نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: من نفرین شدم

1159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

من نفرین شدم

سلام دوستان خوبم یه مشکلی برام پیش اومده که برای هر کسی تعریف می کنم میگه اشتباه از من بوده.عید 2 سال پیش مادر بزرگم به خانه ما امد.ان روزها تازه درسم تمام شده بود . من سالم و سرحال بودم و از زندگی لذت کامل و می بردم. دوست داشتم هر روز از خانه بیرون برم و جاهای جدیدی رو ببینم.اون سال عید مادر بزرگم ماها رو مجبور کرد که تو خانه بمونیم و هیج جا نریم.من داشتم دیوانه میشدم دوست داشتم حداقل یه بار برم بیرون.من حق نداشتم؟عید که موقعه ای است که همه مسافرت میرن و تفریح می کنن.من به پدرم اعتراض کردم خودش هم قبول داشت که مادرش اشتباه کرده ولی این اعتراض به مادربزرگم رسید.بعد از یه مدت اتفاقاتی افتاد که من نتونستم دیگه از خانه بیرون برم.سیل مریضی های مختلف به سمتم اومد به شدتی که همه برام نگران شدن. حتی مادر برزگم.مجبور شدم دکتر قلب-اعصاب-چشم-گوش-غدد.مجبور شدم اکو قلب- نوار مغز -ام ار ای......بدم.اون سال اخرین سال عید خوشی من بود.الان اونقد حال بد میشه که حتی نمی تونم تنهایی از خونه بیرون بیام.کارم و از دست دادم به خاطر حال بدم. کنکور ارشد و نتونستم قبول بشم.حتی ارتباطم با دوستام هم قطع شده. انواع دکتر گیاهی و شیمیایی رفتم ولی همشون نمیدونن چی کار کنن.طوری شده که حتی هفته ای یک بار هم نمی تونم از خونه بیام بیرون.کدوم دختر 23 ساله ای رو پیدا می کنید که نتونه فعالیت کنه .من میگم فقط اون نفرینم کرده. فقط اون می تونست چنین دعایی در حق یه جوون بکنه. ما فامیل زیاد داریم ولی اون فقط زورش به ما میرسه و مخصوصا به من!!!!!!!!الان به ارزوش رسید. لطفا کمکم کنید خواهش می کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : من نفرین شدم

لطفا پست تکراری نذارین ، ممنون
    امضای ایشان

3. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

عذر می خوام که تکراری شد. از اول می خواستم این تو مشاوره های فردی باشه ولی اشتباه شد. بازم ببخشید...

5. کاربران زیر از solaleh-rahimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خجالت بکش ۲۳سالته ب نفرینو اینجور خرافات مسخره اعتقاد داری؟؟؟؟؟بلخره ی مشکلی داری ک دکترا درمانت میکنن فقط خاهشن ازین افکاربی پایه دست بردار مگه جادوگره ک نفرینت کنه جللخالق..

7. کاربران زیر از nEda1374 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد