نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت

1266
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7737
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

موضوع:خیانت
    پسری 22 ساله هستم،2سال است که ازدواج کردم همسرم نیز الان 17 سال سن دارد
    از ابتدای زندگی بسیار عاشق یکدیگر بودیم طوری که لحظه ای جدایی برایمان بسیار سخت بود.اطمینان بسیار زیادی بینمان وجود داشت.
    ولی حدود سه ماه پیش متوجه شدم که همسرم با دوستم رابطه برقرار کرده(این را هم بگویم که مطمئنم این رابطه در حد اس ام اس و صحبت تلفنی بوده چون دوستم
    در شهری دیگر س************ت دارد)
    وقتی متوجه شدم تصمیم گرفتم طلاقش بدهم اما به دلیل التماس ها و گریه های پدر و مادرش منصرف شدم.
    با شروع سال تحصیلی دوباره به دانشگاه آمده ام و از همسرم دور هستم.حس شک و بدبینی نسبت به او بسیار آزارم میدهد.ولی وقتی دوباره میبینمش غیر از عشق
    چیزی در موردش حس نمیکنم.این را نیز میدانم که او هم مرا دوست دارد.حتی زمانی که با کس دیگری رابطه داشته مرا دوست داشته.خودش میگوید تحت تاثیر جو مدرسه
    این کار را کرده(ضمنا از ابتدا به خاطر محدودیت مدرسه نتوانسته متاهل بودنش را اعلام کند) و از من اخلاق بدی ندیده که همچین کاری را بکند(خیانت)
    وقتی که پیش او نیستم آنقدر افکار گذشته اذیتم میکنه که تصمیم میگیرم وقتی که رفتم پیشش طلاقش بدم ولی وقتی میبینمش نمیتونم از این حرفا بزنم
    چیکار کنم؟به فکر جدایی باشم؟یا راهی واسه آروم شدن؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

Lightbulb پاسخ : خیانت

دوست عزیز خب بخاطر سن کم دختر نباید اینقدر خودتونو اذیت کنید

به هرحال سن ایشون کمه و باید فرصت بدید و حمایت کنید تا به بلوغ فکری و عاطفی برسه

مسلما" اگه ازش حمایت و راهنمایی کنید، میتونه برای شما همسری قابل اعتماد باشه ...

3. 4 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت

متاسفانه دختر وپسرانی که زودازدواج میکنند بعدازمدتی عقده گشایی میکنندوفکرمیکنندچه خبره...به این بهونه ها که ماجوونی نکردیم وازاین حرفا دست به ایجادرابطه میزنند...بودند دخترانی که دردبیرستان ازدواج کردند وزمانی که وارد محیط باز دانشگاه شدند .ودوتاپسر نگاهشون کردند وهم صحبت شدند جو گیرمیشوند وفکرمیکنن خبرایی هست وزود ازدواج کردند وکلاه سرشون رفته ومئقعیت های بهتری هم داشتند ودست به ایجاد رابطه میزنند پسرهاهم همینطور واین نشان میدهد که هنوز به بلوغ فکری وعاطفی نرسیدند...دنباله رو دیگرانند...وتحت تاثیر فضای مسموم جامعه اند.زندگی مشترک روجدی نگرفتند وهنوز باورشان نشده که متاهلند ومتعهد...دخترپانزده ساله یک نوجوون هست نوجوونی یعنی مرحله ای که فرد نه کودک نه بزرگسال...توانایی تصمیم گیری درست رونداره.اگرشمااولین تجربه عشقی اون بوده باشید پس باید یک عاشق همه فن حریف وکاربلد باشید...یعنی هم شوهرش هم دوست پسرش وگاهی اوقات هم پدرش...

5. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

به خاطر سن دختر نباید خودشو اذیت کنه ؟

یعنی چی این حرفا عزیزم ؟ اینی که یه بار اینکارو کرده با شوهرش چه تضمینی هست دوباره انجام نده ؟

به نظر من فقط خودت میدونی اگر میتونی بهش یه فرصت بدی و این فرصت دادنه اذیتت نمیکنه خوب بهش یه فرصت بده

اگرم نه که ................

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

ازدواج زود خب این مشکلات رو هم داره دیگه.ایشون هنوز به بلوغ فکری نرسیدن.دوستان انقدر زود عاشقو جو گیر نشید خواهشا.یه فرمول بهتون میگم خیلی جواب میده.وقتی عاشق شدید یک ماه صبر کنید و بهش فک نکنید و سعی کنید که جایی که ایشون هست شما نباشید.در این صورت احتمال خیلی خیلی زیاد فراموشش میکنید و با این کار هم زود ازدواج نکردید که بعدا پشیمون شید و هم سنتون بیشترو تجربتون و تو این امور بیشتر میکنید تا به انتخاب درستی برسید.انقدر به این فیلمای عاشقانهو بی سرو ته وطنی و رمان های عاشقانه هم توجه نکنید.این حرفا فقط مال داستان ها و فیلماست ولاغیر
    در مورد خانومتون هم از این نکته نگذرید که ایشون دارن چه حرفایی رو با دوست شما میزنن؟دوست شما چه نیازی رو در خانومتون رفع میکنه که شما نمیتونید رفع کنید؟
    ایشون اگه از هر لحاظ شما رو دوست داشته باشن به هیچکس جز شما فک نمیکنن.پس یه جای کار میلنگه
    ادم اگه عاشق باشه واقعا مثل این عشقایی که تو فیلم ها هست.قلبش مثل قبرش فقط جای یه نفره.دله ادم عاشق هم جای یه نفره کاروانسرا که نیست.ادم نمیتونه همزمان چند نفرو دوست داشته باشه از طرفی ادم هم با کسی ارتباط داره که دوستش داره پس حواستون به این هم باشه که احتمالا دوست شما رو دوست داره که داره بهش زنگ میزنه یا پیامک میده.اگه جلوگیری نشه ممکنه وابستگی ای ایجاد بشهو کار به جاهای باریک کشیده بشه.پس سعی کنید از این موضوع جلوگیری کنید
    در ضمن با هر کسی هم رفاقت نکنید دوستی که به دوستش خیانت کنه دیگه اسمش دوست نیست
    موفق باشید

8. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد