نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره و افسردگی

860
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره و افسردگی

سلام و خسته نباشید
    25 سالمه و دارای مدرک کارشناسی و مجرد... شاید مشکل حادی نباشه اما ب نظر خودم خیلی وقته دچار افسردگی شدم. حس میکنم ادامه ی زندگی بی دلیله، همه چی یکنواخت و روتین پیش میره و من از این موضوع خیلی ناراحتم، حالتهای عصبی که در برخورد با دیگران بهم دست میده یا حتی احساس ضعف (گریه کردن) در برابر حرفهای دوست و آشنا (حرفهای معمولی و ساده ب دور از هر توهین و تحقیری) اونم کاملا بی دلیل و همینطوری منو بیشتر ب این مساله واقف میکنه ک نیاز ب مشاوره دارم
    برای زندگی هیچ تلاشی نمیکنم نه درس و نه کار... گاهی اوقات شبها موقع خواب انقد فکری میشم که دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و ساعتها گریه میکنم... احساس تنهایی میکنم و از تنهایی به شدت میترسم... یکی دو ماهه که خودم رو با هر زور و بلایی سرگرم خوندن ارشد کردم اما تاثیری که نداشته هیچ گاها بدترم میشم، اصلا حوصله ی خوندن ندارم و باری به هر جهت اینکارو میکنم و گاهی در حین درس خوندن متوجه میشم ساعتی هست سرم به کتابه ولی اصلا تمرکزی روش ندارم و مدام یک پاراگراف رو میخونم و متوجه هیچی نمیشم و به خودم میام و میبینم فقط خوندم و حواسم به کارم نیست...
    شرایط خانوادگیمون خوبه به جز همون ترس از تنهایی که گفتم... فکرای مخرب زیاد دارم که مربوط به شرایط خواهر و برادرمه و حال بد منو تشدید میکنه...
    نمیدونم باید چیکار کنم خواهش میکنم اگه امکان مشاوره حضوری یا تلفنی هست کمکم کنید

2. کاربران زیر از ftm_af بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : هیچی و پوچی ـه زندگی

و بعد اینکه باید وارد جمع بشید و این کارو میتونید با ورودتون به گروه های پیاده روی شروع کنید

در این حالت به آرومی گرمی و نشاط رو دریافت خواهی کرد ... چون بیشتر این موارد بخاطر تنهایی و انزوا به وجود میاد

از طرفی برای زندگی یک هدف که بهش علاقه داری رو معرفی کن ... تا بتونی برای رسیدن به اون برنامه ریزی کنی

و در آخر باید با مشاوری متعهد حضورا" مشورت کنید ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : هیچی و پوچی ـه زندگی

خداهربنده اش روبایک ماموریتی روی زمین قرارداده زمانی که ماموریتش تموم شدباید بره.فواید زنده بودن یابودنتون روی زمین برای خدا وخودتون ودیگران چیه.اگر دنیا رویک پازل تصورکنید شماکدوم قسمت ازاین پازل رو کامل میکنید خداوندکامله هیچ چیز رو بیدلیل خلق نمیکنه هیچ چیز اتفاقی نیست.اگرقراربربی دلیلی باشه نعوذبالاه باید به کامل بودا پروردگارشک کرد.هرکس چرایی زندگیشو پیداکنه با هرچگونه ای خواهد ساخت .خداوند عادله وبه همه استعدادی داده شماچه استعدادی داری به چی علاقه داری ماموریتتون روی زمین رو پیداکنید.مشکل درون شماست راه حل درون شماست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد