نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ترس از موجودات خیالی

1388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از موجودات خیالی

بنده 25ساله و متاهلم خ ترسو هستم اگه مثلا تو حوزه های جن و قبض روح مطالعه کنم شب کابوس می بینم و سرم درد می کنه صبح فرداش در ضمن از خواب می پرم و داد میزنم همسرم به ستوه اومده لطفا راهنمایی کنید ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ترس از موجودات خیالی

سلام.
    شما باید پیگیر این مسائل جن و روح و اینچیزا باشید تا خودتون درک کنید که این چیزا وجود ندارن.
    یه مقدار پشت صحنه فیلم های ترسناک هم ببینید خیلی خوبه.
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط marisaeed نمایش پست ها
    بنده 25ساله و متاهلم خ ترسو هستم اگه مثلا تو حوزه های جن و قبض روح مطالعه کنم شب کابوس می بینم و سرم درد می کنه صبح فرداش در ضمن از خواب می پرم و داد میزنم همسرم به ستوه اومده لطفا راهنمایی کنید ممنونم
    خب برعکس تصور خیلی از مردم جن و ... وجود داره و اونام مثل ما تکلیف برعهده شون نهاده شده

ولی دلیلی برای ترسیدن نباید داشته باشید ...

ما اشرف مخلوقات خداوند هستیم و خداوند مارو در حمایت خودش داره ...

بهتره در این مورد کمی خودتون رو از نظر معنوی و ارتباط با خداوند قوی کنید ...

قرآن بخوانید و ارتباط خودتون رو با خدای خودتون بیشتر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوستان اما واقعا اگه مار ببینم تو تی وی شب یماد تو خوابم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

اصلا طرف علم ماورا طبیعه و علوم غریبه نرو.زندگیت نابود میشه.از من یه نصیحت بشو در هرمقطعی در هر سطحی هستی و هرچه کتاب و مطلب خوندی در این مورد همشو به فراموشی بسپار و هرگز بهش فکر نکن و دنبال علوم غریبه نرو....
    اگه دنبال علوم غریبه بری به معنای واقعی نابود میشی هم از نظر روانی هم انگیزشی و هم روحیه ایی و حتی جسمی !!
    من تجربه دارم 3 سال دنبال این مسائل بودم البته دنبال موجود نبودم بیشتر تو کار جهان شناسی و ماورا شناسی و اینجور چیزا بودم ولی کلا به نقطه ایی رسیدم که دنیا برام خیلی کوچیک شد به اندازه یک سوزن.در حد دیوانگی رسیدم یه سری فشارهای خانوادگی هم روم بود که مکمل این تفکرات شده بود و خلاصه خیلی در عذاب بودم هیچکس درکم نمیکرد هیچکس حرفمو نمیفهمید....
    باعث میشه خیلی خاص بشی با بقیه فرق کنی و چیزایی بدونی که بقیه نمیدونن باعث تمایزت از بقیه میشه و باعث تنها شدنت میشه و کم کم به سمت دیوانگی میری....
    اگه میخوای زندگیت شاداب و جذاب باشه هیچوقت هیچوقت تحت هیچ شرایطی طرف علوم غریبه علوم ماوراطبیعه و جهان شناسی و فضاشناسی و ...نرو.
    اگه علاقه داری یوگا و هیپتونیزم یادبگیر .اما فراتر از یه تفریح و فراتر از گرفتن انرژی مثبت ازشون استفاده نکن.
    یوگا برای آرامش و تعادل روح و جسم خوبه.هیپتونیزم برای درمان حال و سرخوشی البته باید خیلی وارد باشی ...

در پایان چیزهای محرک هم دنبال نکن مثل داستان-فیلم-سریال هیجانی /وحشتناک/-ترسناک و... از فیلم های کمدی و طنز برای پر کردن اوقات فراغتت استفاده کن.دنبال مطالب و موسیقی های شاد برو آهنگ غمگین گوش نده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

هوگرممنونم از نظراتتمن خ خ به این علومی که گفتی علاقه دارم خ کلا خ هم احساساتم بر منطقم غلبه داره باز امشب ترسیدم و داد زدم چند شبه پشت سر هم تکرار میه این حس . انسان های عجیبی تو خواب می بینم که همش دنبالم هستم اون شب یددم یک مردم ساه چهره خ خ زشت بود همش دنبالم بود یا موضوعاتی از این قبیل دارم رو یخودم کار می کنم. یوگا خ گررونه نه ؟ مشکلات مالی اجازه نمی ده کارهای تفریحیمو دنبال کنم نه ورزش نه تفریح همش باید تو فکر این باشم که یه وقت مادرشوهر یا خواره شوهر ازم ناراحت نشدن بهشون سر بزنم اما من خ خاص شدم دیگه علاقه یا به انسان ها ندارم جز شوهرم که اونم عین خودم خاصه با تفکرات خاص ممنونم بازم تجاربتو در اختیارم بذار

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    خوب شما که تا این اندازه میترسید سعی کنید مطالب ایچنینی رو کمتر مطالعه کنید
    خواب یا کابوسی دارید که مدام تکرار بشه و شما رو اذیت کنه؟
    اگر دارید اون رو کامل و با تمام جزییات تعریف کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد