نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شخصیت دوگانه

2145
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post شخصیت دوگانه

با سلام
    خانمی 26 ساله هستم .متاهل .دارای یک فرزند دخترکه 3 ساله هست.پس از مطالعات فراوان به این نتیجه رسیدم که من یک شخصیت نمایشی دارم:به شدت خیال پرداز هستم، در تمام طول روز در رویا هستم.اونی تصور میکنم که باید باشم نه اونی که هستم.هر وقت غمی به سراغم میاد این خیال پردازی شدت پیدا میکنه.خیلی زود رنجم اونقدر زیاد که نمیتونم توصیف کنم.همیشه در حال مقایسه کردن خودم با دیگران هستم. همیشه دوست دارم مطرح باشم ودر یک جمع اگر مطرح نشوم احساس ناراحتی میکنم.زود تحت تاثیر محیطهای مختلف قرار میگیرم واخلاقم عوض میشه.اصلا نمیدونم کی هستم .خسته شدم میخوام یه شخصیت واحد داشته باشم میخوام خودم باشم ..هر راهکاری باشه انجام میدم .در ضمن من این مشکل رو از دوران بلوغ با خودم به همراه دارم زمامی که فکر میکردم همیشه یکی داره منو نگاه میکنه .یعنی حدودا ده سال با این مشکل دست وپنجه نرم میکنم .بعد از هر میهمانی من نشخوار ذهنی دارم مرتب خودم و سر زنش میکنم چرا این حرف وزدم یا نباید این کارو میکردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شخصیت دوگانه

خب بهترین راه حل برای شما مراجعه حضوری به مشاوری متعهد تا در این مورد به شما کمک کنه البته يك متخصص تغذيه گفته: كمبود ويتامين b12 موجب بروز توهم، پريشاني و شخصيت دوگانه در افراد مي‌شود يعني گاهي فرد خيلي خوشحال و گاهي خيلي ناراحت است...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    یکم از دوران کودکیتون تعریف میکنید؟آدم خجالتی و تنهایی بودید یا پر شر و شور و جمع گرا؟رابطون با پدر و مادرتون چطور بود؟ باخواهر و برادرها؟ با دوستان در مدرسه؟ در خانواده و مدرسه شخصیت محبوبی بودید؟ ایا شده بود فکر کنید دوست داشتنی نیستید؟پدر ماردرتون چطور رفتارهایی داشتند؟ خاطره خاصی در دوران کودکی داشتید که شدید شما رو ناراحت کنه؟دوران نوجوانی دوستی از جنس مخالف داشتید و اگر بله ارتباطتون چطور بود؟ ارتباطوت با همجنسهاتون در چه حدی بود؟
    و یکم از شرایط الانتون بگید ازدواجتون با رضایت شما بود ؟ رابطون با همسرتون و خانواده ایشون خوبه ؟ آیا فکر میکنید ایشون شما رو دوست دارند و براتون اهمیت قائل اندو...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

... ؟
    ویرایش توسط روح اله : 11-15-2014 در ساعت 02:39 AM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختری 21 ساله هستم راستش نمیدونم باید از کجا شروع کنم
    راستش من خیلی خیال و رویا میکنم مثلا خیال میکنم بهترین و زیباترین دختر جمع هستم یا این که همه فامیل و خانوادم رو از دست دادم یا در مشکلات بسیاری غرق شدم اما پیروز میشم یا این که در بدبختی غرق شدم من کارای عجیب غریب میکنم مثلا نماز میخونم و ائمه رو دوس دارم اما بعضی وقتا بهشون توهین میکنم و خودمم نمیدونم چرا این کار را کردم؟ از خودم متنفرم چرا این جوری ام همه افراد خانواده من خوب اند و فقط من این طوری ایم البته من تا 14 سالگی خوب بودم اما کم کم شروع شد من نوزاد که بودم یه ضربه شدیدی به سرم خورده و حتی نزدیک بوده بمیرم این رو میگم چون یکی از بستگان با یه ضربه به سرش افسردگی گرفته بوده حالا چکار کنم مثلا سلامتی رو دوس دارم اما یه کارایی میکنم و فکرایی که با این مغایرت داره انجام میدم خیلی به خاطر این فکرا استرس میکشم دلم میخاد از جوونی لذت ببرم من خونواده خوبی دارم سلامتی دارم اما چرا لذت نمی برم؟ چرا افکارم این طوریه؟ چرا نرمال نیستم؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز21 نمایش پست ها
    سلام من دختری 21 ساله هستم راستش نمیدونم باید از کجا شروع کنم
    راستش من خیلی خیال و رویا میکنم مثلا خیال میکنم بهترین و زیباترین دختر جمع هستم یا این که همه فامیل و خانوادم رو از دست دادم یا در مشکلات بسیاری غرق شدم اما پیروز میشم یا این که در بدبختی غرق شدم من کارای عجیب غریب میکنم مثلا نماز میخونم و ائمه رو دوس دارم اما بعضی وقتا بهشون توهین میکنم و خودمم نمیدونم چرا این کار را کردم؟ از خودم متنفرم چرا این جوری ام همه افراد خانواده من خوب اند و فقط من این طوری ایم البته من تا 14 سالگی خوب بودم اما کم کم شروع شد من نوزاد که بودم یه ضربه شدیدی به سرم خورده و حتی نزدیک بوده بمیرم این رو میگم چون یکی از بستگان با یه ضربه به سرش افسردگی گرفته بوده حالا چکار کنم مثلا سلامتی رو دوس دارم اما یه کارایی میکنم و فکرایی که با این مغایرت داره انجام میدم خیلی به خاطر این فکرا استرس میکشم دلم میخاد از جوونی لذت ببرم من خونواده خوبی دارم سلامتی دارم اما چرا لذت نمی برم؟ چرا افکارم این طوریه؟ چرا نرمال نیستم؟
    سلام

