نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی علاقگی به زندگی

1132
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8404
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بی علاقگی به زندگی

سلام من سه ساله ازدواج کردم ما زندگی خوب و معمولی داریم ، شوهرم کارمند منم کارمند من زنی هستم که خیلی سازش کار بودم از قبل ازدواج با همسرم توافق کردیم که من بهش کمک مالی کنم اما حساب کتاب زندگی دست خودش باشه (البته در 1سال دوره عقد باهم کل کل خیلی داشتیم انگار به نظرم مادر همسرم فکر میکرد من ابلیسم و میخوام از پسرش سواستفاده کنم یا گولش بزنم همش هواشو داشت که که ما چی میگیم او چی میگه ) اما تو زندگی بد و خوب با هم میساختیم تا اینکه من 3بار مچ همسرم را گرفتم که شیطنت یا حی خیانت میکنهکنار اومدیم قو ل داد تکرار نشه بچسبه به زندگیش و چسبید . اما مشکل اینکه من کاراش از ذهنم نمیره چون باب میل من نیست قده منم منم زیاد داره اذیتم میکنه بی احترامی میکنه . احساس میکنم در این زندگی دیده نمیشم ارزشی ندارم حرمتی ندارم خیلی داغونم خیلی

2. کاربران زیر از رز سفید بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی علاقگی به زندگی

خب شاید در این حالت چیزی جز به صبوری کردن چاره کار شما نباشه

به هرحال شما در زندگی تلاش زیادی کردید و با رفتارهای شوهرتون نسبت به زندگی سرد شدید

ولی میتونید با شوهرتون در وقتی مناسب و آرام صحبت کنید ...

و یا اگه تمایلی داشته باشه به اتفاق همدیگه به مشاور مراجعه کنید

تا بتونید در زندگی نقطه ای از انگیزه رو بدست بیارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8404
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه آروم حرف میزنیم 1) اینکه نمیپذیره رفتارش اشتباهه ، فکر میکنه من بیخود بزرگش میکنم .2) با مشاور میونه خوبی نداره ، جلو خانواده اش راحت تحقیر میکنه منو

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8404
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه زمان هایی هست که خسته میشم از دستش بهاهم دع وامون میشه خیلی ریلکس زنگ میزنه چه خبر چه کارا میکنی از این جور حرفا و نه عذرخواهی نه دل به دست آوردنی . آخه لا مصب دل شکسته بفهم یه لیوانو میندازی زمین میشکنه خورد میشه حالا بگو عذر میخوام تیکه ها به هم میچسبن ؟؟؟؟؟؟ دل آدم ظرفیت داره یه روز لبریز میشه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم
    بايد بدوني كه روحيه همه مردها همينطوره كه نياز به مهم واقع شدن و نياز به قدرت به عنوان يك مرد در خانواده دارن...
    به اين مفهوم كه در كلام هم اين مورد عنوان بشه كه مرد خونه يعني تكيه گاه و سرپرست و مراقب در همه شرايط و در برابر همه افرادي كه قصد توهين و يا كوچك كردن زنو فرزندش رو دارن....
    ميتوني با بيان و تلقين اين حس اونو به اين باور برسوني كه يكي از وظايف مردانگي اينه كه بايد مراقب تو و خواسته هاي تو و نياز هاي روحيت باشه...
    مردها قبل از كلام طرف مقابل لحن و تن صداي اون رو ميشنون،پس سعي كن هميشه با آرامش صحبتت رو شروع كني و اگر در شرايط روحي مناسبي نبود و با بي منطقي جوابگو بود ادامه صحبت رو براي زمان ديگه اي بذار...
    عزيزم مردها داراي غرور مردانه اي هستند كه به اونها اجازه گفتن كلماتي مثل ببخشيد و .... رو نميده و همينكه با تماسش و احوال پرسي با شما ارتباط برقرار ميكنه به همين مفهومه و نياز به استقبال داره....
    شما هم بايد در باتن اتكا به نفس داشته باشي و هرگز در برابر ناملايمات زندگي زود به زانو در نيايي و بدوني كه جايگاه و توانايي تو براي ساختن و اصلاح زندگيت بيشتر از حد باور كنونيت هست...
    مردها لم دارن و بايد براي برقراري ارتباط با اونها از راهش وارد شد.....
    لينك زير رو مطالعه كن....

http://forum.moshaver.co/showthread.php?t=53&goto=newpost
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد