نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اشتی کنم یا نه (خواهشا)

1457
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتی کنم یا نه (خواهشا)

سلام

یه هفته است که با همسرم دعوام شده و ایشون من و دختر یک ساله رو و کرده رفته . همیشه وقتی بحثمون میشد قهر می کرد میرفت و بدش بر می گشت اون هم من اس می دادم.

الان می دونم تا من پاپیش نذارم نم یاد تو این هفته از من و بچه هیچ خبر ی نگرفته که چیزی میخواین نمیخوان و ....

الان می خوام یه پیام بدم اگه نمی خواهد آشتی کنه بیاد تکلیف بچه رو معلوم کنه ( نظرتون چیه )لطفاراهنمائم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اشتی کنم یا نه (خواهشا)

سلام ، من خودم دو ساله ازدواج کردم و بنابر این می دونم که دعوا تو زندگی ها پیش می آید و گاهی واقعا ناخواسته است ، باید دقت کنید که بعضی وقتا ، یه گلایه ی کوچک که اهمیت چندانی هم نداره وقتی از سوی خانم به آقا و یا برعکس مطرح میشه ولی در اون لحظه طرف مقابل اون رو خیلی بد برداشت می کنه ، من اعتقاد دارم خیلی از مسائل سوء تفاهمه ، نمی دونم موضوع دعواتون چی بوده اما مطمئن باشید اگر یه کم خوب بررسیش کنید سوء تفاهم های زیادی رو توش پیدا می کنید ، حالا که اومدین اینجا مشاوره خواستید یعنی زندگی تون و همسرتون براتون اهمیت داره می تونید به همسرتون زنگ بزنید و بگین باید در مورد بحث پیش آمده با هم صحبت کنیم بدون اینکه مباحث قبلی تکرار بشه ، بهش بگین که زندگیتون اهمیت داره و دلتون می خواد اونم این اهمیت رو درک کنه ، با هم بودن شما می تونه به خودتون و بچه تون کمک کنه تا زندگی آرومی داشته باشید . خانم ها وقتی قهر می کنن یه کم نازکش می خوان ، یه هدیه یا یه شاخه گل بگیرید و برین دیدنش، شام دعوتش کنید بیرون ، خاطرات آشنایی و روزهای اول رو مرور کنید ، گذشت کنید ( اگر از هم رنجیدید به عشق هم ببخشید ) ، شاید هم همسرتون تو دعوا مقصر بوده ولی سعی کنید این موضوع رو خیلی آروم حلش کنید با گفتن اینکه تکلیف بچه رو روشن کن ، ممکنه کار به جاهای باریک تر کشیده بشه ، این تهدید شما می تونه تاثیر خیلی بدتری بزاره ، حتی اگر اون مقصره مثل یک شیر جوانمردانه رفتار کنید مطمئن باشید نتیجه اش رو می بینید هر چند که در همه ی دعواها هر دو نفر تقصیر دارن براتون آرزوی خوشبختی در کنار همسر و فرزندتون رو دارم .

3. 2 کاربران زیر از SETARE65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ma.a نمایش پست ها
    سلام

یه هفته است که با همسرم دعوام شده و ایشون من و دختر یک ساله رو و کرده رفته . همیشه وقتی بحثمون میشد قهر می کرد میرفت و بدش بر می گشت اون هم من اس می دادم.

الان می دونم تا من پاپیش نذارم نم یاد تو این هفته از من و بچه هیچ خبر ی نگرفته که چیزی میخواین نمیخوان و ....

الان می خوام یه پیام بدم اگه نمی خواهد آشتی کنه بیاد تکلیف بچه رو معلوم کنه ( نظرتون چیه )لطفاراهنمائم کنید.
    سلام

بدتون نیاد ولی به نظر من هم شما و هم همسرتون هر دو بچه هستید و عقلتون کمه!!!!

حیف اون دختر 1 ساله که خدا به شما دو تا داده. قهر و دعوا و......؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! حالا هم میخواهین تکلیف اون طفل معصوم رو روشن کنید!؟ بابا ایول!

هر دو سعی کنید کمی عاقل باشید و با هم برید مشاور. لطفا کمی بزرگ شید.

موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط SETARE65 نمایش پست ها
    سلام ، من خودم دو ساله ازدواج کردم و بنابر این می دونم که دعوا تو زندگی ها پیش می آید و گاهی واقعا ناخواسته است ، باید دقت کنید که بعضی وقتا ، یه گلایه ی کوچک که اهمیت چندانی هم نداره وقتی از سوی خانم به آقا و یا برعکس مطرح میشه ولی در اون لحظه طرف مقابل اون رو خیلی بد برداشت می کنه ، من اعتقاد دارم خیلی از مسائل سوء تفاهمه ، نمی دونم موضوع دعواتون چی بوده اما مطمئن باشید اگر یه کم خوب بررسیش کنید سوء تفاهم های زیادی رو توش پیدا می کنید ، حالا که اومدین اینجا مشاوره خواستید یعنی زندگی تون و همسرتون براتون اهمیت داره می تونید به همسرتون زنگ بزنید و بگین باید در مورد بحث پیش آمده با هم صحبت کنیم بدون اینکه مباحث قبلی تکرار بشه ، بهش بگین که زندگیتون اهمیت داره و دلتون می خواد اونم این اهمیت رو درک کنه ، با هم بودن شما می تونه به خودتون و بچه تون کمک کنه تا زندگی آرومی داشته باشید . خانم ها وقتی قهر می کنن یه کم نازکش می خوان ، یه هدیه یا یه شاخه گل بگیرید و برین دیدنش، شام دعوتش کنید بیرون ، خاطرات آشنایی و روزهای اول رو مرور کنید ، گذشت کنید ( اگر از هم رنجیدید به عشق هم ببخشید ) ، شاید هم همسرتون تو دعوا مقصر بوده ولی سعی کنید این موضوع رو خیلی آروم حلش کنید با گفتن اینکه تکلیف بچه رو روشن کن ، ممکنه کار به جاهای باریک تر کشیده بشه ، این تهدید شما می تونه تاثیر خیلی بدتری بزاره ، حتی اگر اون مقصره مثل یک شیر جوانمردانه رفتار کنید مطمئن باشید نتیجه اش رو می بینید هر چند که در همه ی دعواها هر دو نفر تقصیر دارن براتون آرزوی خوشبختی در کنار همسر و فرزندتون رو دارم .
    افرین به ستاره خانوم برا جواب کاملو پختش هیچکس مثل ایشون نمیتونه شما رو کمک کنه چون هم خانومه و هم مثل شما متاهل
    اما برا کامل کردن پست ایشون لازم میدونم این مطلب رو هم اضافه کنم که خب همونطور که میدونید زنو شوهر برای این که با هم بتونن زیر یه سقف زندگی کنن باید از نظر فکری اخلاقی و اعتقادی و چیزای دیگه مثل هم باشن و خب البته تو خیلی موارد هم باید اصلا مثل هم نباشن.از جمله این موارد همین زودرنج بودنو قهر کردنه اگه شما هم مثل همسرتون زودرنج باشیدو برا اشتی اقدام نکنید که سنگ رو سنگ بند نمیشه همیشه باید تو این موارد یکی از طرفین کوتاه بیاد.این قهر کردن ها هم به این معنی نیست که شما رو دوست نداره دعوا تو همه زندگی ها هست.دعوا نمک زندگیه فقط به شرطی که زندگی رو دیگه شور نکنه
    اما همونطور که گفتم این که قهر میکنه دلیل بر این نیست که شما و بچتونو دوست نداره.این بر میگرده به ذات ادما که مثلا بعضیا زودرنجن و بعضیا صبور و این مسئله کوچیکی نیست که ادم بتونه راحتو یه شبه از این رفتارش دست برداره این چیزیه که از بچگی باهاش بزرگ شدهو باهاش خو گرفته پس ترکش اصلا کار راحتی نیست.به خاطر همینه که انقدر تو تاپیکای مختلف رو تربیت بچه این همه اصرار دارم که کار به این جور جاها نکشه
    اما الان هم اتفاق خاصی نیفتاده که شما انقدر خودتونو اذیت میکنید.برید خدا رو شکر کنید که همسرتون اعتیاد نداره و دست بزن نداره و بهتون خیانت نمیکنه و خیلی اتفاق های خوبه دیگه که میتونید بهش فک کنیدو دلگرمتون کنه.
    الان هم زنگ بزنیدو ازش بخواید که برگرده و ازش عذرخواهی کنید.خب اکثر مردها همینطوری ان دیگه حتی اگه مقصر دعوا هم باشن بازم معذرت خواهی نمیکنن.از این به بعد هم سعی کنید که طوری باهاش حرف بزنیدو رفتار کنید که کمتر این اتفاقا پیش بیفته.فراموش نکنید که ایشون بعد دعوا به این خاطر از خونه میرن بیرون که احساس میکنن با حرف زدنه با شما به نتیجه ای نمیرسن.و این برا شما میشه یه نقطه ضعف کنترلش با شماست به شرطی که مراعات کنیدو بدونید که کدوم حرفو کی و کجا بزنید و چه حرفی رو اصلا نزنید.تو زندگیه مشترک باید از اخلاق همسرتون اگاه شده باشید.اگه شما این چیزایی که باعث عصبانیتش میشه رو بدونید و مراعات کنید حاضرم قول بدم که دیگه هیچوقت همچین مشکلاتی براتون پیش نمیاد
    موفق باشید
    ویرایش توسط Alisbi : 10-23-2014 در ساعت 11:19 AM

6. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)