نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پیشنهاد کار از سوی فامیل و 2 مشکل که مانع قبول کار میشه

3449
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7735
    تشکـر
    11
    تشکر شده 25 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد کار از سوی فامیل و 2 مشکل که مانع قبول کار میشه

یکی از فامیل بهم پیشنهاد این رو داده که در مغازش حضور داشته باشم و کار فروشندگی رو انجام بدم چون در حال حاضر زنش مغازه رو اداره میکنه و اون هم گویا موندنی نیست!الان دیگه فرصتی هم برای تعلل نیست چون میخواد سریعا یه فروشنده پیدا کنه . من به شخصه بخاطر پولی که توشه قصد مخالفت ندارم و خوب بد نیست دیگه :d
    ولی حالا یه سری مشکلات دارم بدین شرح:
    1- اول این که من امسال باید برای دومین بار کنکور بدم و میترسم از این که این کار فرصت درس خوندن رو ازم بگیره! حالا که این رو گفتم احتمالا همه فکر کردن همین الانش ده تا کتاب تست جلو من پهنه و دارم خودکشی میکنم برا کنکور =)) نه دوستان من همین الانش هم هنوز شروع به خوندن نکردم! ولی قصد دارم همین امروز بعد از ظهر کانون ثبت نام کنم!چون تصور نمیکنم خارج از چهارچوبه کانون"قلمچ.." بشینم و درس بخونم! حالا نظر شما چیه؟ برا این مسئله ی احتمال تداخل با درس چیکار میتونم بکنم؟ به شخصه نمیخوام از پولش بگذرم
    2- مشکل دوم اصلا سر همین مسائل مالیه!اصلا بحثی پیرامون این موضوع نشده با طرف و چون فامیله و این حرفا شاید رو در بایسی مانع بشه و . . .کلا در این باره هنوز توجیح نشدم که قراره چطوری باشه ! مثلا این یارو میگه بیا یه مدت وایسا با شیوه کار اشنا شو بعدا به اون مسائل برسیم! ولی خب کار مکانیکی نیست که اشنایی بخواد من در این زمینه هم بی سابقه نیستم و حداکثر نیازم اشنایی با قیمت هاست و نه دیگر هیچ! الان که دهه چهل نیست طرف بره شاگردی فلان هجره رو بکنه!
    بنابر این شد 2تا مسئله یکی این که میترسم با کنکور اختلال ایجاد کنه یکی هم این که میترسم یارو بیاد و زرنگ بازی در بیاره وو از طرف مالیه قضیه اونطور که باید عمل نکنه!
    حالا دوستان راهنمایی کنید الان دقیقا باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پیشنهاد کار از سوی فامیل و 2 مشکل که مانع قبول کار میشه

تا کارو شروع نکردی تمام مشکلاتو براش ترسیم کن و بگو که قرارم هست درسم بخونی ...

به هرحال تو اون مغازه که 24ساعت مراجعه کننده نیست و شما میتونید همونجا مطالب خودتو دوره کنی ...

از طرفی هر کاری روال و ریزه کاری های خودشو داره و بهتره در این مورد صبور باشید ...

پس اگه یه خورده برای خودتون برنامه ریزی داشته باشید میتونید هردو کارو انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

من جای شما بودم قبول نمی کردم...دلایل بسیار هست ولی خودت میدونی.

این فامیلی من دارم میبینم اگر مشتری هم صبح تا شب نیاد ، بشینی درس بخونی ، مخالفت میکنه و چهره تو را پیش فامیل خراب میکنه

" از قدیم گفتن بی برادری بهتر از اینه که حسن کچل برادرت باشه " ( بیکاری بهتر از اینه که پیش اشنا کار کنی ) بخصوص برای حقوق دادن بخاطر رودربایسی مجبوری کنار بیای

اگر اشتباه نکنم مغازه باید مدت کمی هست که راه افتاده؟
    ویرایش توسط amir1370 : 10-21-2014 در ساعت 04:58 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

من با نظر اقا فرخ موافقم
    بهتر از اول تکلیفتو با طرف روشن کنی رودربایستی رو بزار کنار شرایط تو براش بگو درمورد کنکور و امتحانت در مورد ساعات کارت- به هر حال تو پیش بیگانه هم بری باید اینا رو براش توضیح میدادی
    خیلی ها هستن هم دارن کار میکنن هم دارن درس میخونن یکیشون تو با برنامه ریزی درست میتونی به هردوشون برسی
    در مورد حقوقت هم یکم صبور باش بلخره مشخص میشه قراره چقدر بگیری تو هنوز جوونی و مجرد با درامد کمترهم میتونی کنار بیای در ضمن کسب تجربه فکر کنم ارزش تحمل یکم سختی رو داره
    موفق باشی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست گرامی من با توجه به تجربه شخصی خودم که همیچین مشکلی برام پیش اومده بود و برای استخدام یکی از فامیل پیشنهاد کار داد قبول نکردم چون فهمیدم بعد همه جا جار میزنه و میگه من گذاشتمش سر کار و خودش عرضه کار پیداکردن رو نداره پس بهتره آدم خودش کارپیداکنه اونم بدون منت و حرف بقیه

7. کاربران زیر از alinos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست من نمیدونم تا چه حدی خودت را برا کنکور آماده کردی و آیا واقعا قصد ادامه تحصیل داری ؟
    اگه اینجوریه بایستی فقط فکر خودت را متمرکز درست بکنی چون کنکور واقعا سخته و برای اینکه بتونی در یه رشته خوب قبول شی باید رتبه خوبی بدست آوری حالا تصمیم با خودته....

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

خب مورد اولتون که با برنامه ریزی حل میشه ..همونجوری که آقا فرخ گفتند
    برای مورد دوم هم اینکه شما حالا نهایتا یک ماه تحمل کن و اگه تو رودربایستی نمیخوای مطرح کنی شرایطت رو برو ببین چه جوریه فوقش بعدش میگی اینجوری برای من نمیصرفه و ضرر خاصی هم تو یک ماه نمیکنی ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)