نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: دوست پسر قبلی

2041
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    تشکر شده 26 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    11

Lightbulb دوست پسر قبلی

سلام و خسته نباشین...
    یه دختری هست، 19 ساله که میگه 4 سال با یه پسری رابطه داشتم که 21 سالش بود (بابای پولدار، پسره خوشتیپ. یه سال دانشگاه آزاد برق خونده بعد ترک تحصیل کرده و سرباز رفته)... تا حدی که می گف یه تار موشو به کسی نمی دم... پیارسال پسره سرباز رفت و با خودش گوشی می برد و سر گوشی بردن به قول خود دختره زندان افتاده... یعنی خیلی دوسش داشت ظاهرا... اما پارسال رفته رفته پسره شروع میکنه به کم جوابی! یعنی سرد تر میشه... تا این که یه بار دختره باهاش دعوا می کنه و کات می کنن... تابستون امسال هفدهم مرداد 93 کات می کنن. اما الانم که الانه فکرش به پسره هست... و هیچ شخص دومی رو نمی تونه جایگزین کنه... حتی پسری که همسنشه و تیپ متوسط به بالا داره اما واقعا با سواد و منطقی هست... این پسره قبلی هم یه ماهه سربازیش تموم شده. و بعضا به دختره اس میده که همچنان دوست دارم و به فکرتم و و و... بعدش دختره بهش جواب میده که چرا این کارها رو باهام کردی؟؟ پسره هیچ جوابی به اسش نمیده و دل دختره هم ازش می شکنه. بالاخره هم دختره بهش اس میده میگه هر کاری کردی نامردی بود، مرد باش دیگه برنگرد.% البته با همون پسر همسنه اول سال رابطشو شروع کرد اما سینوسی عمل می کرد... یعنی یه مدت دوسش داشت یه مدت دیگه هیچ حسی بهش نداشت... پسره همسنه عاشقشه تا حدی که چند شب یه بار بهش می زنگه و براش گیتار می زنه و میخونه... به تازگی هم قیافشو کشید و بهش داد. با این که پسره تا الان هیچوقت سعی نکرده بود قیافه طراحی کنه اما 80 درصد شبیه دختره بود. ولی با این اوضاع دختره نمی تونه قبلیه رو فراموش کنه و این باعث میشه هیچ حسی به نفر دومی نداشته باشه... دیروز فهمیدم که دلیل اینهمه دلباختگیش به پسره قبلیه اینه: "اون میگف می میرم برات... و از نوع حرف زدنش انگاری راست می گفت..."... متاسفانه این پسره همسنه هم علاقه ای به اون قرطی بازی ها نداره و میگه من ترجیح میدم عمل کنم تا این که شعار بدم...
    دختره الان از اون پسره قبلیه خیلی بدش میاد چون که میگه یهویی ولم کرد و و و ... منم بهش همیشه میگم ارزشتو نداشت و شعار رو هرکسی می تونه بده و و و... اما همچنان خیلی دوسش داره...
    این پسره همسنه هم واقعا پسر خیلی خوبیه و با این که رابطه قبلیشو میدونه اما بازم دیوونشه... برای همونه که میخوام یه راه حلی پیدا کنم...

"اینو هم بگم که دختره ادعا می کنه توی این چهار سال رابطه یه بارم بهش دست نزده... و همش میگه عشقمون پاک بود و پسر دومی هم پاکه و اهل گناه نیست"

حالا ازتون این سوالارو دارم:
    1- راهی هست که بتونیم تا حد امکان نفر قبلیشو از یادش ببریم؟ البته میدونم زمان حلش می کنه اما میخام بدونم چیزی هست که سریع ردیفش کنه؟ با ابراز محبت اغراقانه پسر همسنه همه چی حل میشه؟؟
    2- چطوری میشه برای دختره ثابت کرد که هر کسی میتونه شعار بده "می میرم برات"...
    3- پسر همسنه چیکار می تونه بکنه که قبلیه رو از یادش ببره؟؟؟ هر کاری از دستش میومد همونطوری که گفتم کرده...
    4- آیا قضیه دوست پسر قبلی میتونه بهونه ای باشه که غیر مستقیم به پسر همسنه بگه برو پی کارت چون بهت علاقه ندارم؟ و اگر اینطوریه پسر یعنی 9 ماه پسره همسنه رو بازی داده؟؟
    ----------------------------------------------------
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط masood73 : 11-13-2014 در ساعت 03:25 PM

2. کاربران زیر از masood73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوست پسر قبلی

سلام دوست عزیز
    والا این چیزا به صورت پایه ثابت نیست و به قول یکی از دوستان کاروانسراست تا دل

از این که پسر خوبی هستی و از قرطی بازی خوشت نمیاد و اهل عملی تا شعاردادن خب تنها میتونم بهت بگم که باید متنظر بمونی

دخترا تو این سن احساسی ان تا منطقی . پس زمان میبره تا اون پسره رو فراموش کنه . کمی صبور باش مطمئن باش به سمت تو بازمیگرده

الان طفلکی با احساسش بازی شده و داره مرحله غصه خوردن و روزه سکوت رو پیش میگره و زمان میبره تا فراموش کنه

دخترا تو این زمینه کمی متفاوت تر از پسرا هستند . پسرا زود کنار میان با این مشکل ولی واسه دخترا طول میکشه

مجدد توصیه میکنم وقت گرانبهات رو برای دخترا تو این سن هدر نده . چون درس و تحصیل رو ازت میگیره و زمانی متوجه میشی که همه چیز رو از دست دادی
    ویرایش توسط پسرک 22 : 11-13-2014 در ساعت 03:27 PM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

خب پسرک خان من الان این وسط چیکار میتونم بکنم؟؟؟ دلداریش بدم؟؟؟؟ یا کلا باهاش نحرفم؟؟ چون خودش بعضا اس میده...
    یه حسی هم بهم میگه داره باهام بازی می کنه...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

ببین به طور میانگین بهش دلداری و پیام بده . منظورم اینه که نمیخواد مدام هر ساعت بهش اس بدی و خودتو سبک کنی .

بهترین لحظه ها ، زمانی هست که خودش اقدام میکنه به برقراری رابطه و پیام دادن و اون موقع باید حسابی تلاش بکنی که از یادش بره و به سمت تو بیاد . چون از لحاظ عاطفی و احساسی شکست خورده ، به یک نفر نیاز داره تا درد و دل کنه و باید کمکش کنی تا فراموش کنه .
    باز خلقیات طرف مربوط میشه که ایا تنهایی رو دوست داره یا یک نفر که درد و دل کنه ؟؟؟؟

و مهم اینکه باید بهش بفهمونی که کمک کردن به اون فقط برای خودش بوده نه رسیدن به خواسته های خودت

من از این موردا زیاد دیدم . خیلی جالب رفتار میکنن . تا یک ماه حد اقل یادشون نمیره . اهنگ غمگین گوش میدن . بی حوصله میشن . مخصوصا به پسرا بی اعتماد اونم بدجور بی اعتماد . اون الان به تو دقیقا همانند اون پسر قبلی نگاه میکنه که ایا دوباره همین بلا سرش میاد یا نه ؟؟

اگر هم دیداری داشتین سعی کن بیشتر شنونده باشی تا گوینده . این جماعت بیشتر دوس دارن بحرفن تا گوش بدن

معلومه خیلی کم طاقتی . کمی حوصله به خرج بده ، صبور باش

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

بازم تاکید میکنم که اگه برای کنجکاوی و داشتن کسی که باهاش درد و دل کنی به سمتش رفتی ، الان بهترین فرصت برای قطع رابطه ست
    چون بعدا پشیمان میشی . مطمئن باش یا خیانت میکنی یا خیانت میبینی .

اگه شرایط ازدواج رو در اینده نزدیک داری ، خب مسئله فرق میکنه ولی این راهش نیست
    اگه میخوای واسه 5 . 6 سال باهاش باشی واسه هم تکراری میشین و ترکت میکنه . هم از زندگی و درس میفتی هم با احساست بازی میشه

چون الان تا درس بخونی و سربازی کم کم سنت شده 25 سال و خودت درنظر بگیر یا باید تمرکز کنی بر اون خانم یا درس و زندگی
    بعدشم اون فعلا عشق و هوس کورش کرده و تو رویا داره پرواز میکنه بعد که کم کم فهیم شد ، این مسائل براش مهم نیست و از تو چیزایی میخواد که قبلا براش مهم نبود مثلا : زندگی خوب ، تحصیلات ، کارمناسب و ...

اره مسعود جان جلو ضرر رو هروقت بگیری منفعته . معقولانه تصمیم بگیر . اینده نگر باش . این حرفا شعار نیست حقیقته

بعدشم ان شاء الله بعد تحصیل و کار موقعیت های خوبی برات فراهم میشه و تشکیل خانواده میدی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

ممنون از جوابت پسرک... میدونم راست میگی... هر چقدر هم شرایطم برای ازدواج فراهم باشه سنم اون شرایط رو قبول نمی کنه! هنوز نمی دونم فلسفه ازدواج چیه؟ هدف ادامه نسله؟ عشق به همدیگس؟ نمیدونم...
    حرف جنابعالی وارده و کاملا مورد تایید... اما... پس چطور میشه ایشون منتظر اون پسره می مونه برای چهار سال اما نوبه به من که میرسه کم طاقت میشه؟ در ضمن به خودش همه ی اینا رو گفتم... قراره قضیه دوری و دوستی باشه و منم به خودم قول دادم که ناراحت نشم اگه تو این مدت بره با کس دیگه ای دوست شه.
    راستش من برای درد و دل به کسی نیازی ندارم. هدفمم درد و دل با ایشون نبود... هدفم بیشتر کمک به اونه... حالا چرا اون؟ چون دوسش دارم!!؟? تو ذهن خودمم میگم اگر عاقل باشه تا آخر دانشگاه ازدواج نمی کنه و اگر بکنه پس ارزشمو نداشته!!! گرچه جدایی سخته ولی ناممکن که نیست... من هم که اصلا به هیچ دختری نگاه نمی کنم چه برسه به خیانت!

8. کاربران زیر از masood73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

فلسفه ازدواج به نظر من و تا اونجایی که در کتب دینی خوندم ، ارامش است . ارامشی که در هیچ رابطه ای وجود نداره

درمورد سوال بعدی : احتمالا واسه پولش مونده بوده و کلی نقشه کشیده بوده . طفلی بعد دود شده رفته هوا

اخه وقتی وابسته بشین ، خیلی سخته که از همدیگه جدا بشن . فکر اینم بکن .

زیاد طرفش نرو . هراندازه بهت محل گذاشت ، تو هم همون اندازه جبران کن . سعی کن بامنطق دورش کنی به نفع هردوتونه

احسنت داری

10. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2820
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    11

بازم ممنون ولی آدمی نیست که با پول بشه فریبش داد. امتحان کردم... میدونم.
    باشه چشم... ولی من خیلیا رو می شناسم که 6 7 سالی دور موندن ولی بالاخره به هم رسیدن...

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

بهش فرصت بده یکم زمان میبره ، خودتم زیاد سبک نکن زیادم براش سوپرایز نریز ،تعادل داشته باش

13. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط masood73 نمایش پست ها

حالا ازتون این سوالارو دارم:
    1- راهی هست که بتونیم تا حد امکان نفر قبلیشو از یادش ببریم؟ البته میدونم زمان حلش می کنه اما میخام بدونم چیزی هست که سریع ردیفش کنه؟ با ابراز محبت اغراقانه پسر همسنه همه چی حل میشه؟؟
    2- چطوری میشه برای دختره ثابت کرد که هر کسی میتونه شعار بده "می میرم برات"...
    3- پسر همسنه چیکار می تونه بکنه که قبلیه رو از یادش ببره؟؟؟ هر کاری از دستش میومد همونطوری که گفتم کرده...
    4- آیا قضیه دوست پسر قبلی میتونه بهونه ای باشه که غیر مستقیم به پسر همسنه بگه برو پی کارت چون بهت علاقه ندارم؟ و اگر اینطوریه پسر یعنی 9 ماه پسره همسنه رو بازی داده؟؟
    ----------------------------------------------------
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    در مورد سوال اول باید گفت یک عشق تازه میتونه عشق قدیمی رو کمرنگ کنه ولی فراموش نمیشه

در مورد سوال دوم این به دیدگاه خود دختر مربوط میشه که چقدر طرف مقابلش رو بخوادبشناسه ...

در مورد سوم کاری نمیتونه بکنه چون خاطرات هیچوقت پاک نمیشن ... فقط میتونه اونو در گذشت زمان کمرنگ کنه

در مورد چهارم هم میتونه حرف شما درست باشه ...ولی تنهایی و نیاز به هم صحبت اجازه چنین کاری رو بهش نداده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)