نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سر در گم

1033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سر در گم

سلام الان 4 ماه با پسری از طریق بیتالک باهم دوست شدیم که قراره بیاد خواستگاریم تا آخر این ماه ،من 28 و اون 31 ،اخلاقمون بهم میخوره اما یجورایی احساس میکنم خیلی دستو پاچلفتیو بی عرضست با این سنش هنوز مشکل کار داره قبلا به گفته خودش 4 سال تو ساختمون سازی جایی کار کرده که حقشو خوردنو دراومده و الانم پیش باباش تو سوپری وایمیسه و کلا هرچی داره از حمایت خونوادشه
    میگه پول تو بانک بابام واسم گذاشته که سودشو میگیرم یه ماشینم میخرم تازه یه زمینم خریدن که میگه رو زمین خودمون کار میکنم ،تحصیلاتشم مهندسی عمرانه اما در کل خیلی میترسم بعد به مشکل بخورم میترسم خونوادش واسمون تعیین تکلیف کنن یا با من بد بشن چون قبلا سر یه موضوعی با مامانش بحثم شد و کلا خواهرشم که 23 سالشه از من خوشش نمیاد لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم؟؟؟؟

2. کاربران زیر از sana_123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سر در گم

بعد از خواستگاري باز هم تا يه زمان مشخصي بدون عجله با هم در رفت وآمد باشين تا بيشتر همديگرو بشناسين حق دارين كه نگران باشين ولي سعي كنيد بدون قضاوت ايشون و خانواده رو بشناسيد و در هر صورت در هر رابطه اي مسائلي پيش مياد كه با مديريت درست ميشه حلشون كرد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

در کل انتخاب همسر و تصمیم گیری برا ازدواج از راهای ارتباطی مثل اینترنت و موبایل غلطه

داشتن ارتباط و رابطه قبل ازدواج اونم درست نیست ، چون نمیشه به این راحتی کسی رو شناخت .

شما هنوز هیچ عهدی بینتون نیست اینقدر مشکل دارین با خوانوادش ، حتماً بعد ازدواج بیشتر هم میشه . . .

از الان خوشتون نمیاد ازش ، میگین : دستو پاچلفتیه ، چه برسه به بعد ازدواج که شناخت واقعی پیش بیاد .

پس بهتره بهترین تصمیم رو بگیرین و وقت گرانبهاتون رو هدر ندین .

نظر شخصی منه امیدوارم موفق باشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از جواب سر در گم،اما ما هردومون تو یه شهر کوچیک هستیم و رابطمون از اولم
    در حد شناخت بود مساله مامانشم سر شکاکی من بود که دیگه بهش اعتماد کردم
    و اهل خیانتم نیس کلا خودم همیشه دنبال کسی بودم که خیلی از خودم سر تر
    باشه و همه چی تموم باشه با اینکه یه دختر معمولی واعتماد بنفس زیاد
    بالاییم ندارم از یه طرف واسه اخلاقش میخوامش از یه طرف از زندگی کردن
    باهاش میترسم چون خونواده اونا بر عکس خونواده ما که مرد سالاریه اما تو
    خونواده اونا فقط و فقط مامانش و میترسم بعدها نتونم بهش تکیه کنم یا
    اصلا اون از پس مخارج زندگی بر نیاد نمی دووووووووونم چکار کنم:[

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8105
    تشکـر
    47
    تشکر شده 79 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    10

شما بیشتر به کسی نیاز دارید که بتونید بهش تکیه کنید.
    آیا این تونایی رو دارن که بتونن از شما در مقابل خانوادش و مشکلات حمایت کنن؟
    بعد از خواستگاری بیشتر باهاشون در ارتباط باشد تا بتونید مشکلات رو واضحتر ببینید.
    امضای ایشان
    اگر انسانی
    انسان دیگری را سرزنش کند
    نمیرد تا خود مرتکب آن گناه شود

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sana_123 نمایش پست ها
    سلام الان 4 ماه با پسری از طریق بیتالک باهم دوست شدیم که قراره بیاد خواستگاریم تا آخر این ماه ،من 28 و اون 31 ،اخلاقمون بهم میخوره اما یجورایی احساس میکنم خیلی دستو پاچلفتیو بی عرضست با این سنش هنوز مشکل کار داره قبلا به گفته خودش 4 سال تو ساختمون سازی جایی کار کرده که حقشو خوردنو دراومده و الانم پیش باباش تو سوپری وایمیسه و کلا هرچی داره از حمایت خونوادشه
    میگه پول تو بانک بابام واسم گذاشته که سودشو میگیرم یه ماشینم میخرم تازه یه زمینم خریدن که میگه رو زمین خودمون کار میکنم ،تحصیلاتشم مهندسی عمرانه اما در کل خیلی میترسم بعد به مشکل بخورم میترسم خونوادش واسمون تعیین تکلیف کنن یا با من بد بشن چون قبلا سر یه موضوعی با مامانش بحثم شد و کلا خواهرشم که 23 سالشه از من خوشش نمیاد لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم؟؟؟؟
    سلام

مدت آشنایی شما و فرآیند آشنایی شما به هیچ وجه کافی نیست
    احتمالا همدیگر را ندیده اید و این بسیار خطرناک و آسیب زاست . یک ساعت دیدار حضوری بهتر از هزاران ساعت گفتگوی تلفنی و اینترنتی است
    چون درست وی را نشناخته اید ، این احتمال را می دهید که وی "دست و پا چلفتی " است ، چه بسا ایرادات بسیار زیادی داشته باشد و حتی شخصیت مستقلی نداشته باشد و وابستگی شدید به خانواده اش داشته باشد ( دقت کنید که من هم 100 البته بدتر از شما ایشان را نمی شناسم و فقط حدس می زنم ) زمانی می توانید این ادعای من را رد کنید که شناخت اصولی و از نزدیک داشته باشید

بصورت کلی تصمیم ازدواج بسیار زود و عجولانه است ، صبر داشته باشید و به او هم اجازه بدهید شما را بشناسد . ایشان هم حق انتخاب دارند .
    مدتی رفت و آمد داشته باشید و شخصیت خود را کاملا عریان و بی آلایش به وی معرفی کنید و از او هم همین درخواست را کنید .
    در ازدواج هیچ ترحمی به خرج ندهید و با خودتان تعارف نکنید . موضوعات و اولویت های مهم را با کمک یک مشاور لیست کنید و از او هم همین درخواست را داشته باشید . سپس این ویژگی ها را بررسی و تحلیل کنید .

ازدواج موضوع شوخی برداری نیست . نه باید وسواسی شد و نه سهل انگار .

پاینده باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد