نمایش نتایج: از 1 به 49 از 49

موضوع: بارداری در دوران نامزدی!

44512
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb بارداری در دوران نامزدی!

موضوع:بارداری در دوران نامزدی!
    خیلی خلاصه براتون میگم.
    من یه دختر23 ساله هستم یک سال و نیم نامزد هستم(عقد بسته). خانوادم مذهبی و اصالتا ترک هستن.
    نمیدونم میدونید یا نه.ترکها خیلی براشون رعایت اصول و رسم و رسوم مهمه.حدودا سه هفته پیش با شوهرم ارتباط جنسی(دخول) برای اولین بار تجربه کردیم. الان چند روزه پریودیم افتاده عقب. وای اگه باردار شده باشم خودمو میکشم قبلا از اینکه آبروم بره!
    چی کار کن؟ تو رابطمون به روش طبیعی پیشگیری کردیم ولی خوب میگن احتمال چند درصد حاملگی از پیشاب هم وجود داره! خیلی استرس دارم, دارم از ترس میمیرم چی کار کنم. خانوادم اگه بفهمن ما قبل از مراسم عروسی رابطه کامل داشتیم صحرای محشر به پا میشه باردار شدن که دیگه برا خودش قصه جدادارد.
    بی بی چک استفاده کردم ولی باردار نبودم!
    من تا الان همه پریودیهام منظم منظم بوده حتی ساعتشم دقیق بود الان چند روز افتاده عقب. بی چاره شدم چیکار کنم؟
    اگه چند تا قرص ld باهم بخورم میتونم مطمئن بشم اگه بچه ای وجود داشته از بین میره؟! اصلا راهای سقط بچه چیه؟ تروخدا کمک کنید آبروم در خطره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بارداری در دوران نامزدی! چیکار کنم؟تروخدا کمک کنید. متأهلا کمک......!

سلام اینقدر استرس و ناراحتی برای چیه
    اولا ایشوم همسرتونه
    دوما نگرانی و ناراحتی نی مخواد
    سوما اگه یک درصدهم احتمال بدین نیازی نیست همه بهفن
    بین خودتون و همسرتون بمونه
    تا شب عروسی شما که رسم ندارین شب عروسی به قول ما شمشیرتن نشون کسی بدین

3. کاربران زیر از ma.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7336
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بیخودی اینقدر چرا استرس داری؟! خودت رو میکشی؟! آبروت میره؟! واااا کارتون خلاف شرع بوده یا خلاف قانون؟! واقعا به نظرم دوره ی این حرفا گذشته
    اولا بعد از چند روز دیگه دوباره بیبی چک استفاده کن...اگه منفی شد باردار نیستی میتونی هر چه زودتر هم بری پیش یه متخصص زنان راهنماییت میکنه

5. کاربران زیر از کوثر امین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    استرس نداشته باشید شما هیچ کار خطایی انجام ندادید
    فاصله بین ساعتی که عقد میکنید و به خونه شوهر میرید چند ساعته
    خطبه عقد در روز نامزدی خونده میشه نه در شب عروسی و شما در روز نامزدی محرم شوهرتون میشید

در مورد اعتقادات خانواده هم نگران نباشید از این تعصبات در همه جای ایران وجود داره ولی خوب اون اینده ای که تصور میکنی در انتظارت نیست
    چند وقت دیگه قراره عروسی بگیری؟
    اگه حاملگی باشه بی بی چک حداقل 3 هفته بعد از اخرین رابطه مشکوک و ازمایش خون 9 روز بعد از اخرین رابطه مشکوک نشون داده میشه
    در مورد قرص های ضد بارداری هم شما تا 72 ساعت بعد رابطه میتونستید ازش استفاده کنید
    احتمال حاملگی هم بستگی به زمان تخمک گذاری شما داره با کمی سرچ در اینترنت از زمان تخمک گذاری مطلع بشید بعد ازمایش خون بدید و بهتره به یک پزشک زنان مراجعه کنید تا اطمینان کامل حاصل بشه

7. 3 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رها23 نمایش پست ها
    خیلی خلاصه براتون میگم.
    من یه دختر23 ساله هستم یک سال و نیم نامزد هستم(عقد بسته). خانوادم مذهبی و اصالتا ترک هستن.
    نمیدونم میدونید یا نه.ترکها خیلی براشون رعایت اصول و رسم و رسوم مهمه.حدودا سه هفته پیش با شوهرم ارتباط جنسی(دخول) برای اولین بار تجربه کردیم. الان چند روزه پریودیم افتاده عقب. وای اگه باردار شده باشم خودمو میکشم قبلا از اینکه آبروم بره!
    چی کار کن؟ تو رابطمون به روش طبیعی پیشگیری کردیم ولی خوب میگن احتمال چند درصد حالمگی از پیشاب هم وجود داره! خیلی استرس دارم, دارم از ترس میمیرم چی کار کنم. خانوادم اگه بفهمن ما قبل از مراسم عروسی رابطه کامل داشتیم صحرای محشر به پا میشه باردار شدن که دیگه برا خودش قصه جدادارد.
    من تا الان همه پریودیهام منظم منظم بوده حتی ساعتشم دقیق بود الان چند روز افتاده عقب. بی چاره شدم چیکار کنم؟
    اگه چند تا قرص ld باهم بخورم میتونم مطمئن بشم اگه بچه ای وجود داشته از بین میره؟! اصلا راهای سقط بچه چیه؟ تروخدا کمک کنید آبروم در خطره.

چقدر ترسیدی عزیزم
    ممکنه به خاطر استرس بریودت به هم ریخته و حامله نباشی اما چون خیلی ناراحتی بهتره بری همین امروز سونوگرافی تا مطمئن بشی .
    اگر هم حامله بودی به همسرت بگو که به خانواده ها بگه ، دیگه بزرگترا هم متوجه هستن که بین دو محرم ممکنه این اتفاقا بیفته عزیزم .
    نگران نباش وبه سقط در صورت حاملگی فکر نکن عزیزم چون هم خطرناکه و هم کاری است غیر قانونی و غیر شرعی .

9. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

استرس نداشته باشم؟! الان تو مرز سکته هستم.
    خانواده من یه خانواده ترک اصیلن شجرنامشون انقدر براشون مهمه رو پوست آهو نوشن نگه داشتن خیلی براشون مهمه این شجرنامه لکه دار نشه! من یک سال و نیم رسما و عرفا ازدواج کردم ولی خوب از نظر خانواده تا وقتی عروسی نکردی حق نداری زندگیتو شروع کنی؟
    یه شب شوهرم میاد پیشم به ده نفر باید جواب پس بدم! حالا فکرشو بکن بفهمن باردار شدم فاجعه میشه!
    اگه یه بسته قرص ال دی با هم بخورم چی؟یه دفعه بیست تا قرص ال دی بخورم. بابا بالخره باید یه راه حلی باشه دیگه!؟
    من چقد بد شانسم دقیقا همین سه درصد اسپرم پیشاب باید به من میرسید؟؟؟
    میگم بیست تا قرص ال دی با هم بخورم یهو حالم بد نشه بفمهن؟
    این بی بی چک دقیقه میشه بهش اطمینان کرد؟ میترسم برم سونوگرافی مامانم بفهمه؟!
    چه جور باید برم آزمایش سونوگرافی؟ وای خدایا من هیچی بلد نیستم.

11. کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

فکر کنم میخوای خودکشی کنی اره اگه یهو بیستا باهم بخوری هم حالت بد میشه همه میفهمن هم اینکه جلوی بارداری رو نمیگیری هیچ اتفاقی واسه جنین نمیوفته البته اگه جنینی باشه
    خوردن قرص های ضد بارداری اچ دی یا ال دی فقط تا 72 ساعت بعد از رابطه تاثیر داره

رابطتون چند روز قبل از تاریخ پریودت بوده؟
    چند روز از رابطه گذشته ؟
    جواب بده تا بیشتر راهنماییت کنیم

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

استرس نداشته باشم؟! الان تو مرز سکته هستم.
    خانواده من یه خانواده ترک اصیلن شجرنامشون انقدر براشون مهمه رو پوست آهو نوشن نگه داشتن خیلی براشون مهمه این شجرنامه لکه دار نشه! من یک سال و نیم رسما و عرفا ازدواج کردم ولی خوب از نظر خانواده تا وقتی عروسی نکردی حق نداری زندگیتو شروع کنی؟
    یه شب شوهرم میاد پیشم به ده نفر باید جواب پس بدم! حالا فکرشو بکن بفهمن باردار شدم فاجعه میشه!
    اگه یه بسته قرص ال دی با هم بخورم چی؟یه دفعه بیست تا قرص ال دی بخورم. بابا بالخره باید یه راه حلی باشه دیگه!؟
    من چقد بد شانسم دقیقا همین سه درصد اسپرم پیشاب باید به من میرسید؟؟؟
    میگم بیست تا قرص ال دی با هم بخورم یهو حالم بد نشه بفمهن؟
    این بی بی چک دقیقه میشه بهش اطمینان کرد؟ میترسم برم سونوگرافی مامانم بفهمه؟!
    چه جور باید برم آزمایش سونوگرافی؟ وای خدایا من هیچی بلد نیستم.

عزیزم دکترای زنان سونوگرافی دارن
    به همسرت بگو برات وقت بگیره فوری چون تو خیلی تو فشاری میترسم بلایی سرت بیاد و به یه بهونه ای ( دیدن دوست و آشنا یا بیرون رفتن با همسرت ) برو دکتر .
    تو رو خدا انقد نترس ، اگه همه راهها برات بسته بود با دکتر صحبت میکنی به همراه همسرت ، اون راهنماییت میکنه و یا عروسی رو میندارین جلو
    ضمنا هیچ کدوم ازکارایی که گفتی میخوای انجام بدی درست نیست
    قرص هایی که نام بردی جنین رو از بین نمی برن عزیزم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan11 نمایش پست ها
    فکر کنم میخوای خودکشی کنی اره اگه یهو بیستا باهم بخوری هم حالت بد میشه همه میفهمن هم اینکه جلوی بارداری رو نمیگیری هیچ اتفاقی واسه جنین نمیوفته البته اگه جنینی باشه
    خوردن قرص های ضد بارداری اچ دی یا ال دی فقط تا 72 ساعت بعد از رابطه تاثیر داره

رابطتون چند روز قبل از تاریخ پریودت بوده؟
    چند روز از رابطه گذشته ؟
    جواب بده تا بیشتر راهنماییت کنیم
    فکر کنم دو هفته پیش بوده.الان 2 روز از تاریخ پریودیم عقب افتاده. انقد استرس دارم که نگو میترسم.سرم داره از درد میترکه. 8 روز یا کمتر بعد از آخرین پریودیم رابه داشتیم دقیق یادم نیست.
    من می ترسم.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم
    من متاهلم شده چند بار عادتم عقب زده ولی دباره مریض شم این که مشلی نیست
    برایاینکه شک داری برئ متخصص زنام ازمایش سونو می نویسه میری سونو راه حلش اینه که به مامانت بگو موقع ادار سوش دارم بگو شایدعفونت اداری بشه برای همین چیزی نمیگه بعدش برو ازمایش و جوابش وببر پیش متخصص نگران نباش

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7336
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بی بی چکت اگه خوب باشه جوابش بیشتر موقع ها درسته...آزمایش خون هم اگه بدی مشخص میشه که بارداری یانه...سونوگرافی...دکتر زنان...آزمایش هرکدومو که خواستی بری مامانت متوجه نمیشه نگران نباش با شوهرت اگه بتونی بری بهتره
    قرص هم اگه اونجوری بخوری اینقدر حالت بد میشه که همه بدتر میفهمن که یا حامله ای یا قرص خوردی

17. کاربران زیر از کوثر امین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

خوب به احتمال خیلی بالا شما در زمان تخمک گذاری رابطه داشتید خوب احتمال بارداری بیشتر میشه
    به هر الان فقط ازمایش خون نشون میده که باردار هستید یا نه چون بی بی چک ها 3 هفته باید از تاریخ رابطه گذشته باشه یا اینکه یک هفته از تاریخ اخرین پریودتون گذشته باشه
    خوب شما باید بری دکتر زنان براش شرح واقعه بده برات یک ازمایش خون مینویسه تنها راه حل مشکلت همینه
    موفق باشی

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم باید بدونیم دوره های بریودت چند روزه است ؟ 28 یا 35 ، تقریبا 14 روز قبل از بریود احتمال حاملگی هست .
    من که میگم به خاطر استرس بیش از حد ، عقب افتاده .
    امیدوارم حامله نباشی عزیزم
    ولی هیچ کار خودسرانه ای نکن ، خوهش میکنم .

20. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از دوستام گفت قرص فشار زیر زبونی بگیر.
    از کجا این قرصارو میگیرن, داروخونه میده؟
    یه آزمایشگاه تو خیابونمون هست, برم بگم میخوام آزمایش بارداری بدم؟نسخه ازم نمیخواد؟ اگه باردار بودم چیکار کنم.
    حالم خیلی بده استرس دارم.چند روزه انگار به خودمم قهر کردم غذا نمیخورم تامطمئن بشم اگه بچه ای ام باشه خودش از گشنگی از بین بره! اگه رفتم آزمایشگاه خودشون بهم جوابو میگن؟
    شوهرم تکنسین اتاق عمله همش میگه استرس نداشته باش انقد ریلکسه اعصابم خورد میشه همش میگه تغییر فصله یکم صبر کن شاید به خاطر تغییر فصل و سرما تنظمایتت بهم خورده انقد استرس میگیری فقط وضعیت بدتر میشه.همش میگه به کسی ربط نداره بچه ای هم باشه هیچ کاری حق نداری بکنی ولی اون که نمیدونه همه حرف شنیدناش با من بیچارس همه تحقیراش با منه!همه به من میگن چرا باردار شدی! الان بهش زنگ زدم گریه کردم میگه اگه تا پس فردا پریود نشدی خودم میارمت همین آزمایشگاه خودمون آزمایش میدی. خدایا 2 ماه دیگه عروسیمه بعد اگه باردار باشم 7 ماه بعد عروسیم بچه دار میشم! نه این برای من یه کابوس بزرگه نمیخام تا 4 یا 5 سال اول زندگیم بچه دار بشم.15عروسیمه!
    آمپول پروژستاک چیه؟ همکارم میگه خودش یه بار استفاده کرده کسی میدونه اینا بعدا تأثیری روم میزاره یا نه؟
    مرجان شما متأهلی؟ تا حالا شده از این اتفاقا برات بیافته؟
    ویرایش توسط رها23 : 10-25-2014 در ساعت 11:16 AM

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    ببین عزیزم باید بدونیم دوره های بریودت چند روزه است ؟ 28 یا 35 ، تقریبا 14 روز قبل از بریود احتمال حاملگی هست .
    من که میگم به خاطر استرس بیش از حد ، عقب افتاده .
    امیدوارم حامله نباشی عزیزم
    ولی هیچ کار خودسرانه ای نکن ، خوهش میکنم .
    دوره هام 28 روزه بود دقیق دقیق. شما متأهلین؟ نمیدونید یکی که بچه نمیخاد چی کار باید بکنه؟ اگه از ارتفاع بیافتم چیزی میشه؟تو فیلما از این چیزا زیاد نشون میده.

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من خودم دو تا بچه دارم میگم نترس بگو چشم
    خدارو شکر شوهرت هم برات همه کار میکنه ، برو بیش خودش ازمایشگاه .
    این قرص فشار چیه ؟ آخه دختر عاقل از این کارا میکنه ؟ حالا اگه بلایی سرت اومد چی ؟ هیچ کار خودسرانه ای نکن .
    انشالله حامله نیستی .
    وای خدا بلندی ، فکر کنم میخوای بریود بشی که رفتی تو این فکرای خطرناک
    یکم اروم بگیر و اگه نمیتونی همین امروز با همسرت برو سونوگرافی .
    ویرایش توسط asman : 10-25-2014 در ساعت 11:22 AM

24. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کوثر امین نمایش پست ها
    سلام
    بیخودی اینقدر چرا استرس داری؟! خودت رو میکشی؟! آبروت میره؟! واااا کارتون خلاف شرع بوده یا خلاف قانون؟! واقعا به نظرم دوره ی این حرفا گذشته
    اولا بعد از چند روز دیگه دوباره بیبی چک استفاده کن...اگه منفی شد باردار نیستی میتونی هر چه زودتر هم بری پیش یه متخصص زنان راهنماییت میکنه
    من دو روز از تاریخ پریودیم گذشته دیشب بی بی چک گذاشتم تو جوابش باردار نبودم! پس چرا پریود نمیشم؟

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

من دو روز از تاریخ پریودیم گذشته دیشب بی بی چک گذاشتم تو جوابش باردار نبودم! پس چرا پریود نمیشم؟

یکم اروم بگیر تا بریود بشی .
    همش مال ترسه
    هیچ کاری نکن

27. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

رها خانم سلام
    اولا اینکه میگی خانواده ت اینجورن و چنین و چنان ، همش استرس الکی بهت میده.نترس اگر هم اتفاقی بیافته اونقدرها هم که فک میکنی بد نخواهد بود.منم ترکم خانواده خاله م اینام خیلی مذهبی و متعصب بودن اما دختر خاله م تو نامزدیش حامله شد.عروسی رو انداختن جلوتر بچه شم الان 12 سالشه هیچی هم نشد.نه کسی مرد نه خو و خونریزی شد.
    دوما اینکه اگه پریودات منظم باشن و 28 یا 30 روزه پریود شی ، نزدیکی تو یک هفته بعد تموم شدن پریود اصلا منجر به حاملگی نمیشه.تخمک گذاری حدود روزهای 12 یا 13 تا 15 انجام میشه یعنی قبل اون احتمال حاملگی صفر هست.
    عقب و جلو شدن پریود هم میتونه طبیعی باشه.استرس کم خونی اختلالات هورمونی و ... همه میتونن باعث تاخیر در پریود شن.در ضمن پیشگیری هم که کردین احنکالش خیلی خیلی خیلی کمه که حامله باشی.
    کلینیکهایی هست که آزمایش خون تو 20 دقیقه مشخص میکنن حامله ای یا نه .نیازی هم به نسخه و تجویز دکتر نداره.
    من با روش جلوگیری طبیعی 3 ساله که بچه دار نشدم اونوقت چجوریه تو اینقدر نگرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    استرست خیلی بیخوده به نظر من.اینقدرم دنبال تجویزای غیر علمی نرو.آخرش فقط به خودت صدمه میزنی.اول برو یه آزمایشگاه یه آزمایش خون بدهتا 20 دیقه بهت بگن حامله ای یا نه بعد قصاص قبل جنایت کن.

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

من خودم متاهلم برای خودم نه اتفاق نیافتاده ولی بین دوستان و اشنایان زیاد دیدم که اینجوری گول خورده باشن و بخاطر همین دربارش زیاد تحقیق کردمو دقیقا میدونم قضیه چیه
    اگه شوهرت ازمایشگاه اشناست نیاز به نسخه دکتر نیست ولی اگه اشنا نیست حتما باید دکتر بنویسه
    چون زمان رابطه خیلی کوتاهه بهتره نسخه رو حتما دکتر برات بنویسه چون ازمایشش با ازمایش خونی که یه خانم دوماه حامله میده خیلی فرق داره
    خواهر خودم 2 ماه حامله بود ازمایش خون نشون نداد رفت سونوی وازن نشون داد که حامله ست
    نمیخوام استرستو بیشتر کنم ولی چون خیلی برات اهمیت داره میگم
    به نظر من رو حدس و گمان کاری نکن به یه دکتر مجرب مراجعه کن

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

من خودم متاهلم برای خودم نه اتفاق نیافتاده ولی بین دوستان و اشنایان زیاد دیدم که اینجوری گول خورده باشن و بخاطر همین دربارش زیاد تحقیق کردمو دقیقا میدونم قضیه چیه
    اگه شوهرت ازمایشگاه اشناست نیاز به نسخه دکتر نیست ولی اگه اشنا نیست حتما باید دکتر بنویسه
    چون زمان رابطه خیلی کوتاهه بهتره نسخه رو حتما دکتر برات بنویسه چون ازمایشش با ازمایش خونی که یه خانم دوماه حامله میده خیلی فرق داره
    خواهر خودم 2 ماه حامله بود ازمایش خون نشون نداد رفت سونوی وازن نشون داد که حامله ست
    نمیخوام استرستو بیشتر کنم ولی چون خیلی برات اهمیت داره میگم
    به نظر من رو حدس و گمان کاری نکن به یه دکتر مجرب مراجعه کن
    آزمایش حاملگی نیازی به نسخه دکتر نداره.من خودم بارها رفتم.رها خانم اگر تبریزی هستید من جایی رو معرفی کنم که بدون نسخه در عرض 20 دقیقه جواب آزمایش خونتون رو میگن بهتون

31. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7493
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیز میدونی این استرست باعث میشه پریودیت عقب بیفته. دمنوشای آرام بخشو زعفرون بخور . فکر نکنم حامله باشی چون بی بی چک نشون نداده.

33. کاربران زیر از ایشتار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

مثبت بودن تست بارداری بستگی به زمان تولید لقاح داره که این توسط پزشک زنان مشخص میشه بخاط همینه میگم بهتره به پزشک مراجعه کنی
    هورمون hCG در حین حاملگی تولید می شود. این هورمون توسط جفت که تخم را پس از لانه گیزی در رحم تغذیه می کند، ایجاد می شود . hCG اولین بار حدود ۱۱ روز پس از لقاح در خون و بین ۱۲ تا ۱۴ روز پس از لقاح در ادرار قابل اندازه گیری است . به طور طبیعی مقدار HCG هر ۷۲ ساعت دوبرابر می شود . سطح این هورمون در هفته های ۸ تا ۱۱ به حداکثر خود رسیده و سپس در ادامه حاملگی کاهش می یابد.
    از ملاقات اسپرم واوول تخمک لقاح پیدا میکند. تخمک لقاح یافته به طرف رحم رفته ودر جدار آن لانه گزینی میکند.بین ۱۰-۳روز بعد جفت تشکیل میشود. HCG ( هر دو بخش آلفا و بتا ) توسط سلولهای تروفوبلاستیک جفت سنتز می شود و نیمه عمر آن ۳۶ – ۱۲ ساعت است . مهمترین وظیفه این هورمون نگه داری از جسم زرد است که تولید استرادیول و پروژسترون می کند .
    مقدار این هورمون در حاملگی طبیعی از روز ششم تا دهم بعد از لقاح در سرم مادر بالا میرود ( حتی گاه از روز سوم لقاح هم قابل شناسایی است. )
    معمولا۲۵ -۲۰ روز پس از آخرین قاعدگی ( و نه زودتر از آن ) مقدار این هورمون در ادرار مادر به اندازه ای میرسد که قابل اندازه گیری باشد .

سطح هورمون hCG کمتر از mIU/ml 5 نشاندهنده عدم حاملگی است. هر مقداری بیش از mIU/ml 25 نشاندهنده وجود حاملگی می باشد.

35. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ایشتار نمایش پست ها
    عزیز میدونی این استرست باعث میشه پریودیت عقب بیفته. دمنوشای آرام بخشو زعفرون بخور . فکر نکنم حامله باشی چون بی بی چک نشون نداده.
    دمنوش زعفران چه طوری درست میکنن؟

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    رها خانم سلام
    اولا اینکه میگی خانواده ت اینجورن و چنین و چنان ، همش استرس الکی بهت میده.نترس اگر هم اتفاقی بیافته اونقدرها هم که فک میکنی بد نخواهد بود.منم ترکم خانواده خاله م اینام خیلی مذهبی و متعصب بودن اما دختر خاله م تو نامزدیش حامله شد.عروسی رو انداختن جلوتر بچه شم الان 12 سالشه هیچی هم نشد.نه کسی مرد نه خو و خونریزی شد.
    دوما اینکه اگه پریودات منظم باشن و 28 یا 30 روزه پریود شی ، نزدیکی تو یک هفته بعد تموم شدن پریود اصلا منجر به حاملگی نمیشه.تخمک گذاری حدود روزهای 12 یا 13 تا 15 انجام میشه یعنی قبل اون احتمال حاملگی صفر هست.
    عقب و جلو شدن پریود هم میتونه طبیعی باشه.استرس کم خونی اختلالات هورمونی و ... همه میتونن باعث تاخیر در پریود شن.در ضمن پیشگیری هم که کردین احنکالش خیلی خیلی خیلی کمه که حامله باشی.
    کلینیکهایی هست که آزمایش خون تو 20 دقیقه مشخص میکنن حامله ای یا نه .نیازی هم به نسخه و تجویز دکتر نداره.
    من با روش جلوگیری طبیعی 3 ساله که بچه دار نشدم اونوقت چجوریه تو اینقدر نگرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    استرست خیلی بیخوده به نظر من.اینقدرم دنبال تجویزای غیر علمی نرو.آخرش فقط به خودت صدمه میزنی.اول برو یه آزمایشگاه یه آزمایش خون بدهتا 20 دیقه بهت بگن حامله ای یا نه بعد قصاص قبل جنایت کن.
    واقعا ممنونتم خیلی آرومم کردی, آخه من می ترسم از شانس بد من این سه درصد اسپرم پیشاب به من بیچاره رسیده باشه. والا به خدا شانس که نداریم همه جا باید ثابت بشه بدشانسیمون.

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

به مدت 7 روز روزی 3 گرم گلپر بخور خیلی تلخه با اب کم قاطی کن بخور
    دمنوش زعفران دقیقا مثل چایی دم میشه یا شربت زعفران بخور مواظب باش در خوردنش زیادروی نکن مقدارشو میتونی تو اینترنت سرچ کنی
    کنجد بوداده هم برای باز شدن قاعدگی خیلی خوبه کنجد سفیدو بگیر تو تابه تفت بده بدون روغن یا اب
    تو اینترت سرچ کن گیاهان قاعده اور همش برات میاد نحوه خورد و میزان خوردنش

39. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5901
    تشکـر
    247
    تشکر شده 46 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی خلاصه براتون میگم.
    چی کار کن؟ تو رابطمون به روش طبیعی پیشگیری کردیم ولی خوب میگن احتمال چند درصد حالمگی از پیشاب هم وجود داره! خیلی استرس دارم, دارم از ترس میمیرم چی کار کنم. خانوادم اگه بفهمن ما قبل از مراسم عروسی رابطه کامل داشتیم صحرای محشر به پا میشه باردار شدن که دیگه برا خودش قصه جدادارد.
    Bekhatere abero!mikhay ye hediye az khodaro nabod koni.lanat be in rasma ke zade ro ghanone khoda!zemnan mnm torkam

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    تشکر شده 64 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم ما هم تقریبا استرس های الان شما رو تجربه کردیم ولی من در هیچ مورد حامله نبودم و با روش طبیعی 5 سال جلوگیری کردم الان هم یک دختر دارم انقد نگران نباش اگر هم اتفاق بیافتد عروسیتو به بهانه سرما و فصل و.. جلو بیانداز ولی اول زندگی به فکر از بین بردن یک موجود زنده اونم بچتون نباش هر چی خیرته اتفاق میافته همین.

42. کاربران زیر از نسیم 12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بارداری در دوران نامزدی!

یه زعفرون غلیظ دم کن بخور درست میشی بابا. نگران نباش. اگه هم میخوای مطمئن شی برو آزمایش بتا بده ببین بارداری یا نه. نیازی به سونو نیست. با یه آزمایش بتا میشه دقیق فهمید.
    ولی باردار نیستی من میدونم. آدم اولش هی فکر میکنه بارداره ولی بعد میفهمی بارداری به این راحتی ها هم نیست.

یا زعفرون غلیظ دم کن بخور یا یه قاشق تخم شاهی تو آب خنک بریز و هم بزن بخور. قاعدگی رو باز میکنه

44. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

چطوری عزیزم ؟

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    چطوری عزیزم ؟
    سلام. مرسی که پیگیری, اگه بدونی چقد بهم دلگرمی میدی, استرسم کم میشه وقتی میبینم تنها نیستم.هنوز که خبری نیست بازم بی بی چک گزاشتم جوابش منفی بود(یعنی باردار نیستی). ولی هنوز پریود نشدم.
    دیشب شوهرم رفته یه جفت کفش کوچولو خریده که دل منو خوش کنه, میگه همزمان با خرید عروسیمون با بچمونم خرید میکنیم!من 15 دی عروسیمه شوهرم میگه اگه باردار باشی تا اون موقع تو ظاهرت تغییری ایجاد نمیشه بعد عروسیم خودم نوکرتم!
    ولی بازم دوست ندارم این جور بشه حس میکنم بچم بی ارزش میشه, من کلی برنامه ریخته بودم که کی بچه دار بشم و چی کار بکنم و ... اینجوری همه برنامه ها به هم میریزه حرف مردمم همش پشت سرته!

47. کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.t نمایش پست ها
    یه زعفرون غلیظ دم کن بخور درست میشی بابا. نگران نباش. اگه هم میخوای مطمئن شی برو آزمایش بتا بده ببین بارداری یا نه. نیازی به سونو نیست. با یه آزمایش بتا میشه دقیق فهمید.
    ولی باردار نیستی من میدونم. آدم اولش هی فکر میکنه بارداره ولی بعد میفهمی بارداری به این راحتی ها هم نیست.

یا زعفرون غلیظ دم کن بخور یا یه قاشق تخم شاهی تو آب خنک بریز و هم بزن بخور. قاعدگی رو باز میکنه
    الان که خوبه باز دلت خوشه یه کاری کردی که شک به بارداری میکنی, من اوایل نامزدی شوهرم بیچاره میومد به من دست بزنه میگفتم باردارم اگه بدونید چقد استرس کشیدم تا الان!
    گل بابونه هم تأثیری داره؟
    واقعا ممنون که راهنماییم کردی من الان خیلی تنهام به هیچ کس جز شوهرم نمیتونم چیزی بگم!

49. 2 کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم 12 نمایش پست ها
    سلام عزیزم ما هم تقریبا استرس های الان شما رو تجربه کردیم ولی من در هیچ مورد حامله نبودم و با روش طبیعی 5 سال جلوگیری کردم الان هم یک دختر دارم انقد نگران نباش اگر هم اتفاق بیافتد عروسیتو به بهانه سرما و فصل و.. جلو بیانداز ولی اول زندگی به فکر از بین بردن یک موجود زنده اونم بچتون نباش هر چی خیرته اتفاق میافته همین.
    سلام. خوب شما که 5 سال با روش طبیعی جلوگیری کردین, یعنی دخترتون ناخاسته بارادار شدین؟
    من 15 دی عروسیمه ولی الانم اگه باردار باشم حساب کردم تیر بچم بدنیا میاد یعنی میشه 7 ماه بعد عروسیم, همه میفهمن از قبل باردار بودم.

51. کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خنده نمایش پست ها
    Bekhatere abero!mikhay ye hediye az khodaro nabod koni.lanat be in rasma ke zade ro ghanone khoda!zemnan mnm torkam
    اره عزیزم فقط به خاطر یه سری رسمای بیخود تا الان کلی زجر کشیدم....

53. 2 کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

به مدت 7 روز روزی 3 گرم گلپر بخور خیلی تلخه با اب کم قاطی کن بخور
    دمنوش زعفران دقیقا مثل چایی دم میشه یا شربت زعفران بخور مواظب باش در خوردنش زیادروی نکن مقدارشو میتونی تو اینترنت سرچ کنی
    کنجد بوداده هم برای باز شدن قاعدگی خیلی خوبه کنجد سفیدو بگیر تو تابه تفت بده بدون روغن یا اب
    تو اینترت سرچ کن گیاهان قاعده اور همش برات میاد نحوه خورد و میزان خوردنش
    واقعا ممنونتم.یه سرچ کردم یه سری چیزا نوشتم برم از امروز شروع کنم این چیزارو بخورم ببینم فرجی حاصل میشه یا نه! الان محل کارم ساعت 2 میرم خونه تو راه از عطاری اینارو میخرم.
    ممنون از راهنماییت.

55. 2 کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

تنها راه این که خیالت راحت شه و استرس نداشته باشی اینه که یه آزمایش خون بدی، میری پیش دکتر (حتما نیازی نیست بری پیش متخصص یه پزشک عمومی هم میتونه ازمایش رو بنویسه) بعدم ازمایشگاه و دو سه روز بعد هم جوابش رو میگیری و خیالت راحت میشه... خود استرس میتونه باعث به هم ریختن نظم پریود بشه.

57. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

سلام. مرسی که پیگیری, اگه بدونی چقد بهم دلگرمی میدی, استرسم کم میشه وقتی میبینم تنها نیستم.هنوز که خبری نیست بازم بی بی چک گزاشتم جوابش منفی بود(یعنی باردار نیستی). ولی هنوز پریود نشدم.
    دیشب شوهرم رفته یه جفت کفش کوچولو خریده که دل منو خوش کنه, میگه همزمان با خرید عروسیمون با بچمونم خرید میکنیم!من 15 دی عروسیمه شوهرم میگه اگه باردار باشی تا اون موقع تو ظاهرت تغییری ایجاد نمیشه بعد عروسیم خودم نوکرتم!
    ولی بازم دوست ندارم این جور بشه حس میکنم بچم بی ارزش میشه, من کلی برنامه ریخته بودم که کی بچه دار بشم و چی کار بکنم و ... اینجوری همه برنامه ها به هم میریزه حرف مردمم همش پشت سرته!
    عزیز دلم
    برو سونوگرافی و دیگه انقد خودتوشکنجه نده چون جوابش قطعیه .
    بعد اروم میشی و بریود هم میشی .

گرچه من فکر میکنم حامله نیستی چون روز 8 بریود کجا و روز تخمگ گذاری تو که تقریبا 14بریوده کجا ؟

چه شوهر خوبی داره خدا خوشبختتون کنه ، به این همه محبت توجه کن و لذت ببر و استرس و این افکار ناراحت کننده رو بزار کنار

59. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

بابونه هم خوبه. من خودم ماه پیش بدون نسخه رفتم آزمایشگاه و آز بتا دادم که منفی بود. تازه من جلوگیری هم نداشتم. وقتی فهمیدم باردار نیستم دکترم تخم شاهی رو بهم معرفی کرد و گفت روش سنتیه واسه باز شدن قاعدگی. من خوردم جواب داد... من میدونم باردار نیستی اگه تا الانم نشدی به خاطر استرست بوده

61. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

خب یه چندتا نکته رو بگم خدمت شما چون آشنائی هائی دارم :
    اول اینکه به احتمال زیاد شما باردار نیستی و بی بی چک تا حد خیلی زیادی بارداری رو نشون میده ..در واقع میتونه در حالت عادی یک مقیاس تشخیص خوب باشه ..
    دوما شما یک رابطه جنسی همراه با دخول برای اولین بار داشتی که خودش یه جورائی ترکیب هورمونی بدنت را بهم میزنه و یه انقلاب احساس درونی ایجاد میکنه همچنین هیجانات زیاد همراه با اون که به شدت میتونه رو دوره های عادت ماهیانه اثر بذاره باعث عقب افتادن یا جلو افتادن بشه ..
    سوما بر فرض که شما حامله باشی بر فرض عرض میکنم ..بسیاری از زایمانها هفت ماهه یا شش ماهه رخ میده و نیازی نیست به کسی مدت دقیق دوران بارداریتو بگی یا نهایتا به یکی که اعتماد داری مثل خواهر و مادر تنها میشه گفت که اونم اگه نیازه کسی باهات به پزشک مراجعه کنه
    چهارما الان اینقدر تو جو اتفاق افتاده هستی که ممکنه به خودت صدمه برنی ..دختر جون سر یه چیز بچه گانه کاری نکنی که بعدا پشیمون بشی یا مثلا بچه دار شدنت در آینده رو به خطر بندازی اینقدرها که تو میگی هم مهم نیست اهمیتش در حد معقول خودشه ..موفق باشی
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

63. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان گرامی که تو این چند روزه با حرفاشون منو آروم کردن.انقد استرس داشتم که فکر هر کاری به سرم میزد. واقعا ممنونتونم اجرتون با خدا.

مشکل حل شد! بعد از جوابای شما و صحبتای قشنگتون یکم آروم شدم و همه چیز سیر طبیعی خودشو طی کرد فقط دو روز دیر شد که حسابی منو ترسوند!
    ولی یه چیز جالب که شوهرم فکر میکرد باردارم و الان حسابی خورد تو ذوقش گفت اگه هم باردار بودی خودم با جون و دل نوکرت بودم نمیزاشتم کسی از گل نازکتر بهت بگه با این حرفاش یکم اعتماد به نفسم رفته بود بالا و ریلکس شده بودم که خدا رو شکر مشکل حل شد.

65. 2 کاربران زیر از رها23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم - خوشحالم مشکلت حل شد
    البته بارداری مشکل نیستا یکی از نعمتهای خداست چون شما خیلی نگران دلواپس بودی من گفتم مشکلت

از این به بعدم سعی کن از راه های مطمئن تری برای پیشگیری استفاده کنی که دیگه اینقدر فشار روحی بهت وارد نشه
    انشاله همیشه موفق باشی عزیزم

67. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

عزیزم
    چه عالی که به ما خبر دادی البته من مطمئن بودم که حامله نیستی
    خدا رو شکر که همون طوری که خودت میخواستی اتفاق افتاد .
    شاد باشی

69. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    تشکر شده 64 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خوبه دیدی گفتم من قبلا تجربشو داشتم مطمان بودم حانله نیستی موفق باشی پیشاپیش عروسیت مبارک.

71. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

به اقاتون این موضوع درجریان بزار ناراحتی چیه نترس بابا اون شوهرته دوست پسرت که نبوده نتفه اون بچه اگه به وجود باشه حرومزاده که نیست
    دوما نترس من فک میکنم چون برا اولین بار رابطه جنسی داشتی پریودیت عقب افتاده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

72. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8756
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخی سلام دوست عزیز.منم هم سن شما هستم ومجرد منم محدودیت زیاد دارم در خانواده به نظرم به خودت مسلط باش شما دراینده یه خانواده رو میخوای اداره کنی نمیشه اینطوری سر هر مسله ای بهم بریزی به نظر من به بهانه یه جایی که خانوادت اجازه میدن بری بیرون برو پیش دکتر زنان وبگو کمکت کنه این راهش نیست بشینی بزنی تو سر وکله خودت یا نباید ببخشید با شوهرت میخوابیدی یا وقتی انجام شده دیگه مسولیتش رو قبول کن از قبل باید فکر همه چیو میکردی الانم بجای غصه خوردن دنبال راه حل باش

73. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. خوب شما که 5 سال با روش طبیعی جلوگیری کردین, یعنی دخترتون ناخاسته بارادار شدین؟
    من 15 دی عروسیمه ولی الانم اگه باردار باشم حساب کردم تیر بچم بدنیا میاد یعنی میشه 7 ماه بعد عروسیم, همه میفهمن از قبل باردار بودم.
    الان که باردار نیستی ولی بزار یه چیز بهت بگم
    دختر یکی از همکارام تو عقد حامله شد شب عروسی 2 ماهه بود گفتن وقتی بچه به دنیا اومد میگن هفت ماهه به دنیا اومده هیچ کس هم هیچی نمی فهمه چرا از شانس زد و واقعا بچه هفت ماهه به دنیا اومده یعنی 5 ماه بعد از عروسی شون
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

74. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8771
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    الان که باردار نیستی ولی بزار یه چیز بهت بگم
    دختر یکی از همکارام تو عقد حامله شد شب عروسی 2 ماهه بود گفتن وقتی بچه به دنیا اومد میگن هفت ماهه به دنیا اومده هیچ کس هم هیچی نمی فهمه چرا از شانس زد و واقعا بچه هفت ماهه به دنیا اومده یعنی 5 ماه بعد از عروسی شون

سلام دختره ديونه اين فكرا چيه ميكني ما بايد با ي سري عقايد اشتباه مبارزه كنيم خدا را شكر كن كه شوهرت پشتته به مردم چه ربطي داره بهترين كار اينه كه اگه امكان داره عروسيتو جلو بندازي بعدم بگين بچه هفت ماهه به دنيا اومده اصلا مردم كين كه بخان درباره زندگيت نظر بدن

75. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خونسردي خودتو حفظ كن بيخودي با فكراي الكي ذهنتو درگير نكن با شوهرت حرف بزن
    دوتاي راه چاره براش پيدا كنيد
    وسلام........................................ ......

76. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9080
    تشکـر
    5
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

salam doste golam eshtebah mikoni
    manda torkam manda 1il yarimde namzadam ,manim da rabitam var,say elin kandom ishladin ki bijor moshkol galmasin gabagha
    ,2minjiseda 4ta gorso ye ja bokhori miri koma khoda behet agl nadade?????????????
    nahayatesh mirin ye ampol mizane doktor mindazi hamin!!!!!!!
    ina che kariye !!!!
    mesle bacheha raftar nakon mantegi bash!!!!
    ba namzadet berin azmayesh khon sono gerafi niaz nis
    امضای ایشان
    دلم تنگ است،
    دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است،
    سکوت از کوچه لبریز است ،
    صدایم خیس و بارانیست،
    نمی دانم چرا پائیز در قلبم طولانیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد