نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سواستفاده دوست پسر

1168
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سواستفاده دوست پسر

سلام من دختری20ساله هستم که1سال پیش با پسری آشناشدم چندمدت احساس کردم به درسام لطمه زده برای همین رابطه رو قطع کردم چندمدت احساس کردم بدجور بهش وابسته شدم حالا که ازش خواستم باز باهم باشیم پیشنهاد غیراخلاقی بهم میده که قبول نکردم ازطرفی هم بدجور عذاب میکشم خواهشا راهنمایی کنید مرسی.

2. 2 کاربران زیر از غزل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سواستفاده

نقل قول نوشته اصلی توسط غزل نمایش پست ها
    سلام من دختری20ساله هستم که1سال پیش با پسری آشناشدم چندمدت احساس کردم به درسام لطمه زده برای همین رابطه رو قطع کردم چندمدت احساس کردم بدجور بهش وابسته شدم حالا که ازش خواستم باز باهم باشیم پیشنهاد غیراخلاقی بهم میده که قبول نکردم ازطرفی هم بدجور عذاب میکشم خواهشا راهنمایی کنید مرسی.
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم. در این باره باید بگم شما در ابتدا کار درستی انجام دادی چرا که به واقع این روابط در صورتیکه هدف خاصی رو بدنبال نداشته باشه آسیب زننده خواهد بود و این لطمه فقط به درس محدود نمیشه و به مرور شامل موارد دیگه ای خواهد شد و اونوفته که دیگه از نظر روحی مشکلات شدیدتری براتون پیش میاد
    و اینکه میدونم خودتون بهتر میدونید که اسب سرکش نفس همیشه برای رهایی و آزاد بودن تقلا میکنه و در صورتیکه لحظه ای ازش غافل بشیم ما رو به ناکجاآباد میبره و تمام تلاشهایی که تا اونروز کردیم و تمام موفقیتهایی رو که کسب کردیم یک شبه به باد میده
    پس پیشنهاد من اینه که کمی با خودتون فکر کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید ، چرا که این هوسهای زودگذر به آنی مسیر زندگیتونو تغییر میده و دیگه وقتی به خودتون میاین میبینید که راه برگشتی وجود نداره

4. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)