عزیز اولا برای طرح سوال باید یک تاپیک جدید بزنی نه زیر تاپیک دیگری سوال مطرح کنی چون به نتیجه نمیرسی.!بگذریم.

در ثانی دختر گل ممکنه در اثر همان ضربه دچار آسیب فیزیکی و عصبی مغزی شده باشی در حقیقت بخشی از مغزت در رابطه با بعضی از موضوعات درست عمل نمیکنه و دچار اختلالات روانی و رفتاری در رابطه با همان موضوعات بشی پس گلم توصیه من به شما اینه که هر چه زودتر:

1. به یک نورولوژیست(متخصص فیزیکی مغز و اعصاب) رجوع کن و همه مطالب اللخصوص ضربه مغزی رو عنوان کن. اگر در اثر آزمایشات آسیب مغزی و عملکرد مغزی دیده نشد:

2. به یک مشاور مراجعه کن و اگر ایشون تشخیص نیاز به دارو دادند

3. روانپزشک برای دارو

موفق باشی گلم

دکترا در روانشناسی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fa10123 نمایش پست ها
    با سلام
    خانمی 26 ساله هستم .متاهل .دارای یک فرزند دخترکه 3 ساله هست.پس از مطالعات فراوان به این نتیجه رسیدم که من یک شخصیت نمایشی دارم:به شدت خیال پرداز هستم، در تمام طول روز در رویا هستم.اونی تصور میکنم که باید باشم نه اونی که هستم.هر وقت غمی به سراغم میاد این خیال پردازی شدت پیدا میکنه.خیلی زود رنجم اونقدر زیاد که نمیتونم توصیف کنم.همیشه در حال مقایسه کردن خودم با دیگران هستم. همیشه دوست دارم مطرح باشم ودر یک جمع اگر مطرح نشوم احساس ناراحتی میکنم.زود تحت تاثیر محیطهای مختلف قرار میگیرم واخلاقم عوض میشه.اصلا نمیدونم کی هستم .خسته شدم میخوام یه شخصیت واحد داشته باشم میخوام خودم باشم ..هر راهکاری باشه انجام میدم .در ضمن من این مشکل رو از دوران بلوغ با خودم به همراه دارم زمامی که فکر میکردم همیشه یکی داره منو نگاه میکنه .یعنی حدودا ده سال با این مشکل دست وپنجه نرم میکنم .بعد از هر میهمانی من نشخوار ذهنی دارم مرتب خودم و سر زنش میکنم چرا این حرف وزدم یا نباید این کارو میکردم
    سلام توضیحاتتون کافی نیست عزیز, در مورد شخصیت نمایشی هم شک دارم و جای سوالات زیادی رو داره.

حتما به یک مشاور خوب خانم رجوع کنید, به تنهایی هیچ کاری رو نمیتونید انجام بدید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از این که جوابم را زود دادید فقط میخواهم بمدونم اگر مشکل مغزی نداشته باشم چرا این طوری شدم؟ چرا خودم رو آزار دادم؟ ببخشید که تاپیک جدید ایجاد نکردم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)