نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: هم عقیده نبودن

995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هم عقیده نبودن

سلام من حدود یک سال با پسری آشنا شدم خودم 24 سالمه و ایشون 26 سال چند ماه دیگه قراره با هم ازدواج کنیم اما هر دو نگرانیم چون هم عقیده نیستیم به نظر ایشون تو جامعه پر از گرگه و بیش از حد از من مراقبت میکنه و من ازش میخوام جای این طرز فکر یه جاهایی به انسان بودن من صرف نظر از اینکه دخترم هم اهمیت بده فقط میترسه کسی بهم آسیب بزنه حتی اجازه نمیده تو واتس آپ یا لاین یا وایبر عکس خودم رو بزارم و میگه امکان داره فرد ناشناسی شماره اتو داشته باشه و بتونه عکس ات رو ببینه من ناراحتم از اینکه همیشه ما خانوم ها به خاطر به گناه نیفتادن آقایون باید روش زندگی رفتار خواسته ها و از خیلی چیز هامون بگذریم ولی ایشون معتقده که باید رفتار محدودی داشته باشم باید همیشه حواسم باشه من دخترم و همیشه احساس خطر کنم خیلی با هم صحبت میکنیم درباره این موضوع اما به تفاهم نمیرسیم خواهش میکنم کمکم کنید من به عنوان یه انسان روحم از این جامعه مرد سالار و مرد محور زخمی شده

2. 2 کاربران زیر از mozhganadmin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : هم عقیده نبودن

سلام عزیزم
    بنظر من شاید بعضی اوقات به خاطر مرد محوری نبوده باسه.درسته جامعه ما گرگ داره که میتونه به هر طریقی از خانوما سو استفاده کنن و ایشون تا حد عقلانی باید نگران باسن ولی وقتی از حد عقلانیش گذشت ینی از جانب احتیاط خارج شد اونوخ یه مشکلی این وسز هست که زنگیو سخت میکنه هم برای شما و هم بارای خودش

داشتن لاین و وایبر و واتس آپ به خودیه خود بدد نیست یا گذاشتن عکس شخصیتون تو پروفایلشون
    اما کسانی هستن که ممکنه از این موضوع سو استفاده کنن و قصد اخاذی رو داشته باشن یا اینکه ممکنه و بیشتر وقتتو اونجا باشی و از زندگیت بیافتی دیدتو بازتر کن و سعی ببینی که آیا حرفاشون منطقیه یانه اگه از عقل فراتر بود جای بحث و فکر داره

4. 2 کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoos نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    بنظر من شاید بعضی اوقات به خاطر مرد محوری نبوده باسه.درسته جامعه ما گرگ داره که میتونه به هر طریقی از خانوما سو استفاده کنن و ایشون تا حد عقلانی باید نگران باسن ولی وقتی از حد عقلانیش گذشت ینی از جانب احتیاط خارج شد اونوخ یه مشکلی این وسز هست که زنگیو سخت میکنه هم برای شما و هم بارای خودش

داشتن لاین و وایبر و واتس آپ به خودیه خود بدد نیست یا گذاشتن عکس شخصیتون تو پروفایلشون
    اما کسانی هستن که ممکنه از این موضوع سو استفاده کنن و قصد اخاذی رو داشته باشن یا اینکه ممکنه و بیشتر وقتتو اونجا باشی و از زندگیت بیافتی دیدتو بازتر کن و سعی ببینی که آیا حرفاشون منطقیه یانه اگه از عقل فراتر بود جای بحث و فکر داره

مرسی عزیزم بابت توجه و محبت ات عزیزم من درکش میکنم اون هم منو درک میکنه ما در این مورد با هم تفاهم نداریم و هر دو میدونیم از طرفی هم نمیتونیم با این تفاوت عقیده هم کنار بیاییم من بهش میگم گیرم که کسی عکسمو برداره چی از من کم میشه مشکل اونه اما اون میگه نمیتونه بیخیال شه و بهم این اجازه رو بده به نظر من خیلی داره محدود ام میکنه این خیلی موضوع ساده ایه حتی اجازه نمیده برای مصاحبه کاری تنها برم حتما باید خودش باهام بیاد میگه خطرناکه من خیلی اعتماد به نفس ام به خاطر این رفتارش پایین اومده

