نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل

783
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7850
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل

با سلام
    من و همسرم چندی پیش دور از خانواده همسرم زندگی می کردیم و آنها سبب شدن تا به نزدیکی آنها بیاییم و حال همسرم از اینکه من در کنارش هستم ناراحت وتا یکی از خانواده اش تماس میگیرد چنان خوشحال اما با من این طور نیست. و پی خوشگذرانی است حالا مانده ام که خانه ام را به جای دیگر ببرم یا خیر.

2. کاربران زیر از rahim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل

شایدهمسرتون زندگی مشترک روجدی نگرفته وهنوز درعالم مجردی هست یه جورایی جسمش با شماست روحش توخونه خودشون... لابد با شمابیرون بهش خوش نمیگذره وبااونها راحت تره ...شماباید علایق همسرتون رو بشناسید ازچه ادم ها ومکان هایی خوششون میاد سرگرمی هاش چیه کدوم غذا کدوم رستوران دوست داره بیرون خونه چه حرفایی بشنوه یه جورایی ادم خوش سفری باشیدخوش اخلاق و همدل وهمسروهمراه باشید..زندگی یکنواخت نداشته باشید...سعی کنید باهم نقاط گردشگری وجالب شهرتون رو کشف کنید دربیرون رفتن دچارتکرارنباشید..

4. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

خب میتونید دراین مورد باهاش صحبت کنید تا بفهمی واقعا" چه منظوری داره

میتونید با مشاور هم مشورت کنید تا با انجام تست بتونه به شما کمک کنه

به هرحال وقتی از همه دور باشید ایشون مجبور خواهد شد به طرف شما جذب بشه

ولی نگران نباشید چون این اتفاق براش تازگی داره این رفتارو از خودش بروز میده

وگرنه بعد از مدتی مسلما" ارومتر خواهد شد

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7850
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    می توتنم بگم که مشگل اینه که دیگر مثل هم سفرها من و یاری نمی کنه وفقط فکر خودشه و بارها بهه آن این گفتم و مثالشو زدم خیلی راحت بگم زمانی که ما خانه نداشتیم او دوست داشت که صاحب خانه یشه وتلاش گرد و شد اما وقتی خانواده او به او مگفتن که خونت دیر او دل زده شد وخواست من خونه رد بفروشم وبعد به نزدیکی پدرشون اومدیم و من هم که پروژه کار میکردم تمتم کارت ها رو به آن دادم وبعد از چند بار رفتن و اومدن از پروژه دل قافل که آخرین سری کارت بانکی رو داده بود به خواهرش و هر کاری با آن میکرد ودرامد من 1700 و هزینه هام دو برابر حالا آخرش هیچ از اون خونه هم نمونده به نظر شما آیا اون عوض نشده و تا حرفی هم می زنم مثل اینه که من وضیفه دارم که به پاش هی پول بریزم ونپرسم چرا این کاروکردی یانه.دیگه نمی تونم خودم رو کنترل کنم. اونم با این نداری.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

این که شما خونتونو ببرید جاییکه که از خانواده همسرتون دور باشه در واقع دارید صورت مسئله رو پاک میکنید با این کار اون شایدم به سمت شما کشیده بشه ولی از تنهایی و اینکه خانوادش پیش شما نیستن میاد سمتتون.اگه تونستی اونو در کنار خانوادش به سمت خودت بکشی اونوقت هنر کردی.بعدشم ولخرجی هنر خانم هاست یا زن نباید بگیری یا وقتی میگیری پای لرزش هم وایسی
    فراموش کن که اون وقتی میره سمت خانوادشو با اون بیشتر خوشه که تو براش اون تزگی رو نداری و اون خوشی ای که با خانوادش داره با تو نداره واین برا تو یه نقطه ضعف به حساب میاد و مقصر همچین اتفاقی هم خودتی که پیش اومده نه همسرت.الانم اگه میخوای دوباره براش تازگی و طراوت داشته باشیو به سمت خودت جذبش کنی پستی که با عنوان پسرهای تنها رو گذاشتمو بخون به دردت میخوره
    موفق باشی

8. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7850
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام وتشکر از راهنماییتان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد