نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عصبی و پرخاشگر

1053
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عصبی و پرخاشگر

سلام من یه دختره 28 ساله هستم مشکلمو نمیدونم چطور بگم ،خیلی زود عصبانی و پرخاشگر میشم بعبارتی زود از کوره در میرم با کوچکترین چیزی که از کسی میبینم و از چشمم میوفته ولی بعد از مدتی دوباره احساسم بهش عادی میشه گاهی از همه کس حالته تنفر پیدا میکنم گاهی احساس ترحم و دلسوزی و دوس داشتنشونو دارم حالا هر کسی، با هر پسری هم تاحالا دوس شدم انگار فقط دنبال عیبهاش هستم که هی عیبشو بزنم تو سرش ،همیشه هم میگم که از 100 تا پسر شاید از یکیش واقعا خوشم بیاد که حتی اگه عیبی هم ببینم دیگه بهش اهمیت نمیدم که تو بدست اوردن اون شانس ندارم کلا خوبه خوبم بعد الکی میریزم بهم یا دپرس میشم و میرم تو لاک خودم مث لال ها میشینم سرجام که همه متوجه میشن یا دلم میخواد یه دعوا درست کنمو بعد که خودمو خالی کردم آروم میگیرمو بعدش احساس میکنم که باید جبران کنمو از دلش در بیارم ،همیشه هم احساس ترس دارم اجتماع رو دوست دارم اما از خودم میترسم یا از حرفای اینو اون که باعث بشه قاطی کنمو دیگه نتونم درستش کنمو بعدم مثلا قهرو بی احتراامی چکاااااااااار کنمممممم یعنی چمه؟؟

2. کاربران زیر از sana_123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عصبی و پرخاشگر

نقل قول نوشته اصلی توسط sana_123 نمایش پست ها
    سلام من یه دختره 28 ساله هستم مشکلمو نمیدونم چطور بگم ،خیلی زود عصبانی و پرخاشگر میشم بعبارتی زود از کوره در میرم با کوچکترین چیزی که از کسی میبینم و از چشمم میوفته ولی بعد از مدتی دوباره احساسم بهش عادی میشه گاهی از همه کس حالته تنفر پیدا میکنم گاهی احساس ترحم و دلسوزی و دوس داشتنشونو دارم حالا هر کسی، با هر پسری هم تاحالا دوس شدم انگار فقط دنبال عیبهاش هستم که هی عیبشو بزنم تو سرش ،همیشه هم میگم که از 100 تا پسر شاید از یکیش واقعا خوشم بیاد که حتی اگه عیبی هم ببینم دیگه بهش اهمیت نمیدم که تو بدست اوردن اون شانس ندارم کلا خوبه خوبم بعد الکی میریزم بهم یا دپرس میشم و میرم تو لاک خودم مث لال ها میشینم سرجام که همه متوجه میشن یا دلم میخواد یه دعوا درست کنمو بعد که خودمو خالی کردم آروم میگیرمو بعدش احساس میکنم که باید جبران کنمو از دلش در بیارم ،همیشه هم احساس ترس دارم اجتماع رو دوست دارم اما از خودم میترسم یا از حرفای اینو اون که باعث بشه قاطی کنمو دیگه نتونم درستش کنمو بعدم مثلا قهرو بی احتراامی چکاااااااااار کنمممممم یعنی چمه؟؟

خب تا وقتی که رفتار طلبکارانه از دیگران دارید و یک حس خود بزرگ بینی نسبت به دیگران دارید

این حالت برای شما وجود داره ... مسلما" در این حالت شما خودتون رو چیزی برتر از دیگران میبینی و

به همین خاطر کوچکترین مخالفت دیگران میتونه دنیای ژله ای شما رو بشدت تکان بده ...

بهتره از سطح توقعات خودتو کم کنید و به دیگران از بالا نگاه نکنید تا بتونید این حس رو در خودتون سرکوب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)