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganadmin نمایش پست ها
    مرسی عزیزم بابت توجه و محبت ات عزیزم من درکش میکنم اون هم منو درک میکنه ما در این مورد با هم تفاهم نداریم و هر دو میدونیم از طرفی هم نمیتونیم با این تفاوت عقیده هم کنار بیاییم من بهش میگم گیرم که کسی عکسمو برداره چی از من کم میشه مشکل اونه اما اون میگه نمیتونه بیخیال شه و بهم این اجازه رو بده به نظر من خیلی داره محدود ام میکنه این خیلی موضوع ساده ایه حتی اجازه نمیده برای مصاحبه کاری تنها برم حتما باید خودش باهام بیاد میگه خطرناکه من خیلی اعتماد به نفس ام به خاطر این رفتارش پایین اومده

مژگان جان این نظر شخصیمهه
    که بعضی اوقات تفاوتی تو طرز تفکرات طرفین وجود دارهداگه این تفکرات باعث تیجاد خللی عمیق تو زندگیشون بشه یا اگه بنظر خودت ممکنه مشکلات عمیقی تو آیندتون بوجوذبیاره یا باید یه کدومتون تغییربده تفکرشو یا بهتره ازدواج نکنید.آلبته این نظر شخصیمه و نمیگم حتما و فقط رو نظرمن کاری رو ا
    نجام بدی و از اونجایی که من مشاورر نیستم.ا
    اما حرفایی که میزنه درسته ولی خب شاید اقداماتی که میکنه دیگه خیلی شدید باشه.یا برای تو اینهمه محدودیت سخت باشه
    بنظرم برید پیش یه روانشناس و مشاوره بگیرید قشنگ علت ردوتانونو بپرسه و شخصیتتاتونو بشناسه البته اینجاهم میتونی مشاوره بگیری.
    باید ببینی بقیه مشاوران سایت چی میگن ولی مشاوره حضوریه هردوتون باهم بنظرم خیلی بهتره

7. کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام من حدود یک سال با پسری آشنا شدم خودم 24 سالمه و ایشون 26 سال چند ماه دیگه قراره با هم ازدواج کنیم اما هر دو نگرانیم چون هم عقیده نیستیم به نظر ایشون تو جامعه پر از گرگه و بیش از حد از من مراقبت میکنه و من ازش میخوام جای این طرز فکر یه جاهایی به انسان بودن من صرف نظر از اینکه دخترم هم اهمیت بده فقط میترسه کسی بهم آسیب بزنه حتی اجازه نمیده تو واتس آپ یا لاین یا وایبر عکس خودم رو بزارم و میگه امکان داره فرد ناشناسی شماره اتو داشته باشه و بتونه عکس ات رو ببینه من ناراحتم از اینکه همیشه ما خانوم ها به خاطر به گناه نیفتادن آقایون باید روش زندگی رفتار خواسته ها و از خیلی چیز هامون بگذریم ولی ایشون معتقده که باید رفتار محدودی داشته باشم باید همیشه حواسم باشه من دخترم و همیشه احساس خطر کنم خیلی با هم صحبت میکنیم درباره این موضوع اما به تفاهم نمیرسیم خواهش میکنم کمکم کنید من به عنوان یه انسان روحم از این جامعه مرد سالار و مرد محور زخمی شده
    اگه درخواست هاش از شما در حد متعارف و معمولیه اشکالی نداره اما اگه احساس میکنی در حد وسواس فکری و در حد شدید دقدقه اون پسر اینه بدون اون فکرش اینجوریه.
    اگه بیش از حد حساسه و متعصبه و زیادی محدود کننده است و تو اینجور نیستی هرگز با چنین فردی ازدواج نکن چون با مرور زمان اینجور افراد نه تنها بهتر نمیشن بدتر هم میشن ممکنه تو سن های بالا خیلی شدید تر بشه این حسش و زندگیت رو زندان کنه و اگه انتقاد کنی فکر کنه تو مشکل داری و..

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دوست عزیز هر کسی اخلاق و تعصباتی داره ....

و شما که قراره با ایشون ازدواج کنید بهتر از هر کسی دیگه ای باید به این موارد توجه کنید ...

به هرحال امیدوارم ایشون در زندگی شکاک نباشه چون شکاک بودن و تردید داشتن در زندگی اثرات منفی خواهد داشت

به هرحال این به خودتون مربوطه که بخوایت با ایشون ازدواج کنید و یا روش دیگه ای رو در پیش بگیرید....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از توجه و راهنمایی هاتون مشکل حل شد من متوجه شدم وقتی کسی چیززی رو به زور ازم بخواد نمیتونم به خواستش توجه کنم و ازش خواستم که بهم آگاهی بده و اجازه بده خودم تصمیم بگیرم فعلا به تفاهم رسیدیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد