نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چجور زن بودنمو و دوسن داشتنموبه عشقم نشون بدم ؟؟

1060
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7500
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چجور زن بودنمو و دوسن داشتنموبه عشقم نشون بدم ؟؟

سلام من دختری 30 سال حدود 5 ماهه با پسری تو اینترنت 32 ساله واسه ازدواج آشنا شدیم این پسر داری خصوصیات اخلاقی مورد علاقه منه مثلا خیلی باغیرته خیلی مسئولیت پذیر برای زندگی خودش بوده و هست وضع مالی خونوادش بسیارعالیه و مرفه و خودش هم خیلی وضع مالش خوبه بقولی خفن پولدارن ولی من تو خونواده بسیار معمولی هستم کار میکنم و باپس اندازم خودم خونه دارم بقول اون خونه من در مقابل اموال اوناخیلی نقلی هستش البته ایرادهایی داره عشق من مثلا اهل مشروب پارتی سیگارهم هست خونوادش مومنن ولی خودش نه زیادولی حس میکنم با این عشقی که بهش دارم میتونم نجاتش بدم و خیلی چیزای دیگه
    مشکل من اینه که اون 13 سالگی عاشق دختری میشه که تا 20 سالگی باهاش بوده ولی دختره بهش خیانت کرده با پول پسره شهریه دوست پسر دانشگاهشو میداده بهش عشق من خیانت کرده و همونجا رابطشون تموم میشه
    عشق من بدبینه نه تنها به من به همه ومن از طرف خودم بهش حق میدم 5 ماهه واسه آشنایی خیلی کمه مشاوره عزیز من نمیدونم چجوری بهش بفهمون بخاطر شخصیتش خودش دوستش دارم حتی دیگه نه بهم زنگ میزنه نه اس هامو جواب میده نمیگه بهم اعتماد نداره ولی با رفتارو حرفاش میفهمم چون گذشته بدی براش پیش اومده نمیتونه باورکنه دختری مث من عاشقشه فک میکنه بخاطر پول میخوامش مشاورعزیز از اینطرف هم یه باربهم گفت سردی برام جذاب نیستی نمیدونم چیکار کنم بفهمه آدرس تلفن خونشون محل کارش دارم میترسم از دستش بدم نتونم حرفامو حسمو بهش بگم میگه تو بلد نیستی زن باشی نمیدونی مردت چی میخواد میگم بگو تو چی دوسداری میگه خودت باید بفهمی خودت باید بدونی حس میکنم بفهمیده من دوسش دارم میخواد ولم کنه میگه میخوام برم کانادابراهمیشه بروووووووو میگم دوسم نداری سکوت میکنه چندتاخصوصیات اخلاقی داره که فهمیدم خیلی خیلی مغروره خیلی محبتو رابطه جنسی دوست داره ولی من نمیخوام اینجور بهش بفهمونم دوسش دارم حتی بهم نمیگه بیا میگه ببینمت وابستم میشی نمیتونی دل بکنی آینده رو میخوام چجوررفتار کنم
    کمکم کن بگو چجوری بقولی رامش کنم چجوری حرفای محبت آمیزبهش بزنم خودمو پیدا کنه بفهمه من چقدخودشو میخوام نه پول و بچه؟؟
    نمیدونم چجورباهاش حرف بزنم جذبم بشه گفتم محل کارش براش گل بفرستم یا برم مغازش نمیدونم چجوری بهش برسونم من عشق هوس و پول و رابطه جنسی نیست فقط خودتی حس پاک بهت دارم کمکم کنید

2. 2 کاربران زیر از دخترتنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چجور زن بودنمو و دوسن داشتنموبه عشقم نشون بدم ؟؟

خب شما از یک ارتبا اینترنتی انتظار دارید که به شما اعتماد کنه

از طرفی با شرایطی که ایشون تجربه کرده اگر ازدواجی سر بگیره ... شرایط خوبی نخواهد بود

چون زندگی ایشون پر از شک و تردید خواهد بود و شرایط سختی رو در زندگی ایجاد خواهد کرد

بهتره کمی منطقی رفتار کنید و فقط خودتون باشید

چون هر تلاشی برای اثبات کردن خودتون از طرف ایشون معنی خاصی خواهد داد ...

ولی اگه خودتون باشید و زیاد پاگیرش نباشید میتونید نظرشو جلب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام شما باید از صلاح خودش علیه خودش استفاده کنی یعنی دقیقا مثل خودش رفتار کنی. 1بار همه ی حرفات و احساستو بهش بگو و در آخر بهش بگو با اینکه عاشقشی ولی نمیخوای به هر قیمتی به دستش بیاری و بهش بگو چون قبلا عاشق دختری دیگه بوده تو هم نمیتونی بهش اعتماد کنی. بگو نمیخوای به خاطر اینکه دوسش داری تحقیر بشی. بگو ترجیح میدی دورادور دوستش داشته باشی. و دیگه هم سراغش نرو مطمئن باش جواب میگیری چون من جواب گرفتم

6. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

بدجوری بهش چسبیدی

8. کاربران زیر از روح اله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

احساس نمیکنی زیادی داری خودتو تحقیر میکنی؟؟؟ همه جوره داره میگه این رابطه رو نمیخواد و با کاراشم نشون میده اما تو داری زیاده روی میکنی. یه کمی عزت نفس داشته باش و خودتو کم نبین.

10. 3 کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)