نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خودارضایی عجیب..

2601
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8292
    تشکـر
    67
    تشکر شده 33 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خودارضایی عجیب..

سلام دوستای خوبم.من تازه عضو این سایت شدم..دیگه به اینجا پناه اوردم باهزار امید اومدم اینجا توروخدا کمکم کنید.لطفا متخصصا جوابمو بدن..احساس میکنم مشکل منو تاحالا هیچکس نداشته..وعذرخواهم که خیلی صریح حرف میزنم ..من دخترم و21سالمه..محجبه ام و نمازروزم کامله..دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم ازهمون سن 13 14 سالگی خودارضایی داشتم ولی تاچندسال نمیدونستم اصلا چی هست..بعد که فهمیدم چیه و چقدر گناه داره تصمیم به ترکش گرفتم..خیلی برام سخت بود چون سنمم کم بود موفق نمیشدم..خلاصه تو این سالا زیاد تلاش کردمو ولی باز شکست خوردم..البته مث بعضی هام که درروزچندبار این کارو میکردن نبودم...زیاد یادم نیست.ولی معذرت میخوام هم باقسمت الت تناسلی و هم بالا تنه خودارضایی میکردم ینی اون اوایل که زیاد اطلاع نداشتم با ا ن گ ش ت یاچیزی مث اون ...الان که سنم بیشتر شده از تعداد دفعاتش خیلی کم شده. وقتی فهمیدم جز اینکه گناه داره میتونه خیلی مشکلات رو در اینده برام پیش بیاره تصمیمم جدی تر شد و کمتر این کارو میکردم.مثلا هرچندوقت یکبار که نمیتونستم خودمو کنترل کنم باقسمت بالای بدنم ارضامیکردم.بالاخره بعد ازیک مدت باکلی تلاش تونستم باخودم مبارزه کنم و این کارو انجام ندم و هرجورم شده خودمو کنترل کنم.. ولی مشکل عجیبی که مدتیه دارم.مثلا شب باخستگی کامل میخوابم بعد ازمثلا یک ساعت تو خواب خودارضایی میکنم بدون اینکه متوجه بشم!هشیارنیستم انگار مخم کارنمیکنه کاملا بی اراده!و صبح که بلند میشم یادم میاد چه غلطی کردم خودم خبر نداشتم.خیلی عذاب وجدان دارم ازاین کار ازخودم بدم میاد ولی واقعا دست خودم نیست نمیدونم چه مرگمه..توروقران کمکم کنید من از ایندم خیلی میترسم که کسی بفهمه من اینکارو میکردم و میترسم تاالان اسیب زده باشم به بدنم..نمیدونم رو ظاهرمم تاثیر گذاشته یانه؟مثلا من ادم ارومو صبوری بودم ولی الان یکم تندخو شدم و زود عصبانی میشم وازاین بابت دلگیرم ..ینی بخاطر این موضوع اینجوری شدم؟؟خیلی از خداخجالت میکشم.لطفاچندتاراه حل رو به من پیشنهاد کنید که این مشکلم حل بشه..دعاتون میکنم.اجرتون با امام حسین....
    امضای ایشان
    هواتو کردم!
    من حیرون تو این روزا هواتو کردم...دلم می خوادت..می خوام بیام تو اسمون دورت بگردم.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خودارضایی عجیب..

عزیزم چون در انجام اینکار تکرار داشتی روی ذهنت تاثیر گذار بوده

ولی خب وقتی تصمیم به ترکش گرفتی نباید نگران باشی چون این اثرات به مرور از ذهنت خارج خواهد شد

فقط نباید اجازه تحریک شدن به خودت نده و وقتی این حالت پیش میاد خودتو به کارهای دیگه مشغول کن

در این صورت میتونی آروم این اثرات رو کمرنگ کنی ...

خودتو با خوندن قران و مطالعه و گوش دارن به آهنگهای آرامش بخش مشغول کن ...

3. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8292
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein-Moshaver نمایش پست ها
    عزیزم چون در انجام اینکار تکرار داشتی روی ذهنت تاثیر گذار بوده

ولی خب وقتی تصمیم به ترکش گرفتی نباید نگران باشی چون این اثرات به مرور از ذهنت خارج خواهد شد

فقط نباید اجازه تحریک شدن به خودت نده و وقتی این حالت پیش میاد خودتو به کارهای دیگه مشغول کن

در این صورت میتونی آروم این اثرات رو کمرنگ کنی ...

خودتو با خوندن قران و مطالعه و گوش دارن به آهنگهای آرامش بخش مشغول کن ...
    وای ممنونم که جوابم رو دادید....چقدرطول میکشه که دیگه من تو خواب اینجوری نشم؟؟خداکنه این اثراتش زود تر بره...اگه کامل ترک کنم و دیگه این حالت واسم پیش نیاد اثراتی که روم گذاشته ازبین میره یانه؟؟مثلا همین تند خویی؟؟یامن شنیدم که بعضیها میگن بااین کار زودانزال شدن و تو ازدواجشون به مشکل خوردن و همسرشون مشکلشونو فهمیده...ایا بعد از ترک من ممکنه این حالتا برای من پیش بیاد؟من خیلی میترسم...چکار کنم که این اتفاق برای من نیفته؟
    امضای ایشان
    هواتو کردم!
    من حیرون تو این روزا هواتو کردم...دلم می خوادت..می خوام بیام تو اسمون دورت بگردم.....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

به دستت چیزی ببند و یا علامتی بزار که هی یادت باشه مثلا یه انگشتر بزار دستت یا مثلا شب موقع خواب دستکش (از این نخی ها که راحت باشی) بپوش
    مراقب تغذیه ت هم باش غذایی که حساسیت بهشون نشون میدی رو نخور غذاها و ادویه های محرک مثل زنجفیل زعفران کشمش دارچین و.... البته اویشن و زیره هم هستن ولی اونا برای دوران پریودی خیلی مفید هستن ترحیجا حذفشون نکن
    بقیه ش به اراده و همت خودت بستگی داره
    توکل و توسل هم خیلی خیلی اهمیت داره شب موقع خواب سوره بخون دعای مخصوص خواب بخون
    چیزی که خیلی مهمه اینه ورزش های سنگین مثل بدنسازی انجام بده که هم شب موقع خواب خسته باشی و هم هورمون های بدنت و سیستم عملکردی بدنت کنترل بشه
    به نظر من اینجوری بهتره
    چون من خودم این کارا رو کردم دارم میگم نمی دونم شاید از لحاظ روانشناسی اینجوری نباشه ولی من امتحان کردم تقریبا جواب داده
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

6. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

برای اتفاقاتی که اختیاری روشون نداری نباید عذاب وجدان داشته باشی، مثلا خواب دیدن و ..

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8292
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    به دستت چیزی ببند و یا علامتی بزار که هی یادت باشه مثلا یه انگشتر بزار دستت یا مثلا شب موقع خواب دستکش (از این نخی ها که راحت باشی) بپوش
    مراقب تغذیه ت هم باش غذایی که حساسیت بهشون نشون میدی رو نخور غذاها و ادویه های محرک مثل زنجفیل زعفران کشمش دارچین و.... البته اویشن و زیره هم هستن ولی اونا برای دوران پریودی خیلی مفید هستن ترحیجا حذفشون نکن
    بقیه ش به اراده و همت خودت بستگی داره
    توکل و توسل هم خیلی خیلی اهمیت داره شب موقع خواب سوره بخون دعای مخصوص خواب بخون
    چیزی که خیلی مهمه اینه ورزش های سنگین مثل بدنسازی انجام بده که هم شب موقع خواب خسته باشی و هم هورمون های بدنت و سیستم عملکردی بدنت کنترل بشه
    به نظر من اینجوری بهتره
    چون من خودم این کارا رو کردم دارم میگم نمی دونم شاید از لحاظ روانشناسی اینجوری نباشه ولی من امتحان کردم تقریبا جواب داده
    اره راست میگی...چه راه خوبی پیشنهاد دادی دستکش اصلا به ذهنم نرسید..من گرمی میخورم از این به بعد سعی میکنم کمش کنم...الان خیلی نگران عوارضشم که امیدوارم یکی که تخصصشو داره به سوالایی که بالا نوشتم جواب بده....ممنونم که جوابم رو دادی و کمکم کردی..خداخیرت بده .انشاالله موفق باشی......
    امضای ایشان
    هواتو کردم!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8292
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط روح اله نمایش پست ها
    برای اتفاقاتی که اختیاری روشون نداری نباید عذاب وجدان داشته باشی، مثلا خواب دیدن و ..
    اخه عذاب وجدان و احساس گناهم دست خودم نیست که.........بهرحال ممنونم
    امضای ایشان
    هواتو کردم!

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

اميدوارم مشكلت حل شده باشه ولي اگه نشد به مدت 5 شب غذاي سبك به همراه ماست بخور وسعي كن موقع خواي كمي كتاب بخوني كه خسته ات بكنه و بعد بخواي همين روش باعث ميشه ديگه تو خواب اين اتفاق نيوفده

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zhanet نمایش پست ها
    وای ممنونم که جوابم رو دادید....چقدرطول میکشه که دیگه من تو خواب اینجوری نشم؟؟خداکنه این اثراتش زود تر بره...اگه کامل ترک کنم و دیگه این حالت واسم پیش نیاد اثراتی که روم گذاشته ازبین میره یانه؟؟مثلا همین تند خویی؟؟یامن شنیدم که بعضیها میگن بااین کار زودانزال شدن و تو ازدواجشون به مشکل خوردن و همسرشون مشکلشونو فهمیده...ایا بعد از ترک من ممکنه این حالتا برای من پیش بیاد؟من خیلی میترسم...چکار کنم که این اتفاق برای من نیفته؟
    حتی کسانی که خود ارضایی نکردن ممکن است در خواب محتلم شوند... این به خاطر تحدیک های خادجی مثل فیلم و عکس یا حتی تخیلات ادم هست... سعی کنید عوامل تحریک زا را از بین ببرید.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    تشکر شده 33 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    11

وقتی احساس تحریک کردین با آب سرد برید خودتون رو بشورید. از اون جو خارج شید. برای خودتون جریمه تعیین کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد