نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترسو بودن

1275
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ترسو بودن

سلام به همگی
    من 16 سالمه و امسال هم سال دیپلممه من خیلی ترسو هستم اگر کسی کوچکترین حرفی بزنه بهم ناراحت میشم و ازش کینه میگیرم اگر کسی حتی به خوشی تهدیدم کنه میترسم و اصلا جنبه ندارم استرس زیاد دارم
    لطفا کمکم کنید
    خوشرو و خوش خنده هم هستم
    بهم بگید چیکار کنم

2. کاربران زیر از iliya19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لطفا کمکم کنید خواهشا

خب بهترین راه حل اینه که توانایی های خودتونو افزایش بدید

مثلا" روش های دفاع شخصی رو وقتی کسی میدونه خیلی راحتتر خواهد بود

چون در زیر سایه امنیتی که این تکنیک و یا هر روشی که انسان یاد میگیره

باعث میشه که فرد آرامش داشته باشه و با خیال راحت با دیگران برخورد کنه ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7780
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیتش منم یه زمانی اینجوری بودم الان واقعا خیلی بهترم ..سعی کن زیاد اینجور صحبتا رو جدی نگیری .....وقتایی که تنها هستی در مورد این رفتارات فکر کن و برای خودت تجزیه تحلیل کن همه چیو ...اید باور نکنی از وقتی این روشو رو خودم انجام دادم با خودم رو راست تر شدم و. سعی کن موقع استرس چند نفس عمیق بکشی . و اینم بدون که استرس خطرات زیادی برای بدنت داره و عواقبش رو بعدا میبینی ........سعی کن شجاع باشی ادمای ترسو همیشه بازندن

6. کاربران زیر از یه بینوا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6754
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا مثه شما بودم
    ولی سال سوم که بودم دبیرستانمو عوض کردم و دوستای جدیدی پیدا کردم.اونا دخترایی بودن که خیلی راحت با پسرا صحبت میکردن،اگر کسیب مزاحمشون میشد اصلا نمیترسیدن
    اصلا انگار اتفاقی نیفتاده
    منم یه مدت که با اونا گشتم کم کم ترسم ریخت
    تا قبلش اگر کسی تو خیابون بهم میگفت تو یا یه شماره ناشناس بهم زنگ میزد ازترس فشارم می افتاد
    ولی بعدش خیلی بهتر شدم.راحت تلفن جواب میدم یا اگر کسی تو خیابون چیزی بهم بگه با بی محلی رد میشم.اصلا هم نمیترسم دیگه
    سعی کنید به خودتون مسلط باشین.اصلا جای ترس نیست و همیشه قرار نیست اتفاق بدی بیفته
    موفق باشید
    امضای ایشان
    اوستا کار پادو نمیشه،کسی خوشبختیو به تو کادو نمیده
    بجنگ واسه چیزی که میخوای........بجنگ

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست من - اصلا با فکر بچه گانه ی این که برم باشگاه هرکول بشم قوی بشم کسی جرات نکنه بهم بگه تو زندگی نکن !!! تو یه پسر یا حتی راجع به دختران - با شخصیت و تحصیل کرده و حتی تحصیل نکرده ای چون تحصیلات نشانه ی شخصیت نیست حد اقل این برام ثابت شد !! تو یه اتفاقی که برام با یه دختر افتاد !! و و اقعا براش تاسف خوردم و برای خانواده ای که همچین فرزندی ازش بیرون اوده بگذریم یک انسان با شخصیت کسی هست که از اصول اخلاقی پیغمبر و امامان پیروی کنه یک بار امتحان کن ببین چه نتیجه ای میگیری شاید الان بین بچه های ابتدایی و راهنمایی و دبیرستانی زیاد جواب نده چون بچه اند چون فکرشان بچه گانست ولی تمرین بسیار خوبیست برای ورود به دانتشگاه و جامعه و زندگی واقعی چون آنجاست که بدردت میخوره و میفهمی من چی گفتم تو یه دانشگاه همه به یه انسان با شخصیت احترام میزارن نه به یه بزن بهادر و همه اون بزن بهادر رو ترد میکنن و ازش متنفرن واسه اینه معمولا تو دانشگاه حتی اون بزن بهادر هم با شخصیت میشه !! کتابهای سیره ی اخلاق ائمه و پیغمبر رو مطالعه کن حتما این کار رو بکن

در کنارش با فکر این که برای تندرستی این کار رو میکنی به یه ورزش رزمی روی بیار کم کم میزان ترست از اکثر اتفاقات پیرامونت کمتر میشه و اعتماد به نفست میره بالا به شخصه وقتی باشگاه میرفتم دیدم این رو که یه پسر چاق ترسو بعد چند وقت چقدر ترسش کم شد !! مثلا این جزو تمرینات ما بود که باید می ایستادیم و استاد با چوب میزد تو آبگاهمون !! یا لگد جانبی میزد طوری که پرت میشدیم و نفسمون بند میومد یا میخوابیدیم و از بالا توپ شنی (پر از شن !) مینداختن رو شکممون یا میخوابیدم از رو شکممون رد میشدن و..... ولی اون پسر چاق ترسو که گفتم همه ی این کار را رو انجام میداد !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد