نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حساب بانکی

1176
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4248
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry حساب بانکی

ما در دوران عقد هستیم،من و شوهرم هر دو شاغلیم،پیش از ازدواج شوهرم گفت که زنم نباید کارش رو کنار بذاره و من هم نه قبول کردم و نه رد کردم و گفتم به شرایط زندگی بستگی داره،چند ماه پیش کتوجه شدم که شوهرم حقوقش را هر ماه به مادرش میدهد تا برایش جمع کند ،با اینکه از این مسئله و اینکه این موضوع را از کسی به غیر از شوهرم متوجه شدم ناراحت شدم چیزی نگفتم،تا اینکه شوهرم به من گفت که بعد از ازدواج باید کارت بانکی و حسابت دست من باشد،من هم قبول نکردم و گفتم وقتی شما حسابت دست مادرته و من هیچ اختیاری ندارم و چرا از من این موضوع را پنهان کردید،موقتا بحث را تمام کرد و گفت بعدا صحبت میکنیم.آیا این کار شوهرم درسته که من رو به شکل پول میبینه ؟ باید چکار کنم؟ درضمن قبلا هم یکبار بطور تصادفی شنیدم که مادرشون داشتن میگفتن که پول های زنت رو بگیر تا بذارم تو حسابت.

2. 3 کاربران زیر از یکتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : حساب بانکی

سلام

اینکه هر دوتاتون درامد دارین میتونه یه امتیاز مثبت توی زندگی آیندتون باشه
    اما با لجبازی و پنهون کازی این امتیازو دارین خراب میکنین
    بجای این کارا بهتره خیلی دوستانه درمورد اینکه چطور میتونین به نحو احسنت از درآمدتون استفاده کنین صحبت و برنامه ریزی کنین و به یه نتیجه معلوم برسین
    چون این موضوع خیلی مهمه، حتی شاید لازم بوده زودتر درموردش صحبت کنین

بستگی به خودتون داره،
    اما درکل نظر من اینه که مسئولیت اصلی برنامه ریزی اقتصادی و تامین معاش روزانه خانواده باید کامل به عهده مرد باشه و درامد زن باید صرفا جنبه کمکی (پس انداز) داشته باشه
    درسته که نفقه وظیفه مرده، اما نباید درمورد درامدت خیلی خودخواهانه فک کنی،
    به نظر من با اطلاع شوهرت دوتا حساب داشته باش، یه حساب مشترک و یه حساب شخصی،
    قسمتی از حقوقتون رو به حساب مشترک بریزین که فقط برای پس انداز بلند مدت باشه و برای خرج کردنش هم باهمدیگه تصمیم بگیرین
    اما خرجای روزمره رو بسپار به شوهرت
    امضای ایشان

4. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر من :

اینکه پولاتونو بدین دست همسرتون تا حس اقتدارشون در خانواده حفظ شه خوبه . . .

اما بازم باهم صحبت کنین تا بهتر این موضوع رو بین هم حلو فصل کنین . . .

و اگه خوشتون نمیاد که مادر همسرتون تو مسائل خانوادگیتون دخالت کنه این موضوع رو هم با مهربانی و ملایمت با همسرتون در میون بزارین . . .

خودتون هم ناراحت نکنین همسرتون به چشم پول به شما نگاه نمیکه ، فقط میخواد شما رو وابسته خودش کنه تا بیشتر بهش نزدیک شین . . .

امیدوارم موفق باشین خونسردیتونو ازدست ندین

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من اگه شما نیتت کمک به همسرت هست و زندگیتون لازم نیست که حتما همه پولها رو به اون بدی میتونی با عمل بهش نشون بدی هدفت کمک به ایشون هست و مثلا با میل خودت گاهی با محبت کمکهای مالی رو به زندگیت انجام بدی ..ولی اصلا کار درستی نیست که همه درآمد و کارت های بانکیت رو در اختیارش قرار بدی ..تا حدودی بدون ضربه زدن به غرورش بهتره که استقلالتون در حد معمول حفظ بشه ..چون هیچ کس از آینده خبر نداره ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بنظرمن اشکالی نداره شما حقوق تونو بدید دست همسرتون چون توی زندگی مشترک پول من پول تو معنا نداره هر دو طرف میرن زحمت میکشن از وقت استراحتشون میزنن برا بهتر شدن زندگی اگه قرار باشه این پول و کار کردن بشه یه مشکل و دردسر همون بهتر سرکارنری و حقوق نداشته باشی درکل بنظرمن آقایون دوست دارن زن ها ازشون چیزی بخوان و دوست دارن اقتدارشون تو خونه حفظ بشه ویه چیز دیگه سعی کن با محبت بیشتر و دادن اعتماد به نفس به همسرتون نزارید دیگران تو زندگیتون دخالت کنن مثلا یه جوری بهش بگید که به جای اینکه پولشو بده به مادرش پس انداز کنه بگو خودت بهتر میتونی پس انداز کنی و روی حساب کتاب زندگی مدیریت بهتری داری هیچ وقت خودتو بین مادرشوهر و همسرت قرار نده موفق باشی

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد