نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مادر خود شیفته

2057
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7685
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مادر خود شیفته

با این مادر خود شیفته و شوهر نادان چه کنم ؟
    سلام.من فرزند اول خانواده ام. و از همون بچگی 5 یا6 سالگی متوجه بی مهری و حسادت زیاد مادرم نسبت به خودم شدم.به چشم رقیب و هوو منو میدید و مرتب سعی به جدایی همه اهل خانه مخصوصا پدرم از من داشت و با من بسیار بد صحبت و رفتار میکرد ومن با وجود بچگی اینو فهمیدم و سعی کردم خودم را از خانواده کنار بکشم تا مادرم احساس تحدیدی از جانب من و پدرم نکند تا جایی که به پدرم به پشم یه متجاوز نگاه میکردم و ازش دوری می جستم ولی متاسفانه با بزرگ شدن من واکنشهای مادرم هم خصمانه تر شددر جمع فامیل و دوست و غریبه تحقیرم میکرد مسخره ام میکرد فحش میداد نفرین میکرد و من اگه میخواستم چیزی بگم بیشتر سرکوفت میزد و میگفت حق نداری به بابات شکایت کنی و منم هیچ وقت به هیچ کس یا خودش چیزی نگفتم ولی روز بروز منزوی تر میشدم واز بس نسبت به همه بدبین بود و غیبت همه را پیش من میکرد از همه بدم میامد ولی خودش دوباره باهاشون گرم میگرفت اون همین کارها رو با بابای بدبختم هم میکرد ولی بابای بی عرضه ام هم برای اینکه از جر و دعوای هرروزه نجات پیدا کنه مطیعش شد و مامانم همچنان به فرمانرواییش ادامه میده.همیشه سعی میکردم دور از خانه باشم حتی سعی کردم دانشجوی شهر دیبگه ای بشم و دیر سر بزنم.تا قبل از دانشگاه 2 بار افسردگی گرفتم.بعد از دانشگاه علیرغم تمجید همه و خواستگارهای فراوون سر سوزنی از بدنم نموند مگر اینکه یه ایرادی ازش گرفت و کلا اعتماد بنفس روبه زیر صفر رسوند.خودش خواستگارامو رد میکرد بعد شماتتم میکرد و آتیشم میزد و من هیچی نمیگفتم چون به من به چشم مزاحمی نگاه میکرد که بیش از حد تو خونه مونده.و من حاضر بودم با هر کسی ازدواج کنم که فقط از شر اون خونه و نگاههای مامانم راحت بشم.بالاخره به یکی از خواستگارام ضرب العجلی جواب مثبت دادم و علیرغم اذتیهای این دوره اش که نمیداشت با شوهرم تنها باشم یا حرف بزنم یا بخندم و مدام گریه ام میانداخت وارد زندگی مشترک با شوهرم شدم و با هزار امید تصمیم گرفتم برای شوهرم هر کاری بکنم تا زندگیم گرم بشه و شکست گزشته را جبران کنم ولی متاسفانه باز هم همه جای زندگیم سرک میکشه و دلش نمیخواد من خوشبخت بشم و حالام جلو شوهرم بهم توهین میکنه و خرابم میکنه و شوهرمم کیف میکنه .یا نمیذاره شاد باشم و مجبورم میکنه در جریان همه امور زندگیم قرارش بدم(همه سختیام)چون متاسفانه شوهرم بر خلاف من از خانوادش محبت خیلی زیادی دیده بطوری که افراطی به مامانش وابسته است و چون چیزی از روابط من و مامانم نمیتونم بهش بگم مدام مجبورم میکنه که مامانم رو در جریا همه چی قرار بدم اگرم پافشاری کنم خودش میگه و مامانم بازم نیش میزنه که شوهرتم تحت نفوذ منه و واقعا هم بهش زور میگه ولی بدبخت به تحت نفوذ همه غیر از من بودن عادت کرده.اگرم چیزی بهش بگم که در جریان باشه میذاره کف دست خانوادم که دخترتون پشت سرتو ن اینو میگه و بدگویی و دشمنی مامان و همه با من بیشتر میشه .من با این شوهر خل و چل و مادر زورگو که میبینم داره زندگیمو به نفع خودش و خواهر و برادرام مصادره میکنه چکنم؟از طرفی هم نمیخوام ازشون ببرم چون با همه بدیا بازم خانوادمن و پیش میادهر زنی بالاخره حتی شده به اسم خانوادش در مقابل شوهرش نیاز پیدا کنه که با همین اسم بعضی وقتا جلوی بعضی زورگوییای شوهرم وایسادم. (شوهرمم انگار یه بوهایی برده که کسی رو ندارم اذیتم میکنه و با اینکه هر کاری براش میکنم لب مرز طلاقم).تو رو خدا راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از شهدخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مادر خود شیفته و شوهر نادان

خب دوست عزیز با وضعیتی که برای خودتو به وجود آوردید و در واقع خودتونو از چاله ای به چاه انداختید ...

واقعا" چاره ای بجز صبر ندارید... ولی بهترین راه حل برای شما اینه که بتونی به مادرت نزدیک بشی تا

بتونی با قاعده خودش بازی کنی و بتونه بهت اعتماد کنه ..

در این صورت میتونی زندگیتو نجات بدی و مشکلات رو کمرنگتر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مادر خود شیفته و شوهر نادان

سلام خب باتعریفی که اززندگیتون دارین معلومه که خیلی سختی کشیدین
    وادم بسیارقویی هستین درمورد همسرتون خب من درپست قبلیتون بهتون گفتم چطوری رفتارکنین
    درمورد مادرتون تغییردادن همچین ادمی تقریباغیر ممکنه اماشما میتونید با صبر شکیبایی زندگیتونو بهترکنین
    سعی کنید نسبت به رفتارش بی تفاوت باشین احترامشو نگه دارین وهیچ وقت پیش همسرتون ازبدی های خانواده تون نگین

6. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد