نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفت و امد خانواده همسر

1389
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8349
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفت و امد خانواده همسر

با سلام من 25 سالمه حدود سه ساله که ازدواج کردم موقع نامزدی هم همسرم گفت که قراره با خانواده اش در یک خونه زندگی کنیم من هم بدون این که محیط زندگی شون رو ببینم قبول کردم اما از وقتی که ازدواج کردیم مادر شوهرم بدون این که در بزنه توی هر 24 ساعت هروقت که دلش بخواد وارد اتاقم می شه و یه جورایی ادمو کنترل می کنه من 5 برادرشوهر و 2 تا خواهر شوهر دارم که همسایه هامون هستند انها هم همین طور رفتار می کنند و پدر شوهرم انتظار داره که انها هر وقت که به خونه ی ما میاند ما هم دور هم جمع بشیم انقدر زندگی رو برای ادم سخت کردند که من هرروز ارزوی مرگ می کنم هر وقت هم که اعتراض میکنم دعوامون میشه من حتی نمی تونم این موضوع رو به پدر ومادرم بگم چون انها راضی به ازدواجم نبودند الان هم حدود یک سالی هم میشه که خانوادهام به خونه ی ما نمیان شوهرمم حاضر به جدایی از خانوادهاش نیست دلیلشم پیری پدر و مادرش میدونند انها هیچ کاری برای ما انجام ندادند اما مرتب مثل طلبکارها برخورد می کنند

2. 3 کاربران زیر از انایتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفت و امد خانواده همسر

راستش در این شرایط واقعا" کاری بجز صبر نمیتونید انجام بدید

به هرحال اگه خانواده خودت از این موضوع باخبر بشن شاید بتونن در این مورد پشتوانه ای برای شما باشن

وگرنه با این اوصاف و با این سن و سالی که پدر و مادر شوهرتون دارن بعید میدونم بشه تغییری در رفتار و کردارشون به وجود آورد

مگه اینکه شوهرت بخواد برای نجات زندگیش در این بین کاری انجام بده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب عزیزم عجولانه تصمیم گرفتی... شرایطیه که همسرت بهت قبل از ازدواج گفته و قبول کردی، سعی کن تحملت رو بالا ببری. حالا که نمیتونی توی جمع خونوادگیشون نباشی، سعی کن از بودن باهاشون لذت ببری، سعی کن دوستشون داشته باشی... این که یک جا زندگی میکنید، خواه نا خواه دخالت توی زندگی همدیگه هم میکنید و این مسئله کاملا طبیعیه!

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13094
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن با نزدیک شدن به همسرت در خلوت خودتون یا بیرون از خانه زمانی که احساسه زیادی به شما داره بدونه دخالت دادن نام اعضا خوانوادش در مورد مشکلات خودت براش بگین مختصر و زیرکانه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من بیست سالمه و یک ساله که ازدواج کردم.هفته ای یک بار میریم خونه پدر شوهرم ولی اونا اصرار دارن پسرشون وسط هفته تنها بره اونجا.اوایل من مخالفت نکردم.ولی هروقت شوهرم از اونجا می اومد تا دوروز با من سرسنگین بود.چون خیلی پشت سرم حرف میزنن هر چقدر هم من واقعیت رو میگم که شوهرم بازم حرف اونا رو قبول داره.تا الان مراقب بودم ولی چند روز پیش مجبور شدم تنها بفرستمش نمیدونم بازم چی شده که میگه میخوام هرهفته تنها برم اونجا.من میدونم این تنها رفتن یعنی دعوا و مشکل.لطفا بگید چه رفتاری انجام بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد