نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انتخاب سخت.(عشقی)

619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب سخت.(عشقی)

سلام مسعود هستم 20 سالمه دانشجو ترم5 رشته شیمی بین بچه های کلاس و کل بچه های شیمی بخاطر وبلاگ نویسی و همچنین جسور بودن و ارتباط خیلی خوب با اساتید خیلی محبوبم.با اکثر بچه ها البته سرهاشون(محترما) رابطه خوبی دارم (چه دختر و چه پسر)

بنظرم بهتر از اینجا شروع کنم که حدود 2 سال پیش وارد یه رابطه شدم و اون رابطه نتیجه خوبی نداشت.و بعد او هیچ رابطه ی دوستی با جنس مخالف نداشتم
    و تا الان که 1 سال و یکی دو ماه از پایان اون رابطه میگذره بطور اتفاقی(بنظرم اتفاقی) با یکی از بچه های هم رشته ای خودم که ایشون ترم 3 هستن از طریق ایمیل و بحث علمی و درسی آشنا شدم و ایشون این ایمیل رو برای من فرستادن:
    من اصلا شمارو نمیشناسم.یعنی شبیه یه نفر هستید لطفا جواب بدید.
    منم جواب دادم و خودمو معرفی کردم و ایشون گفتنکه اشتباه شده و بعد از مدتی حدود یک ماه شایدم کمتر باز ایمیل دادن و گفتن باید حتما دانشگاه منو ببینند و من هم گفتم از طریق ایمیل کارشونو بگن گفتن حضوریه و من هم شماره ام رو دادم روز بعد کلاس داشتم و باهاشون قرار گذاشتم .
    و ساعت 9 صبح با هاشون قرار داشتم که قبلش اس ام اس دادن و منم گفتم میام وقتی دیدمشون خانمی زیبا و خوش چهره بودن و فارسی هم صحبت می کردن(با اینکه مطمئنم ذاتا فارس نیست) اما نکته ای که نظر منو جلب کرد این بود که سوالشون یک سوال حضوری نبود و حتی با اس ام اس هم حل میشد.!!!!!!!!
    تخمین میزنم که فقط میخواسته از شکل و چهره من به هر دلیلی که بوده مطمئن بشه که منو میشناسه یا نه.منم به شعورم برخورد و داشتم فر میکردم که منو احمق فرض کرده و بهش اس ام اس دادم که روش کاری رو که خواسه بودید به جیمیلتون فرستادم ضمنا یه بار منو اشتباه گرفته بودید ، خیالتون راحت شد؟
    گفتم مرسی آره
    من: منکه نبودم درسته؟
    اون: بین شما و یه نفر دیگه شک داشتم البته بیشتر احتمال میدادم شما باشید.
    من :اگه فضولی نباشه میشه بدونم کی و چرا فکر کردید منم؟آخرش من بودم؟
    اون : شبیه عکستون بود
    من:کی؟ آخرش من بودم؟
    اون: نه یه نفر دیگه.
    من:باشه اوکی
    تو این مدت خیلی بهشون فکر میکردم و قصد داشتم باهاشون دوست بشم بنظرم برای ازواج همونیه که میخواستم.و میخوام اونو برا خودم کنم که زودتر از دست نره و ازدواج کنه .چون هم چهره و هم متانت خوبی داره و هم باشخصیته.
    گذشت تا دیروز که یه نمونه سوال پیدا کرد م که به احتمال زیاد برا بچه های این ترم میومد و بهشون ایمیل زدم فلان درس رو گرفتید و سریع گفتن آره اتفاقا همین الان دنبال نمونه سوال تو وبسایتتون بودم.و منم هرچی نمونه سوال و جزوه درسهای اونهارو داشتم گفتم که بهشون بدم.و امروز بهشون دادم.,ولی امروز با هردوتا شمارش تماس گرفت و همراه اولشو هم دیگه دارم.(شاید نشانه اعتمادشونب باشه) و بعد تحویل جزوه ها بهشون گفتم کلاس ندارید دیگه و گفتند نه تموم شد منم گفتم اگه منزل میرید میتونم برسونمتون.شکه شد و گفت نه ممنون نیازی نیست منم گفتم بیکارم و تعارف نمیکنم .خلاصه قبول نکردن و من هم دیگه اصرار نکردم چون حق داشت.
    اما من نمیدونم چطوری به این دختر قضه رو بگم چون باهاشون رودرواسی دارم.کمکم کنید خواهشا.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتخاب سخت.(عشقی)

درود
    اگر فرض کنیم که مشکل شغلی و مالی و خدمت سربازی ندارید :
    از آنجایی که علت علاقه شما کشش طبیعی مرد به زن است و فقط از لحاظ ظاهری جذب شده اید ، بهتر است بیش از این احساساتی نشوید و مجال را برای تفکر و شناخت اصولی فراهم کنید .

شما باید معیار ها و اولویت های خودتان را با همکاری یک مشاور تهیه کنید و سپس میزان این معیار ها را در فرد مقابلتان بسنجید .

شنیدن مجموعه زیر ( بصورت انتخابی و متناسب با مساله شما ) می تواند کمک حالتان باشد :
    دانلود مجموعه سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

اگر ایشان هم احساسی به شما دارند او را هم در جریان بگذارید تا مراحل شناخت را بدرستی طی کنید .
    احتمال ازدواج زا زیر 20% بدانید و بی رحمانه همه اولویت ها را در طرف مقابلتان نقد کنید . یعنی آن شخصیت خیالی ذهنی را کنار بگذارید و واقعیت را ببینید . همانطور که هستید . صادقانه موضوعات را بررسی کنید

البته اگر مشکلات شغلی و مالی و خدمت سربازی ندارید
    در صورت داشتن این مشکلات بهتر است دست نگه دارید و ابتدا تکلیف خود را مشخص کنید که می توانید برای مثال با درآمد کم در طول دو سال خدمت سربازی هزینه زندگی بدهید یا نه

پاینده باشید

3. کاربران زیر از فرهنگ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : انتخاب سخت.(عشقی)

5. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد