نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: جدا شدن از خانواده

2359
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

جدا شدن از خانواده

سلام به همه
    بعد از محرمو صفر عروسیمه ولی خانواده ام تو یه شهرند و خانواده ی شوهرم توی یه شهر دیگه که خیلی دوره . منم تا حالا حتی یک شب و بدون خانواده ام مخصوصا مامانم نگذروندم یعنی خیلی به مامانم وابسته ام واقعا نمی دونم چیکار کنم که بتونم دوریشونو تحمل کنم یا چی کار کنم که موقع خداحافظی گریه ام نگیره . آخه می خیلی اشکم لب مشکمه تا یه چیزی می شه فوری گریم می گیره از الان دارم به اون موقع فکر می کنم وحشت خیلی بدی افتاده تو جونم. عوض اینکه خوشحال باشم دارم از ناراحتی دق می کنم. راهنماییم کنید تا شاید آروم تر شم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چجوری از خانواده ام جدا بشم

سلام عزیزم

شرایط همیشه کاملا بر وفق مراد ما نیست، بعضی اوقات برای اینکه از یه مرحله زندگی بری به مرحله بعد و پیشرفت کنی باید سعی کنی قوی تر بشی

درسته دوری ار خانواده سخته، ولی به این فکر کن که این شروع یه مرحله جدید از زندگیته و از این به بعد استقلال بیشتری پیدا میکنی

کمی دلتنگی هم اوایل طبیعیه، ولی مدتی که بگذره و به شهر و افراد جدید عادت کنی، دل تنگیت هم کمتر میشه
    مهم اینه که کنار همسر و شریک زندگیت هستی و اونم به اندازه خانواده ت هواتو داره ، پس دیگه دلیلی برای نگرانی نیست
    امضای ایشان

3. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

اگه زندگی مستقلی داشتم شاید قصه ام کمتر می شد ولی موضوع اینه که بعد از عروسی باید با خانواده ی شوهرم زندگی کنم این منو بیشتر اذیت می کنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7905
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما دوست عزیز
    در زندگی هر کسی پله هایی ساخته شده که فرد میتونه از اون پله ها برای ترقی یا تنزل استفاده کنه ، اگه شما هم با همسرتون احساس خوشبختی کنید و ایشون بتونه به شما آرامش لازم رو بده تاثیرات محیط اطراف به تدریج کمتر میشه و شرایط زندگی بهتر ، شما هم اگه با دید و نگرش مثبت به قضیه نگاه کنید سختی و دوری از خانواده براتون قابل تحمل میشه چون همسرتون این پتانسیل رو داره که خلاء های دوری از بستگانتون رو براتون تا حدودی پر کنه...
    سربلند باشید
    ویرایش توسط کارو شجیعی : 10-29-2014 در ساعت 01:36 AM
    امضای ایشان
    زندگی تو را میستاید

6. کاربران زیر از کارو شجیعی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

این قدر وحشت دارم که می ترسم شب عروسی همش گریه کنم شاید سوال مسخره ای باشه ولی شما رهکارهایی سراغ ندارید که بشه جلوی اشکو بگیره؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 2 نمایش پست ها
    سلام به همه
    بعد از محرمو صفر عروسیمه ولی خانواده ام تو یه شهرند و خانواده ی شوهرم توی یه شهر دیگه که خیلی دوره . منم تا حالا حتی یک شب و بدون خانواده ام مخصوصا مامانم نگذروندم یعنی خیلی به مامانم وابسته ام واقعا نمی دونم چیکار کنم که بتونم دوریشونو تحمل کنم یا چی کار کنم که موقع خداحافظی گریه ام نگیره . آخه می خیلی اشکم لب مشکمه تا یه چیزی می شه فوری گریم می گیره از الان دارم به اون موقع فکر می کنم وحشت خیلی بدی افتاده تو جونم. عوض اینکه خوشحال باشم دارم از ناراحتی دق می کنم. راهنماییم کنید تا شاید آروم تر شم
    نازنین در عصر تکنولوژی که لحظه به لحظه با موبایل ( پیامک ، وایبر ،.................. ) با نصب برنامه های اسکایپ و اووو و...... در کامپیوتر و گوشی می توانی ارتباط برقرار کنی دنیا بسیارکوچک شده است دختران بسیاری را می شناسم که تنها بدون همدم به قصد ادامه ی تحصیل به ان طرف کره زمین رفته اند . مطمئنا بسیار سخت است هرچقدر هم زبان بلد باشند باز هم ارتباط سخت است.
    باید خودت را رشد دهی و از لحظه های زیبای زندگیت لذت ببری .
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7905
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 2 نمایش پست ها
    این قدر وحشت دارم که می ترسم شب عروسی همش گریه کنم شاید سوال مسخره ای باشه ولی شما رهکارهایی سراغ ندارید که بشه جلوی اشکو بگیره؟
    هیچ وقت سعی نکن جلو اشکتو بگیری ، اشک که اومد باید بذاری بره ، در غیر این صورت طور دیگه ای خودش رو بروز میده...
    امضای ایشان
    زندگی تو را میستاید

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 33 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزيزم درکت ميکنم چون منم مثل توام وولي با چند بار رفتن به شهر شوهرم و وقت گذروندن با خانواده شوهرم فهميدم نه تنها بد نيس بلکه خيليم خوبه،بعضي ها از خداشونه از خانواده دور باشن تا دخالت کمتر توي زندگيشون شه اين يه فرصت بدون وسعي کن گريه نکني و خودتو ضعيف نشون ندي،به زن ها همينطوريشم ظلم ميشه واي به حال ه ضعيف نشون دادن خودشون قوي باش و به زندگي زيباي ک با شوهرت در انتظارته فکر کن

11. کاربران زیر از shabshekan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shabshekan نمایش پست ها
    سلام عزيزم درکت ميکنم چون منم مثل توام وولي با چند بار رفتن به شهر شوهرم و وقت گذروندن با خانواده شوهرم فهميدم نه تنها بد نيس بلکه خيليم خوبه،بعضي ها از خداشونه از خانواده دور باشن تا دخالت کمتر توي زندگيشون شه اين يه فرصت بدون وسعي کن گريه نکني و خودتو ضعيف نشون ندي،به زن ها همينطوريشم ظلم ميشه واي به حال ه ضعيف نشون دادن خودشون قوي باش و به زندگي زيباي ک با شوهرت در انتظارته فکر کن
    چند وقته ازدواج کردی ؟الان عادت کردی یعنی منظورم اینه که دیگه دلت واسه مامانت تنگ نمی شه؟

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8014
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

يک سال و نيم،اولش سخته خيلي هم سخته ولي بعدازچندماه به همه چي عادت ميکني الانتو درنظرنگير بعداز ازدواج شمازندگي خودتوداري به زندگيت بيشتروابسته ميشي تا اين وابستگي که الان داري
    البته هم به شهري که ميخاي بري وهم رفتارشوهرو خانوادش خيلي مهم ه رفتن ازشهربزرگ به کوچيک و درک نکردن شوهر توي اون چندماه اول خيلي سختر ترميکنه شرايط رو برات

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shabshekan نمایش پست ها
    يک سال و نيم،اولش سخته خيلي هم سخته ولي بعدازچندماه به همه چي عادت ميکني الانتو درنظرنگير بعداز ازدواج شمازندگي خودتوداري به زندگيت بيشتروابسته ميشي تا اين وابستگي که الان داري
    البته هم به شهري که ميخاي بري وهم رفتارشوهرو خانوادش خيلي مهم ه رفتن ازشهربزرگ به کوچيک و درک نکردن شوهر توي اون چندماه اول خيلي سختر ترميکنه شرايط رو برات
    ممنون از راهنماییت
    خیلی برام سخته داره دیوونم میکنه این فکروخیال .خداکنه بتونم تحمل کنم و گریه نکنم چون اصلا دوست ندارم گریه کنم .وقتی صحبت عروسیم میشه جز غصه چیز دیگه ای به دلم نمیاد.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8014
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

اينجوري نگو عزيزم،به اين فکرکن که اولين تصويرهميشه توي ذهن ميمونه نزارتصويرعروسيت بين مردم وشوهرت غم و اشک باشه ضعيف نباش بعداميفهمي ک زن ضعيف چقدرضربه ميخوره توزندگيش،من بهت اطمينان ميدم اونطورک تصورميکني نيس،انشالله ک خوشبخت شي عزيزم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

اين طبيعيه كه شما نگراني داشته باشين دارين از ١ مرحله زندگي وارد مرحله بعدي يعني ازدواج ميشين گاهي اوقات تغييراتي كه به وجود ميان تا آدم بخواد به اونها عادت كنه سخته و زمانبر ولي در آينده همون تغييرات جز اصلي زندگي ميشن و با مديريت و كسب آرامش ميشه راحتتر به مسيري كه بايد رفت ادامه داد

17. کاربران زیر از آبي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 36 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی خودتو ناراحت نکن این نیز می گذرد

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8690
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : جدا شدن از خانواده

سلام
    من یک سالی هست که ازدواج کردم.همسرم خراسانی و من بچه شمال کشورم. با هر تلاشی که کردم باز هم از نظر موقعیت کاری نتونستیم محل زندگیمونو بیاریم شمال
    و مجبور شدم به این تن بدم که برم خراسان برای زندگی
    حدود یه هفته که احساس ناراحتی و غم وحشتناکی دارم. نمیدونم چه جوری اروم کنم خودمو
    از طرفی دارای یه مادر و پدر مریض هستم.بیشتر مادرم که دیابت داره و افسردگیومن بارها و بارها از کمای قندی بیرون اوردمش
    افسردگی مادرمم خیلی شدیده و علاقمند به درمان نیست.میترسم برم و اتفاقی براش بیوفته. کمکم کنین باید به چی فکر کنم که از این عذاب در بیام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد