نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: پسر خوب

2153
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پسر خوب

سلام.سال اول دانشگاه بودم كه خيلي اتفاقي با پسري(اميد) آشنا شدم كه يه دل نه صد دل عشقم شد.من خيلي حدوحدود رعايت ميكنم مثلا حق نداشت حرفي نزديك تر از عزيزم بهم بزنه در مورد هيچ مسئله دخترانه هم بهش اجازه ندادم بحرفه هميشه حواسش بهم بود بسيار مهربون بخاطرم حاضر بود هركاري كه ديپلهم خواست ادامه بده آرايشگره خواست شغلشو كه خيايم دوسش داشت عوض كنه ماشين بخره از جايي كه من ميگفتم لباس ميخريد دقيقا شده بود آدم من.منم خيلي دوسش داشتم و دارم ولي ظاهر برام خيلي مهمه.مخصوصا قد.قدش170.بدك نيس ظاهرش.بعد يه مدتي با يه پسر دانشجو(عرفان) آشنا شدم دقيقا مرد روياهام بود بخاطر اون قبليو گذشتم كنار...البته يكسري كارايي كرد كه سرد شم ولي بازم از دومي بهتر بود.درسته دومي همه چيز تمام بود ولي خيلي سروگوشش ميجنبيد برعكس اولي كه تو زندانم بود با اينيكي خيلي را اومدم وال دقيقا بلاييو سرم اورد كه من سر اولي آورده بودم.و رفت....و هنوز گاهي حس ميكنم خيلي دوسش دارم.احساس خوبي ندارم.تو مدرسه شاگرد ممتاز بودم ولي سال دوم مشكلات شدي خانوادگي باعث شد نتونم برم دانشگاه خوب.ليسانس مديريتم.ديپلم جدا حسابداري سطح بالاي زبان انگليسي در حال تاسيس كاري جديد در شهر.فعالم ولي نميونم چرا هرچقد تلاش ميكنم كمتر نتيجه ميگيرم.براي راه اندازي كارم ازش درخواست كمك كردم(اميد)در ابتدا قبول كرد و ميگف از اين ب بعد هميشه پيش هميم.دلم براش تنگ ميشه.در ضمن خانواده اي تقربا باسواد دارم داداشم پزشكي مخونه.خواهرم هم تحصيل كردس .حلا ميگم بعد سه سال بهش اس دادم با اين حال بازم گف بيا ازدواج كنيم كه قبول نكردم.عشقش واقعيه ولي من خيلي ميترسم نتونم با ازدواجم پاش واستم.تو زدگي خيلي آرزو دارم كه بايد ب همشون برسم ولي تنها نميشه چون با اين همه دغدغه نميتونم تنها باشم از طرفي هركي با عنوان كمك اومد ازش متنفر شدم مهشون هيزو پر از گناه بودن...ولي ميدنم امي منو به تمام آرزوهام ميرسونه.ولي ميترسم نتونم باهاش ادامه بدم حرف مردم برام مهمه واي از اون مهتر آرزوهامه كه بخدا تمام زندگيمه.چيكاركنم برم جلو براي ازدواج.يا نه؟؟؟دلسوزانه ج بدين.ميخام با هديه دادن خودم بهش خوشحاش كنم و ج اينهمه عشو بدم.كارم درسته؟؟؟با هم رابطه نداريم.ولي شمارشو دارم....با ظاهرش چيكار كنم؟بد نيس ولي خيليم ....

2. کاربران زیر از الناز ابتهاج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : پسر خوب

سلام گلم ازحرفات معلومه که خیلی بهش علاقه نداری وفقط میخوای طرفتو خوشحال کنی
    درحالی که صحبت یک عمرزندگیه اگه فرداروزی باهاش ازدواج کنید وبه آرزوهاتون نرسیدین
    دیگه تحمل کردن این زندگی براتون سخت میشه ....
    همیشه یه بهونه برای جداشدن دارین که من به ارزوهام نرسیدم وقیافه ش خوب نیستو....
    اما به نظر من قیافه ملاک اصلی نیست
    اگه واقعا همه ملاک هارو داره بهتره ازدستش ندین
    اگه میتونی باهاش به ارزوهات برسی خوب فکراتو کن گلم
    امیدوارم بتونی درسترین تصمیمو بگیری

4. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

اونوقت وقتی من بهت میگم دنبال دوست پسر میگردی میگی نه.شوخی کردم بازم ناراحت نشی
    ببین دختر خوب من تو تاپیک قبلی هم بهت گفتم با هیچ پسری به قصد ازدواج رابطه نداشته باش چون احتمالش یکی از 15 مورده
    دیدگاهتو هم در مورد پسرا عوض کن به ظاهر اهمیت دادن خوبه ولی دیگه نه این که همش به ظاهر اهمیت بدی که.به ظاهر اقا عرفان اهمیت دادی تهش چی شد؟
    من خودم قدم 175 هستش.باورت میشه تو این سه ترمی که دانشگاه بودم سه تا دختر ازم شماره گرفتن؟یکیشون که خیلی جالب بود بعد کلاس اومدو بهم گفت که گوشیم شارز نداره میتونم با گوشیتون یه زنگ بزنم خب منم گوشیمو دادم بهش که زنگ بزنه.زنگ که زد دیدم از کیفش صدا زنگ گوشی میاد بعدشم گوشیمو دادو یه چشمک هم زد و رفت
    خب من پارسال موهای بلندی داشتم و خب تیپ میزدمو میرفتم دانشگاه.ولی الان سیبیل گذاشتم دیگه خوشتیپ هم نمیرم دانشگاه.و الان خدا رو شکر هیچ دختری از شعاع 10 متریم هم رد نمیشه بس که با این سیبیل ضایع شدم.البته اینا عاشقم شدن یا نه رو نمیدونم ولی خب زنگ که زدن منم رو حساب هم رشته ایو خلاصه این که دو سال تو دانشگاهیمو با هم چشم تو چشم میشیم یه جوری گفتم نه که ناراحت نشن.و خب اونا هم بعد این که گفتم نه رفتن پی کارشون.و الان برا خودشون بی اف دارن
    کاری نداریم میخواستم بگم ظاهر برا دخترا مهمه ولی این خود ادما هستن که میتونن خودشونو زشت یا زیبا جلوه بدن.مثل فرقی که من پارسال با امسال کردمو ضربشم خوردما از یه دختره خوشم اومدو رفتم هم بهش گفتم اونم منو ضایع کرد و گفت نه.ادم اگه به خودش برسه میتونه از خیلیا هم خوشگل تر و خوشتیپ تر باشه و اگه به خودشم نرسه میشه مثلا الناز شاکر دوستو هم زشت تصور کرد
    حالا حرفم با شما اینه اگه فقط دلت برا امید میسوزهو و احساس میکنیکه با امید میتونی به ارزوهات برسی در حقش نامردی نکنو بزار بره پی زندگیش.تو باید با کسی زندگی کنی کهدوسش داشته باشی نه اینکه دلت براش بسوزه یا فک کنی میتونه تو رو به ارزوهات برسونه.در مورد کاری هم که اقا عرفان باهات کرد بدت نیادا ولی حقت بود چوبه خدا صدا نداره.چطور خودت تو تاپیکه خواهرای گلم برادرای عزیزم به پسرا میگی با احساس دخترا بازی نکنن اونوقت خودت همونکارو با این امید بدبخت میکنی؟
    ملاک یه دختر خوب مثل شما برای ازدواج اگه اینا باشه بهتره:تو باید با کسی زندگی کنی که دوسش داشته باشی احساس کنی همیشه همراهته و بتونی بهش تکیه کنی و اون تو رو دوست داشته باشه و به خاطر تو از یه سری چیزا تو زندگیش بگذره اخلاق داشته باشه دست بزن نداشته باشه عفت کلام داشته باشهو بد دهن نباشه گذشته کثیفی نداشته باشه اهل خیانت نباشه حالا اگه قیافه خوبی داشت که چه بهتر اگرم نداشت یه کم رو خودش کار کنه خوب میشه حالا اگه بازم خوشگل نشد اشکال نداره فقط در یه حدی باشه که زشت نباشه و توخیابون بشه باهاش راه رفت
    اینو فراموش نکن که ظاهر توی اون چند ماهه اول زندگیه که برات تازگی دارهو جذابیت بعدش چون هر روز جلو چشته برات عادی میشه اونوقته که اخلاقو رفتارو این چیزا ارزش پیدا میکنه به عنوان مثال نو عاشق یه غذا هم که باشی اگه اون غذا رو دو روز بزارن جلوتو بخوری برات خوشمزس ولی روز سوم دیگه دلتو زده و نمیتونی بخوری.زیبایی هم همینطوره با این تفاوت که دلتو نمیزنه برات عادی میشه
    اما بازم در اخر میگم چون ملاکات برا زندگی مشترک علی رغم احترامی که برا نظرت قائلمو براش احترام هم میزارم ولی قبولش ندارم پس زندگی پسر مردمو به خاطر دلسوزیو این که تو رو به ارزوهات میرسونه خراب نکن.خدا رو خوش نمیاد گناه داره
    برات ارزوی موفقیتو خوشبختی دارم ان شاءالله همون که به صلاحته و خیر توشه برات پیش بیاد
    موفق باشی

6. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alisbi نمایش پست ها
    اونوقت وقتی من بهت میگم دنبال دوست پسر میگردی میگی نه.شوخی کردم بازم ناراحت نشی
    ببین دختر خوب من تو تاپیک قبلی هم بهت گفتم با هیچ پسری به قصد ازدواج رابطه نداشته باش چون احتمالش یکی از 15 مورده
    دیدگاهتو هم در مورد پسرا عوض کن به ظاهر اهمیت دادن خوبه ولی دیگه نه این که همش به ظاهر اهمیت بدی که.به ظاهر اقا عرفان اهمیت دادی تهش چی شد؟
    من خودم قدم 175 هستش.باورت میشه تو این سه ترمی که دانشگاه بودم سه تا دختر ازم شماره گرفتن؟یکیشون که خیلی جالب بود بعد کلاس اومدو بهم گفت که گوشیم شارز نداره میتونم با گوشیتون یه زنگ بزنم خب منم گوشیمو دادم بهش که زنگ بزنه.زنگ که زد دیدم از کیفش صدا زنگ گوشی میاد بعدشم گوشیمو دادو یه چشمک هم زد و رفت
    خب من پارسال موهای بلندی داشتم و خب تیپ میزدمو میرفتم دانشگاه.ولی الان سیبیل گذاشتم دیگه خوشتیپ هم نمیرم دانشگاه.و الان خدا رو شکر هیچ دختری از شعاع 10 متریم هم رد نمیشه بس که با این سیبیل ضایع شدم.البته اینا عاشقم شدن یا نه رو نمیدونم ولی خب زنگ که زدن منم رو حساب هم رشته ایو خلاصه این که دو سال تو دانشگاهیمو با هم چشم تو چشم میشیم یه جوری گفتم نه که ناراحت نشن.و خب اونا هم بعد این که گفتم نه رفتن پی کارشون.و الان برا خودشون بی اف دارن
    کاری نداریم میخواستم بگم ظاهر برا دخترا مهمه ولی این خود ادما هستن که میتونن خودشونو زشت یا زیبا جلوه بدن.مثل فرقی که من پارسال با امسال کردمو ضربشم خوردما از یه دختره خوشم اومدو رفتم هم بهش گفتم اونم منو ضایع کرد و گفت نه.ادم اگه به خودش برسه میتونه از خیلیا هم خوشگل تر و خوشتیپ تر باشه و اگه به خودشم نرسه میشه مثلا الناز شاکر دوستو هم زشت تصور کرد
    حالا حرفم با شما اینه اگه فقط دلت برا امید میسوزهو و احساس میکنیکه با امید میتونی به ارزوهات برسی در حقش نامردی نکنو بزار بره پی زندگیش.تو باید با کسی زندگی کنی کهدوسش داشته باشی نه اینکه دلت براش بسوزه یا فک کنی میتونه تو رو به ارزوهات برسونه.در مورد کاری هم که اقا عرفان باهات کرد بدت نیادا ولی حقت بود چوبه خدا صدا نداره.چطور خودت تو تاپیکه خواهرای گلم برادرای عزیزم به پسرا میگی با احساس دخترا بازی نکنن اونوقت خودت همونکارو با این امید بدبخت میکنی؟
    ملاک یه دختر خوب مثل شما برای ازدواج اگه اینا باشه بهتره:تو باید با کسی زندگی کنی که دوسش داشته باشی احساس کنی همیشه همراهته و بتونی بهش تکیه کنی و اون تو رو دوست داشته باشه و به خاطر تو از یه سری چیزا تو زندگیش بگذره اخلاق داشته باشه دست بزن نداشته باشه عفت کلام داشته باشهو بد دهن نباشه گذشته کثیفی نداشته باشه اهل خیانت نباشه حالا اگه قیافه خوبی داشت که چه بهتر اگرم نداشت یه کم رو خودش کار کنه خوب میشه حالا اگه بازم خوشگل نشد اشکال نداره فقط در یه حدی باشه که زشت نباشه و توخیابون بشه باهاش راه رفت
    اینو فراموش نکن که ظاهر توی اون چند ماهه اول زندگیه که برات تازگی دارهو جذابیت بعدش چون هر روز جلو چشته برات عادی میشه اونوقته که اخلاقو رفتارو این چیزا ارزش پیدا میکنه به عنوان مثال نو عاشق یه غذا هم که باشی اگه اون غذا رو دو روز بزارن جلوتو بخوری برات خوشمزس ولی روز سوم دیگه دلتو زده و نمیتونی بخوری.زیبایی هم همینطوره با این تفاوت که دلتو نمیزنه برات عادی میشه
    اما بازم در اخر میگم چون ملاکات برا زندگی مشترک علی رغم احترامی که برا نظرت قائلمو براش احترام هم میزارم ولی قبولش ندارم پس زندگی پسر مردمو به خاطر دلسوزیو این که تو رو به ارزوهات میرسونه خراب نکن.خدا رو خوش نمیاد گناه داره
    برات ارزوی موفقیتو خوشبختی دارم ان شاءالله همون که به صلاحته و خیر توشه برات پیش بیاد
    موفق باشی
    سلام مرسي با حوصله ج دادي.بخدا من به مامانم گفتم اميد ميخاد بياد خاستگاري ولي اجازه ندادن.خب منم سنم كم بود ترم يك دانشگاه.البته ايطوري نگفتم گفتم يه آقاپسري هست گفتن اجازه ميدين بيام خواستگاريت!!!!!!!!بخدا خوانواده طرف مامانم مثلا دخترخاله هام و داييمو. و...مخصوصا مادبزرگم خيلي ظاهر بينن و به همين خاطر رو منم تاثير گذاشته..اميدم اوايل آشنايي منو امتحان ميكرد و يكسري كه باهاش كات كردم يه كاري ازش ديدم كه نظرم درموردش عوض شد در ضمن تنها چيزي كه اونو از بقيه جدا ميكنه اينه كه شايد البته ب احتمال زياد گذشته پاكي داشته.راستي من خودم عرفانو ول كردم چون خيلي عوضي بود.حاضر نيستم به خاطر ظاهر عفتم لكه دار بش.حالا تنها چيزي كه تو اين دنيا منو سرپا نگه داشته اينكه ب تك تك آرزوهام برسم...براي رسيدن حمايت ميخام حمايت....ميخام خودمو ثابت كنم. نميدونم حالمو درك ميكني يا نه من تا الان هيچي برام احساس رضايت نداشته تو اوج خنديدن يادم مياد كه دارم زمانو تلف ميكنم و هيچي از اين دنيا لذت نبردم...ميفهمي؟؟؟؟؟ترم يك دانشگاه حالم ب شدت بد بود تنها كسي كه تونست خوبم كنه اميد بود اگه به ازدواج باهاش فك ميكنم فقط ب خاطر جبران زحماتش و پاك بودنش و رسيدن ب آرزوهامه...شايد باورت نشه رسيدن به آرزوهام برام از داشتن يه همسر خوب مهمتره....اگه با اميد ازدواج كنم اولين نفري هستم كه طلسم خانوادگيو شكستم.داداشم مجرده.خواهرم تو عقده...مامانم هركي برام مياد ميگن زوده...من آدم خودمو ميخام.اگه با راهنمايي شماها به اين نتيجه برسم كه برم سمت اميد باهاش شرط ميزارم اگه منو به آرزوهام برسونه باهاش ازدواج ميكنم.....حالا چي ميگي....بابا من با بقي دخترا فرق دارم....زيا از اين شاخه ب اون شاخه ميپرم ولي تنها چيزي كه توش استوار بودم اولويت آرزوهام به زندگي آيندمه....

8. کاربران زیر از الناز ابتهاج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    سلام گلم ازحرفات معلومه که خیلی بهش علاقه نداری وفقط میخوای طرفتو خوشحال کنی
    درحالی که صحبت یک عمرزندگیه اگه فرداروزی باهاش ازدواج کنید وبه آرزوهاتون نرسیدین
    دیگه تحمل کردن این زندگی براتون سخت میشه ....
    همیشه یه بهونه برای جداشدن دارین که من به ارزوهام نرسیدم وقیافه ش خوب نیستو....
    اما به نظر من قیافه ملاک اصلی نیست
    اگه واقعا همه ملاک هارو داره بهتره ازدستش ندین
    اگه میتونی باهاش به ارزوهات برسی خوب فکراتو کن گلم
    امیدوارم بتونی درسترین تصمیمو بگیری
    مرسي از اينكه ج دادي......ميخام باهاش شرط بذارم اگه منو به آرزوهام برسونه باهاش ازدواج كنم.......اگه بتونه منو به بخش بزرگي از اهداف زندگيم رسوند.آدم تنوع طلبي هستم گاهي وقتا چنان دوسش دارم و دلم براش تنگ ميشه كه صداش ميزنم گاهي وقتا برام بي اهميت ميشه

10. کاربران زیر از الناز ابتهاج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7804
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

الناز جان زندگي يه چيز ديگه يه... شريك زندگي برات نردبون نيست كه تورو به آرزوهات برسونه بعد كه به آرزوهات رسيدي برات اهميتي نداشته باشه. شريكت كسي هستش كه كنارت مياد و پشتت بهش گرمه و اعتماد داري و پشتوانته واسه اينكه براي رسيدن به آرزوهات كمكت كنه!! با كسي ازدواج كن كه بفهمدت، تو بدترين شرايط آرومت كنه و نفساش به نفسات بند باشه... مهم دل آدمه نه قيافه فرد هرچقدري هم كه خوش قيافه باشه بعد مدتي شايد برات عادي شه و ديگه احساسي كه بهش تو روزاي اول داشتي رو نداشته باشي ولي شريكت بايد كسي باشه كه هميشه باهات رفيق باشه و برات از دل و جون ارزش قائل شه
    براش از آرزوهات بگو و بهش بگو كه از شريكت ميخوايي براي رسيدن به آرزوهات كمكت كنه تا احساس خوشبختي كني
    حرفات هم طوري هستش كه به نظر قدر يه عاشق دوسش نداري. دل سوزي رو بذار كنار. اگه بخاطر اينكه دلت بحالش ميسوزه باهاش بموني همين بهتر كه باهاش نباشي! عشق 2 طرفست. نميشه يكي عاشق باشه و يكي بي تفاوت... عشق خيلي با هوس فرق داره. خوب تصميم بگير!
    دل آدما هم هتل نيست كه هر وقت خواستي بري و بيايي! زياد از اين شاخه به اون شاخه نپر. از ردپات روي شاخه بترس كه بعدا برات مشكل ساز نشه و آبروت بره و همه به عنوان يه دختر هوس باز بهت نگاه كنن
    خوب فكر كن و تصميم بگير كه اين چيزي كه بينتونه عشقه يا دلسوزي تو بخاطر اينكه دوست داره

12. کاربران زیر از ho3eyn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ho3eyn نمایش پست ها
    الناز جان زندگي يه چيز ديگه يه... شريك زندگي برات نردبون نيست كه تورو به آرزوهات برسونه بعد كه به آرزوهات رسيدي برات اهميتي نداشته باشه. شريكت كسي هستش كه كنارت مياد و پشتت بهش گرمه و اعتماد داري و پشتوانته واسه اينكه براي رسيدن به آرزوهات كمكت كنه!! با كسي ازدواج كن كه بفهمدت، تو بدترين شرايط آرومت كنه و نفساش به نفسات بند باشه... مهم دل آدمه نه قيافه فرد هرچقدري هم كه خوش قيافه باشه بعد مدتي شايد برات عادي شه و ديگه احساسي كه بهش تو روزاي اول داشتي رو نداشته باشي ولي شريكت بايد كسي باشه كه هميشه باهات رفيق باشه و برات از دل و جون ارزش قائل شه
    براش از آرزوهات بگو و بهش بگو كه از شريكت ميخوايي براي رسيدن به آرزوهات كمكت كنه تا احساس خوشبختي كني
    حرفات هم طوري هستش كه به نظر قدر يه عاشق دوسش نداري. دل سوزي رو بذار كنار. اگه بخاطر اينكه دلت بحالش ميسوزه باهاش بموني همين بهتر كه باهاش نباشي! عشق 2 طرفست. نميشه يكي عاشق باشه و يكي بي تفاوت... عشق خيلي با هوس فرق داره. خوب تصميم بگير!
    دل آدما هم هتل نيست كه هر وقت خواستي بري و بيايي! زياد از اين شاخه به اون شاخه نپر. از ردپات روي شاخه بترس كه بعدا برات مشكل ساز نشه و آبروت بره و همه به عنوان يه دختر هوس باز بهت نگاه كنن
    خوب فكر كن و تصميم بگير كه اين چيزي كه بينتونه عشقه يا دلسوزي تو بخاطر اينكه دوست داره
    سلام.مرسي ج دادي.منظورم از اين شاخه به اون شاخه پريدن در مورد درسو كارايه روزمرس نه پسرااااااااااا!!!!!!!!!!دوسش دارم ولي نميدونم تا آخر همينطور ميمونم يانه....نميدونم اين حس اندازه اي هس كه بش باهاش ازدواج كرد يانه...كاراش باعث شد دوسش داشته باشم...بخدا تا الن يكبارم باهاش بيرون نرفتم....همينش باعث ميشه دوسش داشته باشم هركي جاي اون بود صد بار پشيمون ميشد از اخلاقم و ميرفت ولي اميد بعد از گذشت سه سال هنوز خواهان ازدواج.بخدا اگه پيام هاييو كه اول آشنايي به هم ميداديم ميديدي گريه ت ميگرفت از مثبتي!!!!!!!!!!!!!!!ولي اون با اين اخلاقم كنار اومد.بعدشم از كجا بدونم اونيكه مياد خاستگاري منو به آرزوهم ميرسونه.....فرار ميكنه ميره...حالا بگو چيكار كنم

14. کاربران زیر از الناز ابتهاج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهرم فک میکنم اونقدری که برام مقدور بودهو به ذهنم رسیده کمکت کردم ولی دیگه از این به بعدو نمیتونم حرفی بزنم جون دنیای من با دنیای تو فرق میکنه و ملاکام برا زندگیه مشترک اینی نیست که تو داری در هر حال فک میکنم به همین دلیل نظر بیشتری ندم بهتر باشه.نظری داده نشه بهتر از اینه که نظر اشتباه داده بشه.امیدوارم دوستای دیگه که از نظر فکری مثل تو فکر میکنن بهتر و بیشتر بتونن کمکت کنن
    موفق باشی

16. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7804
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز ابتهاج نمایش پست ها
    سلام.مرسي ج دادي.منظورم از اين شاخه به اون شاخه پريدن در مورد درسو كارايه روزمرس نه پسرااااااااااا!!!!!!!!!!دوسش دارم ولي نميدونم تا آخر همينطور ميمونم يانه....نميدونم اين حس اندازه اي هس كه بش باهاش ازدواج كرد يانه...كاراش باعث شد دوسش داشته باشم...بخدا تا الن يكبارم باهاش بيرون نرفتم....همينش باعث ميشه دوسش داشته باشم هركي جاي اون بود صد بار پشيمون ميشد از اخلاقم و ميرفت ولي اميد بعد از گذشت سه سال هنوز خواهان ازدواج.بخدا اگه پيام هاييو كه اول آشنايي به هم ميداديم ميديدي گريه ت ميگرفت از مثبتي!!!!!!!!!!!!!!!ولي اون با اين اخلاقم كنار اومد.بعدشم از كجا بدونم اونيكه مياد خاستگاري منو به آرزوهم ميرسونه.....فرار ميكنه ميره...حالا بگو چيكار كنم
    پيشنهاد ميكنم كه بطور رسمي با خانوادت در ميون بذار و بخواه كه با چارچوب و از راهش بيشتر باهم باشين تا از خصوصياتش بيشتر آشنا شي. از راه دور نميشه درست فرد رو شناخت. به خانوادت معرفيش كن و بهش بگو كه اگه نيتش ازدواجه با خانوادش جهت آشنايي بيشتر بيان. قرار نيست همين كه اومدن جواب بله يا خير بدي. بذار يه مدتي باهاش خوب آشنا شو. بعد آشنا كردنش با خانوادت با اجازه ي خانوادت تو رستوراني پاركي كنار دريايي يا در كل جاهاي عمومي قرار بزارين تا بيشتر باهم آشنا شين. بهش بگو كه حتي ممكنه جوابت منفي باشه ولي پيشنهاد ميكنم كه معرفيش كن تا خوب آناليزش كني... پس بزار پسره جرات به خرج بده و بياد خودش رو به خانوادت معرفي كنه
    در ضمن! راجع به شغلش درست منظورتو متوجه نشدم ولي بگم كه من خودم به عنوان يه پسر ترجيح ميدم شغلي كه دوس دارم رو پيش بگيرم تا اينكه به يه كار با درآمد بيشتر رو بيارم در حالي كه دوسش نداشته باشم! هميشه كسايي كه كارشون رو دوست داشتن و تو كارشون درستكار بودن به موفقيت رسيدن!
    براي رسيدن به هدفات هم خوب يادت باشه كه تنها سر خاصي كه وجود داره واسه موفقيت، سخت كوشيه! فقط همين. برو و تو گوگل يه سرچ كن و بنويس hi . اولين چيزي كه مياره اسم هيلتونه! بنويس hilton hotels . عكسايي كه ميبيني نتيجه ي سخت كوشي پسر بچه اي بود كه واسه سير كردن شكم خانوادش تو جوونيش دستشويي هتل آلمانيا رو ميشست! عكساش رو ببين و از نتيجه ي زحمت يه آدم لذت ببر...
    هميشه پاينده و سربلند باشي

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ho3eyn نمایش پست ها
    پيشنهاد ميكنم كه بطور رسمي با خانوادت در ميون بذار و بخواه كه با چارچوب و از راهش بيشتر باهم باشين تا از خصوصياتش بيشتر آشنا شي. از راه دور نميشه درست فرد رو شناخت. به خانوادت معرفيش كن و بهش بگو كه اگه نيتش ازدواجه با خانوادش جهت آشنايي بيشتر بيان. قرار نيست همين كه اومدن جواب بله يا خير بدي. بذار يه مدتي باهاش خوب آشنا شو. بعد آشنا كردنش با خانوادت با اجازه ي خانوادت تو رستوراني پاركي كنار دريايي يا در كل جاهاي عمومي قرار بزارين تا بيشتر باهم آشنا شين. بهش بگو كه حتي ممكنه جوابت منفي باشه ولي پيشنهاد ميكنم كه معرفيش كن تا خوب آناليزش كني... پس بزار پسره جرات به خرج بده و بياد خودش رو به خانوادت معرفي كنه
    در ضمن! راجع به شغلش درست منظورتو متوجه نشدم ولي بگم كه من خودم به عنوان يه پسر ترجيح ميدم شغلي كه دوس دارم رو پيش بگيرم تا اينكه به يه كار با درآمد بيشتر رو بيارم در حالي كه دوسش نداشته باشم! هميشه كسايي كه كارشون رو دوست داشتن و تو كارشون درستكار بودن به موفقيت رسيدن!
    براي رسيدن به هدفات هم خوب يادت باشه كه تنها سر خاصي كه وجود داره واسه موفقيت، سخت كوشيه! فقط همين. برو و تو گوگل يه سرچ كن و بنويس hi . اولين چيزي كه مياره اسم هيلتونه! بنويس hilton hotels . عكسايي كه ميبيني نتيجه ي سخت كوشي پسر بچه اي بود كه واسه سير كردن شكم خانوادش تو جوونيش دستشويي هتل آلمانيا رو ميشست! عكساش رو ببين و از نتيجه ي زحمت يه آدم لذت ببر...
    هميشه پاينده و سربلند باشي
    مرسي .واقعا تشكر كه با حوصله ج دادي.باشه احتمالا همين كارو بكنم

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

الناز خانوم

به نظر من شما با این دیدگاهت نصبت به همسر آینده و زندگی مشترک بهتره فعلا به ازدواج فکر نکنی و اینقدر دنبال عشق پاک نباشی ، ( پسر چم و دل پاکی که شما میخوای اینجوری پیدا نمیشه )

شما در مورد همسر آینده و زندگی آیندتون خیلی رویای فکر میکنین ، خیلی از دنیای واقعی دور شدین و با احساساتتون یک دنیای دوست داشتنی برا خودتون ساختین . . .

ازدواج یعنی : تعامل ، تحمل ، تعهد .

امیدوارم توزندگیتون موفق باشید

ویرایش توسط reza1 : 10-26-2014 در ساعت 02:19 AM

20. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    به نظر من شما با این دیدگاهت نصبت به همسر آینده و زندگی مشترک بهتره فعلا به ازدواج نکنی و اینقدر دنبال عشق پاک نباشی ، ( پسر چم و دل پاکی که شما میخوای اینجوری پیدا نمیشه )

شما در مورد همسر آینده و زندگی آیندتون خیلی رویای فکر میکنین ، خیلی از دنیای واقعی دور شدین و با احساساتتون یک دنیای دوست داشتنی برا خودتون ساختین . . .

ازدواج یعنی : تعامل ، تحمل ، تعهد .

امیدوارم توزندگیتون موفق باشید

باشه چشم اكي...........................خسته شدم از اين دنيايي كه نميدونم بايد چيكار كرد

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

باشه چشم اكي...........................خسته شدم از اين دنيايي كه نميدونم بايد چيكار كرد
    قصد توهین یا بی احترامی نداشتم ، بازم اگه شده من معذرت میخوام . . .

اما فقط میخواستم دیدگاهمو بهتون بگم تا در آینده باعث مشکلات زیاد تری نشین . . .

شما الان همش تو شک و دودلی هستین و این تردیدی که الان دارین در آینده براتون مشکل سار میشه .

این نشون میده ذهن شما هنوز در حال رشد و تغییر کردنه و دوست داره به سمت کامل شدن بره . . .

پس بهتره یکم صبر کنین . . .

بازم اگه بی احترامی کردم ببخشید.

انشالله همیشه موفق باشید

23. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    قصد توهین یا بی احترامی نداشتم ، بازم اگه شده من معذرت میخوام . . .

اما فقط میخواستم دیدگاهمو بهتون بگم تا در آینده باعث مشکلات زیاد تری نشین . . .

شما الان همش تو شک و دودلی هستین و این تردیدی که الان دارین در آینده براتون مشکل سار میشه .

این نشون میده ذهن شما هنوز در حال رشد و تغییر کردنه و دوست داره به سمت کامل شدن بره . . .

پس بهتره یکم صبر کنین . . .

بازم اگه بی احترامی کردم ببخشید.

انشالله همیشه موفق باشید
    ن بابا چرا ناراحت بشم.شما اولين آدمي نيستين كه اين حرفارو ميگيد!!!!!!!!!!!!تمام افراد دروبرم ميگن.بعد از گذشت 23سال هنوز خودمو نشناختم.....نميدونم از زندگي چي ميخام....يه روز ميگم درس يه روز ميگم كار.....يه روز ميگم مسافرت...يه روز بيكاري و خواب.......آخه من دقيقا جايي لطمه ديدم كه همه بزرگ ميشن....من شاگرد ممتاز بودم ولي به دليل مسائلي گند زدم تو كنكورم......خودمم از خودم خستم.خسته.خيلي خسته.........

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

ن بابا چرا ناراحت بشم.شما اولين آدمي نيستين كه اين حرفارو ميگيد!!!!!!!!!!!!تمام افراد دروبرم ميگن.بعد از گذشت 23سال هنوز خودمو نشناختم.....نميدونم از زندگي چي ميخام....يه روز ميگم درس يه روز ميگم كار.....يه روز ميگم مسافرت...يه روز بيكاري و خواب.......آخه من دقيقا جايي لطمه ديدم كه همه بزرگ ميشن....من شاگرد ممتاز بودم ولي به دليل مسائلي گند زدم تو كنكورم......خودمم از خودم خستم.خسته.خيلي خسته.........

معمولاً انسان بعد رسیدن به سن 25 شخصیتش ثبات پیدا میکنه پس بهتره تا اون موقع بیشتر وقتتون رو برای خودتون بزارین تا کامل تر شین و احساساتتون رو خاموش کنین تا مزاحم ذهنتون نشه . . .

یکم مطالعه در مورد انسان و نیازهاش و . . . انجام بدین خوبه ( مثلاً کتاب های روانشناسی ، ارتباطات ، خودشناسی ، خانواده ،مذهب و . . . )

هرچه بیشتر در مورد این زندگی بدونین بهتره

فقر فقر میاره ، پولم پول میاره ، عصبانیت عصبانیت، ناراحتی ناراحتی، غم غم ، آرامش آرامش ، علم علم ، یادگیری یادگیری

و هرکس هم که مطالعه نمیکنه تجربه تلخ دیگران رو تکرار میکنه ( مطالعه هم تنها به خوندن کتاب ختم نمیشه )

نظر شخصی منه امیدوارم موفق باشید

26. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)