نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سرد شدن شدید رابطه در دوران عقد

6883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

سرد شدن شدید رابطه در دوران عقد

موضوع: سرد شدن رابطه
    با سلام خدمت دوستان عزیز من حدود 2 ماه پیش عقد کردم با خانومم خانومم 21 سال و من 26 سالمه اولش همه چیز عالی بود یه مدت 6 ماهی هم قبلش باهم دوست بودیم وقتی وارد زندگی شدیم چیزای جدیدی ازش دیدم پرخاشگری بد رفتاری گیرای الکی اولین کاری که کرد به دختر خالم جبهه گرفت و چندین بار سر این مثله شدید دعوا کردیم بدتربن عادتی هم که داره وقتی دعوا میشه به شدت داد میزنه و این منو روانی میکنه همه چیز باید سر یه سیکل مشخص باشه مثلا اگر هر روز سر ساعت 1 زنگ میزنم بشه 2 دعوا درست میکنه یا اینکه اگه یه شب بگم نمیام ببینمت باز همینطور اصلا در اختیار خودم نیستم به یچ کدوم از کارام نمیرسم همش باید در اختیارش باشم مشکل اصلیم با پسر عمشه 12 سال ازش بزرگتره اما ایشون میپرستتش و انقدر براش مهمه که نمیشه بگی بالای چشمش ابروی و این منو به شدت عذاب میده رفتارش باهاش خیلی راحته منم خیلی تعصبیم و تا حالا چندین بار باهم سر این مثله دعوا کردیم ولی تو اوج دعوا مثلا اگر حرفی بهش میزنم میگه حرف دهنتو بفهم و داد میزنه و باهم زد و خورد میکنیم دارم روانی میشم زندگیم شده عین جهنم جالب اینه وقتایی که باهم خوبیم همه چیز عالیه تو اوج احساس اما انقدر این شرایط بد عذابم میده که احساسم به شدت کم شده و همش دوست دارم ازش دور باشم تو این دعوا آخر برگشت گفت بیا از هم جدا شیم و از این حرفا نمی دونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید دارم میمیرم زندگیم شده ذهر مار اگرم بخوایم جدا شیم من آه ندارم که با ناله سودا کنم مهریه رو چیکار کنم خودش میگه نمیخوام اما اگر به خانواده بکشه اونا کوتاه نمیان بدجوری گنگم ...

2. کاربران زیر از سامان12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سرد شدن شدید رابطه در دوران عقد

دوست عزیز این سردشدن رابطه نشونه هایی از روزهای اینده زندگی شما خواهد بود ...

به همین خاطر باید خوب فکر کنی و تصمیم گیری کنید ...

از طرفی مهریه وقتی که نزدیکی صورت نگرفته طبق شرع و قانون نصف میشه و

بنا به گفته خداوند بهتره که گرفته هم نشه ... ولی اگه واقعا" این زندگی بخواد برای تمام عمرتون باشه

هر لحظه اون زجر اور خواهد بود ...

اینکه بخوایت در کنار هم زندگی کنید باید تمام این جوانب رو در نظر بگیرید ... و

تنها رااه حل هم صبر کردن خواهد بود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد شدن شدید رابطه در دوران عقد

واقعا دیگه توان صبر ندارم مهریه ما 500 تا سکه هستش اما مثل اینکه فقط 110 تاش حکم اجرایی داره و اگه نصفم بشه میشه حدود 55 میلیون تومان من ماهی فقط 600000 تومن حقوق میگیرم موندم چیکار کنم دارم روانی میشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد