت میگم برای اینکه بتونی فراموشش کنی ، ولی اول از همه چی اینو قبول کن که یه رابطه حتی اگه بدترین و تلخ ترین رابطه دنیا باشه هیچوقت به طور کامل از ذهن انسان پاک نمیشه و هرزگاهی آدم یاد خاطراتش میوفته تو این مواقع باید سریع خودتونو به یه کاری مشغول کنین تا فکرای شیطانی نیاد سراغت و برداری بهش زنگ بزنی ...
    1-0 همه را های ارتباطیتو با اون دختر قطعکن طوری که اگه بخوای هم نتونی باهاش در تماس باشی
    2- ارتباطتو با خدا بیشتر کن
    3- نماز و قرآن خوندن بههههترییین راه آرامشه
    4- شبا قبل خواب سعی کن قرآن بخونی تا فکر اون دختره اذیتت نکنه
    5-کار و ورزش هم تو برنامه زندگیت قرار بده ، کلا اجازه نده زمانت به بطالت بگذره
    اگه این کارایی رو که گفتم بکنی حتما به آرامش میرسی
    داداش گلم امتحان کن ، این راه ها آزمایش شده اس بی برو برگرد نتیجه میده
    شاااااااااااد باشی...

33. کاربران زیر از منم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد